Masteryard Snowflowers Model ROZHODA PREHĽAD

  V zimnej sezóne je jedným z hlavných problémov mnohých DACMS, majiteľov súkromnej pôdy, podnikateľov a vlastníkov rôznych druhov výroby je sneh. Na odstránenie snehov, často nie je dosť ľudskej sily – to je dôvod, prečo je potrebné uchýliť sa k pomoci automatizovaných vozidiel.

  Zvláštnosť

  Technika určená na čistenie snehu vyrobeného na súpravách podnikov a tovární, ktoré sa nachádzajú nielen v našej krajine, ale aj mimo neho. Napriek pomerne veľkým množstvom výrobcov existuje len niekoľko skutočne autoritatívnych spoločností, jeden z nich – Masteryard. Snowflowers tejto spoločnosti môžu vykonávať takmer celý zoznam práce so snehom na cestách, mestských uliciach, v nádvorí, na domácich pozemkoch, chaty a farmách. Presnejšie, mnoho modelov spoločnosti zahŕňajú:

  • Čistenie slepého, mokra alebo prekrytia snehu;
  • Zlikvidujte sneh na dlhé vzdialenosti;
  • Zúčtovanie snowflowers;
  • Čistiace cesty a skladby;
  • Brúsenie snehových a ľadových blokov.

  Populárne modely

  Prečítajte si viac s obchodnou linkou tohto výrobcu.

  Masteryard ML 11524BE

  Tento synopter model je zariadenie na benzínové koleso vybavené elektrickým štartérom. Charakteristickým znakom jednotky – prítomnosť funkcie odomknutia kolies, ako aj vykurovacie systémy na rukoväte. Výrobca zabezpečuje, že tento model je vybavený všetkými funkciami, ktoré sú potrebné pre neprerušovanú a efektívnu prevádzku. Spravovať zariadenie pod moci nielen skúsenými odborníkmi, ale aj začiatočníkov. Okrem toho proces aktívnej aktivity nie je sprevádzaný silný hluk a je určený na prácu pri pomerne nízkych teplotách.

  Priehľadnosti zariadení

  • Nainštalovaný motor – štvortaktný, vyvinutý a zostavený inžinierov v USA. Je to táto verzia snehových dúchadiel, ktorá má nízku úroveň vibrácií a hluku pri práci.
  • Model je vybavený špeciálnym systémom šumu s dvoma kaskádami, spoľahlivým pásom a ďalším obežným kolesom, čo významne zvyšuje účinok. Takýto dizajn je nepostrádateľný pri práci s mokrým snehom, ako aj s usadeninami zjazdených snehov. Skrutkový systém poskytuje snehový sneh na dlhú vzdialenosť – až 12 metrov.
  • K dispozícii je elektrický štartér. Motor môžete spustiť jednoduchým stlačením tlačidla aj pri veľmi nízkych teplotách.
  • Rôzne rýchlosti. Prevodovka poskytuje možnosť prepnúť 8 rýchlostí: 6 z nich sú predné a 2 – zadné.

  Okrem toho, výhody Masteryard ML 11524BE obsahujú prevodovku, ktorá je spoľahlivo chránená upevňovacími skrutkami, ako aj odolným kovovým dizajnom (to platí pre sklzu na vyhadzovanie snehu, polozov, rámu, deflektora a iných zariadení).

  Masteryard MX 6522

  Odborníci odporúčajú používať tento model pre zúčtovacie oblasti, ktorých oblasť nepresahuje 600 kV. merač.

  Technické údaje:

  • Záruka – 3 roky;
  • Presunúť hlasitosť – 182 CUBE. centimetrov;
  • Výkon motora – 6 koní;
  • Hmotnosť – 60 kilogramov;
  • Objem palivovej nádrže – 3,6 litrov.

  Nesporné plusy jednotky sa vzťahuje na motor zostavený v Číne, navrhnutý tak, aby pracoval za podmienok nízkych teplôt (čo je relevantné pre poveternostné podmienky našej krajiny). Môžete regulovať smer emisií snehu v dôsledku špeciálnej páky, a otáčka sa môže vykonávať pri 190 stupňoch. Štandardná súprava, okrem hlavného zariadenia, obsahuje 2 ďalšie rezacie skrutky („prsty“), orechy, kľúče, čepeľ na čistenie deflektora a iných častí.

  Masteryard ml 7522

  Táto jednotka je univerzálnym dizajnom. Je schopný pracovať na akýchkoľvek povrchoch za akýchkoľvek teplotných podmienok. Masteryard ML 7522 je čínske montážne zariadenie, avšak podľa recenzií spotrebiteľov je pomerne vysoko kvalitné snehové dúchadlo. V aute na čistenie snehu, pomerne výkonný motor B & S 750 SNOW SERBY OHV. Je dôležité poznamenať, že táto technika je vybavená špeciálnymi pneumocolsmi, ktoré sú obdarené agresívnym chráničom. Vďaka tomuto prvku má snehová ventilátor schopnosť uzavrieť celkom pevne s cestou, nie kĺzať. A malé rozmery a rozmery stroja poskytujú manévrovateľnosť a jednoduchosť pohybu.

  Masteryard ml 7522b

  Výrobca sa počíta Výhody tohto zariadenia Takéto ukazovatele:

  • American Engine Briggs & Stratton 750 Snow Series;
  • Ochranné skrutky (alebo takzvané prsty);
  • Schopnosť odomknúť kolesá – to môže byť vykonané výnimkou z tuhého spojenia náboja kolesa z hnacieho hriadeľa;
  • SNOW HOG 13 Kolesá s vysokou adhéznou schopnosťou s drahým;
  • Možnosť otáčania emisií 190 stupňov.

  Odborníci odporúčajú starostlivo učiť pokyny pre prevádzku zariadenia, ktorá prichádza so snehovým dúchadlom. Teda podľa pravidiel pre prácu s odporúčaniami stroja a výrobcu, môžete poskytnúť neprerušovaný a dlhodobý pracovný model.

  Masteryard MX 8022B

  Takáto modifikácia je vynikajúcim asistentom, ktorý poskytuje jednoduché a efektívne čistenie stôp z nahromadeného snehu a explózie. Výrobca označuje, že zariadenie je optimálne používané v oblastiach, ktorých veľkosť nepresahuje 1 200 kV. merač.

  Dôležité parametre:

  • Záručná doba prevádzky – 3 roky;
  • Objem motora – 2015 CUBE. centimetrov;
  • Power – 6 konských síl;
  • Hmotnosť – 72 kilogramov;
  • Objem palivovej nádrže – 2,8 litrov.

  Samohybný Snowstock má špeciálny dvojstupňový systém čistenia a emisie snehu môžu byť vykonané o 12 metrov. Funkcia snowwlowerov je obohatená o kolesá typu reťazca (čím sa zabezpečí spoľahlivý prenos), ako aj trecím mechanizmom kovu.

  Masteryard MX 7522R

  Tento model technických zariadení určených na čistenie sneh patrí k celkom cenovo dostupným zariadeniam s demokratickou hodnotou. Zároveň je potrebné spomenúť, že tento model nemá dodatočné funkcie, pretože je vybavený iba základnými schopnosťami a prvkami. Maximálna plocha, ktorá môže byť spracovaná na odstránenie snehu, je 1000 metrov, takže pre viac rozsiahlych výrobných použití by sa malo zaplatiť výkonnejším modelom.

  Výber náhradných dielov

  Je dôležité si uvedomiť, že všetky uvedené modely, ako aj náhradné diely pre nich môžu byť zakúpené nielen vo fyzickej zásuvke, ale aj online. V tomto alebo odlišnom prípade venujte osobitnú pozornosť certifikátom kvality a licencií, inak si môžete kúpiť kvalitu alebo falošný produkt. Ak si kúpite náhradné diely na internete, potom musíte hľadať osvedčené obchody pracujúce so zákazníkmi niekoľko rokov a mať spätnú väzbu od kupujúcich.

  Aký model zvoliť Masteryard Snehové dúchadlá, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: