Bell Tile: Popis, pristátie a starostlivosť

Bell Tile – to je dekoratívne trvalky z rodiny zvonov. Tento názov získal kvôli štruktúre jeho kvetu, ktorý vyzerá ako zvonček a škvrny fialovej farby vo vnútri a mimo zvončeka. V niektorých ázijských krajinách sa ako dekorácia jedlá, sladká chuť, ako aj liek. Vďaka dekoratívnej farbe a veľkej veľkosti kvetov je populárny u záhradníkov.

Vo voľnej prírode sa nachádzajú z brehov vodných útvarov, na svahoch hôr, na solárnych lúkach. Čína je považovaná za Čínsku, Kórei, Japonsko. Sa vyskytuje na území Ďalekého východu. V Kórei kvôli jeho veľkému kvetu, zapnite knihu, dostal meno „Flower Lantern“. V USA sa Bod Bell používa na zdobenie plantáží.

Charakteristický

Popis bode Bell charakterizuje ako nenáročný, krásny rastlín, dosahuje výšku na polovicu metra. Uvoľnené zmiešané odrody môžu dosiahnuť rast na 70 cm. Lešenie zvončeka má valcový tvar s rozmazanou vetvou štruktúrou. Zelené letáky, chlpaté na dotyk, majú únikový tvar burgundy. Maximálna dĺžka 8 cm, šírka 4 cm.

Natáčanie kvety 4 cm sa zhromažďujú v kvetenstve. Na jednej rastline je až 10 kvetov. Na odrode ker môže byť až 30 kusov. Sú rôzne odtiene: fialová, burgundsko, modrá, sneh-biela, atrament.

Po skončení kvitnutia sú ovocie tvorené s tromi cestujúcimi so slotmi na základni.

Triediť

Voláky sú odvodené niekoľko odrôd bodu Bell.

  • „Cherry belz“ – líši sa na krásny farebný kvet. Cherry-ružové zvončeky majú bielené hrany a prehnali na fialové obrúsky. 4 cm kvety, klesajúce, zozbierané v rušných kvetenstve. Rastlina dosahuje výšku až 50 cm a rýchlo sa rozširuje. Miluje slnko, mierne zalievanie. Odolné voči mrazu, dáva výhodu plodných pôd. No zložka v skupinovom pristátí. Používa sa na kompilovanie kvetinových kompozícií.
Prečítajte si viac  Ako si vybrať Observer Materiál z burín?

  • „Dionysus“ – odroda-novinka. Farba vínnych zvonov hrubé skryté výhonky tak, aby ani viditeľné listy. Môže rásť na slnku aj v tieni. Uprednostňuje voľnú, niadzovú pôdu. Kvety celé leto bez prestávky. Vyžaduje transplantáciu za 3-5 rokov.

  • „PANTALUNS“ – Slnečný stupeň, ťahá do výšky do 50 cm. Dvojitý kvet, veľká veľkosť, ružová, poteší s ich kvetom od polovice leta. Listy sú stredné, nasýtené zelený odtieň. Stupeň miluje plodnú, dobre odvodnenú pôdu. Udržateľný pre Frozam.

  • „Perf Senseishen“ – stredne veľká rastlina dosahuje výšku 50 cm. Malé smaragdové farby listy lesklý. Kvety klesajú vo forme glade, majú fialový odtieň. Blossom pokračuje v lete.

  • „Garland“ – Takáto odroda názvu bola kvôli umiestneniu jeho kvetov. Sú udusia bush, zatiaľ čo kvitnú ako girlanda. Veľké Biele-ružové zvončeky dosiahne priemer 8 cm. Záplavné listy, svetlo zelená, majú sivý odtieň. Zariadenie nepresahuje výšku 40 cm. Preferuje vlhkosť, môže rásť v tieni. Pre hojné kvitnutie, falošné bastské hnojivá pridať a odstrániť rozmazané kvetenstvo. Blossom trvá celé leto pred začiatkom jesene.

  • „Silver belz“ – trvalka, dosahuje 40 cm na výšku. Dobre rozvinutý koreňový systém prispieva k dobrému rastúcim rastlinám. Na Trebahension stonky sú veľké kvety vo forme glade. Dosiahnutia 7 cm dlhé, majú jemnú mliečnu farbu s fialovými bodkami. Blossom bohatý, trvá celé leto. Listy tvaru srdca, majú strieborný odtieň a červené telá. Dobre tolerovať mráz.

Uprednostňuje úrodné, voľné pôdy s pravidelným zavlažovaním.

  • „Sarazroom“ – rastlina rastie vertikálne, dosiahne výšku 40-60 cm. Početné zelené listy sú dospievajúce. Kvitnúce spadá na začiatku leta a trvá mesiac. Kvety majú modrú farbu, sklárňu, veľkú veľkosť. Pre kvitnúce stimulácie sušených kvetenstiev. Pre rast uprednostňuje trochu tienených miest. Jar na voľné, plodné pôdy. Toleruje frost dobre, miluje mierne zalievanie. Vhodné na rezanie a dizajn kytíc.
Prečítajte si viac  Mirabilis: Popis, pristátie a starostlivosť doma

Pristátie a starostlivosť

Pristátie CAMPAUNDULS STRATÍVNYCHUJÚCICH. Ak to chcete urobiť, musíte variť slnečné miesto. Malo by byť na vznešenej oblasti, bez návrhov. Nevkladajte zvon medzi veľkými stromami a kríkov. Na pestovanie dobrého koreňového systému je potrebný voľný priestor a korene týchto výsadieb to môžu poškodiť.

Pôda musí byť fertilná a dobre vypustená. Umiestnite sadením alebo kus z kríka do prehĺbenia v zemi. Dobre naliať, posypeme pieskom. Rastlina miluje konštantné uvoľnenie pôdy, odstránenie burín a dobré zavlažovanie bez vlhkosti.

Zavlažovanie počas bookonizácie by malo byť hojné. Blossom začína na konci júla a trvá do septembra. Po kvitnutí, rastlina ide do stavu odpočinku a kvapká všetky listy. Preto sa odporúča ich pristáť medzi pôdou. Rastlina vyžaduje root divíziu každé 4 roky.

Oplodniť Bush na začiatku jari, keď sa sneh topí. Pridajte dusíkové hnojivo. Počas rýchlej tvorby púčikov, druhý podávač robí. Pre hojné kvety, rozmazané kvetenstvo. V októbri, keď závod už visel a upustil listy, zbierali zriedené semená a strieľať. Výhľady odolné voči mrazu. Ak je zima nízka, potom je rastlina lepšie izolovať.

Bojové choroby a škodcovia

Napriek silnej imunitosti zvončeka môže stále prekonať choroby a parazity. Keďže rastlina je nízka, s daždivým počasím môže poškodiť slimáky a prepadnutie pennya. Brzdia kvitnúce, nedávajú rozvíjať púčiky. Rozhodnutie cesnakovej a akútnej papriky sa používajú na boj proti škodcom. Surové počasie prispieva k vzhľadu huby, ako je fusarióza, sklerotinia, botritída. Kombinácia týchto nepríjemností pomôže roztokom fungicídov, ako je fytosporín-m alebo baktofit.

Patogénne organizmy žijúce v pôde sa môžu hromadiť a poškodiť koreňový systém kroviny. Preto tieto rastliny, ktoré neboli transplantované niekoľko rokov, podliehajú tomuto chorobu. Pre prevenciu 2 krát ročne, jeseň a jar, spracúvajú pôdu 0,2% riešenie „Fundazola“.

Reprodukcia

Najprijateľnejší spôsob, ako reprodukovať bodový zvonček je semeno. Po skončení kvitnutia z ridden boxov, extrakt semien. Pre pohodlnejšie pristátie sa odporúčajú miešať trochu suchou zemou alebo pieskom.

Prečítajte si viac  Vlastnosti transplantácie Hydrangea z jedného miesta na druhé

V marci môžete začať pristáť. Ak to chcete urobiť, vezmite nádobu so Zemou (malo by to byť jednoduché a výživné), rozdrviť semená na povrchu, neoddávajte sa v zemi, zavlažte z postrekovača na vlhkosť, zakryte filmom alebo sklom pre skleníkový efekt. Kapacita určuje v teplých, jasných miestach, kde teplota bude 18-20 stupňov tepla. Po 2 týždňoch, veľmi jemné a krehké výhonky, ktoré musia byť mierne zalievaní. Pri prvom vystúpení listov môžu byť sadenice naočkované, transplánovanie do väčšej veľkosti nádoby na vzdialenosť 10 cm od seba navzájom. Pravidelne vykonávajú uvoľnenie Zeme a zavlažovanie. Po ďalších 2 týždňoch môže byť oplodnené s malou koncentráciou kompostu. Na konci pružiny môžu byť sadenice vysadené v otvorenej zemi.

Závod vyžaduje povinné transplantáty za 3-4 roky. Počas procesu je reprodukovaná koreňová divízia. Môžete to urobiť s teplou jeseň alebo jar, keď je Zem dobrá. Po transplantácii rastliny a prijať s minerálnymi hnojivami.

Bell Tile je ornament akejkoľvek záhrady. Používa sa v jednotlivých pristátiach a pristátiach s inými typmi zvonov. S správnou starostlivosťou sa stane dekorom a pýchou vašej záhrady.

V ďalšom videu nájdete viac informácií o Bell Point.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: