Žlté hostitelia: odrody s popisom a ich kultiváciou

  Žltý hostiteľ – Krásna dekoratívna rastlina, schopná robiť záhradné dizajn špeciálny jas farieb a expresivity. Táto rastlina je sunmilovať, väčšina odrôd je pod vplyvom nebeských svietidiel, ktoré získajú úplnú jasnosť farby. Najznámejší hostitelia „kapitán Kirk“, „San Power“, citrónová potešenie a iní vyzerajú veľmi zaujímavé v zložení kvetu a prestávok. Odrody so žltými listami sú často zasadené v jasných letných kvetinových lôžok a pridávajú ich s farbami. Nie menej zaujímavé a tie druhy, ktoré majú maľbu zlata, sú prezentované len ako pôvodná časť. Napríklad, husla cinderella so žltou hranicou pozdĺž okraja alebo podobne, ale viac miniatúrne odrody cliffords lesný oheň. Rastliny so zlatým centrom a smaragdovým rámom sú tiež veľmi populárne – tanec so mnou vyniká tu. Pôvodný žltý hostiteľ nebude určite nepokazovať zloženie krajiny a ľahko sa stane skutočnou záhradnou dekoráciou.

  Vlastnosti a poddruhy

  Žltý hostitelia sú zastúpení v Rusku s mnohými rokmi zimných druhov zimných druhov, dobre prepravou a nebojí sa drsnej klímy. Rastliny sú charakterizované rýchlym rastom, žiadna zmena transplantácie. Listy na hostiteľovi sú hladké a zvlnené, bug a pruhované, s výraznými žilami. Vo formulári sú tiež celkom odlišné – dosky v tvare srdca vyzerajú obzvlášť dekoratívne, ale môžu byť tiež zaoblené, vaječné, lanceal. Väčšina žltého hostiteľa má schopnosť zmeniť maľovanie počas sezóny. Okrem toho sú všetky typy rozdelené do:

  • Miniatúra, 10-15 cm vysoká;
  • trpaslík až 10 cm;
  • až 25 cm;
  • médium, od 25 do 45,7 cm;
  • až 71 cm;
  • Obrie, viac ako 72 cm a viac.

  Najlepšie odrody žltého hostiteľa sú veľmi dekoratívne s kvetmi, bez nich a môžu mať listy s pruhmi kontrastnej farby so žltou alebo so zelenou hranicou okolo okraja. Ich opisy si zaslúžia osobitnú pozornosť.

  Aureomarginata

  Obrie hostiteľ s veľkými listami v tvare srdca tmavozelenej farby v strede a zlaté na okrajoch. Stupeň kvitne do konca leta s bledými zvončekmi kvetenstva. Bush rastie až do výšky 80 cm a priemer dosiahne 1,5 m. Pre bicolor listy má veľký význam množstva ultrafialového materiálu. Uložte dekoratívnosť odrody, poskytnutím dostatočného prúdenia slnečného svetla v dopoludňajších hodinách a deň.

  „Kapitán Kirk“

  Hostitelia „Kapitán Kirk“ hostiteľa má žlto-šalátové listy so zelenou hranicou okolo hrany. Rastlina dáva kvety svetlo-lilac sfarbenie, označuje kategóriu veľkých druhov, výška dosiahne 50 cm s pomerne kompaktným obvodom kríka, nie viac ako 90 cm. Veľkolepé hybridy sa vyznačuje rýchlym rastom, udržuje nádhernú formu. Cimea farba môže mať šírku až 7 cm, mäsité a hrubé listy, hladké.

  Zimný stupeň, odoláva pokles teploty na -34 stupňov, potrebuje slnko v ranných hodinách. „Kapitán Kirk“ je šport inej obľúbenej odrody – zlato štandard, ale má pozoruhodnú a nasýtenú farbu. Počas sezóny, uprostred listov zmizne do tieňa slonoviny.

  „San Power“

  Krásny hostiteľ so žltými listami meniacimi sa odtieňom z kariet na slnečné-zlaté. Získava svoju jasnú farbu na jar a udržuje mráz. Výška BUSH dosahuje 70 cm, jeho krone je klenutý, rastie až 150 cm v priemere. Ak chcete zachovať jas farby triedy, odporúča sa zasadiť v oblastiach, kde je prirodzené osvetlenie uložené v ranných hodinách. Sun Power Hosts sú vhodné pre vylodenie ako soluters, kvitnú s bledo-lilac zvončeky na vysokých výhonkoch. Toto je jedna z najlepších a najobľúbenejších odrôd amerického výberu.

  Citrón potešenie

  Hybridný hostiteľ so žltým okrajom a tenkým, mierne zvlnený pozdĺž okrajov, ložiská lanceal. Vyznačuje sa hojným, sviežou kvitnutím. Tento hybridný je charakterizovaný malými veľkosťami, rastie až 20 cm vo výške a do priemeru do 40 cm. Pre citrónové potešenie sa vyznačuje rýchlym rastom. Špeciálna originalita dáva jej zachovanie zelenej v centre a žltej na okrajoch farby v celej sezóne.

  Aureomaculata

  Originál, veľmi krásny hostiteľ, ktorý má výrazné viacfarebné listy s pruhmi nachádzajúcimi sa pozdĺžne na povrchu tvaru v tvare srdca. Okraje majú tmavo zelený kontrastný kaym. Vnútri hlavného pozadia salado-žlté, dobre vyjadrené prúžky žltej, smotany, smaragdového tieňa. Do konca leta sa celý povrch plechu stáva zelenou. Aby bolo jasné a dekoratívne farby maľby dlhšie, je potrebné zabezpečiť, aby rastlina padala na dobre osvetlený graf. Odrodu odkazuje na priemernú veľkosť, rastie až 50 cm na výšku a do priemeru až 80 cm.

  Pri pestovaní v podnebí subtropov, rastlina kvitne froté, veľkolepé kvetenstvo.

  Popoluška

  Veľká hosteska, ktorá má úspech v osamelej výsadbe, vnútorná produkcia plodín. Výška dosiahne 51 cm, v priemere môže rásť na 114 cm. Veľké listy, srdcové, so žltým okrajom a zeleným centrom. Dobré výrazné úspechy dávajú rastlinku ďalšiu dekoratívnosť. Rozmanitosť je obzvlášť milovaná znalcami krajiny v japonskom a čínskom štýle, zodpovedá ázijskej estetike. Vyzerá to dobre v rámci rezervoárov.

  Cliffords lesný požiar

  Hostitelia Hybrid, čo je šport od odrody Sagae. Toto je veľká rastlina, dosahuje 70 cm vo výške a s rovnakou šírkou. Malé plechové dosky, v tvare srdca, majú zelenku modrú farbu v strede a žltá široká hranica okolo okrajov. Do konca sezóny, jas farieb bledo. Skladateľný Kurtin Hustý, má rýchly rast.

  Tancuj so mnou

  Luxusný stredne veľký hostiteľ rastie najviac 45 cm na výšku, bush si zachováva kompaktnosť. Tvar srdca listu vyzerá obzvlášť veľkolepé v bicolorovej farbe. Tmavé, zelené zaostrenie rámy zlatý šalátový stred. Stupeň tvorí vysoké kvetenstvo levandule, vyzerá veľkolepé a expresívne v kombinácii s kvetinovými lôžkami a kvetinovými lôžkami, v skupinových pristátiach.

  Malé biele čiary

  Miniatúrny hostesky stupeň pestovanie nie viac ako 20 cm vo výške a priemer 40 cm. Kompaktné svieži Bush sa vyznačuje špeciálnou farbou. Zelená CIMEA rámovanie paralelných pruhov žltej farby, postupne prebiehajúce v bielej farbe. Kompaktná zásuvka neobsahuje veľa priestoru, vhodné na dekoráciu otrokov, kvetinových postelí, kvetinových lôžok. Tento hostiteľ potrebuje pravidelnú divíziu, najmenej 1 krát za 4 roky, pretože Bush rastie veľmi rýchlo.

  „Rainbow End“

  Dekoratívna malá hosteská trieda rastúca až 20 cm na výšku. Tvorí svieži vývod s lesklými vajíčkami v tvare vajec. Kontrast Maľovanie so zelenou hranicou a paralelnými žltými pruhmi v strede vyzerá veľmi malebná, priťahuje pozornosť.

  Odroda je obľúbená pre použitie v multi-úrovni kompozíciách, sa vyznačuje pomalým vývojom a rastom, len 6-8 rokov kultivačnej rastliny možno považovať za dospelých. Nerozumnosť v starostlivosti vám umožňuje vybrať si ho aj v inteligentnom duska.

  Oranžová marmeláda

  Jedna z najkrajších odrôd žltého hostiteľa, s nasýteným zeleným okrajom na okrajoch oválneho listu. Zlaté citrónové farbivo v strede taniera je doplnené vlnitými žilami. Závod je schopný stať sa nádherným doplnkom pre záhradné reťazce a kvet. Bush je pomerne veľký, až do výšky 60 cm a až 100 cm široký. V zime je dobre tolerovať pokles teplôt do -30 stupňov bez prístrešia.

  Vlastnosti pestovania

  Hostitelia, aj keď sú považované za nenáročné rastliny, v uskutočnení so žltými farbami alebo bikorasovými farbami stále potrebujú starostlivú starostlivosť. Pri výbere miesta pristátia musíte dodržiavať odporúčania, ktoré poskytujú chovatelia. Listy neštandardných farieb potrebujú intenzívnejšie osvetlenie ako jedno-fotónové zelené možnosti. Okrem toho, v procese pestovania kríka, je potrebné ho poskytnúť skôr hojným zalievaním, pravidelným kŕmím.

  Stojí za to pripomenúť, že mnohé dekoratívne odrody hostiteľa získavajú svoju skutočnú farbu len na 3-4 roky rastu. Nebojte sa, ak sa požadované dekoratívne vlastnosti okamžite nevyjadávajú. Športové – hybridné možnosti s nie príliš charakteristické pre materskú rastlinu. Vystúpte z neho, z nich s trvalo udržateľným charakteristikami nebudú fungovať.

  Pri starostlivosti o hostiteľa nájdete v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: