Kultivátory Carver: modely a charakteristiky

V poslednej dobe, práca na pozemku poskytnutej pre náklady na veľké sily a čas. K dnešnému dňu môžu kultivujúci vyrovnať so všetkými časovo pracovnými prácami v krajine a záhrade. Táto technika značky Carver je nielen vhodná na použitie, ale tiež vykonáva všetky úlohy, ktoré sú vpredu pred ňou rýchlo a efektívne.

Zvláštnosť

Spoločnosť „urłopinaster“ pracuje niekoľko desaťročí. Napriek krátkemu práci sú jeho výrobky populárne po celom svete. Motor-kultivátory tejto značky sú záhradné vybavenie so širokým modelom. Výkonné EPA EU-II Motory prispievajú k ekonomickej spotrebe paliva a ľahkého spustenia motora. Agregáty sú vhodné a ľahko sa používajú, majú optimálnu dĺžku pásov, môžu byť použité kompletné s rôznymi prílohami. Pre každý záhradník alebo Dácket, ako aj profesionálny odborník, je tu auto, ktoré sa bude vyrovnať s agrotechnologickými a ekonomickými prácami na stránke.

Modely a ich opis

Vďaka nepretržitému rozšíreniu modelového rozsahu a funkčnosti technológie rezbariek, ako aj zavedenie inovatívneho technologického vývoja, moto-kultivátori sú populárne v spotrebiteľovi. Najobľúbenejšie modely môžu byť nazývané nasledujúce.

Carver T-650R

Carver T-650R ľahko zvládne s prácou v malých oblastiach, pretože má výkonný motor pre 6,5 litrov. s. Pre technológie nie je ťažké splniť všetky úlohy, zriedka sa vyskytuje vo fungovaní. Vďaka skladacej rukoväti je zabezpečená pohodlné skladovanie agregátu. Auto je charakterizované benzínovým motorom, spojkou pásov a hmotnosťou 52 kilogramov. Technológia môže byť použitá na starostlivosť a spracovanie pôdy. Ak chcete použiť kultivátory, užívateľ nemusí robiť veľké úsilie, pretože jednotka sa vyrovná aj s panenskou pôdou. Sila rezačky je zabezpečená spoľahlivým oceľovým materiálom, preto je schopný odolať významným zaťaženiam.

Prečítajte si viac  Ponónia ponúka "červené kúzlo"

Carver T-400

Carver T-400 je efektívna jednotka, ktorá má štvortaktný motor. Táto technika sa stane ideálnou možnosťou pre územie s malým a stredným štvorcom. Stroj typu motora – benzín, spojková biela. Motor-kultivátor Hmotnosť len 28 kg, jeho rozdiel z iných typov zariadení je vybavený gumovými rukoväťami, ktoré prispievajú k bezpečnému používaniu. Stroj je charakterizovaný priemernou hladinou hluku a elektronickým typom zapaľovania. Vysoko kvalitné frézy sú schopné vyrovnať sa s najťažšou pôdou.

CARVER T-300

Tento typ technológie sa stane dobrou akvizíciou pre tých, ktorí potrebujú vykonávať prácu na úzkych častiach. Auto ľahko prechádza pod kríkmi, v blízkosti stromov a medzi radmi. Kvôli kompaktnosti veľkosti je kultivujúci nádherný manéver. Zariadenie je charakterizované kapacitou 2 litrov. s., Preto ľahko spĺňa svoj hlavný účel. Pohodlie v práci poskytuje rukoväť, ktorá je ľahko nastaviteľná. Váži auto len 12 kilogramov, ale môže to fungovať bez toho, aby sa dlhý čas zastavil.

Carver MC-650

Jedná sa o vysoko kvalitnú jednotku s zipsovým súborom, ktorý má hmotnosť 84 kilogramov a kapacitu 6,5 litrov. s. Motor beží na benzíne. Auto dobre zvládne s nastaveným úlohami a tiež nevytvára problémy pri použití. Nákup takejto asistenta výrazne uľahčí prácu na pozemku s rôznymi druhmi pôdy.

Carver T-350

Motor-kultivátor tohto modelu pracuje so špeciálnymi kolesami, ktoré zaručujú vysokú permeabilitu na všetkých územiach. Spoľahlivosť rezačiek pomôže zachrániť graf z burín vegetácie a kvalita materiálu im umožní dlho, aby sa nevyfúkli. Vysoká úroveň bezpečnosti jednotky je zabezpečená ochrannými krídlami, takže užívateľ nie je znečistený a nepoškodzuje v procese. Hĺbka potápača Nastavuje gauč a chladenie motora sa vyskytuje v nútenom poradí. Stroj je charakterizovaný výkonom 3 l. s., jedna predná rýchlosť, ako aj vysoká spoľahlivosť.

Carver MCL-650

Tento model je kompaktný a pohodlný, a tiež charakterizovaný jednoduchosťou pre údržbu. Motor-kultivátory držia povrchové vrstvy pôdy pomocou fréz. Vďaka skladaniu a nastaviteľnej rukoväti je práca so strojom pohodlná a jednoduchá. Prítomnosť vzduchového filtra poskytuje ochranu motora v rôznych prevádzkových podmienkach.

Prečítajte si viac  Vyberte Motor Forza Motoroblocks

Carver T550R

Tento model sa vyznačuje výkonným motorom pre 5,5 litrov. s. Šírka zachytávania vozidla je 55 centimetrov, takže mini-traktor sa môže ľahko vyrovnať s miestami, ktoré majú priemernú hodnotu. Oceľové frézy sú prispôsobené na orbnutie pôdy, ako aj vysoko kvalitné zničenie vegetácie burín. Váži Carver T-550 R Celkom 43 kilogramov, stroj má spätný chod, takže je dosť mobilného a ľahko sa používa. Preprava kultivujúceho prispieva pohodlným skladaním.

CARVER T-651R

Kultivátor Carver T-651R má vynikajúci výkon. Auto odlišuje pridanie vo forme projekčného disku, ktorý pri spracovaní prispieva k ochrane vegetácie. Carver T-651R má benzínový motor s kapacitou 6,5 litra. s. Technika sa vyznačuje hĺbkou spracovania pôdy v 0,33 metroch a šírku zachytávania 0,85 metra. Zvážte jednotku približne 53 kilogramov, v jeho balení obsahuje rezačky, disky.

Inštrukcie na používanie

Carver Mini Tractor má vysokokvalitnú montáž, ako aj spoľahlivý dizajn, ktorý je premyslený na časti. Spätná väzba používateľa označujú vynikajúce cestujúceov, vysoké motizores, ako aj dopyt na palivo. V tejto technike inštalované kolesá s dôstojnou kvalitou a prijateľnou cenou.

Počiatočná výmena motorového oleja sa má vykonať počas behu, Potom, až po 20 hodinách prevádzky stroja. Redukčný olej sa nalial po celú dobu prevádzky prenosu, nemusí sa vymeniť, ale vyžaduje kontrolu nad množstvom. Pred použitím jednotky je potrebné nalejte olej do kúpeľa vzduchového filtra. Nezabudnite, že objem paliva by nemal prekročiť červenú značku. Skladovanie motoblokov tohto výrobcu sa musí vykonať v miestnosti, ktorá sa vyznačuje suchou.

Pred dlhým časom musíte vykonať nasledujúcu prácu:

 • vypúšťacie palivo;
 • Odstráňte nečistoty z jednotky, prachu;
 • Vykonajte rezanie sviečok, ako aj nalievanie oleja v objeme 15 ml do motora, po ktorom sa sviečka vráti na predchádzajúce miesto;
 • otáčanie motora do niekoľkých otáčok;
 • Vytvorte spracovanie ovládacích pák pomocou silikónového mazania a povrchov, ktoré nie sú maľované – materiál pre mazanie.
Prečítajte si viac  Budované: odrody a zvláštnosti pestovania

  Hlavnou prevádzkou MOTOBLOCKS CARVER je štúdium inštrukcie, ktorá je pripojená pri nákupe a jeho vykonanie. Aby sa začalo spustenie hlavných uzlov, ktoré majú byť vysoká kvalita, je potrebné správne odtrhnúť stroj správne. Ak to chcete urobiť, po naplnení agregátov paliva, musíte zahriať motor na 10 minút, ako aj testovacie prenosy na nízky výkon. Po 10 hodinách môžete začať používať Mini Traktor.

  Vznik chýb vo fungovaní techniky rezbáru sa vyskytuje, keď je zneužité. Keď motor odmietne spustiť, musíte skontrolovať množstvo paliva v nádrži a jeho kvalite, ako aj skontrolovať zatváranie žeriavu paliva a zapaľovania. Motor môže byť uviaznutý, keď je vzduchový filter posiahnutý, ako aj nízka hladina oleja. Nesprávna inštalácia rezačky vedie k ich otáčaniu počas vypnutia spojky. Ak je technika opravená správne, potom jej životnosť bude dlhá.

  Sklopné zariadenie

  Kultivátory motora sú považované za úzku techniku ​​špecializácie, sú prispôsobené spracovaniu pôdy s použitím mlynov, uvoľňovania, pestovania, burín a orbu. Napriek tomu, že technika sa vyznačuje vysokým výkonom, nevykonáva agregáciu s vozíkom. Prevažujúca charakteristika rezbárskych jednotiek je, že sú schopní pracovať s rôznymi dodatočnými zariadeniami. Napríklad pluhy, prístavov, saky, zemiaky, zemiaky, kosačky, snehové dúchadlá a špeciálne spojky.

  Viac o kultiváci Carver Pozrite sa na video nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: