Biele Anemones: Prehľad odrody a pestovanie

Legenda o vzhľade bielych Anemones je smutná – podľa legendy to bolo v týchto kvetoch, že slzy Aphrodite, smútok Adonis sa otočili. Je známe spolu asi 170 druhov vetr – obyvatelia ihličnatých a listnatých lesov. Teraz v dekoratívnom kvete rast, záhradné kvety sa používajú, špeciálne odvodené odrody ANMONES, medzi ktorými chcete zvýrazniť skupinu Terry Anemone, najmä svieža, zatiaľ čo kvitnú.

Odrody

Noble

V listnatých lesoch zo Škandinávia do Kórey, môžete vidieť trvalého prenosu. Jeho kvety môžu byť biele, modré, ružové, fialové. Coloros a listy klíčia priamo z rizómov. Misia je rozvedená ako dekoratívna rastlina.

Anemone jemný

Anemone preferuje ihličnaté lesy a hory ako biotopy. Thorn stonky sa objavujú z obličiek na jar. Závod úplne ospravedlňuje svoje meno – očarujúce jemné kvety sa objavujú na začiatku mája. Chovatelia priniesli mnoho viacfarebných odrôd. Biela plavba a družička – biela, charme – ružový anemón s bielym centrom. Biele centrum a radarová odroda a jeho okvetné lístky sú tmavo červená.

Anemone blue

Napriek tomu, že samotný názov, možno biely. ROD – Z JUHUJÚCEHO SOUNDY SIBERIA. Rastlina je nízka a malá. Výška stúpa na 20 cm, priemer kvetu je asi 2 cm. Začiatok kvitnutia – stred.

Dubravnaya Anemone

Lesná kvetina Anemone Dubravnye je známa všetkým európskym fanúšikom botaniky. In vivo, biele kvety sa často nachádzajú. Dekoratívne verzie pobočiek dubov – je to viac ako 30 odrôd. Veľmi populárny Terry Sneh Vestal, často záhradníci sa snažia pestovať Lucys Wood alebo Alba Plena.

Lesné anemón

Jednoduchý, päťbodový, ako keby z detského kreslenia kvetina – les Anemone. Kvety majú radšej veľkú, čistú bielu a spodná strana sa stane so slabým fialovým odtieňom. PRIMROSE PREFERS SHEANTINGUJE KRUBY A FORESTNÉ HROVY. Prišiel do záhrady Anemone veľmi dávno, z XIV storočia.

Samozrejme, že výber odrôd je oveľa bohatší: Fruhlingszauber a Macrantha budú prekvapiť veľké kvety a Wienerwald a Elise Feldman (Plena) budú potešiť Terry Budy.

Anemone Skalna

Vlasť Anemone – Himaláje, zatiaľ čo on je infreeen hosť v krajine. A zbytočne – Anemone je nenáročná v starostlivosti a jej kvety vyzerajú veľmi pôsobivé. Na snežno-bielych lístkoch zo zadnej strany strany farby atramentu. Výška Anmon – Až 30 cm.

ANMONE UDSKA

Jeden z tých vzácnych rastlín, ktoré môžu byť vysadené a zabudnúť. Tento druh je ocenený, nie pre biele malé kvety, ale pre nezvyčajné listy a rýchlosť rastu. Tesný zelený koberec Ampnica UDKA prakticky nevyžaduje pozornosť.

ANMONE BAIKAL

Mnoho rokov anemónu, dokonale pocit a častejšie, v húštinách záhradných kríkov. Náročná vlhkosť a zloženie pôdy. V prírode tento druh – Sayano-Baikal Endemic uvedený v červenej knihe.

Biele kvety sú malé, na pozadí hrubého zelene vyzerajú veľmi dotýkať a jemne.

Field Anemone Frummmord

Ďalší zástupca flóry Severnej Ameriky, kde rastie na skalnatých svahoch hôr. Kvetina – chudoba, biela. Na dne okvetných lístkov môže byť modrý alebo nazelenalý odtieň. Kmeň – krátke, listy – malé.

Anmon Völvind

Anmon Völvind – názov druhov a jednej z najobľúbenejších odrôd v tomto formulári. Početné výhonky dosahujú výšku 80 cm a končí vynikajúcim bielym kvetom so zlatým jadrom. Krása a jednoduchosť kultivácie – to je tajomstvo popularity odrody vích.

Anemone Crown

Dosť vysoké trvalky. Najbohatšie a odtiene pohľadu anemónu. Veľký, priemer až 10 cm kvety môže byť sneh-biela a hustá modrá. Okrem toho tieto kvety sa objavujú v mnohých zástupcov druhu dvakrát za sezónu: Na začiatku leta a na jeseň. Biele Budovy narušuje Mount Everest.

Anemones Bicolor vyzerá veľmi voľby – biela s jasným červeným okrajom.

Pristátie a starostlivosť

Existujú 4 varianty reprodukcie anemónu: s pomocou semien, deliacich bush, reprodukčných častí rizómov a hľuzy. Napriek sofistikovaniu závodu, starať sa o neho je pomerne jednoduchý. Hlavná vec je včasná zavlažovanie a udržiavanie požadovanej úrovne vlhkosti v otvorenej pôde. Aby bolo ľahšie vytvárať optimálne, kvety sa odporúčajú na závod na pozemku s dobrou drenážou, ktorá sa nachádza na kopci. Vynikajúca vlhkosť je škodlivá pre Anemones, Rinel sa objaví na koreňoch. Brúsenie Anemone je lepšie zakryť vrstvu mulčovania s hrúbkou 5 cm.

Na jar, Anemona zavretá asi raz týždenne. V lete – hľadáte okolnosťami. Ak je leto daždivé, potom ďalšie zavlažovanie nemusí potrebovať. Je potrebné pravidelne vybuchnúť pôdu a odstrániť unavú trávu a tieto akcie musia byť vykonané veľmi opatrne, pretože koreňový systém anemoniek je krehký.

Keď sa anemone kvitne, je kŕmená organickými hnojivami a na jesennom -complexne minerál.

Pohľad bližšie na biele Anemones.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: