Iron Mototobra Review

Keď potrebujete vyvŕtať dieru, používame hnedú. Ale keď potrebujú urobiť viac ako jednu, vyžaduje si veľké fyzické náklady. A potom motobra železo mole príde na záchranu. Táto ruská spoločnosť, ktorej názov je preložený „Iron Mole“, sa založil ako vynikajúci výrobca kompaktných, vysoko kvalitných a lacných techník pre vŕtanie pôdy rôznym stupňom zložitosti.

Zvláštnosť

Motobur je malé mobilné zariadenie, ktorých účelom je vŕtanie otvorov v zemi alebo ľade. Popularita tohto nástroja je spôsobená niekoľkými výhodami oproti rýchlym inštalácii:

  • Jednoduché riadenie, ktoré nevyžadujú osobitné školenie prevádzkovateľa;
  • malú hmotnosť zariadenia;
  • mobilita;
  • prijateľná hodnota.

Pri výbere železa Motobra stojí za to platiť pozornosť dôležitým bodom.

  1. Agregát motora. Môže to byť dvoj- aj štvortaktný. Rozdiel medzi nimi je rovnaký ako v akomkoľvek benzínových motoroch týchto druhov. Ak je jednoduché vysvetliť, potom hmotnosť dvojtaktu menej. Hluk a spotreba paliva je však viac ako štyri opečiatkovaný. Dvojtaktné motory sa používajú častejšie na zariadení pre domácnosť.
  2. Redukcia. Je určený na zvýšenie krútiaceho momentu zariadenia. Ako tento ukazovateľ je viac, nudné bude stáť viac. V podstate, všetci výrobcovia používajú 30 až 1, ale Motobra z úvahy značky môže byť s prevodovkou 40 na 1.
  3. Moc. Záleží na tom, na ktorej hĺbke môže zariadenie vŕtať dieru. V súlade s tým, ako tento parameter je vyššie, priemer plemena, ktorý môže byť inštalovaný, viac.

LineUp

V súčasnej dobe Link Mole ponúka benzínové motory, ktoré majú vynikajúce vlastnosti.

Napríklad, Model E53 má dvojtaktný motor s kapacitou 8 litrov. s. Je schopný utopiť otvor v zemi s priemerom do 250 mm, váži 8,6 kg bez balenia.

Model E73 Vybavený motorom toho istého výkonu ako predchádzajúca jednotka, ale môže vyvŕtať otvory väčšieho priemeru (až do 300 mm). Váži 11 kg.

Aj v tomto riadku Benzobur C-5. Hoci má nižší výkon motora (7 litrov. s.), ale má schopnosť robiť otvory väčšieho priemeru ako predchádzajúce modely (až 350 mm).

Všetky jednotky tohto rozsahu modelu nemajú spätné reverzné funkcie.

Ak potrebujete tlmiť zložitejšie a ťažké pôdy, stojí za to venovať pozornosť hydraulickým zaseknutiam z značky železa Mole. Môže sa vyrovnať s pôdou tretej kategórie zložitosti.

Rozsah takýchto zariadení je veľmi široký, existuje niekoľko agregátov. Sú vybavené 4-hodinovými motormi, a ktoré sú veľmi dôležité, na týchto modeloch je reverz bóra.

Niektoré z najobľúbenejších sú hydraulické yamobura modely železo molárny kompaktný a železo molárny zisk. Prvý je charakterizovaný skromnými veľkosťami, je schopný sa zmestiť aj v kufri osobného auta, ale zároveň môžu byť vŕtané v prízemí s priemerom do 350 mm. Hmotnosť tejto jednotky – 75 kg. Riadili dvoch operátorov. Druhý je veľmi ekonomický a môže robiť otvory s priemerom až 450 mm v kategóriách 4. Motor je inštalovaný s kapacitou 7 litrov. s., Hmotnosť agregátu – 80 kg. Môže byť kontrolovaná jednou osobou. Na motoroch všetkých modelov je skrutková kvalita zmesi, ktorá umožňuje nastaviť rýchlosť motora v nečinnosti, a to zase šetrí palivo.

Príslušenstvo a náhradné diely

Spoločnosť vyrába náhradné diely, komponenty a príslušenstvo pre ich vybavenie. Rýchlosť a jednoduchosť vŕtania závisí od ich kvality. Skoro z tohto zoznamu je vyrobený na domácich zariadeniach, ako sú boranty pre mechanické a hydraulické jednotky. V skladoch spoločnosti je kompletný súbor spotrebného materiálu a náhradných dielov, budú zákazníkovi dodané čo najskôr.

Spoľahlivosť, vysoká kvalita a prijateľná cena – ide o základné požiadavky na výrobky, ktoré sa spoločnosť riadi vo svojich každodenných činnostiach.

V ďalšom videu z Motobura Review Iron Mole E53.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: