Host „Ferst Frost“: popis, pristátie, starostlivosť a reprodukcia

Jedným z dôležitých komponentov pri vytváraní útulnej zelenej zóny sú kvety. Robia kvetinové postele a územie v blízkosti súkromných domov jasne, krásne a atraktívne. Vďaka starostlivej práci chovateľov a botaniky v súčasnosti je odvodený obrovský počet dekoratívnych rastlín, ktoré sa vyznačujú vzhľade, spôsob, akým odchod a farebný gamut. Špecialisti na krajinu Dizajn Odporučia nováčik Dachensons, aby si vybrali nenáročné rastliny, ktoré nespôsobia zložitosť. Je to taká skupina farieb a odkazuje na hostiteľa „Ferst Frost“.

Popis

Host „Ferst Frost“ (prvý mráz) – dlhodobá trávnatá hybridná rastlina, ktorá patrí do rodiny Lily. Prírodný biotop tejto kvety je územie Ďalekého východu, východnej Ázie a Japonska. Táto odroda bola zaslúžená v záhradkárov z rôznych krajín sveta po mnoho rokov.

Táto kvetina má strednú veľkosť a krásnu lemovanie mliečnych výrobkov na všetky plechy. Čoskoro jarný Kmem má viac žltej farby, ale v lete sa stáva jemným mliekarním. Výška dospelej rastliny nepresahuje 40 cm a priemer puzdra je 80 cm.

Výrazné črty rastlín – kompaktné kríky, nedostatok zrútených listov.

Vzhľadom na prítomnosť tuhých a hrubých plechov je rastlina prakticky nepoškodená škodcami. Kvetina má neobvyklý odtieň listov – modrá. Priemerná dĺžka listu – 20 cm a šírka – 10 cm. Plechy sa nachádzajú na rezačkách, ktoré tvoria veľký zásuvku na pečenie.

Maximálna výška rozpadu – 100 cm. Doba kvitnutia – v polovici leta. Kvety majú formu zvonov a tvoria kvetenstvo vo forme kefiek.

Kvetina má 3. úroveň zimnej zóny zimného hardvéru, ktorá umožňuje rastlinku odolať mrazom na – 40 stupňov.

Dôstojnosť

 • hustá listová doska;
 • veľkolepý a veľmi expresívny modrý tieň;
 • Rýchly rast;
 • nenáročné;
 • Dostupnosť krásnej svetlej hranice;
 • Vysoká úroveň rezistencie na rôzne ochorenia a parazity.

Pristátie a starostlivosť

Všetci hostitelia sa týkajú teplých rastlín, ktoré zle nesú priame slnečné svetlo. Odborníci však odporúčajú pristátie hostiteľa V oblastiach s čiastočným tieňovaním. Úplná absencia slnečného žiarenia môže vyvolať zmenu v tieni listovej platiny, ako aj zníženie kontrastu medzi základnou farbou a hranicou.

Najpohodlnejšie rastliny sa cíti ako Na slabo kyslých pôdach, ale alkalická zem tiež nezasahuje do kvetu plne rozvinutej. Zvolená časť Pred výsadbou je potrebné úplne spínač a zaostrenie s organickými látkami.

Optimálna vzdialenosť medzi jamkami je 40 cm. Objem pristávacích jamiek musí zodpovedať veľkosti koreňového systému. Aby ste zabránili koreňom v spodnej časti koreňov na dne jamiek, je potrebné dať drenážny materiál. Plnenie prázdnoty s živnou zmesou musí byť kombinovaná s tesnením pôdy. Po výsadbe kvetu je potrebné hojne naliať čisté a odhadnuté vodou, a je potrebné inšpirovať rašelinu alebo nasekanú kôru.

Kvetinová starostlivosť pozostáva zo súboru štandardných aktivít, ktoré zahŕňajú zalievanie, uvoľnenie pôdy a odstránenie burín, kŕmenie a ochranu proti škodcom.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať včasnému a pravidelnému zalievaniu, najmä v letnom období. Voda by mala byť často vyrobená, ale v malých objemoch. Začiatočníci si musia starostlivo sledovať stagnáciu žien, ktorá môže vyvolať rotáciu koreňového systému.

Mnohí záhradníci používajú odkvapový zavlažovací systém, ktorý umožňuje najúčinnejšie vykonávať tento postup.

  Pre obohatenie pôdy s kyslíkom sa odporúčajú skúsení letné obyvatelia, aby ste mohli hovoriť niekoľkokrát ročne a odstránenie burín. Táto manipulácia je povinná len pre mladé rastliny, ale výsadby dospelých môžu robiť bez burín, z ktorých je lístie, ktoré vytvára nepriaznivé podmienky pre rast unavého trávy.

  Pre maximálne zabezpečenie zelenej výsadby s živinami sa odborníci odporúčajú 3-krát ročne na vklady minerálov a organických hnojív. Táto rastlina reaguje pozitívne na zavedenie dusíka, fosforu a draslíka. Skúsení záhradníci odporúčajú striedanie koreňového a ťažobného kŕmenia.

  Na udržanie krásneho vzhľadu rastlín, odporúčajú odborníci Pravidelne vykonávajú sanitárne orezávanie, ale v tvarovaní odstraňovania listov kvet nepotrebuje.

  Reprodukcia

  Pre seba-získavanie mladých rastlín odporúčajú odborníci používať nasledujúce metódy chovu:

  • dlažba;
  • divízia Bush.

   Najobľúbenejším spôsobom získania mladých rastlín je cesta Špeciálny koreňový systém. Tento postup by sa mal vykonávať na začiatku jari alebo uprostred jesene. Aby sme rozdelili materský krík, musí byť hojne nalievať a kopať. Na oddelenie koreňového systému je potrebné použiť špeciálne záhradné náradie s ostrým čepeľou. Povinná podmienka – nie menej ako 2 zásuvky na oddelenej vane.

   Metóda rozšírenia môže byť použitá v celom rastúcom sezóne. Ak chcete získať výsadný materiál, je potrebné odrezať požadované množstvo plechoviek spolu s časťou valca a okamžite spadnúť do nutričnej a mokrej pôdy. Na vytvorenie najpohodlnejších podmienok sa odborníci odporúčajú v blízkosti výrobkov, aby vytvorili skleníkový efekt.

   Príklady v krajinnom dizajne

   Hostiteľ „Ferst Frost“ je veľmi krásna a nezvyčajná rastlina, ktorá je široko používaná na ozdobenie nielen domácich pozemkov, ale aj mestských tokov a uličiek. Táto kvetina sa môže stať nezávislým zeleným výsadbou a časťou krásnej kompozície.

   Špecialisti v zelenej architektúre odporúčajú výsadbu hostiteľa Motley proti pozadí monochromatických rastlín, ktorej farba účinne zdôrazňuje krásu kvetu. Kĺbové vykládky hostiteľov so všetkými druhmi obilnín vyzerajú najvýznamnejšie.

   Mnohí dizajnéri používajú túto kvetinu ako hraničnú rastlinu, ktorá vyzerá veľmi pôsobivé v blízkosti záhradných tratí. Pre estetickú dekoráciu non-jasných plotov, odborníci sa odporúčajú pre všetky ich dĺžky na pozemok striedavo motley a monofónne hostiteľa. Táto rastlina vyzerá harmóniu so všetkými Astilbamami, lojálnym a BRINEAMI.

   Na triky rastúcich hostiteľov na pozemku pozri nižšie.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár