Ako bez zvárania robia plot z reťazovej mriežky?

Rabity Grid – skvelá možnosť pre oplotenie svojej oblasti krajiny. Materiál lacný, okrem toho bude schopný ho nainštalovať a vlastniť, bez použitia zváracieho stroja. Inštaláciou reťazového mriežky ako plot, budete nielen spáliť svoju chatu, ale tiež vytvárajte dobré podmienky pre vývoj v záhradných a záhradných rastlinách.

Materiál nebráni prechodu slnečného žiarenia a tiež prispieva k procesu prirodzeného vetrania na pozemku. Odhalíme tajomstvo výroby takéhoto praktického plotu a povedzte mi, že to bude potrebné.

Nástroje a materiály

Výhodné na dokončenie všetkého, čo môže byť potrebné počas inštalácie plota z reťazovej mriežky. Ak chcete plytvať čas, a nie rozptyľovať hľadanie požadovanej položky, pripraviť všetko vopred.

Budete užitočné:

 • Samotný Grid-Rabita (je žiaduce, aby sa trochu s upevňovacím okrajom);
 • piliere, ktoré budú vykonávať úlohu podpory (z dreva, kovu alebo železobetónu);
 • Špeciálne upevňovacie prvky (háčiky);
 • Stavebná kompozícia vo forme sutiny, klesá, piesok, cement;
 • Stavebné zariadenia: Vrták, lopata, úroveň, ruleta, kladivo;
 • Samoobsluha skrutky (môžete nechty alebo skrutky).

Na plot, spravidla použiť reťazovú mriežku v kotúčoch 1,5 metra širokú s článkami 40-50 mm. Najlacnejšou možnosťou je sieťovina bez antikorózneho povlaku. Je však vhodný len na dočasný dizajn, a bude tiež musieť maľovať aspoň 2-krát ročne.

Aby nemali ďalšie obavy, získajte okamžité pozinkované reťazové mriežky alebo mriežku polymérneho povlaku.

Samozrejme, posledné dve možnosti sú drahšie, ale taká mriežka je trvanlivá: Nie je korodovou koróziou, ale polymér je tiež atraktívny kvôli ochrannému filmu, ktorý môže byť rôznymi farbami.

Pre mesh oplotenie ako podpora je lepšie kúpiť hotové regály s už zváranými.

Alternatívou môže byť drevené alebo betónové piliere. Ale kvôli tomu, že prvý krátkodobý, a druhý objemný, nie sú populárne v DACNIS.

Prečítajte si viac  Dwarf ATE: Popis, Odporvy a odporúčania starostlivosti

No, prečo potrebujete cement, piesok, drvený kameň? Riešenie sa používa na posilnenie nosičov v mäkkej zemi. V hustom zeme, nemôžete ich opraviť betónom, pretože pletivo plot môže odolať silu vetra, ale keď je Zem viac voľná, je lepšie napredovať a bezpečne zabezpečiť piliere.

V procese práce môže byť stále potrebný roh (v závislosti od konštrukcie) a drôtu.

Ak je mriežka namontovaná na háčiky, potom ich zvážte, že by nemali byť menej ako tri pre každú podporu.

Inštalované stĺpce vo vzdialenosti 2-2,5 metra od seba.

Tak Ak máte obvod ploty do 200 metrov, potom stĺpce budú potrebovať od 80 do 100 kusov. Pokiaľ ide o mriežku, ide do rolí 10 metrov, resp. Buy 21 Rabbar Roll (1 Roll Stock). Všetky potrebné materiály a nástroje musia byť v ruke.

Ako nainštalovať?

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť plot z reťazovej mriežky Urobte si sami bez zvárania – verzia natiahnutia. A nemusíte byť vystrašený: V skutočnosti to trvá trochu času, a proces nie je tak komplikovaný.

Aby bolo vhodnejšie natiahnuť mriežku a prevrátiť ho na príspevky, je lepšie získať asistenta.

Povedzte krok za krokov postupu práce na konštrukcii plota z reťazovej mriežky.

 1. Po prvé, musíte vyčistiť územie, na ktorom musíte pracovať: Odstráňte pobočky, odpadky – nič by nemalo zasahovať do procesu zamestnanosti.
 2. Ďalej musíte urobiť značku a nastaviť obvod ploty. Na to, na drevených kolíkoch vytiahnite lano v celej časti údajného plota a ruleta sa meria.
 3. Pamätajte, že podporné póly sú inštalované vo vzdialenosti 2-2,5 metrov, na mieste ich umiestnenia, vykopávajú jamy do hĺbky pol metra (ak sa naplní pieskom a sutinou, potom robíme dieru na 10 centimetrov hlbšie.
 4. Podporné póly, v závislosti od materiálu, je lepšie zvládnuť proti korózii alebo proti hnilobe.
 5. V prípade, že príspevky musia byť bezpečne zabezpečené, vytvárajú silné riešenie (mix cement, piesok, rozsah).
 6. Pripravené stĺpce sú umiestnené v jamka a upevnené vzpery, potom sa nalejú roztokom alebo zaspávajú vypnutie a trambud (keď je pôda pevná a nie je potrebné ich ďalej posilniť betónom).
 7. Ak sú póly vyplnené silným roztokom, práca sa musí suspendovať na 1-2 dni, takže dizajn je dobre chytený.
 8. Špeciálne háčiky alebo skrutky na upevnenie reťazovej mriežky sú inštalované na nosičoch. Tu, v závislosti od materiálu stĺpca, budete potrebovať kladivo alebo vŕtací stroj (vrták).
 9. Upevnite mriežku z rohového piliera a potom ťahajte okolo obvodu. Opravte výzvu na háčiky alebo skrutky.
 10. Na hotovom ploti, odstráňte všetky ostré konce, maľovať pilierky a dať územie okolo neho.
Prečítajte si viac  Petunia Series "Sameal Vave": Odrody a Chaty Subtteles

Toto je najspoľahlivejšia verzia územia ploty. S asistentom, budeme zvládnuť oveľa rýchlejšie, takže by ste nemali obťažovať generálnu revíziu plota, Ak je to len chata, na ktorej plánujete, okrem rekreácie, a pestovať produkty pre seba.

Rastliny presne ako tento plot, a uhorky, cucchini, tekvica, fazuľa, hrozno, kučeravé kvety lemované pozdĺž mriežky, aj vďaka za ďalšiu podporu. Clinging pre takýto plot s vlastnými procesmi, vytvoria „žiť“ nadmorskú výšku.

Odporúčania

Predaj dačiek zdieľať svoje tajomstvá výroby takýto dizajn. Možno tieto odporúčania budú tiež užitočné.

 1. Tak odporúčajú mriežku, nie vpravo na zem, ale zanechávajú malý vzdušný priestor. Zaťaženie na mriežke sa teda zníži, dobre, nebude podliehať korózii v spodnej časti pri kontakte.
 2. Takže na uhlových podpery, aby dostali dostatok napätia, na tomto mieste je lepšie urobiť dokovací šev dvoch kusov, inak, bez ohľadu na to, ako ťažké ste sa pokúsili, klip nemôže dať husté napätie.
 3. Mriežka môže byť uložená v priebehu času. K tomu sa nestane, pri jeho inštalácii je potrebné ho dobre utiahnuť (tesný).
 4. V oblastiach so svahom zvýšiť dĺžku medziľahlých pracovných miest. V tomto prípade je mriežka upevnená na jednej strane vyššie, na strane druhej. Plot je uvádzaný: strmší Bias, čím kratšia.
 5. Ak by mal plot mesh dlhý čas, je lepšie zvoliť pozinkovaný otrok o jeho výstavbu (minimálny život je 25 rokov), nie je rozptýlený, ale po 2-3 dňoch (najmä po daždi) to bude Spustite hrdzu – bude potrebné okamžite maľovať.
 6. Kovová mriežka Farba Lepšia kefa. Valček sa nedosiahne pri dosahovaní jednotného efektu a pulverizeríte veľa farby – to je neodôvodnené rozhodnutie.
 7. Aby sa mriežka priblížila k exteriéru, vyberte požadovanú farbu z plastifikovanej možnosti.
 8. Aby sa plot z reťazovej mriežky nezdalo tak nudiť, môže byť vytvorený dodatočným dekoratívnym tkáčskym tkáčskym tkáčskym tkáčom z tenkého drôtu na letových rozpätiach. Môžete potopiť Kashpo s kvetmi alebo padnúť okolo neho kučeravé rastliny.
Prečítajte si viac  Vyberte kolesá pre Mini Traktor

Ak je takýmto plotom získať maskovaciu vojenskú mriežku, potom sa prehľad zníži, ale dizajn bude vyzerať atraktívnejšie a zaujímavé. Plotový dekor je sekundárna lekcia, hlavnou vecou je prevziať jeho výrobu. Ako vidíte, nie je to staviteľ, je celkom možné vyrovnať sa s tým.

Ako utiahnite reťaz mriežku, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: