Ako zložiť rámový bazén na zimu?

Dôležitý pri nákupe rámcového fondu si prečítajte vlastnosti tovaru. Výrobcovia ponúkajú modely pre sezónne použitie a univerzálne. Najprv je potrebné demontovať. Áno, a ako pre druhý, skúsení vlastníci bazéna odporúčajú pridať.

Ako zložiť rámový bazén na zimu?

Je potrebné vyčistiť bazén?

Ak nemáte zložiť rámový bazén na zimu, mnoho faktorov môže spôsobiť poškodenie, Medzi hlavné veci možno poznamenať takto:

 • Rozdiely teploty a hrozba ostrého chladenia;
 • búrky, krupobitie, hurikán;
 • Extrémne počasie vo forme ťažkého sneženia, mrazom;
 • Poškodenie ľudí alebo zvierat.

Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Aby sa zabezpečila ochrana výrobku, existuje jedno správne rozhodnutie – demontáž. V opačnom prípade sa misa, ktorá je vyrobená z plastu, a ďalšie prvky budú pokazené. Výsledkom je, že dostanete nielen nevhodné bazén, ale aj ďalšiu bolesť hlavy, ako aj náklady na demontáž a exportovanie.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Poradie práce

  Ak chcete výrobok uložiť, je predopak odporúčané vykonávať nasledujúce aktivity:

  • vodou;
  • suchú paletu;
  • Zbierať prístrešok.

  Akonáhle je čas na studenú, av Rusku v niektorých regiónoch je teplá doba krátka, okamžite začať byť opísaná vyššie, inak je šanca byť neskoro: v dôsledku prudkého poklesu teploty vody v bazéne zmraziť. V čase, všetky akcie budú trvať dva dni, v skutočnosti budete zapojení do procesu len 2 hodiny, zvyšok medzery je daný do slivky kvapaliny a sušenie výrobku.

  Je veľmi dôležité naplánovať všetko vopred, keď sa neočakáva zrážok a na ulici je stále plus teplota.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Prvý deň čistí nádobu, bez misky vody, v druhom suchu a demontujú dizajn. Demontáž sám neberie veľa času, Hlavnou vecou je, že zariadenie je suché, v procese skladovania je potrebné vylúčiť možnosť tvorby plesní.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Vyčerpaný

  Spočiatku bude voda letená rýchlejšia a tým menej sa stane, pomalšie bude vyčerpané. Proces môže trvať 12 alebo viac hodín, všetko závisí od veľkosti bazéna. Keď ťahový otvor „čerpá vzduch, odtok je koniec. Ďalej budete potrebovať priestor na zber zostávajúcej tekutiny, buďte pripravení na skutočnosť, že Budete musieť odstrániť niekoľko desiatok litrov vody, napriek tomu, že puddle sa nezdajú byť tak veľké.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Skúsení ľudia Špeciálne vybranie v strede pod miskou bazéna, Je tak jednoduchšie odstrániť zostávajúcu vodu a nečistoty. Po vypustení dna sa trením handrom a zariadenie je ponechané pod slnkom pre vetranie a sušenie.

  Ak sa zaoberáte malým bazénom, potom sa pohár môže sušiť na laná alebo iných napínaných svietidiel.

  Využitá voda môže zalievať domáci pozemok, trávnik, ale len vtedy, ak v ňom neexistuje žiadna chémia. Pri nákupe príprav na čistenie vody v bazéne by ste sa mali oboznámiť s pokynmi, existujú také kompozície, ktoré sú neškodné pre sadenice. V opačnom prípade nie je možné zlúčiť tekutinu, kde zelené sadenice rastú, potom je lepšie zlúčiť ho do kanalizácie.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Čistenie a montáž plátnov

  Paralelne so zostupom vody je možné vykonať mechanické čistenie stien, aby ste ho robili tuhou kefou. Pre lepší účinok odstránenia plaku v palete naliatená pracieho prostriedku. Opäť pred aplikáciou, prečítajte si pokyny, aby chémia nepoškodila materiál, z ktorého sa bazén vykonáva.

  Agresívne detergenty poškodia ochranný film a konštrukčné prvky.

  Na čistenie bazéna Nepoužívajte kovové kefy, nástroje s nadmerne tuhým povrchom. Všetky operácie na čistenie kĺbových kontajnerov sú presne vykonané, aby nepoškodili dno a steny.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Existuje niekoľko všeobecných pravidiel zberu látok.

  1. Miska obdĺžnikového tvaru je zložená ako listy: bez šancí a záhybov.
  2. Na okrúhlej palete sú steny umiestnené vo vnútri steny, potom 2-krát v polovici nádoby misy. Výsledný trojuholník počas balenia sa stále znižuje veľkosť, nastavenie pri skladovaní.
  3. Ak je v spodnej časti bazéna kábel, musí byť odstránený z slučky. Nafukovacia konštrukcia bude ľahšia, ak je celý vzduch čo najviac možný.

  Pred montážou plátna, opäť prejdite špongiami v ťažkostných miestach a záhyboch, je potrebné vylúčiť akýkoľvek pokles, aby ste nevytvorili podmienky pre rozvoj huby.

  Bezpečnosť je zaručená len vtedy, keď je bazén zostavený v ideálnom suchom stave.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Demontáž Carcass

  Rámová forma vertikálne podpery a horizontálne nosníky, pripojte ich medzi závesmi tvaru t tvaru t tvaru t. Neexistujú žiadne problémy s demontážou, všetko je jednoduché a inštrukcie na ruke.

  1. Je potrebné demontovať nosníky, pre toto zvlákňovacie kolíky odpojte závesy na boku a nižšie. Lúče ťahajú cez obvod.
  2. Ďalej, vertikálne podpery rozobraté, pre to odstrániť spodné dýzy, mrazivé lúče z horných závesov a markíznych slučiek.
  3. Všetky prvky Shot Marker a Fold na skladovanie v polyetylénových vreckách.

  Pri demontáži vymeniteľných zariadení, ako aj čerpadla a filtrov, Vyžaduje jasné pravidlá.

  Nezabudnite pred demontážou lieku Elektrické spotrebiče. Nainštalujte zástrčky na otvory (takáto musia byť zahrnuté). A uistite sa, že odstráňte markízu, uistite sa, že je suchý.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Všetky rovnaké prvky typu sú zložené do jedného balíka, ak je to potrebné, označené, pomôže im ušetriť na ďalšiu zostavu. Zapamätaj si to Výmena stratených náhradných dielov bazén – case Mouorny. Nie je tak ľahké nájsť požadovanú položku, čo znamená, že môžete jednoducho obnoviť dizajn.

  Pred balením častí bazéna musíte prečítať pokyny pre pravidlá skladovania.

  Samotný rám a jeho časti sú ponechané v garáži alebo v vidieckom dome, plastové a kovové normálne tolerujú nízke teploty. Ale misa môže prasknúť z mrazu, je uložený na suchom teplom mieste, balené v krabici, ktorá nie je umiestnená na vrchole, aby sa zabránilo tvorbe fuss.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Spláchnutie hadíc

  Počas demontáže nezabudnite umyť spojovacie hadice. Pre to urobí roztok kyseliny citrónovej s Sorti alebo Fairi.

  Je dôležité, aby hadice vnútri otmocli, tak ich napĺňali výslednou zmesou a pot po oboch koncoch.

  Môžete namočiť a čerpadlo, všetko sa potom opatrne čistí štetcom alebo kefou a umyje sa. NEZAPÍNAJÚCE VODY Na premytie, musia sa odstrániť všetky kyseliny a detergentné častice. Po takomto procedúre hadice a čerpadlo vyzerajú ako nové. Uložte ich z dosahu hlodavcov.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Ako uložiť?

  Skúsení majitelia radia pred uskladnením na povrch steny s mastencom. Absorbuje vlhkosť a neposkytuje príležitosť, aby materiál misky držali spolu v zloženom stave. Dobre, takže úspory bazéna bola na úrovni, Nezanedbávajte pravidlá pre zber dizajnu.

  Sekvencia akcií pri demontáži v každom štádiu sa vyhne problematickým momentom a zachová si integritu stien a konštrukčných prvkov do inej sezóny.

  Môžete uložiť skladané zariadenie V Saraj, garáži, v podkroví, v akejkoľvek inej miestnosti, kde plus teplota.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Bazény malých veľkostí budú v poriadku v apartmáne, nájdu miesto na balkóne alebo v skladovacej miestnosti. Existuje niekoľko spôsobov, ako skladovať rámové bazény.

  1. Stačí pokrývať na mieste jej nasadenia ochranného materiálu.
  2. Demontujte návrh a uložte na rovnakom mieste, kde je nainštalovaný.
  3. Demontujte bazén a vyberte do teplej miestnosti.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  V prvom prípade to možno vykonať, pokiaľ ide o modely všetkých sezóny, ktoré sú schopné prenášať mráz. Budete čítať o tom v pokynoch, ale tento prístup je plná dôsledkov: ľad, ktorý je vytvorený pri zmrazení vody, ktorá spadla vo vnútri, môže poškodiť základňu a steny bazéna. Lepšie nie je riskovať a stále rozoberať bazén.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  V rozloženej forme sú už menej príležitostí, aby vlhkosť vo vnútri a zmrazila. Zozbieraný dizajn je pokrytý hustým filmom, ktorý ho upevňuje s tehálmi alebo ťažkými predmetmi. Táto metóda skladovania má právo existovať, ale je tiež nebezpečná a neoptimálna možnosť.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  Zrážanie môže unikať pod ochranným prístreškom a nepriaznivo ovplyvniť pevnosť materiálu. Použite ľubovoľnú možnosť nájsť suché teplé miesto a tam na uskladnenie umývadiel. To je presná záruka spoľahlivej ochrany zariadenia v zime.

  Ako zložiť rámový bazén na zimu?

  V ďalšom videu sa dozviete, ako správne otočte misku bazéna za 5 minút.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár