Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot z profesionálneho listu je pôvodný dizajn riešenie, ktorý vám umožní vytvoriť spoľahlivú bariéru okolo miesta pre zvedavé oči alebo neoprávnené prenikanie. Inštalácia plechov s pozdĺžnymi rebrami tuhosti vám umožní rýchlo prekrývať značné vzdialenosti, ale má tiež iné funkcie, ktoré nie sú uvedené v prospektoch reklamy. Podrobný príbeh o tom, čo stojí za to zaplatiť pozornosť, keď si vlastník oblasti vyberie profesionálnu sova, aby sa vložil plot v usporiadaní horizontálne, o metóde inštalácie a ďalších bodov pomôže pochopiť všetko plne.

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Zvláštnosť

Oceľové plechové materiály s pozinkovaným alebo polymérovým povlakom sa zmyslil, aby sa upevnili iné typy náterov na trhu. Horizontálny plot z vlnitej podlahy má množstvo základných výhod, ktoré nemôžu pochváliť iné materiály. S pozdĺžnym umiestnením rebier tvrdosti, plot vyzerá neobvyklý, ale nestratí jeho ochranné vlastnosti. Iné momenty môžu byť tiež pripisované zrejmým vlastnostiam.

 1. Možnosť meracieho množstva výšky. S horizontálnym usporiadaním modulov bude to viac ako 1 m.

 2. Prekrývajúcou časťou značnej vzdialenosti. Takýto plot je oveľa rýchlejší ako vertikálne orientovaný.

 3. Minimalizácia montážnych prvkov. S touto metódou upevnenia sa riziko tvorby korózie zníži v upevňovacích miestach.

 4. Estetika. Horizontálne umiestnenie plechov vyzerá zaujímavejšie vertikálne, dobre kombinované s tehlovými stĺpmi pri montáži na základ.

 5. Funkčnosť. V plot takéhoto dizajnu je ľahšie urobiť hojdačky. Okrem toho, plachetnica bude menšia a izolácia hluku.

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Okrem, Bez ohľadu na spôsob upevnenia má profesionál aj niekoľko dôležitých rozdielov z iných materiálov. Počas výstavby plotov sa používajú listy značky C21 so šírkou 1 m a zvýšenou výškou rebier. Takáto profesionálna podlaha má najvyššiu silu. A tiež vhodné na použitie je list C20, ale jeho šírka je 110 cm.

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Podľa typu konečnej úpravy môžu byť horizontálne ploty z profesionálnej podlahy pozinkované – s rozpočtovým proti korózii povlaku. Aj v možnostiach dopytu, ktoré majú postrek polymérnych materiálov. Sú prísnejšie a trvanlivé, prezentované v niekoľkých variantoch farieb.

Najprestížnejšie možnosti pre horizontálne ploty majú postrek plastisole, imitáciu kameňa, kože, iné komplexné textúry.

Príprava na prácu

Aby ste profesionáli, aby bol plot, ktorý sa má správne namontovať, musíte starostlivo vypočítať všetky požadované parametre. V závislosti od prítomnosti alebo neprítomnosti základu, šírky a typu stĺpca, spotreba materiálu sa líši. Stojí za to zvážiť nielen obvod plotu, ale prítomnosť brány v nej, bráni, ako aj metóda inštalácie – zákulisí trvá 40 mm na každej strane listu.

Ako súčasť prípravku budete musieť určiť aj typ uhlových a ďalších stĺpcov. Sú vyrobené z:

 • Lesy okrúhlych alebo štvorcových častí;

 • Oceľové potrubie s priemerom 50 mm s zátkami;

 • tehál;

 • Kovový profil.

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Ako aj V rámci prípravy sa budete musieť postarať o horizontálne MAS. Budú potrebovať 3 pre každú sekciu. Žiadny nástroj bez nástrojov: Zvárací stroj, kovové nožnice, skrutkovač. Ak chcete nainštalovať póly, bude to mať nudné, ktoré môže urobiť dieru v pôde požadovaného priemeru. Okrem toho potrebujete kúpiť spojovacie materiály vopred – hardvér a konzoly.

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Značka obvodu pod plotom bude nemožná bez rulety, kábla a kolíkov. Vykonáva sa pred začiatkom praktickej fázy práce, zaznamenaním nielen všeobecné obrysy, ale aj oblasť pozície stĺpca. Tu, s pomocou lopatky alebo vŕtania, sú vyrobené z dostatočnej hĺbky – na 1/3 časti výšky podpory.

Záväzné sú uhlové piliere, ako aj tie, ktoré sú rámové brány a brán. Počet medziľahlých prvkov sa považuje za na základe vzdialenosti medzi nimi v 2-3 m.

Montáž

Umiestnenie prvkov plota z profilov Horizontál umožňuje vykonať inštaláciu rýchlejšie. Najjednoduchšia je možnosť s pevným povlakom. V tomto prípade Je potrebné inštalovať listy tak, aby sa ich hrany navzájom prekrývali o 4 cm na každej strane.

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Ďalej dávame poradie inštalácie plota z profesionálnej podláh v horizontálnej polohe.

 1. Plotová vôľa. V tomto štádiu potrebujete uvoľniť obvod, označte značku.

 2. Inštalácia základu alebo podporných pilierov. Prítomnosť bázy pod narovnaným je mimoriadne žiaduca – s priamym kontaktom s pôdou zvyšuje riziko korózie. Stačí vybaviť jemne rozmazaný základný základ, ale môžete to urobiť a zvyčajné upevnenie pólov, takže medzi spodným okrajom plota a pôdy 5-10 cm. Podperné regály sú zapojené, jamy sú zabité, betónované úplne alebo povrchne.

 3. Montáž tela. V tomto štádiu sú k stĺpcom pripojené lagows. Najčastejšie so zváranou metódou, ak všetky časti oceľového dizajnu, ale môžete použiť hardvérové ​​a doskové držiaky.

 4. Inštalácia profesionálneho listu. Vykonáva sa štipľavá strana hore, takže ďalší prvok klesá na mosadz. V tomto prípade bude prepojka – horizontálna oneskorenie – bude podporou spoločnej oblasti. Rovnako ako hardvér naskrutkovaný v rohoch. Okrem toho, samolepiace skrutky alebo nity dali každé 2 vlny.

 5. Zváranie bránky, brána. Sú pripojené na slučke, ide oddelene. Na plot, tieto prvky dizajnu sú pripojené po montáži hlavných plátnov.

 6. Inštalácia zástrčiek a dekoratívnych dosiek. Tieto prvky sú voliteľné na použitie, ale umožňujú vám chrániť korózne plot, dajte to estetické, dokončené.

Nainštalujte horizontálny plot z profesionálneho listu s vlastnými rukami – úlohou, celkom sedel pre väčšinu ľudí. Aby sa zvýšila spoľahlivosť, predĺžená životnosť je dodávaná nadáciou, urobte relačný. Takéto ploty sú vhodnejšie, nevyzerajú ako dočasné riešenie v mieste.

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

Horizontálny plot zo zoznamu súborov

O horizontálnom plot z / zoznamu, pozrite si video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár