Ako si vybrať Agrotan?

Každý Gardener Strier sa snaží rásť na jeho domácom pozemku, čo najviac o plodiny. Ale buriny, hmyz, počasie sušenie môže niekedy aplikovať veľkú škodu na kultúrnu rastlinu. Pred niekoľkými rokmi najprv v poľnohospodárskych podnikoch a potom na domácich pozemkoch za starostlivosť o poľnohospodárstvo začali používať poľnohospodárstvo.

Čo to je?

Agrotan je materiál vytvorený na základe polypropylénu, ktorý má vysokú hustotu a schopnosť odolať veľkým zaťaženiam. Vzhľadom na zvýšenú pevnosť takejto podlahy je možné chodiť bez strachu, že materiál sa zlomí alebo sa dostane do disrepair.

Agrotan platí Vo forme podlahy Medzi kultúrnymi výsadbou. Najčastejšie používané pre mulčovanie z burín.

Podľa jej štruktúry sa poľnohospodárstvo pripomína vrece cukru alebo múky s označením vo forme štvorcov aplikovaných na povrch. Takéto markup pomôže vytvoriť rovnaké otvory pre rastliny v rovnakej vzdialenosti od seba.

Nemajú mýliť poľnohospodárske poľnohospodárstvo. Ten má malú hustotu a môže slúžiť len na vytvorenie skleníkov. Na rozdiel od poľnohospodárskeho, Agriched nie je udržateľný pre veľký tlak, a po súťaži sa na to bude ponáhľať, skočil do zeme a mix s ním.

Typy a vlastnosti materiálu

V závislosti od výrobcu sa polypropylénové poľnohospodárske výrobky vyrábajú v 3 rôznych farbách:

 • čierna;
 • biely;
 • zelená.

Najčastejšie sa na predaje stretne presne Čierny agrotan. Keďže čierna je menej náchylná na prenikanie ultrafialových lúčov, rast burín bude menej pod čiernou látkou.

Biely agrotan Najčastejšie sa používa na pokrývky pôdy v skleníkoch a skleníkoch. Biela farba je lepšia ako zvyšok odráža slnečné svetlo, ktoré prispieva k rýchlejšiemu starnutiu ovocia.

Zelený agrotan Používa sa hlavne v krajinnom dizajne, pri navrhovaní kvetu, rovnako podobné farbe s trávou zelenej farby vyzerá esteticky.

Okrem hlavnej funkcie – ochrana proti klíčovaniu zbytočných burín, má poľnohospodárstvo iné užitočné vlastnosti.

 1. Schopný prejsť vzduchom, vodným a minerálnym hnojivám kvôli poréznej štruktúre.
 2. Umožňuje znížiť množstvo zavlažovania.
 3. Neumožňuje vlhkosť príliš rýchlo odpariť z povrchu pôdy do suchého počasia.
 4. Chráni koreňový systém rastlín pred prehriatím alebo supercolením v dôsledku cirkulácie vzduchu.
 5. Vzhľadom na to, že pri pokládke agrootion nie je potrebná na burinu, všetky užitočné minerály zostávajú v pôde, jej fertilita sa zvyšuje.
 6. Ochrana ovocia z hniloby z dôvodu skutočnosti, že povlak nedovoľuje, aby prišli do kontaktu so zemou.
 7. Ochrana pred škodcami, ako sú slimáci, červy, kolo. Trvanlivé podlahy nedá preniknúť do parazitov do ovocia.
 8. Ochrana koreňov pred mrazom. S výskytom mrazivého počasia a zlyhania snehu sa vytvára dodatočná vrstva na izoláciu na úkor agrootionu.
 9. Schopnosť odolať teplotným rozdielom. Vďaka tejto vlastnosti bude hustá polypropylénová tkanina dostatočne prúdi raz, nie je potrebné ju odstrániť na zimné obdobie.

Ďalším charakteristickým znakom hustého poľnohospodárstva, na rozdiel od jemnejších agrofiberov, je jeho vysoká cena. Ceny pre AGROTAN sú 3-4 krát vyššie v porovnaní s filmovými cenami alebo obtokom netkanej textílie. Servisná životnosť silného aggotunce je však niekoľkokrát vyššia ako životnosť lacnejších materiálov a pohybuje sa od 10 do 15 rokov. Preto nie je potrebné ušetriť pri nákupe, pretože Agrotan vyplatí náklady po 3-4 rokoch používania.

Tiež ľahko poľnohospodárske priložené miesto dobre udržiavané druhy. Krajina vyzerá estetikum, ako napríklad, keď sa spája otvorené plochy, alebo zaspávajú piliny.

Ako si vybrať?

Pred nákupom nasleduje Merať časť plantáže, ktorá sa plánuje urobiť agrofibulárny. V závislosti od získaných výsledkov by ste mali vybrať šírku a dĺžku plátna.

V rôznych maloobchodných reťazcoch prezentovali Agriched rôznych výrobcov. Cena poľnohospodárskych výrobcov je výrazne odlišná od nákladov na polypropylénové vlákno ruských firiem. Kvalita domácej výrobnej tkaniny však nie je horšia ako dovážaný materiál. Preto, ak sa nevyžaduje nadobudnutie podlahy konkrétneho výrobcu, potom nie je zmysel pre preplatok.

Na policiach ekonomických obchodov je AGROTAN reprezentovaný skrútený do rolka.

Preto pri nákupe vo fáze požadovaného prvku, musíte pozorne sledovať nedostatok prasklých na povrchu, uťahovaní alebo iných externých defektoch. Keďže v procese prevádzky v prítomnosti manželstva sa tkanina rozšíri na tomto mieste oveľa pred termínom.

Metódy aplikácie

Hustá tkanina sa používa na ochranu pôdy pri pristátí mnohých typov poľnohospodárskych výrobkov. Najčastejšie sa podlaha používa v kultivácii nasledujúcich rastlín.

 • Jahody.Na tento účel bude tkanina spadnúť na celý povrch plantáže, ktorý vykoná tie isté otvory na povrchu tkaniny pre každý krík. Agrotan chráni nielen z burín, ale aj z hniloby a škodlivého hmyzu.

 • Paradajky, papriky, uhorky. Najčastejšie sú tieto kultúry vysadené v skleníku. Instruem Agrotech potrebujú vzdialenosť medzi hrebeňmi vysadených kríkov. Po umiestnení tkaniny medzi plantážmi môže byť bezpečne chôdza, zavlažovanie alebo zber a nebojte sa pokaziť podlahy.

 • Dodávka. V tomto prípade, AGROTANK bude roztrhať okolo každého kríka tak, že tkanina sa vzťahuje na plochu najmenej 2 metra v každom smere od základne kríkov. Keď je polypropylénové tkanivo umiestnené pod kríkmi, chráni hlavne korene pred sušením. Dostatočné zvlhčovanie pomôže vyhnúť sa stláčaniu bobule, budú väčšie.

 • Ovocie a bobule a dekoratívne stromy. Ak sú stromy vysadené riadkami, potom je celý povrch pôdy pod stromami podlieha odtoku. Ak potrebujete chrániť pôdu pod samostatným stromom, potom je celý koreňový systém zatvorený tak, aby bolo poľnohospodárstvo zatvorené. Je to asi 2 metre v každom smere od trupu.

 • Kvety. Pri vytváraní kompozícií, kvetov a kvetinových lôžok z dekoratívnych rastlín. Ak dáte poľnohospodárstvo medzi radmi kvitnúcich rastlín, kvetinová posteľ bude vyzerať dobre-upravená, reč kvetinovej záhrady nemusí to, čo chráni kultúrne rastliny pred náhodným ťahom spolu s trávou burín.

Rovnako ako v prípade kríkov, poľnohospodárstvo chráni korene stromov z nedostatku vlhkosti. Z tohto dôvodu, stromy, za ktorých bola podlaha vyrobená z poľnohospodárstva, budú plodné dlhšie, ovocie budú väčšie, bude to menej ako drvenie až do dozrievania.

Takže, s vedomím o všetkých výhodách a prospešných vlastnostiach poľnohospodárstva, nemôžete si pochybovať o kúpe tohto materiálu na ochranu a zjednodušenie starostlivosti na vašich stránkach. Účinok použitia hustého polypropylénového tkaniva bude obzvlášť viditeľný, ak záhrada alebo záhrada má veľkú plochu.

V ďalšom videu sa dozviete, ako používať poľnohospodárske na boj proti burze.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: