Jung Birch: Popis a pestovanie

Berez Jung vyzerá dobre pri tvorbe dizajnu krajiny. Tento malý strom má vynikajúce dekoratívne vlastnosti, takže nikdy nejde k domácim grafom.

Zvláštnosť

Betula Pendula Youngii má druh tenkej elegantnej rastliny. Falls Falls môže pristáť samostatne alebo byť členom kompozícií.

„Pendula“ sa často používa pri tvorbe parkových zón a uličiek na území súkromného domu.

Vďaka „plaču“ korune a jasnej farbe trupu, kultúra vyzerá sofistikované a jemne.

Jeho trpaslík Birch Birch, štepené na Mladgaii Stamma, sa vyznačuje pomalým rastom, pre rok môže rásť asi 0,3 metra. Najvyššia výška kultúry sa považuje za 40-60 cm. Šírka korunky goliera sa zvyčajne rovná svojej výške. Popis zariadenia ukazuje, že farba brezy Jung je takmer rovnaká ako v príbuzných, zvyčajne v mladom veku, ktorý je hnedý, neskôr biely. Vyznačuje sa tiež hladkosťou a prítomnosťou železných trhlín.

Tvar koruny brezy brezy brezy, má dlhé padajúce pobočky.

Rastlinné lístie zrodený rhombidový tvar, prevodový povrch a svetlo zelená. Na jeseň sa listy stanú žiarivom žltou. Obdobie kvitnutia kultúry je považovaná za uprostred jari. V tejto dobe sa na dedine objavujú dlhé vodičské náušnice.

Ovocie v Betula Pendula Youngii Malý, Eliptický tvar pripomínajúci svadbu. Koreňový systém na povrchu rastliny, ale je to dosť trvanlivé.

Jung Birch sa vzťahuje na dlhotrvajúce stromy, v priemere žije od 110 do 120 rokov.

Starostlivosť a reprodukcia

Jung Birch sa považuje za nenáročnú rastlinu, nevyžaduje špeciálne udalosti starostlivosti. ale O niektorých pravidlách pre starostlivosť doma nestojí za zabudnutie.

Tak, že trpaslík zničil svojim majiteľom smaragdovej a krásnej koruny, stojí za to počúvať nasledujúce odporúčania týkajúce sa starostlivosti a pristátia.

 1. Pristátie stromu je lepšie vykonávať na jasnom mieste, pretože silné tienenie spomaľuje rast brezy a počet farieb a listov sa bude veľmi znižovať.
 2. NEPOUŽÍVAJTE NEPOUŽÍVAJTE BETULA PENDULA YOUNGII, pretože sa pohybuje dobre nízkymi teplotmi. Záhradníci však nezabudli na ochranu kôry obce z hlodavcov. Na tento účel, počas chladného obdobia, môže byť kultúra pripevnená pomocou mriežky, ktorá ho upevňuje vo vzdialenosti 5 cm od prioritného kruhu.
 3. Môžete zasadiť breza z Jung na každom základe, ale optimálna možnosť sa v tomto prípade považuje za alkalickú pôdu.
 4. Mladí jedinci Betula Pendula Youngii môžu reagovať na znečistený vzduch, takže v mestskom parku alebo námestí je lepšie zasadiť už upevňovanú dospelú rastlinu.
 5. Vzhľadom na povrchový typ koreňového systému, kultúra si vyžaduje pravidelné zavlažovanie, najmä v suchom počasí. Zavlažovanú dedinu, záhradník stojí za to zapamätať si, že preteky a tekutiny majú negatívny vplyv na breza. Z tohto dôvodu odborníci odporúčajú organizovať hrubú drenážnu vrstvu počas výsadby stromu.
 6. Jung’s Bereza si vyžaduje pravidelné kŕmenie, najmä po prvých rokoch života. Predtým, ako sa rastlina objaví prvé letáky, stojí za to pomáhať 1 kg hnoja, 15 g sellitery a 10 g močoviny, rozvedeného vo vodnom veže.
 7. Pre plné dýchanie koreňov pôdy prioritného kruhu, musí neustále eliminovať a burinu je starostlivo odstránená. Po zavlažovaní je potrebné vyliezť na pôdnu rašelinu v blízkosti brezy.
 8. Pravidelné orezávanie a tvorba betula pendula youngii koruny sa nevyžaduje. Na jar s pomocou sekateru, musíte odstrániť sušené brezové vetvičky.

Súlad s uvedenými pravidlami prispieva k tomu, že strom bude dobre a rozvíjať.

Na násobenie kultúry je záhradník potrebný na zasiatie semien, ktoré sú zostavené na jeseň. Na pristátie musíte použiť kontajner s horúcou pôdou. Semená blízko v zemi, po ktorom je pôda stlmená.

Choroby a škodcov

Ak je zasadený na brezovej oblasti, vyschne, nedáva ovocie, potom, s najväčšou pravdepodobnosťou, prešla útokom chorôb alebo škodcov.

Táto rastlina, podobne ako mnoho ďalších, môže trpieť infekčnými alebo neinfekčnými ochoreniami, ako aj z rôznych parazitov, ktoré môžu zasiahnuť ako slabé aj zdravé drevo.

Najčastejšie Betula Pendula Youngii trpí nasledujúcimi chorobami a škodcami.

 • Huby. Často takéto ochorenie útočí na oslabené kultúry. Spór huba môže preniknúť do poškodenia v jadre, kde začínajú proces ich živobytia. V prípade lézie mladého breza existuje výrazné zníženie života. Ak strom žije v nepriaznivých podmienkach a je ho zasiahnutá, kultúra zahynie po 4 rokoch.

Dospelý rast sa vyznačuje väčšou stabilitou, ale keď sa zistí ochorenie, je potrebné ho znížiť tak, aby infekcia nezasiahla inú flóru zástupcov.

 • „Winth mets“ – Toto ochorenie sa vyskytuje po porážke brezy s krátkou hubou. Jeho bunky sa aktívne vynásobia tým, že spôsobuje ošklivosť lístia a vzhľad voskového letáka na listoch.

 • Nafúknutý rosa považované za najčastejšie ochorenie trpaslivej dekorácie brezy. Táto choroba je ovplyvnená rastlinou v prvých letných týždňoch, potom sa nachádza na listoch stromu. Postihnuté lístie postupne zomrie, a výhonky zastavia svoj rozvoj.

 • Lamanka Baktérie. Táto choroba je považovaná za najnebezpečnejší v Berez, je sprevádzaný vzhľadu flirtov s tekutinou vo vnútri. Po presunutí tkanív rastliny sa vytvoria roztrhané hrany. O niekoľko rokov neskôr, strom zomrie.

Bojujte proti infekciám a škodcom Birch Jung, ktorá stojí za to používať špeciálne drogy. Posledný je rozvedený podľa pokynov a používa sa na pravidelné striekanie kultúry.

Príklady v krajinnom dizajne

Dekoratívny brezový strom Jung je dokonale kombinovaný s ihličnatými kultúrami. Na jeseň čas – v období, keď žltnutie listov, betula pendula Youngii je schopný vytvoriť elegantnú rezonanciu so zeleným syrom.

Vďaka pobočkám vetvy stromu môžete vytvoriť ľubovoľnú formu. Okrem toho, rastlina vyzerá skvele v oblasti lesného parku, na alley a záhradný graf.

Jung je v kombinácii s kríkov a listnatých stromov.

Popis a pestovanie brezy Jung na videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: