Ako zaujímať muža o kamaráta na dopisovanie

Online zoznamka – osvedčený spôsob, ako si nájsť filmovú spoločnosť alebo dokonca životného partnera. Podľa štúdie Viedenskej univerzity, ktorá vychádza zo štatistík Tinderu, sa viac ako tretina randenia odohráva na online platformách. A toto percento sa neustále zvyšuje.Popularita virtuálneho zoznamovania má niekoľko dôvodov:

 1. Ľudia, ktorí sú plachí, skromní alebo introvertní, sa ľahšie zoznamujú s novými ľuďmi online ako offline. Dôvodom je anonymita a možnosť odstúpenia, ak sa cítite emocionálne nepohodlne.

 2. Skutočné randenie po online kontakte s väčšou pravdepodobnosťou pokračuje vo forme romantického vzťahu. Vyhľadávanie spoločných tém, úvodné zoznámenie online vám umožní urobiť si prvý dojem o osobe, s ktorou hovoríte. Vzájomné stretnutie po príjemnej korešpondencii spôsobuje, že sa páry cítia uvoľnenejšie a môžu sa rýchlejšie zblížiť.

 3. Virtuálne zoznamovanie je spôsob, ako nestrácať čas so zbytočnými ľuďmi. Po krátkom dialógu si už môžete urobiť prvý dojem o partnerovi a zistiť, či stojí za to posunúť známosť na ďalšiu úroveň.

 4. Ďalším dôvodom obľúbenosti online zoznamovania je možnosť ujasniť si svoje ciele hneď na začiatku. Hneď dáte jasne najavo, čo od svojho budúceho partnera očakávate: vážny vzťah, nezáväzný rozhovor alebo jednorazové sexuálne stretnutie.

Predpokladajme, že sa vzťah začal a že sa vám muž páči. Otázkou pre vás je, ako získať kamaráta z pera, ktorý sa zaujíma o randenie s niekým, aby sa táto skúsenosť preniesla do skutočného života? Tu je niekoľko praktických rád a tipov na vytvorenie profilu ženy, ktorá sa vám páči.

Ako získať muža, ktorý sa o vás zaujíma prostredníctvom textových správ

Spôsoby, ako vzbudiť záujem volajúceho o váš vzťah

Skôr než sa pozrieme na praktické tipy, ako spoznať svojho partnera, je dôležité pochopiť, že ľudská interakcia medzi dvoma ľuďmi je obojstranný proces. To znamená, že by k nemu mali prispieť obaja účastníci. Takže „neukladajte“ dialóg s partnerom, ktorý je skôr monológom. Ak chcete prvýkrát spoznať ženu, nadviazať dlhú, zaujímavú a produktívnu konverzáciu, vybudovať si vzťah s jej partnerom a prísť na koreň niečomu väčšiemu, než je online zoznamovanie, postupujte podľa týchto tipov.

Vytvorenie „pekného obrázku“ alebo práca s profilom

Muži si vizualizujú objekty, takže musíte vytvoriť príjemný vizuálny obraz, aby ste ho zaujali. Tento názor potvrdilo množstvo psychologických výskumov. Napríklad D. Frederick, výskumník z Kalifornskej univerzity (USA), uskutočnil experiment zameraný na faktory, ktoré rozhodujú o výbere partnerov u samcov a samíc. Prieskumy ukázali, že 92 percent mužov si vyberá atraktívnu partnerku s dobrou postavou a dobrým zdravotným stavom. Na druhej strane, ženy si u svojich partnerov cenia materiálne zabezpečenie (97 % respondentiek dbá predovšetkým na výšku príjmu muža).

Ako si prispôsobiť profil, aby ste zaujali ženu:

 1. Umiestnite na svoj profil estetické fotografie, ktoré nepriamo ukazujú váš zámer spoznať sa. Sexi fotografie sú dobré na flirtovanie, fotografie so sexuálnym podtextom sú dobré na hľadanie romantického vzťahu.

 2. Na fotografiách by mala byť výrazne zobrazená vaša tvár. Fotografiu príliš neupravujte. Ak nie, efekt očakávania a reality nemusí na osobnom stretnutí fungovať.

 3. Urobte si poriadok vo svojom profile, ktorý bude odrážať vaše záujmy, rozhľad a kultúru. To bude prvým impulzom k vzájomnému spoznávaniu sa a umožní vám nájsť tému rozhovoru.

Nesnažte sa byť iní

Snaha o vytvorenie skvelého prvého dojmu môže často viesť k tomu, že dievča predĺži svoj pobyt. Tento jav sa nazýva „efekt sociálnej žiadúcnosti“. To znamená, že pri randení sa snažíme byť čo najlepšou verziou seba samých a snažíme sa „napasovať“ svoju osobnosť do bežných štandardov. V dôsledku toho nehovoríme tak, ako si myslíme, a vytvárame na partnera iluzórny dojem o sebe. Aj keď to spočiatku funguje, s postupujúcim dialógom masky, ktoré boli nasadené, padajú a zostávajú skutočné myšlienky a emócie.

Ak máte pocit, že sa snažíte získať náklonnosť svojho partnera nadmerným skresľovaním, zastavte sa a zamyslite sa, prečo to robíte? Koniec koncov, ak sa mužovi páči len nereálny obraz, budúci vzťah je odsúdený na neúspech.

Dodržujte pravidlá „ideálneho partnera“

Ako zaujímať muža prostredníctvom korešpondencie

Zmysel pre takt a ohľaduplnosť je pre ideálneho partnera na rozhovor nevyhnutný. Korešpondencia ukazuje mužovi, ako sa správate v reálnom živote. Netrpezlivé, netrpezlivé a agresívne ženy sa rozdávajú v dialógu. Samozrejme, normálny chlap by s takouto ženou nerandil.Pozorne si preto prečítajte nasledujúce tipy pre komunikáciu:

 1. Buďte taktní a rešpektujte zvyklosti druhej osoby. Správa uprostred noci alebo skoro ráno je jasným nerešpektovaním súkromia. Ak váš voľný čas spadá do „nepríjemných“ hodín, dohodnite sa vopred, kedy môžete hovoriť.

 2. Zamerajte sa na pozitíva. Posilnenie pozitívnych emócií z rozhovoru s vami zvýši pravdepodobnosť nadviazania vzťahu offline. Zameranie sa na negativitu v rozhovore vytvára nepríjemný prvý dojem z vás na emocionálnej a zmyslovej úrovni. A aj keď komunikácia prebieha harmonicky, negatívne posilnenie ju môže zničiť. V behaviorizme po podnete nasleduje príslušná reakcia. Vytváranie dobrých pocitov o vás vytvára pevný základ pre trvalé romantické spojenie.

 3. Je dôležité nehovoriť len o sebe, ale zaujímať sa aj o partnera v rozhovore. Analyzujte jeho profil a položte otázky na základe uvedených koníčkov, záujmov, povolania. Tým sa buduje dôvera a emocionálna pohoda vo vznikajúcom vzťahu.

 4. Počas randenia sa snažte vyhýbať vážnym, globálnym témam, ktoré si vyžadujú hlboké zamyslenie. Potom sa vaše príjemné rozhovory stanú „bezpečným útočiskom“ pre človeka uprostred bláznivého sveta (práca, termíny, stres).

 5. Nepredbiehajte sa. Nerobte si zásadné plány pre vzťah s kamarátom v peru. Muži sa obávajú dievčat, ktoré chcú túto otázku vynútiť.

Čo sa mužom páči na ženách?

Virtuálne randenie je prvým krokom k skutočnému vzťahu. Premýšľajte, čo si muži cenia u ženy? Aké vlastnosti môžu partnera zaujať, aby sa s vami určite chcel stretnúť?

Venujte pozornosť zjavným vlastnostiam, ktoré ženu priťahujú:

 1. Vzhľad. Systém vizuálneho vnímania muža ho núti pozerať sa najprv na vzhľad partnerky. Úhľadné vlasy, manikúra, nenápadný make-up a sexy, ale nie provokatívny štýl oblečenia, ktorý sa odráža na fotografii, spôsobí pozitívnu reakciu partnera.

 2. Spravodajstvo.Vtipné vtipkovanie, dobrá reč bez pravopisných a interpunkčných chýb vo virtuálnej konverzácii mu pomôže posúdiť vašu inteligenciu.

 3. Zmysel pre humor.

 4. Záľuby.S nadšenou osobnosťou je zaujímavé viesť rozhovor. Dievčatá s koníčkami sa tiež dokážu sústrediť na seba bez toho, aby sa snažili splynúť s osobnosťou svojho partnera.

 5. Schopnosť pochopiť a vypočuť si iný názor. J. Gray, autor slávnej knihy „Muži sú z Marsu, ženy z Venuše“, hovorí, že muži a ženy, ktorí dokážu pochopiť svoje rozdiely a zaobchádzať s nimi s porozumením a rešpektom, ľahko rozkvitnú v láske. Múdre myslenie, ktoré vám pomôže mať zdravý vzťah.

Muži majú rôzne preferencie, pokiaľ ide o budúcu partnerku, ale tieto vlastnosti sú štandardom na zozname žiaducich vlastností mužov aj žien.

Zohľadnite osobnosť muža

Ľudia sa líšia typmi osobnosti a temperamentu. V počiatočnej fáze zoznámenia môžete nepriamo posúdiť, aký je váš partner. Pýtajte sa navádzajúce otázky, ktoré vám pomôžu posúdiť vaše osobnostné vlastnosti. V nasledujúcej tabuľke sú uvedené niektoré vzorové otázky a možné závery.

Otázka

Odpoveďou je výklad

Ako trávite voľný čas??

Možno tu posudzovať niekoľko kritérií naraz:

A) Introverzia – extraverzia. Uzavretí, nekontaktní ľudia dávajú prednosť zábavám v ústraní. Hlučné stretnutia, skupinové aktivity a rekreácia sú charakteristické pre otvorené, spoločenské osobnosti.

B) tempo života. Aktívni ľudia, ktorí si vážia každú minútu svojho života, majú veľa rôznych koníčkov (šport, učenie sa cudzích jazykov, hodiny gitary atď.) a radi sa zabávajú..). Postupné osobnosti si vyberú 1-2 koníčky a úplne sa im venujú.

Radi sa fotografujete?

Hodnotí také vlastnosti, ako je demonštratívnosť, úroveň sebaúcty, odráža povahu postoja k sebe samému.

Aké je vaše povolanie?

Profesia ovplyvňuje osobnosť. Napríklad tvorivé povolania si vyberajú ľudia s jemnou mentálnou organizáciou, emocionálnou.

Čo sa vám na ľuďoch nepáči??

Otázka na trik. Podľa psychologickej projekcie nenávidíme veci, ktoré na ľuďoch nenávidíme. Ide o nevedomý jav, takže časť uvedených znakov môže patriť mužovi.

J. Freud raz vyslovil múdru myšlienku o charakterovej kompatibilite: „Človek miluje to, čo mu chýba, aby dosiahol svoj ideál. To naznačuje, že človek vôbec nemusí byť ako partner, skôr naopak. Protikladné extrémy jednej vlastnosti, ktoré sa navzájom dotýkajú, tvoria harmonický obraz ako puzzle.

Záver

Prax ukazuje, že nemusíte byť dievča s nadprirodzenými vlastnosťami, aby ste zaujali muža. Bezprostrednosť, nedostatok zúfalých pokusov vyzerať ako niekto iný, láska a úcta k sebe – kľúč k vytvoreniu chvejúcich sa emócií u muža, ktorý sa vám páči. Ak sa budete riadiť jednoduchými pokynmi, nielenže zaujmete partnera na rozhovor, ale zároveň vytvoríte predpoklady pre silný vzťah založený na dôvere.

Zdroje:

.. Sergeeva, Ako prilákať mužov. 50 pravidiel pre sebavedomú ženu

J. Grey, Muži sú z Marsu, ženy z Venuše. . starý)

.. Anokhina, Ako prilákať pozornosť muža

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: