Lilac „Madame Lemoan“: opis odrody, zariadení výsadby a starostlivosti

Jedna zo starých odrôd Lilac obyčajnej Madame Lemoan sa objavila v roku 1980 v Cote d’Azur, vďaka výberu francúzskeho záhradníka Viktor Lemicu. Názov Terryho krásy prijatého na počesť manželiek šľachtiteľa.

Charakteristický

Tento druh krásnej lilac Ľahko rozpoznať podrobný popis.

 • Lilac guľky majú pyramídový tvar 20 cm dlhý a 8 cm široký. Pripojenie 8 kusov, tvoria súlad s dĺžkou 30 cm a s dobrou hustotou.
 • Farebný rozsah kvetenstiev, pretože rastie a zrenie sa líši od svetlého zelenej na farbu slonoviny.
 • Po úplnom kvitnutí, kvety sami rastú až 23 mm a pozostávajú z 2-3 bielych.
 • Okvetné lístky dolného Venunika sú viac zaoblené, a horná – predĺžená s obľúdlosťou, dostanú sa dovnútra a zložená s krásnou loďou.
 • Hrozný kvitnutie tejto odrody je možné pozorovať každý rok. V závislosti od rastúcej oblasti, kvety začínajú kvitnúť v júni alebo júli.

 • Ovocie odrody – suché dvojradové boxy.
 • Distes „Madame Lemoan“ majú obyčajný tvar Lilac vo forme trochu podlhovastých sŕdc.
 • Bush rastie veľké. Výška Madame Lemoan môže byť až 4-5 metrov a v šírke – až 3-5.
 • V prítomnosti dobrého prístupu slnečného svitu, Lilac vetvy ponáhľali a šírka, ker vyzerá veľmi kompaktné.
 • S obmedzeným prístupom, Crohn Light Ringu vyzerá viac riedky.
 • Aróma „Madame Lemoan“ je veľmi bohatá s príjemnými poznámkami.

Ako zasadiť?

Ak chcete naplánovať Lilac „Madame Leman“, musíte vykopať štvorcový yum vo veľkosti 50×50 cm. Potom táto jama je naplnená bohatými živinami so zmesou prírodných hnojív a popolom dreva.

Lilac Semená je umiestnený v jame, opravuje korene z základne a v kruhu, snaží sa dokonca naplniť priestor v jame. Spánková pôda, musíte sledovať krk koreňa.

Po vystúpení Lilac je potrebné naliať dobre, blížiacu a inšpirovanú. Je lepšie použiť slamku alebo obyčajnú lúku trávu ako mulčovanie.

Ako sa starať?

Rovnako ako akákoľvek rastlina, táto línia Lilac vyžaduje určitú starostlivosť.

Vzhľadom k tomu, Madame Lemoan má tendenciu odhodiť koreňový riadok vo veľkých množstvách, potom je potrebné pravidelne vykonávať prácu na ich rezanie. A tiež potrebujú prerezkať a vytvárať korunu. Potrebuje to na začiatku jari alebo ako posledná možnosť po ukončení kvitnutia.

Madame Lemoan dokonale hovorí na kŕmenie. Dospelé kríky sa odporúčajú na kŕmenie 2 krát ročne: skoro na jar a po kvitnutí.

Tento druh Lilac Standstone toleruje všetky poveternostné podmienky, vrátane silného vetra a zimných mrazov. Aby sa však dosiahol nasýtený kvitnutie, Madame Lemoan je potrebné zasadiť na svetlom slnku.

Stupeň miluje mierne zalievanie, takže je dôležité zabrániť silnému prepadu tejto rastliny. A tiež je potrebné monitorovať zrýchlenie pôdy av prípade potreby použiť deoxidujúce lieky. A tiež táto odroda potrebuje vysoký obsah vápnika v pôde.

Kde použiť?

APLIKÁCIE A POUŽÍVANIE BIELEJOVÝCH TERRY KAUCHIES „Madame Lemoan“ Umožňuje vám ozdobiť rôzne zóny na prijímajúcej území a vo verejných sviatkoch:

 1. Hnedí na nádvorí súkromného domu nádherný;
 2. Veľmi veľkolepý stupeň vyzerá, zasadený vo forme živého živý pling, najmä počas kvitnutia;
 3. Madame Lemoan je pôsobivá krásami v skupine pristátia, a v jednej verzii v blízkosti administratívnych a priemyselných budov;
 4. Elegantné snehové biele kytice z rezaných vetiev Lilac.

Ako zasadiť Lilac Seages „Madame Lemoan“, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: