Host „Wide Brim“: popis, pristátie, starostlivosť a reprodukcia

Prírodné Najviac okrasné rastliny Zobraziť Hostu Wide Brim – Východná Ázia. Na začiatku roka pred posledným, hostiteľ dostal distribúciu na celom svete a je v súčasnosti záujem o mnoho záhradníkov. Dôvodom je atraktívny vzhľad schopný zdobiť akékoľvek kvetinové postele.

Botanický popis

Wyde Brim – kompaktný dlhodobý ker strednej veľkosti s krásnymi listami a bohaté kvet. Hybridný hostiteľ bol odstránený v roku 1979 kvôli úsiliu holandských chovateľov. Rastlina je široko používaná na zdobenie záhradných oblastí. Je obľúbený z dôvodu jeho dekoratívnych druhov a nenárôz.

Kultúra má charakteristické vlastnosti.

 • Vo výške hostiteľa rastie až 60 cm počas obvodu BUSH 70-90 cm.
 • Koruna rastlín hrubých a hustých, charakterizovaných rýchlym rastom.
 • Veľkosť listu – 16×21 cm, plechy majú v tvare srdca. Povrch s charakteristickými drážkami svetlej zelenej farby, zdobené zlatým lemovaním.
 • Kvitnúce kultúra začína v júli a pokračuje až do septembra.
 • Tesné zvony vo forme zvonov s príjemnou špecifickou arómou sa zhromažďujú v kvetách pripomínajúcich kefy. Nachádzajú sa na vysokej rovine.
 • Kvety majú jemnú bledú farbu lilac.

  Rozsah – Záhradníctvo trávnikov, registračného klubu a kvetov, alpské šmýkačky, rámovanie záhradných stôp a umelých vodných útvarov.

  Vlastnosti pristátia

  Výber kroviny na pristátie vo svojej záhrade, mali by ste to vedieť Hostiteľ „Wide Brim“ rastie dobre v osvetlených a tieňových miestach.

  Primeraný stav – absencia návrhov a ochrany vetra.

  Môžete pristáť závod vedľa ovocných stromov, schopný chrániť hostiteľa zo slnečného svetla vášho tieňa.Hostia široký okraj miluje voľné odvodnené pôdy s kyslým zložením. Aby sa krovil dobre vyvinul, zem v vločivom kruhu by nemala zmiznúť. Zvýšená vlhkosť vyžaduje závod pri vytváraní kvetencií. Okrem toho veľkosť listov závisí od vlhkosti. Signál na urgentné zavlažovanie môže slúžiť ako stmavnutie ich tipov.

  Pravidlá vykládky poskytujú:

  • Ubytovanie 3-5 kríkov na 1 m 2;
  • Pred vynesením, je potrebné starostlivo vykopať zem, odstráňte burín bylinky, okyslí pôdu, ak je neutrálna;
  • Pôda musí nevyhnutne obohatiť úrodnú záhradu alebo listovú krajinu;
  • Výsadba sadenice hostiteľských sadeníc – uskutočňované začiatkom septembra;
  • Medzi jamičkami zodpovedajúcimi veľkosti koreňov si zachovávajú vzdialenosť 50 cm;
  • Po umiestnení drenážnej vrstvy, minerálneho kŕmenia a organického.

  Dokončenie pristátia, pôdy veľkoryso napojená, bohatý priestor je tvarovaný s drevnými štiepkami.

  Súčasná starostlivosť

  Mladé rastliny potrebujú pozornosť, Bude potrebné pravidelne vykonávať agrotechnické diela, ktoré zabezpečia ich prispôsobenie.

  • Zavlažované kríky skoro ráno, po hornej vrstve pôdy. Je však dôležité, aby voda nie je uložená: vedie k poškodeniu koreňového systému. Indikátor nedostatku vlhkosti môže byť klesajúcimi vetvami a listy, ich kladenie na Zemi.

  • Ak bol primér vyčerpaný, a pred pristátím sa k nemu nepridali ďalšie časti humusu, kŕmenie. Organické látky v čerstvej forme nie sú prispeli, pretože môžu spôsobiť popáleniny, len ohromený trusom a kompostu. A tiež platí kompozície určené pre dekoratívne-listnaté trvalky. Pravdepodobne ovplyvňuje rast a kvet hostiteľa zavlažovaním pôdy s roztokom ideálnych prípravkov, „biohumus.»Urobte si to pri vytváraní kvetov a 2 krát počas vegetácie rastliny.

  • Vymaže sa z burín a uvoľnenie sa vykonáva podľa potreby, udržiavanie uvoľnenie potrebnej pre vlhkosť a priepustnosť vzduchu zeme.

  • Na jesennom čase orezanie hostiteľa. To možno urobiť po zlodejom zvonov. Je potrebné odrezať časť kvetov s kvetmi a sušené neskôr zvyšky úplne orezali bližšie k zime. Tento postup je prípustný a na jar, keď sú poškodené a čierne listy súčasne odstránené – nie je potrebné ich dotknúť sa na jeseň.

  • Vezmite hostiteľa „Wide Brim“ na jeseň. Pre-hojne zavlažovaný ker, aby bolo ľahšie extrahovať. Pri transplantovaní do miesta vykládky sa umiestni síran draselný, superfosfát a selitra (15-20 g). Ak sa domnievate, potom je k dispozícii hĺbka, ako aj pre zdrojovú rastlinu. Po tom, pôda je mulčovaná rašelina a zavlažovaná každé 3 dni.

  • Na zimnú dobu, kultúra, spravidla, nepokrývajte nič, ale dôkladne zaspíte zvonený kruh.

  Metódy chovu

  Vďaka zvláštnej farbe sú pôvodné kríky hostiteľov konzistentne populárne so záhradkami. Dopyt po tejto kultúre je vysoký aj preto, že zvyčajne nevzniká s jeho kultiváciou. Pre chov, môžete použiť hotové sedenie, ale tiež využiť už rastúce kríky. Najvýhodnejšie vegetatívna metóda, dáva príležitosť získať veľké a dobre kvitnúce rastliny. Je pravda, že to bude musieť byť trpezlivý, pretože predĺženie koruny sa vyskytuje do 1-2 rokov.

  Môžete zdieľať hostiteľov: Dieťa výhonky, ktoré hodia každé 2 roky, ale je lepšie to urobiť raz za 4-5 rokov, počnúc 3-ročnou kultúrou.

  Dobrý jeleň bude mať najmenej 3 zásuvky, a ak sa nevyžaduje mnoho sadesení, materská rastlina nevykopáva, opatrne oddeľuje únikový rýľ z neho.

  Odrezky sa zbierajú od mája do júna, keď rastúca vegetácia aktívne chôdza a listy sa už rástli, a berú dobre oddelené, spôsobili výhonky s „pätou“. Listy na 1/3 sú odrezané, potom odrezky sa zaránia v skleníkoch pred zakorením, a až po tom, čo určujú trvalé miesto.

  Nie je najspoľahlivejšia metóda chovu – semeno, pretože semenáč je veľmi nízka. Okrem toho je to časovo náročný proces, ktorý poskytuje vytvrdzovanie, spracovanie rastu stimulant a vytváranie skleníkových podmienok, ktoré potrebujú neustále podporovať niekoľko týždňov. Potom sa budete musieť ponoriť a znížiť počas roka. V otvorených pozemných rastlinách transplantovaných len na druhý rok.

  Ak ste prvýkrát začali rásť hostiteľov, odporúčame vám oboznámiť sa s radou skúsených poľnohospodárov z nasledujúceho videa.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár