Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Zaujímavé je, že do osemdesiatych rokov sa Motoblock nazval peší alebo malý traktor. Je to nepostrádateľný univerzálny nástroj, ktorý uľahčuje prácu záhradkárov a záhradkárov. Takže univerzálne, že remeselníci prišli s množstvom spôsobov, ako používať železný kôň, okrem spracovania Zeme. Napríklad, ako snežný skúter v zime. Takýto snežný skúter na báze motoblock je celkom možné, aby sa v priebehu niekoľkých dní v garáži alebo v krajine. Technické schopnosti domáceho snežného skútra nie sú horšie ako analógy zakúpené v obchodoch. Finančné úspory sú zrejmé.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Čo to je?

Snowmobile je mechanické vozidlo. Najznámejšie malé modely vybavené Caterpillar Lyžovanie a spravované na princípe motocykla. V skutočnosti však existuje mnoho odrôd všetkých terénnych vozidiel na nízkotlakovej pneumatike a Caterpillar, Aerosani. MOTOBLOCKS sú tiež rozdelené do kolesa a sledované. Môžete urobiť snežný skúter snežný skúter s vlastnými rukami s akoukoľvek šasi, používajú sa len s rôznymi spôsobmi a materiálmi.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Nezávislá výroba

Postupne zvážiš, ako urobiť rôzne typy snežných skútrov s vlastnými rukami.

MOTOBLOCK SNOWMOBILE NA KOLEBY

Premeniť motoblock na kolesách v snežnom skútri Budete potrebovať:

 • Irona Connection Design-Trailer;
 • Zimné použitie Kolesá schopné prekonať snehové bariéry.

Prísny stav pre celú myšlienku – príves musí byť pevne spojený s rámec snežného skútra. Dĺžka kovového kanála asi pol metrov je potrebné roztrhnúť rovnobežne s osou snežného skútra. Na hranici Chaserler sú na to dva otvory vŕtané dve otvory. Svorky s otvormi na okrajoch poskytujú ďalší dizajn upevnenia a tuhosti. Pripojili sa k skruvam osi snežných skútrov so zámkou, s pomocou kríža, zváraných na dizajn.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Toto zapínanie bude zátka, ktorá uzamkne prívesu, nedovolí mu posunúť pod uhlom. Taký prvok, hoci znižuje schopnosť manévrovať na snežnom skútri, ale robí to stabilnejšie. Dvojkolesový mechanizmus na jednej osi je teda ľahko redo v stabilnej štvorkolke. Zároveň nebudú potrebné systémy a výkresy, žiadne dodatočné náklady.

Snow Scooter s motorom si bude vyžadovať a riadny výber kolies. Najjednoduchšou možnosťou je kúpiť v obchodnej sieti pre zimnú destináciu, ale nie je vždy vhodné hľadať svetelné cesty. Ekonomickejšie riešenie urobí kolesá nezávisle. Možnosť rozpočtu – vybaviť modul Snowmock s komorami určenými pre nákladné vozidlá. Ledové kamery sú oblečené na každom kole a upevňujú cez reťaz, aby sa pohon cez sneh a ľad. Jeden nestačí, potrebujete päť kusov. Čerpaná kamera v oblaku z reťazcov bude elipsa s povrchom rozdeleným do segmentov, ako je harmanček.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ďalšou verziou využívania úspor a rodinného rozpočtu je použitie kovových obruče nad kamerami. Mali by byť dostatočne široké, širšie ako snežné skútre dvakrát. Priemer obruče musí zodpovedať poháňaným kolesám MOTOBLOCK A TRAILER. Na vnútornej strane každého obruče sú zvarené niekoľko kovových dosiek. Hrúbka dosiek musí byť vyrobená asi 2-3 cm. Ťahanie fotoaparátu, mali by ste nosiť na kolieskach snežných skútrov a znova ich čerpať. Takmerové fotoaparáty čo najviac kovových kruhov. Platne ako uzemňovacie háky pomáhajú zvýšiť adhéziu so zasneženou cestou.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

MOTOBLOCK SNOWMOBILE NA CATERPILLARS

MOTOBLOCK NA TRACKED POHYB TÝKAJÚCIHOSTI PREVÁDZKU NA SNÍKU SNOŽNÚ. Pomocou motora motolbloku môžete vytvoriť dizajn s veľkou stabilitou a pasiteľnosťou. Pre tento namontovaný rám a prenos. Uistite sa, že výkon motora je dostatočný, motor-blok nie je menší ako 6 konských síl. Na výrobu snehu pohonu s motorom, ktorý musíte použiť:

 • prevodovka;
 • palivová nádrž;
 • riadenia;
 • Odstredivé spojky.

No, ak sa nachádzajú húsenice z iných snežných skútrov v domestics. Ak nie, potom by ste nemali znížiť ruky. Zber Caterpillarov nezávisle naozaj naozaj, aplikovanie nástrojov a materiálov svetiel.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ďalej je potrebné rozhodnúť o inštalácii motora: vpredu alebo vzadu. Snažte sa, aby bol dizajn čo najjednoduchší a skiusné pozastavenie – mäkké. To všetko umožní dosiahnuť vysokú patenciu v hlbokom snehu. Princíp tohto: Vnútri Caterpillaru pri pohybujúcich sa valcov na prepravnej páske 4 kolesá. Na húseniciach na zvýšenie spojky sú upevnené špeciálnymi uzemňovacími háčikmi. Caterpillars môžu byť vykonané podľa vlastného uváženia, ale je potrebné dôkladne premýšľať o veľkosti.

Široké alebo príliš dlhé húsenice bude nespravodlivé zaťaženie motora. Čo, zase komplikuje riadenie snežného skútra na húseniciach v snehu. Príliš malý Caterpillar nebude schopný udržať hmotnosť celého dizajnu s vodičom. Stane sa nestabilnou a spadajú do voľného a hlbokého snehu. Na výrobu húsenice sa používajú najjednoduchšie materiály: plastová alebo plastová trubica malého priemeru, kolies, ložísk.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Z potrubia sa vykonáva pri predlžovaní s dĺžkou 0,5 cm, z ktorých sa získajú háčiky pôdy. Sú pripojené k pásu v rovnakej vzdialenosti od seba. Potom sú s skrutkami upevnené v dierach na prepravnej páske. Rámy sú vyrobené pomocou štvorcových rúrok alebo komory. Použite túžbu riadenia bez guľových výstupkov, pretože os volantu a lyže leží v tej istej rovine.

Na prednej strane rámu sú rukávy upevnené na zapnutie lyží. Môžu byť vyrobené z oceľových spojok s dýzou a nitou malého priemeru. Lyžiarske regály a riadenie sú zvárané na potrubia. Na ovládanie lyžovania snežných skútrov sú pripojené rohy rezania kovov, čo umožní pohyb na ľade alebo snehu.

Hmotnosť takéhoto snežného skútra nie je viac ako 100 kg, ale na kontrolu prostriedkov je veľmi jednoduché. Keďže výkon motora je malý, rýchlosť nepresahuje 10-15 km / h, takže brzdy nie sú poskytnuté. Koniec pohybu dochádza v dôsledku resetovania otáčok motora alebo takzvaným brzdením motora.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

MOTOBLOCK SNOWMOBILE NA PNEUMADY

Ďalšia ekonomická verzia výroby motorovej nafty z MOTOBLOCK A CATERPILLARS. Motonart na pneumatikách z traktora „MTZ-80“ alebo „Bielorusko“ sa dá ľahko pohybovať pozdĺž snehu. Tento dizajn je vybavený dvoma ďalšími kolesami a segmentmi kovovej rúrky. Zvážte výhody takéhoto snežného skútra:

 • Účinnosť – Lacné alebo použité materiály sa používajú tu: Kolesá z Stroja VZ, štvorcové potrubie, Traktorové pneumatiky, použité;
 • Schopnosť vytvoriť auto doma pomocou zváracieho stroja, brúsky, vŕtačky, noža;
 • Vysoká manévrovateľnosť výsledného snežného skútra, ktorý má schopnosť otáčať, ako nádrž, na jednom mieste;
 • Dobrá priepustnosť hlbokého a viskózneho snehu;
 • Aktívna brzda vpravo alebo doľava húsenica.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Aby sme mohli robiť húsenice, potrebujeme dve pneumatiky z traktora, je to celkom použité. Z každej pneumatiky s elektrickým skladačím alebo jednoduchým nekonečným nožom sú bočné časti rezané. Od štvorcového potrubia a dve ďalšie kolesá. Je potrebné bezpečne upevniť drevnú dosku a dizajn s kolesami. Potom je trať získaná z pneumatiky konzistentne napnutá na prednej strane, potom na zadných kolesách. Ukazuje sa na naftu snežný skúter na húseni, to je na pneumatikách. Aby bolo možné, aby bolo pohodlnejšie, môžete nastaviť mierne sedadlo, ktoré nebude azetovaný dizajn. Inak prekonať zasnežené priestory budú musieť stáť.

Milovníci vonkajších aktivít, lovu a rybolov ocenia domáce snežné skútre. Výhodou tohto neuveriteľného zariadenia bude vysoká priepadku za nízku cenu.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Odporúčania pre bezpečný pohyb

Nezabudnite, že akékoľvek vozidlo, dokonca samostatne, vyžaduje pozornosť a opatrnosť. Nie je možné preceňovať svoje schopnosti a pohybovať sa v tme alebo pri nepriaznivých poveternostných podmienkach. Ak je viditeľnosť zlá, nemôžete si všimnúť zmeny v úľave z zeme, jamy, priekopy pokrytých snehom. Najnižšia stabilita snežného skútra pri príležitosti pre akúkoľvek prekážku (kamene, pne, kovové predmety) môže viesť k vyklápaniu, vyhodiť sedlo a / alebo ho stlačiť s ich omšou, spôsobiť zranenie, až do smrti.

Požadovaná pri prekonávaní svahov a pri jazde na snežnom skútroch pre všetky závesné prekážky: Predchádzajúce drôty, natiahnutie, nárokované stromy. Blow bude musieť prsia sedla, takže ak je chrbát zranenia nevyhnutná. Je potrebné zapamätať si možné prekážky ciest a vážne odkazovať na bezpečnosť.

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežnýmobile z motoblock?

Ako urobiť snežný skúter z motorového bloku s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár