Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

Dnes mnohí DACMS a obyvatelia hĺbky Ruska sa snažia získať malé, ale výkonné vybavenie, ktoré uľahčujú uľahčenie práce spojenej s rastúcou zeleninou. Optimálnym riešením je MOTBLOCK s sklopným zariadením. Väčšina zahraničných modelov sa vyznačuje spokojnými vysokými nákladmi, takže mnohí obyvatelia Ruska uprednostňuje domáce motorové bloky, ktoré nie sú horšie výzvy, ale stoja oveľa menej.

Malo by sa zvážiť, výhody a nevýhody motorových blokov ruskej produkcie, ako aj hodnotenie najlepších výrobcov a modelov.

Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

Zvláštnosť

Dátum DOCTUMENTU majú pomerne široký výber rôznych pomocných zariadení a nástrojov, ale motor-blok a kultivujúci priťahujú osobitnú pozornosť. Najvýhodnejšie motory, pretože tieto agregáty sú charakterizované funkčnosťou, ako aj ich môžu byť použité v tandeme s sklopným zariadením.

  Takže, často, oni sú doplnené pluhom, mletím, bráničom, nástrojom na odstránenie snehu alebo prívesy, zatiaľ čo kultivujúci má len jednu cieľovú liečbu.

  Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

  Motor-Block – v Dopytovej jednotke, má mnoho funkcií, ktoré pomáhajú pomáhať rôznym úlohám na pozemku. Tí, ktorí už získali takýto agregát, jednoducho si neviem predstaviť, ako ich urobili predtým.

  Aby MOTBLOCK je vysoká kvalita a efektívne vykonávať svoje funkcie, musíte najprv vybrať dobrý výrobca. Existuje pomerne široká škála týchto výrobkov od zahraničných a domácich výrobcov.

  Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

  Ak chcete, aby bola správna voľba v prospech tohto alebo tejto jednotky, je užitočné, aby ste zistili svoje vlastnosti.

  Ruská výroba MOTOBLOCKS sú v dopyte a nie nižšie v kvalite mnohých zahraničných analógov. Motobloky vyrobené v Rusku priťahujú pozornosť k dostupnej cene. Takže si môžete kúpiť pomerne silnú a funkčnú jednotku len pre 50 tisíc rubľov.

  Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

  MOTOBLOCK – špecifický mechanizmus, hlavný prvok, z ktorého motor vykonáva, pretože je to on, kto je zodpovedný za prácu externého zariadenia (kefy, snehové dúchadlo, rotačná kosačka a tak ďalej). Je to vďaka použitiu rôznych dýz motora-bloku môžu byť použité na rôzne účely, počnúc liečbou pôdy a končiacim vozíkom tovaru. Ak chcete určiť výber takéhoto agregátu, stojí za to najprv oboznámiť sa s rôznymi možnosťami, ktoré ponúkajú výrobcovia.

  Podlične môžu byť všetky MOTOBLOCKS rozdelené do takýchto dvoch skupín ako:

  • pľúca: Hmotnosť sa pohybuje od 40 do 75 kg;
  • tvrdý: hmotnosť je viac ako 75 kg.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   Všetky monobloky môžu byť rozdelené do niekoľkých odrôd.

   • Benzín. Vyznačujú sa vysokým výkonom a vynikajúcim výkonom. Sú vybraní na jednoduchosť kontroly a nízkej hmotnosti. Nie sú tak hlučné ako dieselové modely, ktoré sú dôležité pri práci. Benzínové MOTOBLOCKS sa vyznačujú ekologickým šetrným k životnému prostrediu, pretože počas ich prevádzky je malý počet výfukových plynov, ktoré nemožno povedať o iných typoch. Z týchto dôvodov sú najvyhľadávanejšie agregáty benzínu.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   • Nafta. Takéto MOTOBLOCKS pôsobia na nafte paliva, ktorý stojí menej ako benzín, ktorý je dôležitým faktorom pri výbere takýchto modelov. Treba tiež poznamenať, že dieselové jednotky majú zvýšenú odolnosť, výkon a priepustnosť.

   Takéto možnosti sú ideálne na vykorisťovanie vo veľkých pozemkoch.

   Ale sú drahšie ako možnosti benzínu.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   • S hriadeľom výberu energie. Tento druh je univerzálny, pretože môže byť použitý na rôzne účely, napríklad na výsadbu trávnika alebo zber odpadu. V podstate sa takéto agregáty pracujú s použitím jednotlivých vrstiev štvortaktných motorov alebo pomocou chovných mechanizmov, pretože je presne cez štrbinový hriadeľ, ktorý možno aplikovať rôzne trysky, zatiaľ čo konvenčné motorové bloky produkujú prenos krútiaceho momentu do závesu výlučne Pomocník prenosu pásu.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   Výhody a nevýhody

   Spočiatku stojí za to zaplatiť pozornosť hlavným výhodám používania motorových blokov na domáce účely.

   • Dnes je motobock pomerne často zakúpený na orbu pôdy. Z tohto dôvodu stojí za zmienku jednej z hlavných výhod používania MOTOBLOCK, zatiaľ čo pluh a traktor sa odišli do pozadia – to je malá hmotnosť. Zvyčajne takýto agregát váži maximálne 100 kg, ale hmotnosť traktora s pluhom bude niekoľko ton.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   • Výkon pri používaní tohto zariadenia je výrazne vyšší ako v prípade, že vykonáte všetky rovnaké akcie manuálne. Ak s vlastnými rukami na vykonanie konkrétneho cieľa budete musieť stráviť celý deň, potom s pomocou motobloku na rovnakej práci bude trvať približne 2-3 hodiny.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   • Široká škála prídavkov vo forme trysiek do MOTOBLOCKUJÚ. To vám umožní používať toto zariadenie nielen pre prasknutú pôdu, ale aj na pristátie alebo zlú zeleninu.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   • Atraktívna cena. Ruské mechanizmy sú oveľa lacnejšie ako európske alebo čínske náprotivky.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   Ak zvažujeme nedostatky motorových blokov ruskej výroby, potom stojí za zmienku nižšiu produktivitu v porovnaní s konvenčnými traktormi.

   Ak má pristátie plocha viac ako 10 hektárov, potom, samozrejme, uprednostniť traktor.

   A s malými sekciami dokonale sa vyrovnať a MOTOBLOCK. Väčšina modelov má len jednu rýchlosť, rovnako ako šírka šírky pásma pôdy je malá, takže pre veľké plochy nie je potrebné použiť MOTOBLOCK.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   Hmotnosť motobloku by mala byť rovnaká alebo viac hmotnosti osoby, ktorá na ňom pracuje.

   Ak si kúpite pomerne ťažkú ​​jednotku, potom sú možné ťažkosti.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   Hodnotenie populárne značky

   Dnes ruskí výrobcovia MOTOBLOCKS produkujú vysoko kvalitný tovar za rozumné ceny. Na určenie výrobcu by ste mali venovať pozornosť najlepším spoločnostiam, ktoré ponúkajú naše výrobky nielen na ruštine, ale aj na trhoch iných krajín.

   • Cjsc „červená október-neva“ – Toto je slávny výrobca malých poľnohospodárskych strojov. Motorblocks sú vybavené poloprofesionálnymi a profesionálnymi dovážanými motormi. Spoločnosť má bohaté skúsenosti s výrobou vysoko kvalitných a efektívnych zariadení na spracovanie pozemných pozemkov. Táto značka vyrába zariadenia pod značkou „Neva“.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   • JSC NPC GAS TURBOSTROY „SALYUT“. Táto spoločnosť ponúka vysoko kvalitné produkty pomocou progresívnych technológií. Všetky modely MOTOBLOCKS PODĽA „SALUTY“ značky sa vyznačujú vysokou výkonnosťou.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   • OJSC „KALUGA ENGINER“. Jedná sa o multidisciplinárny podnik, ktorý využíva jedinečné technologické, automatizované a vysoko mechanizované vybavenie pri výrobe záhradných zariadení, plynových turbínových motorov a civilných výrobkov. Každý MOTOBLOCK sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a vynikajúcou kvalitou. Výrobca ponúka tri moderné značky MOTOBLOCKS: „OKA“, „UGRA“ a „AVGANGARD“. Napríklad MOTOBLOCK „UGRA“ s kapacitou 6 l. s. Prezentované s výkonom s výkonom, a tiež vybavené pôdou pre vysoko kvalitné orbu zeme.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   Aké sú najviac zakúpené modely?

   Dnes na ruskom trhu záhradného vybavenia, široký výber efektívnych a výkonných motorov ruského zhromaždenia. Ak si chcete vybrať spoľahlivú možnosť, mali by ste sa oboznámiť s najviac zakúpenými modelmi.

   Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

   „Ugr NMB-1H13“

   Táto jednotka je vybraná mnohými DACMS na manipuláciu s malými plochami. Toto zariadenie sa vyznačuje rýchlosťou v práci, jednoduchosť riadenia a nízkej hmotnosti. Jeho hmotnosť je len 90 kg.

   Tento model je vybavený výkonným benzínovým motorom Mitsubishi Japonská výroba. Jeho sila je 6 l. s. Zariadenie má štyri rýchlosti, vrátane zadnej strany. Tento model je vybavený hriadeľom s výkonom, prevodovka a multid-široký prenos.

    Základné vybavenie tejto jednotky zahŕňa coulter, pôdne rozšírenie, ako aj mlyn.

    Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

    Hoci tento MOTOBLOCK je rýchly v práci a na spoľahlivosti uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov, Stojí za zmienku niekoľko nedostatkov, a to:

    • zlé spustenie;
    • nedostatok diferenciálu;
    • malé vibrácie;
    • Nedodržanie kontroly.

    Napriek týmto nedostatkom, ktoré možno ľahko odstrániť kontaktovaním servisného strediska výrobcu, väčšina Dachas preferuje práve tento model.

    Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

    „Neva MB-23S-9,0 PRO“

    Táto jednotka z ruskej CJSC Red október-Neva sa vyrába v Petrohrade. Toto motocovanie má veľký počet funkcií.

    Môže byť použitý tak pre orbu pôdy, a na namáčanie, bránenie, mletie a vytváranie brázdy.

    Hoci hmotnosť MOTOBLOCK je len 110 kg, je schopná niesť hmotnosť až 450 kg. Je vybavený benzínovým jednolôžkovým štvortaktným motorom Subaru Ex 27D japonská výroba s kapacitou 9 litrov. s. Objem palivovej nádrže je 3,6 litra. Je reprezentovaný s blokovaným diferenciálom. Redukcia je prevodový reťazec, spojka.

    Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

    Tento model má šesť rýchlostí, zatiaľ čo 4 vytvára pohyb dopredu a 2 – späť. Vzhľadom na prítomnosť elektrární na dovážanú výrobu MOTOBLOCK je charakterizovaná zvýšenou bezpečnosťou a spoľahlivosťou. Medzi výhody tejto techniky patria: vysoko kvalitná montáž, nízka hmotnosť a spoľahlivosť v práci.

    Ak hovoríme o nevýhodách, stojí za zmienku vysokú cenu, čo je asi 800 dolárov, ako aj malej nádrže.

    Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

    Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

    Výber pravidiel

    Pri výbere MOTOBLOCKUJÚCE SA SA SA SA ZAPOJENÉ ZAPOJETEĽA ZAPOJENIA TROHU. Potom berte do úvahy silu jednotky.

    Pre veľký pozemok budete potrebovať silnú jednotku MOTO. Takže na spracovanie územia v 15 akrov by mali kúpiť vybavenie s kapacitou od 3 do 3,5 litrov. s. Pracovať na pozemku Od 1 do 5 hektárov musí byť jednotka dosť výkonná – od približne 9 do 10 litrov. s.

     Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

     Nasledujúce kritérium pre výber zariadenia na prácu na mieste – šírka zachytávania pôdy. Stojí to tiež hodnotiť z oblasti práce.

     S cieľom zvládnuť pozemok od 15 do 20 akrov, môže byť šírka snímania približne 60 cm, ale na spracovanie úseku od 1 do 5 hektárov bude motor-blok so šírkou zachytávania najmenej 100 cm požadovaný. Z tohto kritéria priamo závisí od výkonu práce.

      Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

      Pri výbere MOTOBLOCK stojí za to zaplatiť pozornosť nasledujúcim nuancom:

      • Hlavné technické špecifikácie: hmotnosť, spotreba paliva, výkon;
      • Vlastnosti používania;
      • Nedostatky agregátov podľa používateľských recenzií;
      • Náklady na výrobky s prihliadnutím na výkon elektrickej siete.

      Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

      Okrem hlavných charakteristík jednotky stojí za to zohľadniť popularitu modelu, spoľahlivosť príloh, ako aj povesť výrobcu.

      Hodnotenie motoblokov ruskej produkcie

      Ešte viac o MOTOBLOCKS sa učí z nižšie uvedeného videa.

      Hodnotiť článok
      ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
      Zdieľať s priateľmi
      Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
      Pridať komentár