Iva „Plakuchy Gnome

Väčšina krajinných dizajnérov používa WWI, pretože priťahuje pozornosť neprekonateľnej krásy, je nádherným dekoratívnym riešením v širokej škále miest. V tomto článku sa dostaneme bližšie k vonkajšiemu „plakuchy gnome“.

Popis

IVA môže byť obe kríky a drevo. Závisí od rozmanitosti. IVA „PLAKUCHY GNOME“ sa vzťahuje na hybridné odrody, pretože sa objavil v dôsledku úsilia chovateľov URAL. Táto odroda sa vzťahuje na centrálne rastliny. Má žlté zelené kvety, ktoré tvoria tzv. Zeseliny. Kvitnúce Willow padá na druhú dekádu mája. Typicky sú letáky tiež vytvorené súčasne.

Väčšinou Willow „Plakuchy Gnome“ sú muž, takže plody sú dosť zriedkavé.

Tento malý druh vŕby má určité rozdiely od rodičovských jednotlivcov.

  1. Rozdiel spočíva v tom, že má viac „kokpit“ koruny. Veľmi nádherné lístie dáva tejto rozmanitosť nezvyčajnosti, z tohto dôvodu IVA a prijal taký zaujímavý názov. Koruna v priemere dosahuje dva metre. Listy sú malé, prakticky nie sú vynechané. Na vrchole majú zelený tón, a pod – Jam-Green Shade. Listy majú dĺžku 6-10 mm a v šírke 4-6 mm.
  2. Tento druh sa môže nazývať trpaslíkom, pretože rastlina je nízka. Je pridelené medzi jeho príbuznými. Zvyčajne jeho výška nepresahuje 3,5 metra, hoci v priemernej výške je len 2 metre. Kmeň je malý, v priemere je až 6-8 cm.
  3. Výhodná výhoda je zvýšená zimná ťažkosť.

Zaujímavý! Závod má žltohnedé, ročné výhonky. Nachádzajú sa na spodných vetiej, takže prakticky dosahujú pôdu. Môžu byť opísané tak dlhé a tenké.

Pristátie a starostlivosť

IVA „Plakuchy Gnome“ je celoročná krajinná dekorácia. Takže to neublíži a poteší oči okolitej jej luxusnej krásy, malo by sa zasadiť na správnom mieste. Táto rastlina miluje rásť oddelene, ďaleko od iných stromov. Perfektne rastie v blízkosti malých nádrží. Nádherné miesto bude parkovacie miesto. Tento typ sa stáva zdobenie mnohých záhrad a štvorcov. Treba poznamenať, že to dokonale rastie na slnku. IVA zomrie v tieni, takže vždy potrebujete zabezpečiť prúdenie slnečného svetla na TRE.

„Plakuchy Gnome“ sa zvyšuje v úrodnej pôde s miernou úrovňou vlhkosti. Aj keď tkanie vody, rastlina nezmizne. V pôde s chudobným súborom prospešných látok bude obec tiež schopná rásť. Je však potrebné pochopiť, či IVA vyrastá od vodných útvarov, potom v horúcej sezóne bude potrebovať pravidelné zavlažovanie.

IVI „PLAKUCHY GNOME“ môže pristáť rôznymi spôsobmi. Napríklad, ak je obec zakúpená už v kontajneri, potom začať, že by mal byť v potešení pred pristátím. Korene rastliny sa musia použiť v roztoku na stimuláciu rastu, napríklad „epina“. Potom by ste mali pripraviť miesto, zatiaľ čo hĺbka fossa by mala byť taká, že koreňový krk po pristátí bol nad zemou. Ak sa IVA predáva v hrnci, potom nepotrebuje naliehavú transplantáciu, bude to možné v lete.

Krása vŕba je predovšetkým v jej korune. Tak, že potešilo oči, musíte pravidelne vyrábať jej účes. Svojou pomocou sa Krone stane nádhernejšími a hustými. Účes to robí dokonca nastaviť výšku obce. Dosť na to, aby sa orezali vedúci útek. Ak nie je potrebné orezať vŕby, potom je hlavný únik nevyhnutne zviazaný. V tomto prípade bude Krone vytvorený rýchlejší, nadobudnúť atraktívny a neobvyklý formulár.

„Plakuchy Gnome“ celkom zriedka chorý a škodcovia zvyčajne neuznávajú. Nie je však potrebné dúfať, že imunitný systém stromu, pri prvých príznakoch ochorenia alebo vzhľadu škodcov, mali by ste sa presunúť na aktívne akcie. Pravidelná prevencia bude chrániť rastlinu. Je dôležité aktivovať ochranu, keď sa COBWeb zaškrtáva aktívny.

Ak Iva dostala pod útokom tohto parazita, potom je vhodné spracovať strom o akaricídny liek.

Reprodukcia

Iva „Plakuchy Gnome“ sa vyznačuje necitlivosťou a krásou, toľko sa snaží mať takýto strom na ich usadlosti. Šíriť ho niekoľkými spôsobmi.

  1. Semená. Táto metóda nemôže byť nazývaná účinná, pretože semená sa nezúčastňujú semená, ale odkazuje na možné možnosti.
  2. Cherenca. Táto možnosť je hlavná. Je potrebné odrezať pobočku, ktorá je len 1 rok starý, potom ju narežte do niekoľkých rezov. Stojí za to ponechať len 2 listy v hornej časti a všetky ostatné odstrániť. Odrezky nevyhnutne vyblednú v Kornvini, pretože s jeho pomoc je rýchlejší. Pristátie je lepšie vyrábať v tieni. Po pristátí by museli byť odrezky pokryté plastovou fľašou, bude to dosť zo všetkých jej polovice. Vzhľad listov indikuje, že odrezky majú zakorenené, takže fľaša už môže byť vymazaná. Ale je potrebné si pamätať na zalievanie.
  3. Kopanie. Táto možnosť je tiež obľúbená, ale nie je zaručená. Jeho podstatou je, že mladá vetvička by mala byť naštvaná na zem, a urobiť rez v mieste, kde sa napätie vykonáva s pôdou. Rezy zaspávajú Zem. Na jeseň môžete očakávať koreňový koreň. Ak sa objavili korene, vetvička môže byť odrezaná z Willa a závodu na vhodnom mieste.

Použitie v krajinnom dizajne

Willow je centrálnym prvkom v krajinnom dizajne domu. Priťahuje nadšené oči.

Strom s križovacím korunkou obzvlášť krásne vyzerá v blízkosti nádrže. Jej vetvičky padajú do vody a tvoria neobvyklú siluetu. Zdá sa, že strom skrýva nejaký druh hádanky, ľahkého smútku.

Malé veľkosti Willow „Plakuchy Gnome“ umožňujú Trevary dokonale zapadnúť do akéhokoľvek návrhu krajiny. IVA vyzerá skvele obklopené jedlom.

O tom, ako sa tvorí Krone trpaslík „Plakuchy Gnome“, môžete sa naučiť z nižšie uvedeného videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: