Šampión Snehové dúchadlá: Vlastnosti a model

Šampión je umiestnený ako spoločnosť, ktorá vyrába techniky odstraňovania snehu pre verejnoprospešné služby, podniky a organizácie. Avšak, v domácom používaní šampiónov snehových dúchadiel málo rovnocenné.

Zvláštnosť

Champion technika je jednou z najspoľahlivejších. Všetky časti pre ňu sú vyrábané v Spojených štátoch a zhromaždenie samotných zariadení sa môže vykonávať alebo v USA, alebo v Číne. Zároveň čínske zhromaždenie nie je náznakom, že výrobky sú horšie, pretože časti sú stále originál. Trh má širokú škálu rôznych technických zariadení šampiónov pre domáce aj profesionálne použitie. Snehové dúchadlá patria jednému z najvyhľadávanejších kategórií, pretože v Rusku zimy, spravidla, sneh, ale nie každý je pripravený stráviť niekoľko hodín denne na manuálnom čistení. Tu odrezajte mechanický snowpressure.

Sortiment výrobkov značky má samohybný a nezdvorilostný, benzín a elektrické, kolesové a pásové stroje – voľba je obrovská. Okrem toho je sila ohrozovacej väčšiny zariadení na odstraňovanie snehu taká, že je možné ho používať nielen v každodennom živote, ale aj na čistenie ulíc, ciest, chodníky. Náklady na agregáty šampiónov sú primerané a plne v súlade s kvalitou, ktorá tiež prispieva k zvýšeniu dopytu po nich.

Výhody a nevýhody

Medzi výhody a nevýhody zariadení na odstraňovanie snehu, je možné vyznačiť šampión rovnakých funkcií, ktoré sú vo všeobecnosti inherentní snehové dúchadlá. V tomto prípade existujú výhody týkajúce sa produktov spoločnosti.

 • Vysoký výkon umožňuje pracovať na veľkých územiach.
 • Keďže sa používajú podrobnosti o americkej výrobe, nemusí pochybovať.
 • Stabilný dopyt po technike naznačuje, že neexistujú žiadne sťažnosti na kvalitu a pohodlie.
 • V snowspools je šampión jedným z najspoľahlivejších motorov prezentovaných na trhu.
 • Benzínové motory sú dostatočne výkonné na odstránenie veľkých oblastí s nimi. Sú to autá s takýmto motormi, ktoré si vybrali obecné služby.
 • Prakticky vo všetkých modeloch sú systémy a manuálne a elektrické spustenie.

Nedostatky nie sú toľko. Prvý z nich sa týka strojov na odstraňovanie snehu na elektromotore. Nie sú veľmi silné a sú vhodné len na čistenie malých území: úzke cesty, veranda. Súčasne, s pomocou takýchto zariadení, je možné vyčistiť pevné miesta, pretože sú kompaktné a manévrované. Druhá nevýhoda sa vzťahuje na vzácnu opravu, ktorá môže byť stále vyžadovaná automobilmi. Získajte originálne diely nie sú tak jednoduché, kvôli tomu môže byť oprava drahá.

Zariadenie a princíp prevádzky

Šampión Snehové dúchadlá majú zariadenie, Podobne ako podobné agregáty iných výrobcov.

 • Najväčšou časťou je prípad, v ktorom sa motor nachádza. Zvyčajne v snehových dúchadloch používaných vzduchových filtračných motoroch. Je tu zapaľovacia sviečka. Motor môže začať s elektrickým a manuálnym štartérom. Senzor hladiny oleja je tu pripojený.
 • Samostatná pozornosť stojí za to zaplatiť karburátor. Uistite sa, že ste zvýraznili čas na konfiguráciu, takže v budúcnosti stroj správne pracoval.
 • V prednej časti je vedro. V ňom je šukár pevný pomocou rezacích skrutiek, ktoré sa otáča, prestáva a brúsuje snehovú hmotu.
 • Za, že sa nachádza rám, na ktorom ovládacie prvky žľabu, spúšťací systém a ďalšie).
 • Na bokoch prípadu sú umiestnené buď kolesá alebo húsenice, takže snehový ventilátor sa môže pohybovať. Caterpillars majú len snowplows.
 • Z vyššie uvedeného sklzu na vyžarovanie snehu. Spravidla môže byť sklz nastavený.

Princíp práce je, že zariadenie, pohybujúce sa dopredu, zlepšuje snehovú hmotu, brúsi a hodí cez sklzu v požadovanej strane. Je dôležité byť opatrní a sledovať, kde sa sneh resetuje. Nemali by byť ľudia, zvieratá, autá, cenné veci, pretože môžu dostať kamene a odpadky spolu so snehom. Hodnotená s veľkou silou, môžu niekoho poškodiť alebo poškodiť majetok niekoho.

Modely a ich vlastnosti

Značka Champion dodáva obrovské množstvo modelov na odstraňovanie snehu na ruský trh. Medzi nimi, existujú autá, ktoré sa líšia veľkosťou a hmotnosťou, možné množstvo práce, spôsob pohybu (na pásovom alebo invalidnom vozíku), typ motora. Ak chcete vybrať príslušnú možnosť, je potrebné odpudzovať z týchto funkcií, ktoré sú dôležité v technike pre vás.

 • Modely s benzínovým motorom sú určené na starostlivosť o veľké plochy. Sú viac hlučné a nie ekologické.
 • Elektromotor je dosť na odstránenie malého územia. V prístupovej zóne musí existovať napájanie – zásuvka.

Takže, pre dávkovanie s malým územím domácností si môžete kúpiť snehové dúchadlo na elektromotor, napríklad STE1650. Aby sa tá istá dacha vymazala príjazdovú cestu, bude potrebné, aby stroj silnejší, napríklad ST661 s benzínovým motorom.

CHAMPION STE1650

To je najlacnejšia možnosť od celého šampiónovej línie, ale ďaleko od najhoršieho. Tento snehový ventilátor označuje elektrický. Nie je to samohybné, takže cena je tak nízka. Zariadenie má však stále dostatočnú kapacitu: tvrdená hodnota je 1600 W. Prípad z plastu. Skrutka je vyrobená z kovu, vrcholy pokryté gumikou. To sa robí tak, že sneh sa nedrží nože. Vďaka tomu nemusíte prestať pracovať zakaždým, keď ich vyčistite. Páka na nastavenie emisií snehu sa nachádza v zadnej časti prípadu, ale nie na samotnej rukoväti a pod ním.

Šírka uchopenia snehu je 50 cm, výška – 30 cm. Tieto hodnoty sú dostatočné na odstránenie snehu na relatívne malých oblastiach, ale s vysokými snehovými kvapkami sa snehová dúchadlo vyrovnať. Môžu existovať aj problémy, ak ide o odstránenie nondes alebo iných zložitých foriem snehovej hmoty. Počas prevádzky tohto snowpressu sa vyskytuje vysoká hladina hluku. Zdá sa, že kolesá sa zdá, že mnohí používatelia nie sú veľmi pohodlné. Ich priemer je 13 cm, hrúbka je 4 cm, s vzorom behúňa, ktorý nie je starostlivo vypracovaný, takže pneumatiky sa nepodávajú na ľade. Maloobchodná cena – približne 17 000 rubľov.

CHAMPION ST656

Tento prístroj, napriek malým rozdielom v názve, platí už na benzín. Výkon motora je 5 litrov. s. alebo 4 100 W. Šampión ST656 je samohybný. Auto má 7 prevodov (2 zadné a 5 predné). To vám umožní nastaviť rýchlosť s veľkou presnosťou: na nízkej rýchlosti pracujú s mrazom a mokrým snehom, vysoko čisteným čerstvým snehom. Electrostar Systems tu nie sú. Motor môže byť manuálne. Žľab je nastaviteľný s pákou na diaľku. Manuálne môžete nastaviť uhol, pod ktorým sa vyhodí sneh. Pre benzínovú jednotku je model ST656 nízky hluk, ktorý robí to s jej pohodlným. Okrem toho motor spotrebuje malé množstvo paliva. Žľab je vyrobený z polymérov. Vývojári aplikovali takýto prístup tak, že zlikvidovaný sneh sa nevráti na steny a neskôr nespôsobil ťažkosti.

Ďalšie funkcie, zariadenie nie je vybavené. Neexistujú žiadne svetlomety ani ohrev rukoväte. Zariadenie váži 72 kg. Náklady na snehové dúchadlo v priemere je 34 000 rubľov.

CHAMPION ST556

Model ST556 podľa charakteristík nie je veľmi odlišný od predchádzajúceho. Sila benzínového motora je rovnaká – 5,5 litra. s. Stačí na odstránenie priemernej oblasti územia. Šírka uchopenia snehu je 56 cm, výška – 42 cm. To vám umožní odstrániť veľké drifts a proces sa vyskytuje pomerne rýchlo. Avšak, pre rozsiahle verejné služby, to ešte nestačí.

Skrutka je vyrobená z kovu, žiadne gumové striekanie. Výtok snehu z plastu odolný voči mrazu. Existuje systém diaľkového ovládania žľabu. Smer môžete zmeniť pomocou páky. Ručné zmeny uhla emisií. Ďalšie možnosti, ako sú svetlomety a vyhrievané rukoväte, nie sú poskytnuté. K dispozícii je 6 prevodov (4 predné a 2 zadné). Zariadenie je veľmi obtok kvôli relatívne malej hmotnosti. Ak bol systém zámky kolesa poskytnutý v predchádzajúcom modeli, potom tu nie je.

Hmotnosť agregátu je 62,5 kg. Cena pri nákupe v maloobchode – 27 000 rubľov.

CHAMPION ST1170E

Toto je jeden z najvýkonnejších zariadení v celej línii šampiónov. Power je 11 litrov. s. To je dosť na odstránenie celej ulice. Takéto agregáty získavajú verejné služby a priemyselné organizácie. Tu je dvojstupňový upratovací systém. Existuje možnosť zachytiť naraz veľa snehu. Zachytenie Šírka – 70 cm, Výška – 54,5 cm. Beh Motor môže byť vykonaný z elektrického štartéra a manuálne. Ako prax ukazuje, manuálny štart je dosť – dokonca aj v najsilnejšej mrazu s technológiou odstraňovania snehu. Pre pohodlie používateľa sú tiež poskytnuté ďalšie funkcie. Tam sú svetlomety a vykurovacie funkcie.

Chute môže byť nastavený na diaľku. Týka sa a upravuje rozsah emisií a nastavenie uhla. Zariadenie na Caterpillars, takže to môže riadiť kdekoľvek. Testovanie snehové dúchadlo sa uskutočnilo pri mimoriadne nízkych teplotách, pretože spočiatku bol stroj vyvinutý na prácu v ťažkých podmienkach. Hmotnosť je 121 kg. Priemerná cena je 60 000 rubľov.

CHAMPION ST1170BS

Dnes je to najdrahší model medzi všetkými predloženými. Vysoké náklady sú spôsobené najlepšími výkonnými ukazovateľmi, ako aj ďalšími funkciami. Takže sila tohto stroja je 13,5 litra. s. alebo 12 100 W. Tam sú svetlomety, schopnosť nastaviť žľabu (obidva sneh z snehu a rohu), vyhrievané rukoväte. SnowPlow je vybavený kolieskami, ale sú silné. Ich šírka je viac ako 15 cm, takže sú odolné aj na hlbokej vrstve voľného snehu. Priemer kolesa – viac ako 35 cm. Technické vlastnosti sú, že kolesá sú automaticky blokované, keď je potrebné otočiť jednotku.

Stroj na odstraňovanie snehu má 8 prevodov (pred 2 rokmi a 6 dopredu). To vám umožní pohodlne pracovať s čerstvo voľným a s polárnym snehom. Basch veľký. Šírka snímania snehu – 70 cm, výška – viac ako 54 cm. Vďaka veľkému objemu sa čistenie vykonáva v krátkom časovom období. Hmotnostný model – 121 kg. Priemerné náklady sú 76 000 rubľov.

CHAMPION ST762E

Táto možnosť má malú kapacitu v porovnaní s dvomi predchádzajúcimi modelmi – len 6,5 litra. s. alebo 4800 W. Iné špecifikácie sú krásne. Model nie je určený na profesionálne čistenie, avšak nie je možné ho pripísať každodenným. Tento snehový sneh je poloprofesionálny. Je to skvelé pre kombinovanú prácu, keď potrebujete čistiť, napríklad oblasť krajiny a časť ulice na vstup.

Šírka zachytávania snehu – 61 cm, výška – 51 cm. Skrutka je vyrobená z ocele, ktorá umožňuje ľahko poľskému snehu ľadom. Okrem toho sa používa dvojstupňový čistiaci systém, ktorý vám umožní dokonale odstrániť územie s jedným „penetrácia“ snowshopu. Odkvap emisií snehu je možné nastaviť na diaľku. Na nastavenie uhla je zabezpečený káblový systém a pre polohu – páka. Model je nevhodný – maximálny objem objemu deklarovaného výrobcom je 104 dB. Mimochodom, vodca na tomto indikátore HYUNDAI je rovný 97 dB.

Okrem manuálneho štartu je elektromasotovací systém. K dispozícii je 8 prevodov (2 zadné a 6 predné). Tolstojské kolesá, s výkonnými behúňami. Šírka kolesa sa môže pohybovať od 10 cm do 15 cm, ich priemer – asi 33 cm. Hmotnosť agregátu je 80 kg. Maloobchodná cena – 47 000 rubľov.

CHAMPION ST656BS

Tento snehový sneh je jedným z najobľúbenejších. Aj na oficiálnych stránkach je označený nálepkou „Hit“. Motorový módny výkon 5.5 l. s. uľahčuje odstránenie stredne veľkého územia. Šírka a výška snehovej uchopenia 56 cm a 51 cm umožňujú čistenie v krátkom časovom období, pretože v čase môžete zbierať veľké množstvo snehu. Dvojstupňový systém čistenia vám umožňuje dosiahnuť čistotu od prvého času.

Jednotka sa pohybuje s kolesami. Ich priemer je 33 cm, hrúbka sa pohybuje od 10 cm do 15 cm. Zámok môže byť vykonaný s kolíkom, ktorý robí zariadenie manévrovateľné. Keď sa používa, môžete sa dostať na akékoľvek ťažké dosiahnuť miesto. Existuje 7 prevodov (5 dopredu a 2 späť). Spustenie motora sa vykonáva výlučne ručne, ale nemá vplyv na jeho funkčnosť. Benzínový motor spĺňa pokročilé štandardy a jednoducho začína aj s ťažkým mrazom. Kovové šuky je nastaviteľné manuálne, svetlomety a vykurovacie rukoväte.

Snehový dúchadlo váži 72 kg. Maloobchodné náklady – 34 000 rubľov.

CHAMPION ST656BS

Tento malý snehuliak sa zvyčajne zakúpi na čistenie v krajine alebo domácom pozemku. Pomáha efektívne eliminovať snehové vločky, pretože dvojitá skrutka z kovu brúsi sneh a povodeň. Výška nádoby 51 cm a šírka 56 cm je dosť na to, aby vykonali všetky práce čo najrýchlejšie. Dvojstupňový systém čistenia tiež veľmi zjednodušuje proces, pretože nemusíte čistiť rovnaké miesto niekoľkokrát.

Použité kolesové pohon. Šírka kolesa – 10 cm, priemer – 33 cm. Pre väčšinu modelov šampióna snehových pluhy používajú štandardné kolesá. Môžete ich blokovať s kolíkom. Ekonomický model. Využíva kapacitu 208 kubických centimetrov. Celkovo Snowstrokes 8 prevodovky (2 zadné a 6 predné). Nastavenie žľabu môže byť vzdialene. Existuje možnosť upraviť roh a smer vyhadzovania snehu. Nie sú však poskytnuté žiadne iné možnosti, ako sú svetlomety a vykurovacie rukoväte. Hmotnosť vozidla je 77,5 kg. Cena – 56 000 rubľov.

CHAMPION STT1170E

SnowPlow STT1170E, na rozdiel od prakticky modelu rovnakého mena, sa vzťahuje na triedu domácnosti. Power je 6,5 litra. s. alebo 5 500 W. Samotný agregát váži toľko – 77,5 kg. STT1170E je zbavený iba jednej ďalšej funkcie – vykurovanie držadiel. Svetlomety sú tu, takže môžete pracovať so snowreszorom aj v tme. V zime je svetelný deň krátky, takže prítomnosť dodatočného osvetlenia je mimoriadne dôležitá. Okrem toho je možné nastaviť sklzu emisií snehu. Rozsah je nastavený pákou a rohom – káblový systém.

Spustenie motora sa môže vykonávať manuálne a z elektrického štartéra. Ďalšou výhodou šampióna šampionátu snehu je, že môže byť pripojený priamo do elektrickej siete – je už prispôsobený ruskej reality. Dodatočný konvertor nebude potrebovať. K dispozícii je 8 prevodov (6 predných a 2 zadných). Skrutka je vyrobená z kovu. Dvojstupňový systém čistenia. Cena – 56 000 rubľov.

Používateľská príručka

Pokyny na používanie každého jednotlivého modelu sú zverejnené na internetovej stránke výrobcu a v ruštine sú možnosti. V prípade potreby môžete tam ísť a stiahnuť dokumentáciu, ktorú potrebujete.

Recenzie vlastníctva

Všeobecne platí, že kupujúci reagujú o produktoch šampióna pozitívne, uvádzam, že nie je náchylná k poruchám a slúži ako verný po mnoho rokov. Často však naznačujú, že všetky uzly musia byť vytiahnuté ručne hneď po zakúpení, pretože továreň nie je veľmi vysoká kvalita. To platí najmä pre modely z Číny. Počas opravy, ťažkosti často vznikajú pri hľadaní originálnych náhradných dielov. Odporúča sa okamžite kúpiť priľahlé materiály, napríklad pôvodný mazivo pre prevodovku alebo trysku kefy. Inak ich budete ťažko nájsť. Oprava najčastejšie sa musí vykonať z dôvodu, že káble oslabuje.

Stále spotrebitelia naznačujú, že rukoväte mnohých modelov sú krátke. Muž strednej výšky musí byť mierne naklonený. Vzhľadom na značnú hmotnosť drvivej väčšiny snehstrokes je ťažké riadiť ženy. Je to obzvlášť ťažké pri zdvíhaní hory, keď pracuje na území s úľavou. Treba tiež poznamenať, že nie je vždy zvládnutie s vysokými snehovými kvapkami.

O tom, aký druh snehového ventilátora si vyberte, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: