Elektrocos STIHL: Charakteristika, tipy na výber a prevádzku

Stihl Garden Technology sa osvedčil na poľnohospodárskom trhu. Elektrické triméry tejto spoločnosti sú charakterizované kvalitou, spoľahlivosťou, stabilnou prevádzkou, dokonca aj pri vysokom zaťažení. Rozsah modelu Stihl Electric Cost Model je vhodný na prevádzku a ľahko sa udržiava. Poskytuje vynikajúcu príležitosť použiť vybavenie aj nováčik.

Zvláštnosť

Rozsah kosačiek spoločnosti je rôznorodý. Spoločnosť neustále zlepšuje efektívnosť využívania svojich výrobkov. Zvážte hlavné črty populárnych možností pre kosačky predloženej firmy.

Nabíjateľná kosačka na trávu

Ideálna možnosť pre toho, kto nechce dýchať výfuku benzínu, ako aj závisieť od elektriny. Jednotka sa skladá z odolného puzdra polyméru a kompaktného zberača trávu. Objem trávneho lieku závisí od modelu.

Takéto zariadenia sú tiché, spoľahlivé a bezpečné na použitie.

Elektrická verzia vrknutého

Samohybný typ týchto agregátov môže byť použitý kdekoľvek, ale až vedľa napájania. Ticho, často sa používajú vedľa škôl, detských záhrad, ako aj nemocnice a kliniky. V súkromnom území.

Modely sa ľahko ovládajú, majú nízku úroveň hluku, vysokú spoľahlivosť, ako aj prijateľnú cenu.

Uvažuje sa o jednu z populárnych možností Elektrocosa STIHL FE-81. To je jeden z najsilnejších trimér pre trávnik. Toto zariadenie obsahuje AutoCut C5-2 Headset na kosačku, Určené pre prácu v malých oblastiach. Je vhodné kosiť vedľa kvetinových lôžok, hranice. Dobre vymaže územie v blízkosti kríkov a stromov, a tiež jemne spracovávať cesty.

Tento prameň má množstvo výhod, ktoré dospeli k záveru, že reguluje revolúcie elektronikou. Dizajn vám umožňuje uložiť stromy pred poškodením. Kruhová rukoväť vám umožňuje vykonávať kvalitnú prácu, manévrovanie, ako aj kosenie v ťažkostných miestach. Jeho ľahká preprava.

Existujú aj iné možnosti, ktoré sa ukázali, že pracujú v záhradníckych oblastiach.

FE 60

Kosenie trávy do 36 cm. Rýchlosť až 7400 otáčok za minútu. Power je 540 W. Plastové puzdro. Teleskopická rukoväť. Lacný, ale praktický nástroj.

FE 31

Ľahký a lacný agregát. Ideálne pre spracovanie rúk. Radšej zbierajú, robia trávu po kosačke trávnika.

FE 52

Mechanizmus typu závesu, takže zariadenie ohýba v rôznych smeroch. Cievka s rezačkou môže byť ohraničená na zem. Neexistujú žiadne vetracie drážky, ktoré chránia zariadenie od vody od vstupu, takže tráva môže byť namontovaná v skorých ranných hodinách (keď rosa) alebo ihneď po daždi.

Varianty orezačiek batérií

Nabíjateľné vrkočky sa ľahko používajú, aktívne pomáhajú objasniť územie vedľa domu z trávy. Takéto zariadenia obsahujú batérie s indikátorom nabíjania. Môžete ľahko nastaviť bar a rukoväť.

Výhody Trimmery batérií:

 • Bez hluku, ako aj drôty sa môžu starať o trávniky;
 • Dokonalá možnosť pre amatérske použitie;
 • má malú váhu a udržuje rovnováhu dobre.

Zariadenie je séria a obsahuje nasledujúce.

 • Nastavenie výšky. Môže byť kedykoľvek nastavený. Ideálne pre tieto podmienky, keď je niekoľko ľudí používať jednotku, a každý ho môže prispôsobiť sám.
 • Rukoväť má tvar kruhu a ľahko nastaviteľný. Má šesť pozícií.
 • Blok kosačky je regulovaný. To sa dá urobiť v štyroch pozíciách.
 • Hrana je možné rezať vertikálne. V tomto prípade sa môže uhol zmeniť na 90 stupňov.

Najznámejšie varianty vrknutého na batériách sú predpísané nižšie.

FSA 65

Dĺžka zariadenia 154 cm. Aktuálny 5.5 A. Najjednoduchší zo zvyšku kosačiek. Tento nástroj môže byť použitý na veľkých priestoroch.

FSA 85

Dĺžka je 165 cm. Aktuálny 8 A. Ideálna možnosť pre puzdro na malom území.

Pohodlné zariadenie, aby sa kosalo trávnika, kvetinového domu, plot, atď. D. Motor pracuje dostatočne ticho, žiadne výfukové plyny.

FSA 90

Pre tuhú trávu a veľké územia. Dve rukoväte na rukoväti. SCOS v priemere je 26 cm. Nízky hluk, ktorý priaznivo ovplyvňuje efektívnu prevádzku. Na rezaní plátno sú dve čepele.

Odporúčania týkajúce sa opravy

Mechanické problémy sú spojené s poškodením hlavy zastrihávača. Táto zložka je najčastejšie vystavená opotrebeniu, ako aj tento prvok často kontaktuje životné prostredie. Existuje niekoľko možností členenia, ktoré sú mechanicky.

 • Lessk skončil. Môže byť nahradený pokynmi výrobcu.
 • Lesk zmätený. Je potrebné si oddýchnuť, ak to nefunguje, potom dajte novú cievku.
 • Nylon Nitálne držanie. Len znova navinúť čiaru. Je to spôsobené prehriatím zariadenia.
 • V cievke zlomil dno. To môže byť kúpené v obchode, môžete to urobiť sami.
 • Hlava sa neotáča. Porušená prevádzka motora.

Palikujeme čiaru v elektrokosi

Zvážte, ako natankovať čiaru do cievky na vlastnú päsť. Najprv musíte odstrániť cievku a ochranný kryt s ním. Vyberte si rybársku čiaru, odrežte správne množstvo.

Začneme likvidovať cievku: Na to je jeden koniec rybárskej čiary upevnený v medzere, opatrne zabaliť riadok. Rybárska čiara musí byť zranená tak, že ochranné puzdro je pokojne zatvorené, rybárska čiara by mohla oddýchnuť. Druhý koniec sa zavádza do otvoru ochranného puzdra. Vezmite cievku a kryt. Vykonávame koniec rybárskej čiary v kryte veka a trochu vytiahnite čiaru.

Dali sme na tento dizajn na zastrihávač. Budeme získavať cievku v smere hodinových ručičiek na konkrétne kliknutie. Upevniť. Pripájame kábel do siete. Trimmer musí byť v pôvodnej polohe. Zapnúť. Extra santimetre ako krémová prízemná čepeľ.

S účesom by rybárska čiara nemala prísť do styku s pevnými predmetmi, pretože rut rybárčenie. Ak dodávka rybárskej čiary v zariadení nie je automatická, potom sa ovládač bude musieť často zastaviť, odstrániť cievku a znova vietor.

Treba poznamenať, že existujú možnosti distribúcie, ktoré sú prispôsobené pre hrubé buriny. Vyzerá ako pigtail, má svoju vlastnú špecifickú cievku.

Stihl Electrocos Prehľad Pozrite si ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár