Ako si vybrať a používať „husacie labky“ pre MOTOBLOCK?

MOTOBLOCK je vynikajúcim asistentom v prípadoch, keď je potrebné neustále spracovať pôdu na poli alebo v krajine. Na modernom trhu je veľký počet modelov, takže každý človek môže nájsť optimálny motoblok.

Ak chcete zlepšiť funkčnosť zariadenia, musíte použiť ďalšie dýzy, ktoré sú tiež prezentované vo veľkom sortimente. Jedným z najúčinnejších sú „husacie labky“.

Vymenovanie a funkcie

„Husacie labky“ – jeden z najobľúbenejších odrôd rezačiek, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval vysoko kvalitné orbu pôdy na mieste. Tento prvok je malá os, na ktorej sa nože. Je to oni, ktorí vytvárajú účinok rezania Zeme, cvičiť podobne ako jej orbu. Treba poznamenať, že pri použití motobloku s podobnými frézami na území krajiny nielen pôdy sú prístupné spracovaniu, ale aj rastliny na nich. teda Veľmi dachants používajú túto jednotku na boj proti burze.

Zvláštnosť „husacích labiek“ je, že nerozumejú časť, ale sa líšia v odlievaní. Vo výrobnom procese sa používa výlučne uhlíková oceľ, ktorá zaisťuje spoľahlivosť a trvanlivosť agregátu.

Ďalšou výhodou prvku je jej trojuholníkový formou, ktorý zaručuje vynikajúce miešanie pôdy. Takáto konfigurácia je mimoriadne relevantná, vzhľadom na pevnosť pevnej pôdy.

„Husacie labky“ sú jednoducho nepostrádateľné pri spracovaní lokalít, kde sa Zem leží veľká miestnosť.

Väčšina Daches aplikuje MOTOBLOCKS s podobnými rezačkami na spracovanie územia, na ktorom sa zemiaky skladajú. Niektorí sa domnievajú, že takáto úprava vám umožní ešte chrániť budúcu úrodu z chrobáka Colorado.

Ak plánujete používať trysku nielen na spracovanie Zeme, ale aj na zničenie burín, potom budú musieť okraje nožov predviesť, pretože spočiatku sú dosť hlúpy.

Výber pravidiel

Na výber trysiek „husacie labky“ je potrebné vhodné, pretože je to presne od toho, že model spracovania Zeme sa zmestí na vašu letnú chatu. V procese voľby, po prvé, musíte venovať pozornosť veľkosti trysky. Prvok by mal byť bezproblémový, takže jeho priemer je úplne v súlade s veľkosťou výsadby hriadeľa. Zvláštnosťou je, že v nich sú inštalované tri rady nožov. ZaSule „husacie labky“ sú ideálne pre MOTOBLOCKS z radu Texas alebo „Neva“.

Prečítajte si viac  Juniper stredné "staré zlato": popis, tajomstvo pristátia a starostlivosti

Okrem toho, v procese nákupných rezaní „husacie labky“, musíte starostlivo preskúmať vonkajší priemer prvku. Toto je mimoriadne dôležitý ukazovateľ, pretože má priamy vplyv na hĺbku orbu.

Samozrejme, že dôležitý ukazovateľ je kvalita nožov. Ak je to čínske lacné falzifikáty, potom po prvom spracovaní sa začne ohýbať a prestávka. Najlepšie je uprednostniť modely, počas výroby, z ktorých sa používa uhlíková oceľ.

Hlavné výhody a nuansy zhromaždenia

Hromadné použitie takýchto rezív sa začalo v druhej polovici minulého storočia, keď proces mechanizácie skóroval veľké otáčky. Ihneď po vzniku „husacie labky“ ukázali účinnosť. Hlavnou výhodou je, že dizajn je rozdelený na niekoľko častí, ktoré môžu byť vytvorené samostatne. Okrem, V prípade zlyhania určitého prvku ho môžete jednoducho nahradiť, Potom sa zariadenie opäť vhodné na použitie.

Pred zberom „husacie labky“ musíte rozhodnúť o type dizajnu. Je mimoriadne dôležité, pretože pre každý motor-blok sú vhodné možnosti. Až po výbere optimálneho typu môže byť umiestnený s výberom použitých materiálov.

Počas zhromaždenia je podobná rezačka mimoriadne dôležitá pre inštaláciu všetkých prvkov bez ohľadu na ich účel a iné funkcie. V žiadnom prípade nemôže byť povolené žiadne odchýlky alebo chyby. Toto nielenže môže spôsobiť úplný výjazd z jednotky palivových článkov, ale tiež negatívne ovplyvní bezpečnosť človeka.

V procese inštalácie budete musieť použiť šesťuholník, ktorý výrazne zjednodušuje prácu a umožní vám správne nainštalovať položky. Rozmerová charakteristika „husacie labky“ sa však môže líšiť, väčšina modelov prezentovaných na trhu sa líši vo veľkosti 300x400x23 mm.

Väčšina používateľov má záujem o otázku, či pri inštalácii týchto frézií poukazuje na nože. Dnes neexistuje. Stojí za to zohľadniť niekoľko faktorov. Po prvé, odporúčania výrobcu k tejto otázke majú veľký význam.

Prečítajte si viac  Smrek "edith": popis, pristátie a starostlivosť, reprodukcia

Niektoré spoločnosti, ktoré sa špecializujú na výrobu a predaj „goose labiek“ neodporúčajú dodatočné brúsenie, ako to môže negatívne ovplyvniť účinnosť rezačiek. Iní odporúčajú pred začatím každého obdobia, aby si vyostrilo, že nože sa môžu zmeniť bez problémov s ich úlohou.

Hlavnou výhodou ostrosti je, že proces kultivácie sa jednoduchší, pretože takéto nože budú oveľa jednoduchšie spracovávať pôdu. Avšak, v rovnakom čase, zakaždým, keď sa priblížiť, bude musieť demontovať a nainštalovať nové zariadenia, ktoré zaberá veľa času a času.

Tak, „husacie labky“ sú jedným z najobľúbenejších rezačiek pre mlynček. Vysoká kvalita, trvanlivosť a efektívnosť použitia sú prospešné na zvýraznenie podobných frézií na pozadí iných.

Viac informácií o „husi nohy“ pre MOTOBLOCKUJETE VAZUJTE ĎALŠIE.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: