Landsome: Vlastnosti, Typy a tipy na použitie

Takže záhrada vyzerá krásne, a stromy sú dobre plodné, potrebujú osobitnú starostlivosť. Na uľahčenie práce záhradníka boli vynájdené vozidlo (SuchKores). S ich pomocníkom sú mladé sadenice, dospelé stromy sa čistia suchým a chorým pobočkami. Vrchiejadky sa vyrovnáva s prasami, ktoré nie je možné odstrániť Secateur.

Zvláštnosť

S vynálezom Suchkores sa práca záhradníkov stala oveľa jednoduchšou. Predtým bol malý prasiatko odstránený secateur (záhradné nožnice) a hrubé vetvy rezali s HACKSAW. Nebolo ľahké pracovať s ostnatým kerom alebo odstrániť vetvy vo výške niekoľkých metrov.

Teraz s takýmito úlohami môžu byť freakies zvládnuté, aby sa nazývali modifikované vystužené sekumenty. Odstránia pigstr na 5 cm.

Podľa princípu prevádzky sú rozdelené do troch typov: mechanické, elektrické, benzín.

Výber SACHKORES, mali by ste sa rozhodnúť, s akými typmi práce najčastejšie bude musieť čeliť. Ak je záhrada veľká s vysokými stromami, je lepšie si vybrať elektrické alebo benzínové náradie. Pre malé nízkortenzitné záhrady sú celkom vhodné mechanické vozidlá.

Názory

Mechanické TAKOKORY predstavujú celú skupinu nástrojov rôznych modifikácií. Ak ich chcete priviesť do akcie, je potrebné určité fyzické úsilie. Drahšie modely, ktoré nevyžadujú osobitné úsilie patria elektrické a benzínové nástroje.

Dvojlôžkový

Predstavuje typ mechanickej takej miery, ktorá pracuje podľa metódy čeľuste. Má dĺžku rukoväte od 35 do 95 cm.

Na prerezávanie pobočiek musíte vytvoriť určité úsilie a používať obe ruky. Vzhľadom k tomu, že gombíky nie sú dlhé, nástroj môže čistiť nízko-temperamentné mladé stromy alebo nízke huňaté ohýbanie.

Dĺžky rukovätí sú dosť na to, aby pracovali s ostnatým kerom, netrporiadaným zranením ostrými vetvami.

Teleskopický

Jedným z odrôd mechanického vozidla je teleskopický nástroj, s rukoväťou schopnou prebiehať na požadovanú vzdialenosť podľa typu vychystávacieho potrubia. To umožňuje pracovať v značnej výške.

Prečítajte si viac  Birch: Popis, typy a pestovanie

Prerezávanie je vyrobené rovinným čepeľou, ktorý riadi špeciálny prenos. Čepele majú protipožiaru, anti-koróziu, ako aj teflónový povlak. Hmotnosť nástroja je asi jeden a pol kilogramov.

Tón

VASCHEZ C / W RODU môže mať pevnú alebo teleskopickú rukoväť z jednej a pol dĺžky na štyri metre. Je možné pracovať s vysokými stromami.

Pre rezanie musíte nainštalovať pracovnú jednotku na pravej strane a stlačte páčku.

Ak je model vybavený pohonom vysielaním sily na nože, bude to mať menej fyzických nákladov na vykonávanie práce. Okrem toho sa môžu odrezať hrubšie vetvy. Niekedy sú zahrnuté zväzované píly a vymazaní.

Oklamať

Niekedy musíte odstrániť nielen suché pobočky. Ak chcete vytvoriť mladý strom, vyžaduje korekčné orezávanie. Vykonáva sa pomocou vodného vozidla vozidla, ktorý odreže, a nie „skrútený“ žijúci pobočky.

Počas prevádzky nástroja by mala byť horná špicatá čepeľ nainštalovaná tak, aby bola zameraná na dočasnú vetvu.

Keď stlačíte s úsilím, čepeľ sa začne posúvať pozdĺž dolného noža, ktorý je dôraz.

S arvilom

Horná špicatá čepeľ sa vykonáva štandardným klasickým tvarom a nižšia má predĺženú rovinu. Spodná časť je vybavená medzerou pre ponorenie hornej čepeli.

Zariadenie nepredpisuje a utrie materiál, takže je lepšie ho použiť na suché vetvy.

Mechanizmus chrápania

Toto je vynikajúci doplnok k mnohým mechanickým modelom. To vám umožní posilniť tlak na vetvu metódou viacnásobného stláčania. Týmto spôsobom sa odstránia najmä hrubé a silné vetvy, bez ohľadu na to, či sú suché alebo čerstvé.

Storing-Ratchet môže mať štvormetrovú rukoväť a húpel.

Elektrický

Pre veľké objemy práce na orezaní záhrady je lepšie používať elektrické vozidlo. Vyzerá to ako tyč vybavená miniatúrnou pílou a elektromotorom. Dlhý kábel sa pripája k výstupu.

Práce sú ľahko a rýchlo, nevýhodou je závislosť od napájania a dĺžky kábla, ktorá vám nedovoľuje dostať sa do všetkých rohov záhrady. Problém je možné vyriešiť pomocou dobíjateľných ciev, ako je napríklad BOSCH.

Ale takéto modely sú tiež ďaleko od ideálu. Sú drahšie ako modely s káblom a výkon je nízky, pretože batérie rýchlo vypúšťajú a potrebujú dlhoročné dobíjanie.

Prečítajte si viac  Spirea IVOLET: Popis, odrody a agrotechnika

Benzín

Benzínové suché, môžu vykonávať veľké množstvo práce. Je to v mnohých ukazovateľoch nadradené elektrický nástroj. Vrchete je mobil a nepotrebuje vonkajšiu výživu, môže pracovať v záhrade na akejkoľvek vzdialenosti od domu. Napájanie presahuje elektrický analógový.

Nevýhody zahŕňajú údržbu, potrebu tankovania a vysokých nákladov.

O tom, ako si vybrať Creeer, zistiť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: