Japonský Beeskeleton: Popis, pristátie a starostlivosť

Japonský Rebel – veľmi krásny ker vybraný vlastníkmi pozemkov nielen kvôli elegantnému vzhľadu, ale aj absolútne nenársnosť. Kultivácia takejto kultúry je vhodná aj začiatočník záhradník. Budeme analyzovať popis zariadenia a ako sa vykonáva pristátie a starostlivosť.

Zvláštnosť

Japonský Rebel – dekoratívna rastlina pestovaná v podmienkach bytu a na ulici. Opis zeleného kríka označuje, že Krone má nádhernú, jasnú a nezvyčajnú. Plechy sú natreté v tmavom zelenom tieni, ale majú svetlý rez. Rozmery letákov krovia sú veľmi pôsobivé, a majú hustý povrch a skôr mäso. Evergreen dekoratívne stromy majú krásne ovocie.

Za rok Pseudolavr sa zvyšuje vo výške 15-20 centimetrov niekde, ale v prírode rastie až 7 metrov. Becklet Bloom prichádza v júli, keď je rastlina pokrytá elegantnými zelenými a žltými kvetenstvami. Doma, rastlina kvitne mimoriadne zriedkavé, pretože nie vždy nemá dostatok chladného obdobia pre tvorbu obličiek. Aby sa zabezpečil vzhľad púčikov, potrebujete 2 mesiace, aby sa rastlina udržiavala rastlina pri teplotách od 2 do 10 stupňov tepla.

Plody rastú v septembri a zostávajú na pobočkách takmer až do októbra. Rastlina sa rozlišuje nenáročnosť.

Populárne odrody

Populárne odrody japonských odhaľuje „Latifolyus albumagripatus“, charakterizované prítomnosťou jasných zelených letákov s bielymi pruhmi na okrajoch. „AlbumaGratus“ Vyzerá to podobné spôsobu, ale listový strih vyzerá užší.

Na odrody „Mesiac“ Plechy natreté v krásnej olivovej farbe so žltkastými. Majú širokú a maľovanú v zelenom.

Odroda „Medioliktus“ Môžete sa identifikovať na krásnej zlatých farbách dosiek a zeleného pásu ako hranice. Microfillaus má malé zelené listy so zlatou hranicou.

Krvácanie „Aurea“ charakterizované prítomnosťou zeleného rezu a jasne žltým pozdĺžnym prúžkom. „Owatus aureus“ je trpaslík a má malé listy oválneho tvaru. Farbenie plechov je kombináciou svetlého žltého hazardu s smaragdovým pozdĺžnym prúžkom.

Krvácanie „BRAVO“ má tmavo zelené prevodové listy. Niektoré plechy sú zdobené škvrnami žltej, béžovej, bielej alebo striebornej odtieňov, ktoré sa nachádzajú buď v strede, alebo na okrajoch.

Do iných známych odrôd Becklette zahŕňajú odrody „MARIK“, „MICROFILLAUS AUREGAGATUS“ A „ECSTASY“.

Jemnosť pestovania doma

Nosenie izieb je dokonalá zložka pre tvorbu bonsai. Starostlivosť o rastlinu, v zásade, sa nelíši od toho, čo sa vyžaduje pre uličný ker. Ložisko by malo byť zavlažované, krmivo, sprej v horúcich dňoch, ako aj teplé dni na balkón. Mimochodom, striekanie je nevyhnutne a pri zapnutí batérií. Okrem toho sa budete musieť zoznámiť s pravidelnou transplantáciou. Prvé 3 roky života sa mení hrniec, sa vykonáva ročne a potom bude dostatok jednej akcie za 3 roky.

Vo väčšine situácií sa bude vyžadovať aj rastlina, najmä ak okenné otvory izieb vyzerajú na sever. Paging sa vykonáva podľa potreby na vytvorenie krásneho vzhľadu Becku. Je tiež dôležité pravidelne eliminovať všetky sušené, zastarané alebo akýmkoľvek spôsobom pokazených procesov. Ak sa domáci odkrytá začne upustiť odlievanie, budete musieť vykonať potrebnú manipuláciu s kerom.

Teplota v lete by mala byť do 18 až 20 stupňov a v zime sa udržiavajú na 2-10 stupňoch tepla.

Hrniec môže byť aj plastové aj keramiky. Hlavnou vecou je, že objem obalu vám umožňuje pohodlne umiestniť vnútri koreňového systému. Ak sa presuniete z príliš malé v prílišnom hrnci, môžete spustiť okyslenie pôdy a podľa toho smrť rastliny. Pôda pre domáce použitie je lepšie vybrať si voľné a výživné. Na plný úväzok na nákup hotového substrátu, ktorý je určený na rast dekoratívnych listnatých kríkov v byte.

Ako zasadiť v otvorenom pozemku?

Výsadba Becklet v záhrade v otvorenej zemi sa vykonáva len na čiastočnom tienistom priestore. Je dôležité si uvedomiť, že nadbytok slnečného svetla povedie k zhoršeniu dekoratívnosti listnatých dosiek kroviny a ich spánku. Osobitné požiadavky na pôdu v kultúre nie sú k dispozícii. Najlepším riešením bude kombináciou časti plechu, rovnaký počet rašelinísk, pár častí trávnika alebo záhradného pozemku, ako aj riečny piesok. Ak je pôda na zvolenej oblasti kyslá, potom by to malo okamžite urobiť vápno.

Vylodenie sa koná od mája do septembra v nezmysle alebo daždivý deň. Studňa je tvorená tak, aby jeho zväzky v niekoľkých krát vyšších ako veľkosť koreňového systému. V spodnej časti je tvorená drenážnou vrstvou, vytvorená z kúskov tehál, drveného kameňa a hliny. Ďalej je kompostovaný alebo humus, a potom pôda. Semená je umiestnené v jame vertikálne, jeho korene zaspia pôdu. Na konci je povrch zhutnený a sotva zavlažovaný.

Ako sa starať?

Starostlivosť o japonskú eseju sa vyžaduje v celom vegetatívnom období a v zimných mesiacoch sa rastlina spočíva v režime hibernácie. S nástupom chladného počasia je dostatočná len na to, aby sa promenulovalo rašelinisko, piliny alebo suché lístie. Mladé kríky môžu byť dodatočne chránené burlapovou alebo poľnohospodárskymi.

Zalievanie

Zavlažovanie kultúry by malo byť mierne, ale pravidelné. Nebezpečné pre kultúru nadmerné hydratačné a nedostatok zavlažovania. Vo všeobecnosti môžete navigovať na vrchnej vrstve pôdy, ktorá je potrebná na sušenie. V horúcich letných mesiacoch je dodatočne možné striekať plechy približne niekoľkokrát týždenne.

V chladných daždivých týždňoch, zavlažovanie sa vôbec zarážky, pretože pôda by mala mať možnosť vyschnúť.

Podkord

Hnojivá japonské hnojivo je potrebné, ako aj iné zariadenie. Na jarnom čase, rastlina vyžaduje dusík, aby sa zvýšila zelená časť. Ďalej, minerálne komplexy obsahujúce draslík a fosforu stimulujú vývoj obličiek. V zime sa nevyžaduje kŕmenie pseudolava, pretože Bush je v režime hibernácie. Hnojivá môžu byť vykonané nasledovne: 50 gramov močoviny na začiatku jar, fosforu-potaš hnojivá uprostred leta a konečne 300 gramov nebezpečného vápna na jeseň počas záchranu.

Orezávanie

Plnohodnotné orezanie japonských odkvapov za nič, ale je to potrebné na pravidelné rozdelenie. Takéto spracovanie tipov by sa malo vyskytnúť s rastom a vývojom rastliny, takže Bush rástol objemový, ale kompaktný.

Metódy chovu

Japonské včely Desklet sa vynásobí tromi hlavnými spôsobmi: pomocou semien, odrezkov alebo metódou rozdelenia. Oddelenie koreňa je komplikovaná a nie vždy účinná úloha, preto je naliehavá len zriedka.

Najobľúbenejší spôsob je šiling. Vetvičky od 5 do 6 centimetrov dlho strih v júni alebo júli. Je dôležité zabezpečiť, aby každé kotlety mali aspoň vzájomný priestor, a samotný povrch bol zelený a neboli kryté drevo.

Ak je to možné, potom nasleduje Bush, ktorý už prekročil značku 5 rokov. Po procedúre sluľby je nevyhnutne spracovaný koreňovým stimulantom, napríklad „koreňom“ a okamžite umiestnený v pripravenej nutričnej pôde, ktorá sa nachádza v skleníku.

Substrát je lepšie použiť dvojvrstvovú, ktorej spodná vrstva pozostáva z riečného piesku a hornej – z voľnej pôdy. Po 1,5 mesiaci sa objavia plné korene.

V lete lepšie reprodukovať semená včelí. Prípravky na postup začína ďalších 4 mesiacov – semená sú stratifikované pri teplotách od 0 do 2 stupňov tepla. Keď je koža varená na semenách, už ich môžu zasadiť. Predbežná koža sa odstráni a samotné vzorky sú dezinfikovaní mangánom. Pristátie sa vykonáva vo voľnej, úrodnej a vlhkosti. Zbieranie na jednotlivých nádobách sa vykonáva, keď sú výkriky vytiahnuté 3-4 centimetrov.

Choroby a škodcov

Japonský Rebel často trpí chorobami a útokmi hmyzu, a tiež deformované s nesprávnou starostlivosťou. Napríklad nedostatočný tok slnečného svetla vedie k tomu, že výhonky sú príliš natiahnuté. Naopak, Nedostatočné osvetlenie prispieva k zmiznuniu pigmentu z listových dosiek a teda zhoršenie ich vzhľadu. Rezanie rezaných listov môže povedať, že ker sa nachádza na slnku. Zlženie listov a ich postupná fikcia označuje nadmerné zavlažovanie.

Bez prijatia bezprostredných opatrení môže bectille dokonca zomrieť. Prítomnosť neustálej stagnácie spolu s nadmerným zavlažovaním vedie k tomu, že kultúra prestane vyvinúť. Ak hovoríme o účinkoch hmyzu, potom najčastejšie pseudolavr trpí pawless Tick, Shield, Milderry a Phon. Vhodné insekticídy alebo roztok koloidnej síry sú spravidla pomerne účinné. Z chorôb, spravidla sa nachádza hrdza a plesň.

Tak ako sa vyrovnať s týmito problémami je dosť ťažké, je oveľa lepšie vykonávať prevenciu pomocou fungicídov, ktoré sa vzťahujú len v daždivom počasí.

Aplikácia v krajinnom dizajne

Najlepšie japonské včely desklet vyzerá vo forme živého krvácania alebo hraníc okolitého pristátia. Zaujímavá kompozícia bude môcť vytvoriť, jednoducho používať rôzne odrody jednej a tej istej kultúry. Zároveň sú kópie s „Clean“ zeleno-farebné plechy správne používať ako pozadie pre jasnejšie farby. Organicky pozerá s pestovaným ložiskom pri vytváraní záhradných obrázkov. Extrakčné odrody sú vhodnejšie požiadať o návrh alpských diapozitívov alebo pristátia v blízkosti kamenných stien budov.

Na zvláštnosti nositeľa, pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: