Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris – užitočná a krásna rastlina. Niektorí záhradníci naozaj chcú byť na stránke, a niekoľko. Aby ste to urobili, stačí to, aby ste si užívali životaschopnú kópiu a šíriť pomocou odrezkov. Ukazuje sa veľmi ekonomicky. A tak, aby boli tieto akcie úspešne dokončené, musíte spoznať niektoré jemnosti. O tomto a rozhovoroch.

Základné pravidlá kreslenia

Mnohí povedia, že je ľahšie kúpiť ready-vyrobené sadenice a pôdy. Ale skôr, ako sa to robí, je potrebné zvážiť plusy chovu barbarisu s odrezkami doma:

 • Barbaris nie je príliš rozmarná, takže táto akcia nepotrebuje osobitné podmienky;
 • Bush pestované z kutikuly má viac šancí na plnohodnotný vývoj;
 • Nevyžadujú sa žiadne špeciálne investície;
 • Určite poznáte odrodu (čo nemôžete povedať o nákupnej jednotke zakúpenej na trhu).

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Decorative – druh rastliny, ak hovoríme o svojej reprodukcii. Je schopný silne rásť, keď dostane silu. Takže potrebuje orezať. Pri orezaní si môžete vybrať takéto vetvy, ktoré sa zvýšia na ďalšiu reprodukciu. Pred konaním s postupom zvážte: keď sa pristátie nastáva s pomocou odrezkov, proces neochotne produkuje korene.

Metóda rozšírenia znamená dva spôsoby, ako root. Obaja sa vykonávajú buď s pomocou zelenej, alebo s pomocou vážiacich častí.

Treba si spomenúť, že výsadba zelených rezov nie je najlepší spôsob, ako ich zlé prežitie.

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Ak chcete chovať so zelenými odrezkami, musíte postupovať podľa nasledujúcich pokynov:

 • Rezanie narezané na jar alebo leto – keď sa objavia prvé zelené výhonky;
 • Dĺžka sadenice by mala byť asi 12 cm a na šírku nepresahuje 6 mm, ako aj na medzivláky;
 • Všetky listy sa odstráni zo spodnej časti a rez by mal byť asi 60 stupňov;
 • Hotové vetvy sa zachytávajú do zeme pod sklonom asi 25 cm;
 • Nad nimi je potrebné vybudovať láskavosť skleníka, ktorá prispeje k udržaniu teploty (niekde 22 stupňov a 90% vlhkosti);
 • Musí byť prerokovaný počas dňa niekoľkokrát na odvzdušnenie.

Barbaris Street Reprodukcia

Nadváha výhonky sú zakorenené nasledujúcim spôsobom:

 • Na jeseň, vyberieme dvojročné jednotky 22 cm, ich priemer by nemal presiahnuť 1 mm;
 • Nakrájame pod uhlom 60 stupňov a pôdy v zákope skorého jari;
 • Podvádzať a zaspávať na vrchole pilín alebo lístie;
 • Vytvoriť skleníkové podmienky;
 • Čakáme na mladých, aby dali prvé výhonky (asi 3 vetvičky), stane sa na jeseň.

Ak je miesto pristátia už zvolené, potom môžete začať pracovať, keď pôda bliká z zimných mrazov. Pamätajte, že je možné zasadiť bubaris virtualizovaného a v období jesenných lístkov, a dokonca aj v zime. Ale tieto časy majú určité riziká.

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Načasovanie

Najlepšie obdobia pre chov Barbaris sú ročné obdobia ako na jar alebo leto (najlepšie v júli). V týchto časových intervaloch sa stáva silnejším. V rovnakom čase Leto je akumulácia živín. Prispievajú k výrobe koreňov a po pristátí posilnia rastlinu.

Ak budete naďalej hovoriť o jarnom pristátí, potom by sa malo urobiť, keď príde plné teplo. Na rastline by nemali byť kvitnúce obličky. Keď sa vyskytne teplo a pri chýbajúcej vlhkosti môžu výsadby zomrieť. Preto je potrebné vykonávať opatrnosť s letnými sadami, pretože vyžadujú osobitnú starostlivosť.

Barbaris môže byť tiež zasadený na jeseň. Výhodou tejto voľby je, že rastlina bude rozlúštiť stratifikáciu a posilní imunitný systém.

Jednoducho povedané, špecifické načasovanie vykládky barbarisu neexistuje. Beach záhradkári vyrábajú reprodukciu v rôznych časoch na vlastnom nebezpečenstve a riziku. Preto získavajú skúsenosti.

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Ako chovať ker?

Keď sa pokúsite na ker ker, všimnite si, že procesy sú zle produkujúce korene. Aby ste mohli znásobiť barbaris doma, budete musieť vziať do úvahy niektoré body. Zoznam.

Príprava materiálu

Zriediť Barbaris – to znamená, že sa vyhnúť v budúcich očkovaní. Aby ste to urobili, musíte znížiť rezne. Ich dĺžka by sa mala líšiť od 12 do 15 cm. Spodné listy na výsadbe materiálu sa odstránia. A miesto, kde sa objavia korene, spracúvajú rastový stimulant pre koreňový systém.

Na tento účel je látka chovaná vo vode, dodržiavanie pokynov a umiestnená v tomto riešení na jeden deň. Taký jednoduchý spôsob, ako prejsť na rastlinu, je najjednoduchšie a najspoľahlivejšie.

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Výber miesta

Barbaris je skôr tepelno-milujúca rastlina. Tak by to malo rásť len na miestach dobre osvetlené. Okrem toho je Rastlina nemá rád navlhčenú pôdu. V tejto súvislosti vyberte pozemok, ktorý bude mať dobrú drenáž a spĺňať všetky požiadavky.

Pamätajte, že táto rastlina neakceptuje hojné zavlažovanie. Pre jeho zakorenenie, nížiny a pozemky, kde sú pôdne vody.

Barbaris Street Reprodukcia

Pristátie

Ready vzorky sú žiaduce dať do rašeliny a zakryte filmom. Keď sa objavia rýchlejšie korene na sadeni, musia sa preniesť do kontajnerov s dobre-hydrizovanou a oplodnou pôdou. Zakorenenie v hrnci umožňuje pestovať zelenú rastlinu.

Pamätajte si, že pestovať vynikajúci Barbaris Bush, musíte začať s správnym pristátím. Preto pripravujeme dieru vo všetkých pravidlách. Ak sa predpokladá, že disembodované pristátie, stačí pripraviť veľkosť jamy 45 × 45 centimetrov a hĺbku 50 centimetrov. Takáto veľká veľkosť je potrebná tak, aby sa tam ľahko prispôsobila: odvodnenie (naskladané na sebe a pozostáva z rozbitého tehlu) a substrátu. Ďalej, umiestnime sa do noci semená, dal sme korene a zaspíme ich zostávajúce Zem.

Potom hojne vody. Po tom, pôda poskytne zrazeninu. Skĺznuť chýbajúcu pôdu zhora, potom, čo ste určite mulch pristávacie miesto.

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Následná starostlivosť

Ak chcete získať plnohodnotné barbarisové kríky, urobte včasné zalievanie sadeníc, odstráňte buriny okolo koreňového systému a skontrolujte sezónu. Potom Mladí sa rýchlo posilní a dobre sa otočí.

Takže pôda si zachováva vlhkosť, je namontovaná s 7-centimeterovou pílovou vrstvou alebo rašelinou. V druhom roku života musí byť rastlina naplnená dusíkom obsahujúcim (môžete použiť zbabelé) látky (Urobte to na jar).

Keď štart Bloom, musíte podporiť mladú výsadbu. Môžete to urobiť s pomocou liekov obsahujúcich stopové prvky. Na jeseň je žiaduce, aby sa potašové hnojivo (10-15 gramov superfosfátu pre 1 jednotku).

Následne kŕmte závod 1 čas za 3 roky.

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Trvalé pristátie

Po pristátí čakajú dva roky, aby poslali mladých. Pre to Je potrebné odstrániť prístrešok z sadeníc v približne júni. Nechajte rastliny zvyknúť na životné prostredie a posilniť. V polovici septembra môžete prejsť na transplantáciu na trvalé miesto, ktoré musia spĺňať všetky požiadavky.

Barbaris Street Reprodukcia

Odporúčania

 • V letných mesiacoch sa nachádza patogénne baktérie a hmyz na mladých výsadbách. Preto, keď je vzhľad charakteristických značiek, je potrebné zaobchádzať s rastlinou v čase.
 • Vykonávať pravidelné mulčovanie pôdy okolo trupu.
 • Ak je rastlina pri pristátí dobre oplodnená, potom ho bude potrebovať len za rok. Stráviť to, len presmerovať v vodnom veže 25 gr močoviny.
 • Rastlina ľahko toleruje sucho. Ak nie sú chýbajúce zdroje na vodu, nie je to desivé.
 • Barbaris je veľmi silná a rýchlo sa rozširuje. Preto je potrebné trigge raz ročne.
 • Ak chcete urobiť živý plot z Barbaris, potom stráviť orezávanie na pláne. Prvýkrát, aby to urobil, keď rastlina už ide o druhý rok života.

Zároveň musíte okamžite vytvoriť korunu.

Barbaris Street Reprodukcia

Barbaris Street Reprodukcia

Ako pestovať čiarbe z rezačky, pozri ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár