GreenWorks Snowflowers: Charakteristiky a riadok modelu

  Medzi veľkou škálou pomocného zariadenia pre starostlivosť o územie domu alebo v lete sú v poslednom čase veľmi populárne snehové dúchadlá. Takéto zariadenia majú celkom cenovo dostupné náklady, zatiaľ čo sa vyrovnáva s čistiacim prostriedkom na ľad a snehové drifty. Jedným z osvedčených výrobcov takýchto zariadení je značka obchodu so zeleňou, ktorá implementuje svoje výrobky v Rusku a Európe.

  Zvláštnosť

  Snehové dúchadlá GreenWorks patria do kategórie záhradníckeho pomocného mini-vybavenia vyrobeného rovnakým záujmom. Americké agregáty sa deje po celom svete vrátane ázijských krajín. Dnes sa spoločnosť špecializuje na výrobu nabíjateľných a elektrických zariadení na prevádzku na malých územiach. Falzifikáty takýchto strojov sa nachádzajú na trhu, takže výrobca odporúča získať techniky odstraňovania snehu len od oficiálnych predajcov vo svojej obchodnej sieti.

  Obavy pozí svoje zariadenia ako pomocný nástroj na starostlivosť o lokality, ktoré sa týkajú zúčtovania skladieb zo snehu a krajiny.

  Nabíjateľné zariadenie je pozoruhodné pre svoju životné prostredie a jednoduchosť prevádzky, zariadenia sú zvýraznené dobrou kvalitou montáže. Moderné úpravy snežných svetlov pracujú s použitím batérií AKB 2 alebo 4 AH. Zariadenia majú bezkartáčký elektromotor s mäkkou skrutkou. Podľa recenzií majiteľov, mini-technika účinne vykonáva čistenie, zatiaľ čo rozsah uvoľňovania snehových hmôt môže byť od 3 do 6 metrov.

  Funkcia nabíjateľných snehových dúchadiel je prítomnosť manuálneho otáčania deflektora pre 190 stupňov. Okrem toho stroje majú malé rozmery a minimálnu hmotnosť, vďaka ktorej bude uľahčená prevádzka nekonečných techník. Zariadenia majú skladaciu štruktúru, nevytvárajú veľa hluku počas prevádzky.

  Elektrické snehové dúchadlá GreenWorks Posledná generácia sú nasledujúce typy:

  • agregáty s vlastným pohonom;
  • Nekonečné zariadenia;
  • Ručné náradie (elektrické lopaty).

  Tieto úpravy sú pozoruhodné pre dosť produktívny elektromotor, spoľahlivú vystuženú plastovú skrutku. Rozsah snehových hmôt s elektrickými snehovými dúchadlami je 6-7 metrov, je však potrebné napájať 220 W pre prevádzku mini-strojov.

  technické údaje

  Nabíjateľné metódy Snapper GreenWorks majú ťažké batérie, ktoré poskytujú dlhodobú prevádzku a mobilitu do agregátu. Okrem toho sú batérie veľmi rýchlo nabité.

  Zariadenia majú kovový kryt, v ktorom sa motor nachádza. Okrem toho sú stroje vybavené maturitným sklzom, vďaka ktorým sa nastaví smer a rozsah emisií snehu.

  Zachytenie vytváraných alebo zasnežených hmotností sa vyskytuje s šnemom, ktorý je schopný pracovať s akoukoľvek druhom snehu, vrátane voľného a mokrého snehu, ľadu. Po spracovaní hmotnosti sú vyhodené cez maturitnú sklzu.

  Všetky úpravy sú vybavené dvoma kolesami na pohyb. Vďaka vysoko kvalitnému kaučuku je auto spoľahlivo spojené aj s klzkom povrchu pôdy. Snowworks Snehové dúchadlá majú pohodlnú teleskopickú rukoväť, ktorej výška môže byť opravená na akúkoľvek výšku. Okrem toho, takáto funkcia vám umožňuje skladovať techniku ​​aj v malých miestnostiach v zloženej forme.

  Modely

  Model Mini-Equipment pre snehové čistenie sa pravidelne dopĺňa s novými modelmi. Preto stojí za to zvážiť najobľúbenejšie úpravy.

  Gd40stk4

  Zariadenie sa vzťahuje na sériu batérií pomocných záhradných zariadení. V základnej konfigurácii sa snowressure prichádza s lítium-iónovou batériou 40V. Telo stroja je vyrobené z ťažkých tepelne odolných plastov. Výhodou modelu je zväčšený krútiaci moment, ktorý zvyšuje výkon a znižuje vibrácie v pracovnom stave. Stroj môže zlikvidovať snehové masy od 6 metrov. Okrem toho je model vybavený LED diódami, na úkor, z ktorých môžete pracovať na území aj v tme. Zariadenie nevytvára toxické emisie, má kolesá, ktorých priemer je 17 centimetrov. Pracovná šírka zariadenia bez štetca je 51 cm, hmotnosť zariadenia je 18 kilogramov.

  Gd40sb

  Kompaktné mini-vybavenie pre prevádzku domácnosti. Hmotnosť jednotky je 20 kilogramov, zachytávanie nádoby tejto snehovej snehu je 50 centimetrov s výškou 25 centimetrov. Stroj môže pracovať s batériou alebo pamäťou o 2 a 4 V. Maximálna vzdialenosť vyradenia snehových hmôt je 5-6 metrov. Akumulátor je spravidla zabezpečiť nepretržitú prevádzku zariadenia na 40-50 minút. Táto modifikácia má tiež výkonné reflektory na zvýraznenie pracovného územia.

  GD80SB

  Dobíjateľná snehová ventilátor, hmotnosť, ktorej spolu s batériami nie je viac ako 20 kilogramov. S úplným nabíjaním bude technik schopný vykonávať svoje funkcie asi jednu hodinu. Deflektor zariadenia je riadený manuálne, šírka čistenia je 50 centimetrov.

  GES13

  Kompaktné pomocné zariadenia pre čistiace územie, vrátane dekoratívnych povrchov. Zariadenie funguje z elektrickej siete, v puzdre stroja sa poskytuje špeciálne ochranné tlačidlo z náhodného spustenia. Motora je 1800 W. Bývanie a šuky sú vyrobené z vystuženého plastu. Technika sa pohybuje pomocou pogumovaných kolies, ktorých priemer je 17 centimetrov. Snehový dúchadlo je nenosné. Jednoduchá operácia poskytuje teleskopickú rukoväť. Hmotnosť vozidla je 16 kilogramov. Výrobca nie sú poskytované svetlomety v tejto modifikácii zariadenia.

  Tipy na výber

  Vo svetle veľkého sortimentu Snoy Balíkov značky Zeleníc, pred spotrebiteľmi môže vzniknúť otázku o správnej voľbe modelu pre osobné vykorisťovanie. Preto odborníci odporúčajú zvážiť pri výbere základných parametrov technológie.

  Typ motora

  Benzínové jednotky sú považované za najobľúbenejšie a výkonné snehové dúchadlá, avšak napriek ich výkonu sa takáto technika vyznačuje ťažkosťami pri vykonávaní nezávislých opráv. To je dôvod, prečo obchodná značka GreenWorks ponúka spotrebiteľom elektrické úpravy. Takéto zariadenia budú odolnejšie a budú tiež vhodnejšie v prevádzke vo svetle ich malých veľkostí. Hlavnou nevýhodou takýchto vozidiel však bude potreba zdroja energie vo forme elektrickej siete, ktorá môže v niektorých prípadoch komplikovať používanie snehových dúchadiel.

  Batérie Mini Stroje budú navyše mobilné a manévrované, okrem toho, oni tiež operatívne vyrovnať s úlohou čistenia snehu a spať na stránke.

  Motora

  Pokiaľ ide o elektrické modely technológie, bude to dostatok energie slúžiť priemery v oblasti pozemkov do roku 1800-2500 W. Mobilné nabíjateľné zariadenia budú môcť vykonávať úlohy v oblasti domácnosti s výkonom motora od 40 do 80V.

  Podvozok

  Najbežnejšou možnosťou pre čistiace zariadenia sú modely na kolieskach. Sú ľahko ovládateľné vďaka hladkému zdvihu a manévrovateľnosti, navyše nie je potrebné začať motor na prepravu. Avšak, húsenkové modely prakticky eliminujú pociťované techniky v príliš hlbokých snehových driftoch, ale budú trochu ťažšie.

  Snappers GreenWorks majú tiež skrutkový typ. Najčastejšie je to elektrické neurčené modely, ktoré sa môžu pohybovať len s osobou. Takéto agregáty majú minimálnu hmotnosť, ale odporúča sa pre malé množstvá práce.

  Rozmery vedra

  Veľmi dôležitým parametrom, z ktorého bude závisieť kvalita a rýchlosť zariadenia. Modely s veľkým zachytávaním a hĺbkou budú môcť jeden prístup na vymazanie veľkej plochy stránky. Avšak, pre službu miestnej oblasti, získanie techniky s príliš širokými vedrami je nepraktické, pretože v praxi bude menej manévrovateľná.

  Rozsah emisií snehu

  Z diaľky, na ktorú môže zariadenie hodiť sneh, efektívnosť a jednoduchosť čistenia bude závisieť od. V niektorých modifikáciách snehových dúhoviek existuje funkcia riadenia rozsahu, čo umožňuje prevádzkovať agregáty na malých oblastiach území a otvorených oblastí. Ako prax ukazuje, stredne veľké nádvorie bude mať dostatok vybavenia s emisným rozsahom 3-4 metrov, územie pôsobivého veľkosti je zachovať vybavenie s možnosťami v 8 alebo viac meračoch.

  Ďalšie funkcie

  Prítomnosť rôznych funkcií na snowressesúre nie je povinná, ale niektoré funkcie, napríklad vyhrievané perá, budú mať dlhodobú prevádzku v chladu pohodlnejšie pre majiteľa.

  Prevádzka

  Výrobca agregátov GreenWorks odporúča, aby po nákupe zariadení bolo povinné podrobne študovať pokyny. Dokumentácia pre každý stroj má podrobný opis konfigurácie a montáže odstraňovania snehu, ako aj jeho technické vlastnosti.

  Nový snehový ventilátor je po zakúpení pomerne ľahko uvedený do prevádzky, pretože agregáty tejto značky sú zvýraznené svojím nekomplikovaným dizajnom. Ak chcete začať používať stroj na jeho zamýšľaný účel, mali by ste zozbierať zariadenie striktne podľa pokynov, opraviť teleskopickú rukoväť na tele, aby ste sa uistili, že v spoľahlivej fixácii všetkých spojovacích materiálov. Spravidla na montáž a priskrutkovanie všetkých skrutiek nie je potrebné použiť ďalší nástroj. Rukoväť sa skladá z dvoch sekcií.

  Pre modely batérií, žiadne dodatky nebudú potrebovať, stačí vložiť do batérie nabitia. Ak chcete prevádzkovať elektrické modely, mali by ste sa starať o prítomnosť napájania.

  Pred začiatkom, musíte nastaviť výšku a smerovanie snehu, skontrolovať údržbu kábla v prípade použitia elektrických čistiacich prostriedkov, stlačte tlačidlo „Štart“ na zariadení. Spravidla bude všetka práca na zhromaždení trvať viac ako štvrtinu hodiny.

  Snowflower Prehľad GreenWorks GD40SB Pozri ďalšie video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: