Ako spoznáte, že vás má dievča rado

Pri rozhovore s dievčaťom sa pýtate, či sa jej páčite? Často nehovorí priamo a otvorene, čo k mužovi cíti. Nechoďte na dlhú cestu a spýtajte sa dievčaťa, či je vaše tušenie, že sa jej páčite, správne. Takáto priamočiarosť sa jej však nemusí páčiť z viacerých dôvodov:

 1. Veľa nekomunikujete a takáto priamočiarosť ju desí.

 2. Bezprostrednosť oberá romantiku o tajomstvo, o moment prekvapenia.

 3. Nerozumie svojim vlastným pocitom.

 4. Riziko, že budete pôsobiť príliš dotieravo.

Verte mi, že ľahko zistíte, čo k vám cíti, aj bez úprimného vyznania. Dievča, ktoré má rado chlapca, dáva svoje city viditeľne alebo latentne najavo svojím správaním, spôsobmi, gestami atď.. Tu sa dozviete, ako presne určiť, či sa dievčaťu páčite.

Odrážanie náklonnosti prostredníctvom reči tela

Ako sa mužovi zapáčiť na prvom rande

Je to jeden z najdôležitejších a najrozsiahlejších prejavov náklonnosti. Naše telo odráža viac, než môžeme povedať o sebe a svojich postojoch. Použite tieto informácie na zistenie sympatií k nej a šikovne využite reč jej tela. Najznámejšia kniha Allana Peaseho „Reč tela“ odráža telesné reakcie na rôzne podnety a opisuje možnosti konkrétneho gesta. Využime autorove základné znalosti v náš prospech.

Začnime reakciou, Odraz na jej tvári:

 1. Úsmev. Sympatické dievča sa pozerá na objekt zbožňovania so slabým, jasným úsmevom. Je to prirodzená reakcia, keď sa človek pozerá na predmet, vec alebo osobu, ktorá sa mu páči.

 2. Dlhý pohľad do očí.Ľudia, ktorí sú fyzicky a emocionálne priťahovaní, sa na objekt zbožňovania pozerajú dlhšie ako zvyčajne. Konverzácia dvoch zamilovaných ľudí je založená na neustálom očnom kontakte.

 3. Vaše zreničky sú rozšírenénaznačujú, že vás dievča silno fyzicky priťahuje. V hlave jej už bežia horúce scenáre.

 4. Rukami sa dotýka pier.Ak sa pri rozhovore s vami mimovoľne dotýka perami a jej pohľad pravidelne padá na vaše pery, je to znak sympatií. Premýšľa o tom, ako a kedy sa váš bozk uskutoční.

 5. Zahryzne si do pier.Jej telo kričí, že ťa má rada. Venujte pozornosť tomuto znameniu v spojení s niekoľkými ďalšími a rozhodnite sa konať.

Mimika je najživším a najvšestrannejším ukazovateľom postoja človeka. Najskôr je potrebné sa pozrieť na… Potom musíte posúdiť telesnú reakciu dievčaťa na vás pomocou nasledujúcich kritérií.

Kritérium hodnotenia

Reakcia

Výklad

Poloha tela

Ruky na úrovni hrudníka, otvorený postoj.

Je k vám úprimná, páči sa jej váš dialóg. Cíti sa sebaisto. Rozhodne otvorený postoj ukazuje, že vám dôveruje.

V priebehu dialógu sú prsty nositeľa otočené smerom k vám.

Pozícia naznačuje, že sa o vás zaujíma a že ju zaujíma to, čo chcete povedať. Rada s vami komunikuje a vy.

Keď jej niečo hovoríte, dievča mierne posunie svoje telo dopredu.

Zaujíma ju obsah dialógu, zdá sa jej, že ste zaujímavý. To je ďalší dôvod, prečo sa priblížiť.

Nakláňa hlavu mierne nabok, keď hovoríte.

Odráža zvedavosť, skutočný záujem, pozornosť.

Uzavreté polohy (prekrížené ruky, prekrížené nohy alebo dvojité prekríženie).

Tento znak naznačuje neochotu komunikovať, nepohodlie, snahu uzavrieť sa pred druhou osobou. Prečo sa potom považuje za prejav súcitu?? Pretože sa niekedy cíti veľmi nepríjemne v blízkosti objektu zbožňovania. Dochádza ku konfliktu telesných signálov. Usmieva sa, udržiava dlhý očný kontakt a zároveň zaujme uzavretý postoj. Ako ste už možno uhádli, tieto znaky sa považujú za celok.

Dotýka sa

Dotýka sa jej vlasov, pravidelne si ich upravuje, hladí.

Žena vyjadruje svoju sexualitu tým, že sa dotýka svojich vlasov. Ak to robí vo vašej prítomnosti, znamená to, že má o vás fyzický záujem.

Počas rozprávania sa dotýka vášho ramena (ruky, predlaktia, ramena).

Cieľom tohto gesta je upútať vašu pozornosť, prejaviť sympatie, nadviazať fyzický kontakt a odhadnúť vaše reakcie.

Chce sa vás dotýkať z akéhokoľvek dôvodu (chce si z vášho ramena odhrnúť smietku prachu, upraviť si vlasy, vojsť vám pod pazuchu atď.)..).

Ďalší odraz podvedomej túžby priblížiť sa k sympatickému mladému mužovi.

Dotýka sa vašich nôh (koleno, stehno).

Je to prejav sympatií so zjavným sexuálnym podtextom. Keď sa dievča dotkne vášho kolena alebo stehna, znamená to, že si už predstavuje horúce intímne scény s vami.

) Tón hlasu, spôsob reči

Jej hlas znie pri rozhovore s vami vyššie ako zvyčajne.

Zámerné zvýšenie tónu hlasu naznačuje túžbu vyzerať ženskejšie, príťažlivejšie, než v skutočnosti je.

Jej hlas znie tichšie ako zvyčajne, keď s vami hovorí.

Znížený tón hlasu odráža sexualitu, vášeň. Týmto spôsobom dáva najavo, že ju sexuálne priťahujete.

Jej reč vo vašom dialógu je rýchla, niekedy rozvláčna.

Bojí sa, že povie nejakú hlúposť a bude vám pripadať povrchná. Jej myseľ pracuje rýchlosťou blesku, preto tá zmätená reč.

Je s vami tichšia ako zvyčajne.

Je to tiež nepriamy znak toho, že sa jej páčiš. Je spojená so silnou plachosťou, uzavretosťou, strachom z toho, že sa nestretne s reciprocitou.

Toto sú hlavné znaky, ktoré zamilované dievča prejavuje. Ďalšie znaky uvedené nižšie môžu pomôcť posilniť dôveru vo vašu priateľku.

Odrážanie sympatií prostredníctvom komunikácie

Stretnutie so ženou bez toho, aby to znelo nudne

Prejavte svojej priateľke úprimný záujem o vás tým, že budete hovoriť, rozprávať a rozprávať sa s mužom, ktorý sa vám páči. Tu sú niektoré znaky súcitu vyjadrené slovne:

 1. Smeje sa vašim vtipom. Aj keď máte zlý zmysel pre humor, bude sa vašim vtipom úprimne smiať. Je to podvedomá túžba byť obľúbený, vytvoriť si obraz žiaduceho a príjemného partnera.

 2. Mierna nervozita, náhle pohyby. Je to odraz vzrušenia. Vystrkuje prst, poklepáva nohou, často mení polohu tela. Chce, aby ste ju mali radi aj vy, a táto túžba jej nedovolí stáť na mieste.

 3. Zaujíma sa o vás, kladie veľa otázok. Chce nadviazať rozhovor, zistiť o vás viac a zistiť, či je vo vašom živote miesto pre dievča.

 4. Nevadí jej, že vstupujete do jej osobného priestoru. Skúste sa k nej priblížiť aspoň na 30-40 cm. Tento priestor je definovaný ako súkromný priestor, do ktorého môžu vstupovať len blízke osoby. Ak je jej reakcia pozitívna a nevadí jej to, má vás rada.

 5. Červená sa, je v rozpakoch. Plaché dievčatá, ktoré sa cítia neisto, že sú s vami, sa začnú červenať. Môže sa tiež mierne začervenať, keď je vzrušená, ale to závisí od situácie. Sčervenanie tváre sa považuje za odraz túžby po fyzickej intimite v kombinácii s inými znakmi.

 6. Snaží sa s vami tráviť viac času.Plánuje blízku budúcnosť, akoby náhodne hovorila o novom filme v pokladni, naznačuje nové stretnutie. Aj keď sa s vami môže cítiť pohodlne v prítomnosti iných ľudí, časom možno bude chcieť ísť na individuálne rande.

 7. Berie na vedomie každé vaše slovo. Ukážte jej, že má podobné názory, záujmy a postoje. Odráža vaše podobnosti a dokazuje, že sa s ňou vždy budete mať o čom rozprávať.

Postoje sympatického dievčaťa v spoločnosti

Dievča vyzdvihne objekt zbožňovania medzi ostatnými členmi spoločnosti. Ak vás má rada, bude sa správať inak, ako je zvyknutá. Ako ho rozpoznať v praxi:

 1. Nevedomky odráža vaše gestá.Zo všetkých ľudí v spoločnosti sa snaží „kopírovať“ práve vás. Spôsob reflexie gest sa nevedome prejavuje vo vzťahu k ľuďom, ktorých máme radi. Zrkadlenie má zvýšiť dôveru, prejaviť náklonnosť a snažiť sa potešiť na oplátku.

 2. Pri rozprávaní príbehu, vyjadrovaní názoru atď.. Najprv sa pozrie na vašu reakciu. Je pre ňu dôležité, aby vedela, ako zaujímavá je ona a jej slová pre muža, ktorý sa jej páči. Preto je pre ňu vaše hodnotenie najdôležitejšie zo všetkých.

 3. má tendenciu tráviť s vami viac času.Každý je rád obklopený príjemnými a krásnymi vecami. K ľuďom sa správame rovnako. Máme tendenciu tráviť viac času s tými, ktorí nás priťahujú.

 4. zdieľa svoje dojmy z vás so svojimi priateľmi. Je pre ňu dôležité zdieľať emócie a získať uznanie od významných osôb. Významná podpora od dobrých priateľov jej pomáha rozhodnúť sa, čo k vám cíti.

 5. Hovorí o vás v zmysle „my“.„Máme taký podobný vkus“, „máme radi rovnakú hudbu“ a ďalšie podobné frázy, v ktorých vás nevedomky spája, naznačujú silnú záľubu.

Znaky sympatickej online priateľky

Ak vaša romantická konverzácia prebieha online, môžete tiež zistiť, do akej miery sa o vás zaujíma. Ak vykazuje nasledujúce znaky, znamená to, že sa jej páčite:

 1. zaujíma proaktívny postoj v dialógu.Stimuluje váš dialóg kladením mnohých otázok. Pošle vám zaujímavé poznámky, obrázky, videá atď.. Snaží sa rozšíriť svoje spoločné záujmy a upútať vašu pozornosť.

 2. Neobmedzuje sa na jednoslovné správy. Podrobná odpoveď odrážajúca životné hodnoty a svetové trendy na otázku „Ako sa vám darí??“jasne dokazuje svoju náklonnosť k tebe. Existuje podvedomá túžba ukázať sa vám ako zaujímavá, mnohostranná osoba, aby ste ju ocenili.

 3. Nenúti vás čakať. Snaží sa odpovedať na vašu správu čo najrýchlejšie. Aby to medzi vami bolo zaujímavé a aby ukázala, že jej na vás záleží, okamžite reaguje na správy, a to aj v nepríjemných situáciách.

 4. Ukáže vám svoje najlepšie.Do prvého dojmu vkladá čo najviac pozitívnych vlastností. V dialógu náhodne spomína, že zbožňuje klasickú hudbu a medzi driapaním analyzuje „Metamorfózu“ Franza Kafku atď..

 5. Spomína vaše pozitívne vlastnosti vo forme komplimentov.Takto používa rôzne formy slovného spojenia „mám ťa rád“.

Záver

Ako vidíte, v správaní dievčaťa, ktoré vás má rado, nie je žiadna veľká záhada. Ak ste pozorní, uvidíte množstvo priamych alebo nepriamych znakov, ktoré vám naznačujú sympatie. Teraz je rad na vás, aby ste konali v závislosti od toho, či chcete pokračovať v románe alebo nie. „Prajem vám skvelé rande a opojnú lásku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: