Stretnutie s dievčatami: 17 skvelých spôsobov, ako sa s nimi zoznámiť

Nájsť si partnera je jednoduché. Dôležité je začať randiť správnym spôsobom. Tu je náš zoznam tipov, ako sa zoznámiť s dievčaťom v reálnom živote alebo na internete.

Ako sa zoznámiť s dievčaťom: 17 pracovných tipov

Spoznávanie vášho skutočného ja

Zatiaľ čo online zoznamky a chatové miestnosti ovládli svet, spontánne zoznámenia na ulici si stále zachovávajú svoje čaro. Neobvyklý spôsob začatia rozhovoru môže byť perfektným začiatkom romantického príbehu, ktorý môžete rozprávať svojim deťom.

Dve dôležité výhody randenia v reálnom živote:

  1. okamžite vidíte pred sebou skutočnú osobu, nie fotografiu, ktorá bola zhotovená pred niekoľkými rokmi, takže môžete okamžite objektívne posúdiť vzhľad osoby a jej spôsob komunikácie;

  2. Skutočná komunikácia vám umožní využiť vašu charizmu, ktorá výrazne zvyšuje šance na úspech a ktorú nemožno využiť v korešpondencii.

Takže naše tipy na úspešné randenie v reálnom živote.

Usmievajte sa a buďte otvorení

Venujte pozornosť neverbálnym signálom, aby ste urobili správny dojem:

  1. usmievajte sa prívetivo, ale nepreháňajte to, aby si nemyslela, že vyzeráte divne;

  2. Nadviažte a udržujte očný kontakt (ale nepozerajte na ňu pol hodiny);

  3. zaujmite otvorenú pózu: nekrižte ruky, otočte telo smerom k žene a trochu sa predkloňte.

Čím sebavedomejšie a uvoľnenejšie vyzeráte, tým je pravdepodobnejšie, že vás zoberie.

Buďte džentlmenskí

Podržte jej dvere, ponúknite sa, že jej ponesiete tašku, zdvihnite jej spadnuté okuliare – tieto gestá v nej vzbudia priateľský pocit a môžete očakávať, že získate jej telefónne číslo.

Nezamieňajte si však zdvorilosť s dotieravosťou. Ak vám niekto povie, že zvládnete ťažkú tašku sami, najčastejšie to naozaj znamená, že dievča nemá náladu na to, aby vás spoznalo. Prílišná agresivita sa bude považovať za nevýhodu.

Používajte dostupné informácie

Pozorne sa pozrite na objekt zoznámenia. Ak sedí v parku s knihou, má na sebe tričko s celebritou alebo venčí psa, je to dobrý spôsob, ako začať rozhovor, najmä ak máte rovnaký vkus. Úvod pravdepodobne nebude úspešný, ak budete kritizovať autora, ktorého číta, alebo celebritu, ktorú má na sebe.

Prejavte takt a citlivosť. Napríklad komentovanie jej činností na telefóne je neslušné, najmä ak si zakrýva displej rukou.

Použite nastavenie

V ideálnom prípade, ak sa vám páči dievča na tematickej výstave. To znamená, že máte podobný vkus a určite si nájdete niečo, o čom sa budete môcť rozprávať. Môžete však využiť akékoľvek dostupné prostredie: kaviarne, telocvične, obchody a dokonca aj poštu. Požiadajte ju o radu ohľadom výrobku alebo jedla, komentujte prácu poštovej úradníčky alebo ju požiadajte, aby vám pomohla vyplniť adresu (môžete si na to kúpiť aj ďalšiu obálku).

Bez ohľadu na to, kde presne sa stretnete, využite okolie na začatie rozhovoru.

Pochváľte ju

Zoznámenie s dievčatami: 17 tipov, ktoré fungujú

Nie nadarmo sa hovorí, že dievčatá majú uši. Berte to ako východiskový bod. Ale snažte sa, aby komplimenty neboli banálne a otrepané. Oceňujeme originalitu a zmysel pre humor.

Na druhej strane však nevytvárajte dokonalú frázu, pretože ďalšia konverzácia bude musieť byť v súlade so začiatkom, a to znamená, že musíte neustále vymýšľať nové vtipy a zaujímavé zvraty. Preto to nepreháňajte a uistite sa, že váš kompliment je milý, ale nie vulgárny, vtipný, ale nie sarkastický.

To znamená, že máte podobný vkus a určite nájdete spoločnú reč. Úprimnosť sa vždy cení.

Nenechajte sa zastrašiť

Randenie v reálnom živote zahŕňa spontánnosť, a to zase predstavuje riziko nebezpečenstva. Keď sa pokúsite nadviazať rozhovor, dajte jasne najavo, že od vás nemožno očakávať problémy. Správajte sa čo najprirodzenejšie a najpokojnejšie, nepribližujte sa, nebuďte dotieraví ani hrubí. V opačnom prípade bude vaše predstavenie vnímané negatívne a dievča sa bude snažiť čo najrýchlejšie odísť.

Ako sa zoznámiť s dievčaťom na internete

Online zoznamovanie začalo naberať na obrátkach v 90. rokoch, ale ani teraz záujem o virtuálnu komunikáciu neklesá. Existujú zaujímavé fakty o online zoznamovaní. Je napríklad dokázané, že ľudia, ktorí sa stretli online, sa vydávajú rýchlejšie a štatistiky rozvodovosti sú menšie ako pri skutočnom zoznamovaní. Je to preto, že ľudia sa viac rozprávajú online a hovoria o sebe, takže sa lepšie a rýchlejšie spoznávajú.

Stanfordský sociológ Michael Rosenfeld tiež považuje online zoznamovanie za sľubné, pretože dáva ľuďom viac možností. Predtým, ako niekomu napíšu, prezrú si desiatky profilov a vyberú si na základe toho, čo si prečítali.

Aj takýmto spôsobom môže online zoznamovanie viesť k šťastnému vzťahu. Hlavnou vecou je nájsť to správne dievča a stretnúť sa s ňou správnym spôsobom.

Vyhľadávanie v tematických skupinách a fórach

Najistejší spôsob, ako nájsť dievča, je vyhľadať ju v záujmových skupinách a potom napísať súkromnú správu. Ľudia s podobnými záujmami by mali byť schopní ľahko nadviazať konverzáciu.

Napíšte a komentujte

Iste, dievča bude nadšené, že sa jej niečo z toho páči, ale to neznamená, že vás bude kontaktovať, aby vás spoznala. Ak sa vám páči, nestrácajte čas a napíšte jej osobnú správu. V komentároch môžete tiež zložiť kompliment, verejné uznanie, ktoré dievča poteší.

Ak jej dáte len „lajky“, je nepravdepodobné, že si to zle vysvetlíte, preto hovorte ústne o svojom zámere spoznať ju.

Skontrolujte svoj zdroj

Uistite sa, že vo vašom profile nie sú žiadne hanlivé komentáre. Ak napríklad zverejníte príspevok svojho bývalého kamaráta z pera alebo fotky o tom, ako sú všetky dievčatá hlúpe, sebecké mrchy, nie je prekvapením, že vás nikto nebude chcieť spoznať.

Predtým, ako začnete chatovať s dievčaťom, ktoré sa vám páči, nebuďte leniví analyzovať svoj profil, pozrite sa naň a premýšľajte o tom, aký dojem urobíte. Ak nie ste so svojou odpoveďou spokojní, upravte ju skôr, ako sa ju začnete snažiť spoznať.

Nerobte chyby

Gramotnosť svedčí o tom, že ste inteligentní a múdri, preto ju neignorujte. Pred odoslaním správy skontrolujte, či neboli náhodou zamenené. Samozrejme, nikto nebude kontrolovať vaše správy červeným perom a niekoľko chýbajúcich čiarok nie je katastrofou. Čím ste lepší, tým máte väčšie šance.

Vyhnite sa extrémom

Netlačte na dievča od prvej odoslanej správy, začnite zdvorilým oslovením „ty“. Ale neoslovujte ju krstným a druhým menom celé týždne. Zdvorilo sa jej opýtajte, či by vám nevadilo, keby ste si s ňou tykali. Buďte jemní, nenároční, ale rešpektujte osobné hranice.

Ako sa zoznámiť na online zoznamkách

Ako sa zoznámiť s dievčaťom: 17 tipov na začiatok

Zoznamka na špeciálnych stránkach je jednoduchá, pretože máte konkrétny cieľ, prečo sa chcete zoznámiť. Je však aj konkurenčnejšia, preto sa riaďte našimi radami, aby ste zvýšili svoje šance na úspech.

Uistite sa, že ste svoj profil vyplnili správne

Váš profil na zoznamke – ako životopis pre zamestnanie – by mal ukázať vaše výhody oproti ostatným. Ukážte svoje silné stránky, ale s humorom vyzdvihnite aj svoje slabé stránky.

Nezverejňujte svoj avatar ako nahé torzo alebo inú nahú časť tela, aj keď sa naozaj máte čím pochváliť. Je oveľa lepšie používať obrázky, ktoré ukazujú vašu tvár a možno aj vaše koníčky. Môžete napríklad pripojiť fotografiu, na ktorej rybárčite alebo tancujete, čo na vás upozorní ako na osobu.

Nezanedbávajte sekciu záujmov: čím viac ju vyplníte, tým väčšie sú vaše šance stretnúť ženu, ktorá má rovnaké záujmy.

Neposielajte textové správy nováčikom

Väčšina zoznamiek zobrazuje pri vyhľadávaní ako prvé najnovšie profily. To vedie k mnohým správam od nových členov a tá vaša sa môže stratiť v hluku. Najmä preto, že ešte nemusí úplne pochopiť funkčnosť stránky a nebude vám môcť technicky odpovedať a pre vás to bude signál neochoty zoznámiť sa.

Vyberte si preto profily skúsenejších dievčat, ktoré vedia, prečo sú na stránke a vysielajú ju. Na rozdiel od nováčikov si už pravdepodobne odložili ružové okuliare o šialenom počte milionárskych starých mládencov, ktorí si hľadajú budúcu manželku. Preto posudzujte situáciu triezvejšie a pripravte sa na dialóg.

Vyhnite sa známosti

Virtuálna komunikácia neruší pravidlá etikety, preto začnite dialóg s maximálne neutrálnym oslovením. Prirovnania k divokým mačkám a princeznám vo vašej prvej správe pravdepodobne nepotešia vážne dievča. Ak sa váš vzťah bude rozvíjať, bude čas na láskavé slová, nie je potrebné sa ponáhľať.

Nebuďte klišé

Zoznamovacie stránky majú stovky tisíc profilov, čo vám dáva veľký výber. A tu musíme vziať do úvahy, že dievčatá sú oveľa náchylnejšie na to, aby písali ako prvé, než muži. Preto musíte premýšľať o tom, ako sa odlíšiť od množstva nápadníkov. Banálne „Ahoj, ako sa máš??“Nie je pravdepodobné, že by ste mali chuť odpovedať, nieto ešte pokračovať v spoznávaní sa.

Nepoužívajte všeobecné výrazy, ale predtým, ako napíšete správu, určite preskúmajte jej profil. Najdôležitejšie, čo by ste mali vedieť o randení so ženou, je to, že zvyčajne nehovoríte: „Nechcem byť cudzí.

Nerobte mailingový zoznam

Táto rada vychádza z predchádzajúcej. Mnohí muži napíšu jednu veľkú správu, v ktorej hovoria o sebe a kladú bežné otázky, a potom ju pošlú všetkým dievčatám, ktoré sa im páčia. Tento šablónovitý prístup je okamžite viditeľný a nenaznačuje úspešnú komunikáciu.

Ak nechcete písať samostatnú správu pre každého cudzinca, môžete urobiť toto. Identifikujte typ dievčaťa, o ktoré máte záujem: vek, mesto bydliska, záujmy, rodinný stav atď. Zohľadnite faktory, ktoré sú pre vás dôležité, a na ich základe zostavte jednu všeobecnú správu. Potom vykonajte rýchle vyhľadávanie a pošlite tento e-mail komukoľvek, koho systém navrhne. Nezabudnite však, že ide o poslednú možnosť, lepšie je napísať jednu, ale živú frázu ako celú správu bez osobnosti.

S osobným stretnutím s ňou nečakajte príliš dlho

Ako sa zoznámiť s dievčaťom: 17 tipov, ako ju spoznať

Dlhé texty majú v sebe určitú romantiku, ale neotáľajte s premenou vašej konverzácie na skutočný vzťah. Spoločné záujmy a spriaznené duše sú dôležité, ale kľúčový je zážitok z toho, že ste s danou osobou. Nie je to o vzhľade, môžete to vidieť na fotografiách. Je to otázka fyzickej kompatibility a príťažlivosti, čo sa jednoducho nedá overiť prostredníctvom textových správ. Štatistiky ukazujú, že čím dlhšie sme vo virtuálnych vzťahoch, tým ťažšie sa nám nadväzujú vzťahy, pretože si vytvoríme komfortnú zónu, z ktorej je ťažké vystúpiť.

Takže neotáľajte, pozvite cudzinca na rande, aby ste si boli istí, že je to ten pravý a jediný. A ak stretnutie nefunguje, máte pocit, že sa s ňou necítite dobre a nie je to váš typ, môžete bezpečne pokračovať v hľadaní svojej spriaznenej duše.

Samozrejme, každý prípad je iný a môže sa stať, že sa s vysnívanou dievčinou zoznámite netradične a romanticky práve vtedy, keď to nečakáte. Ak však plánujete cielenejšie vyhľadávanie, zvážte naše rady a budete mať oveľa väčšiu šancu, že sa vám podarí udržať konverzáciu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: