MOTOBLOKS „NEVA MB-1“ Popis a odporúčania pre použitie

Rozsah používania MOTOBLOCKS „NEVA MB-1“ je pomerne rozsiahly. Toto bolo možné vďaka veľkému počtu sklopných zariadení, výkonného motora, ktorý je inštalovaný v rôznych modifikáciách, ako aj zvyšok dôležitých technických vlastností.

Zvláštnosť

MOTOBLOCK „Neva MB-1“ starej vzorky spôsobil búrku pozitívnych emócií od užívateľa, moderná modifikácia vám umožňuje rýchlo a bez toho, aby sa veľmi ťažkosti uvoľnili, kultivovali, dusili zem, držať postele, falošnú trávu a dokonca vyčistiť sneh. V našej krajine sú popísané MOTOBLOCKS, a to v meste St. Petersburg. V priebehu rokov, prevodovka získala vystuženú konštrukciu, zjednodušený tvar telesa, takže odolnosť bola znížená.

Výrobca zaplatil veľa pozornosti na pohodlie zvládnutia používania takýchto zariadení, ktoré sa používajú v dizajne obojstrannej nezhody kolies.

Motor rýchlo a jednoducho začne od elektrického štartéra, generátor pomáha kŕmiť svetlomety inštalované pred MOTOBLOCK, takže môžete dokonca pracovať v noci. Všetky modely sú navrhnuté v súlade s technickými bezpečnostnými normami. Výrobca varuje užívateľa o nebezpečenstve, ktoré mu hrozí, ak nezávisle sa snaží zmeniť charakteristiky techniky.

MOTOBLOCKS sú najlepšími asistentmi na domácom pozemku s veľkou hodnotou. Používajú sa na seno a dokonca aj v záhrade. Železné kolesá umožňujú techniku ​​rýchlo presunúť na pôdu akéhokoľvek typu. Všetky modely značky sú charakterizované malými rozmermi a jednoduchosťou použitia. Sú dosť silné, ale zároveň zostávajú ekonomické. Vo vnútri je 4-zdvihový motor a ďalšie prílohy vám umožňujú riešiť štandardné, ale zložitejšie úlohy.

Prevádzkovateľ môže pracovať na tejto technike bez špeciálneho vzdelávania alebo zručností, ale zmena príloh je možná až po podrobnej štúdii inštrukcie od výrobcu. Z továrne, MOTOBLOCK DODATOSTI S KUPTIVOMNÝMI POTREBUJÚCICH POUŽITÝCH POUŽITÍM POUŽÍVATEĽA POUŽÍVAŤ VŠETKY OSTATNÉ Pracovné pištoľky pri vykonávaní inštrukcií špeciálneho výrobcu.

technické údaje

MOTOBLOCKS „NEVA MB-1“ sú k dispozícii na predaj rôznych rozmerov, kde dĺžka, šírka a výška Vyzerať takto:

 • 160 * 66 * 130 centimetrov;
 • 165 * 660 * 130 centimetrov.

Existujú modely vážiace 75 kg a 85 kg, vo všetkých trakčných námah, keď sa používa na kolesách dodatočného nákladu v 20 kg, je 140 kgf. Túto techniku ​​môžete použiť pri teplote vzduchu od – 25 do + 35 s. Všetky MOTOBLOCKS sú cestné povolenie 120 mm. Pokiaľ ide o prevodovku, existuje mechanická jednotka, z typu prevodového reťazca „NEVA MB-1“. Počet ozubených zariadení závisí od modelu a môže byť buď štyri, keď sa pohybujú dopredu a dve späť, alebo šesť dopredu a čo najviac pri zadnom pokroku.

Motorový karburátor Single-Cylinder, beh na benzín. V tej istej verzii je generátor a elektrický štartér, v ostatných nie. MOTOBLOCKS „Neva MB-1“ Úžasný sortiment motorov. Ak je v názve na meno, možno povedať, že táto jednotka bola vydaná v Kalugu, zatiaľ čo jeho maximálny výkon dosiahne 7.5 konských síl.

Toto je jeden z najproduktívnejších motorov, v dizajne, ktorého je poskytnutá liatinová manžeta.

Prítomnosť v indexe B označuje, že motor je importovaný, s najväčšou pravdepodobnosťou je to poloprofesionálna jednotka, ktorá má indikátor sily 7.5 L. s. Ak je index predpísaný 2c, znamená to, že motor je inštalovaný vo vnútri zariadenia z Hondy s kapacitou 6,5 litra. s. Jeho výhodou je, že japonský výrobca používa pokročilé technológie vo svojom vývoji.

Tam sú v predaji strojov a s motormi väčšej sily, až 10 litrov. s., Kto sa vyrovnáva s akýmkoľvek pôdou a môže podporiť dlhú prácu. Ak beriete do úvahy spotrebu paliva na „NEVA MB-1“, potom tento indikátor je tri litre za hodinu. Môže sa líšiť v závislosti od podmienok, v ktorých je technika prevádzkovaná.

LineUp

„Neva MB1 -n Multilagro (GP200)“

Dokonalá možnosť na použitie na malej oblasti. Vybavený motorom z japonského výrobcu, ktorý sa založil vďaka svojej spoľahlivosti a trvanlivosti. Výrobca prepínania Prenos sa presunul do stĺpika riadenia. Reduktor z „Mulgigro“, toto je vývoj výrobcu.

Technika môže pracovať s dodatočným vybavením, existujú prenosy na presun dopredu, tri z nich, je tu možnosť prevziať. Prevádzkovateľ má teda schopnosť vykonávať akúkoľvek poľnohospodársku prácu. Existuje vysoký výkon a minimálna technika. Užívateľ môže nastaviť výšku volantu.

Pri práci na rezačkách je podporné koleso povolené, vďaka čomu je zabezpečená najlepšia rovnováha. Koleso nie je dodávané v konfigurácii, takže musí byť zakúpený samostatne. Motor demonštruje silu 5,8 konských síl, môžete naplniť AI-92 a 95. Šírka vytvorenej skladby v závislosti od pripojeného použitého zariadenia je 860-1270 mm.

Multigro „MB1-B (RS950)“

Tento model sa najlepšie používa na zemi so strednou hustotou. Jedná sa o multifunkčnú techniku, na ktorej výrobca poskytol výber prenosu. Motor je pomerne silný, má dlhú životnosť. Rovnako ako v predchádzajúcom modeli je nainštalovaný dizajn prevodovky autora. Technika môže byť chválená pre jednoduchú kontrolu pri spínaní rýchlosti a prenosu a vysokej účinnosti. Dokonca aj osoba bez skúseností sa môže vyrovnať s takou technikou.

Prenosový pomer sa zvýši, vďaka ktorým motoblock dokonale zvládne, ak je potrebné ho použiť ako traktora.

Volant môže byť rýchlo a ľahko nastaviteľný rastom užívateľa a rýchlosti prepínania na volante. V prípade potreby sa počet ozubených zariadení zvyšuje cez štít a pás, ktorý je potrebné na preinštalovanie na druhom prúde kladky. Technika pomáha rýchlo vyrovnať sa so všetkými prácami na Zemi vrátane platenia pôdy.

Ak ste znížili extra koliesko nainštalované ako podpora, a volant, potom sa inštalácia rezačky stane rýchlo a bez väčšieho úsilia. Technológia môže byť použitá ako malé prostriedky na prepravu plodiny. To si bude vyžadovať vozík a adaptér. Jednoduché a jednoduché odstránenie územia a vypúšťajte sneh s dodatočnou kefou alebo lopatkou. Presunúť výkon v 6,5 l. s., Pracuje na rovnakom palive ako predchádzajúci model, šírka ľavej rut je v rovnakom rozsahu.

MOTOBLOCK „NEVA MB1-B-6, OFS“

Používa sa v podmienkach zlého osvetlenia na pôde miernej závažnosti. S významným zvýšením teploty okolia výrobca radí pracovať na MOTOBLOCK výhradne skoro ráno alebo večer. Konštrukcia zahŕňa svetlomety, ktorých práca sa vykonáva vďaka vstavanému generátoru a elektrickému štartéru. V počte troch kusov a vzadu sa nachádzajú predné prenosy, náklady na energiu sú nízke.

Optimálna rýchlosť pre prácu je zvolená preskupením pásu. Páka, ktorá je potrebná na spínanie, sa nachádza na volante. Môže byť nakonfigurovaný na seba, čo výrazne zjednodušuje vykonávanie úloh na nerovnomernej pôde. Kolesá rýchlo a ľahko sa menia na rezačky. Voliteľné koleso na podporu nie je dodávané v konfigurácii.

Ak plánujete vykonávať komplexné úlohy, hardvér sa drží na hardvér. Môžete odstrániť sneh z územia, niesť úrodu. Palivová nádrž.8 liter benzínu, motor motora 6 l. s. Šírka Rutu v kultivácii je rovnaká ako iné modely. Jednou z hlavných výhod opísanej techniky je jednoduchosť údržby.

„NEVA MB1S-6,0“

Vybavené 4-zdvihom motorom, ktorý sa vyznačuje zvýšeným motorom. Počet prevodov 4, vpred tri a jeden zadný. Jedným z vlastností tohto MOTOBLOCK je ťažisko, ktorý je znížený, takže operátor nemusí aplikovať dodatočnú silu v čase prevádzky. Výkon elektrickej jednotky 6 koní, zatiaľ čo objem nádrže na benzín je 3,6 litra.

Šírka kultivácie je rovnaká ako predchádzajúce modely.

„MULTIGRO MB1-B FS“

Môže byť prevádzkovaný v tme, vhodný pre malé územia. Jeho sila 6 konských síl, šírka spracovania je rovnaká, ale hĺbka vstupu na zem 200 mm.

Klady a zápory

Motobloky MB-1 MB-1 majú ako akúkoľvek techniku, majú výhody a nevýhody. Výhody predmetu uvažovania, môžete priradiť:

 • Výkonný kvalitný motor;
 • bežný systém, ktorý sa vyznačuje spoľahlivosťou;
 • vyrobené z trvanlivých materiálov;
 • Malé rozmery a hmotnosť;
 • Multifunkčnosť;
 • Všetky časti sú k dispozícii;
 • K dispozícii.

Ak hovoríme o nevýhodách, chcem spomenúť hluk a nestabilitu na povrchu buggy, ale je možné ho odstrániť pomocou ďalšieho kolesa, ktoré sa predáva samostatne.

Zariadenie

Tam je MOTOBLOCK, ako väčšina podobných techník od iných výrobcov. V návrhu môžete zvýrazniť hlavné prvky:

 • rám;
 • šasi;
 • panna;
 • karburátor;
 • sviečky;
 • motor;
 • spojka;
 • Bo;
 • prevodovka;
 • Kapacita paliva;
 • manažérsky systém.

Objem a kvalita práce sa zvyšuje z dôvodu možnosti prepínania pásu a pridať počet ozubených kolies. Rýchlostný režim vyberie užívateľ postupujte od toho, aký druh práce bude potrebné vykonať. Na modeloch so svetlomety stojí generátor a elektrický štartér.

Sklopné zariadenie

Výrobca sa snažil vybaviť palivo veľkým počtom sklopných zariadení. Na pestovanie pôdy sa v tomto prípade používajú frézy, ale v základnej verzii sú uvedené len štyri. V prípade potreby sa zakúpite dodatočné vybavenie samostatne. Dodatočne zakúpené so spojovacím zariadením a pluhom. Všetky z nich sú potrebné na poskytnutie vysoko kvalitnej spojky počas prevádzky, takže môžete kompenzovať impozantnú hmotnosť technológie.

Upravírenské prípravky na kopanie zemiakov – užitočné ďalšie zariadenie v prítomnosti veľkej plochy. Pomáha zasadiť rastlinnú záhradu v kratšom čase s minimálnym úsilím. Landing sa vykonáva hladko, medzi radmi sa uloží pevná vzdialenosť. Toto zariadenie sa vyrába v dvoch typoch:

 • ventilátor;
 • vibrácie.

Zemiaky železitého v centre majú kompletný kovový nôž, z ktorých sa tyče odchýli v rôznych smeroch.

Zem stúpa a potom preosiate, zatiaľ čo hľuzy zostávajú na povrchu. Vibrácie má svoju výhodu – majú najlepšiu účinnosť. V dizajne, vibračná mriežka a lemeh, ktorá zdvihne zem a položí ho von. Po preosení zeme cez mriežku a zemiaky zostávajú čisté. Z namontovaného zariadenia môžete zvýrazniť kosačky, ktoré sú tiež dodávané na predaj v rôznych možnostiach:

 • segment;
 • Rotor.

Nože segmentov sú vyrobené z tvrdenej ocele, pohybujú sa horizontálne, takže takéto zariadenie je najvhodnejšie pre prácu na plochom povrchu. Hlavným rozsahom použitia – Škrty a zber obilnín. Pokiaľ ide o rotačné kosačky, stali sa hľadanejšími užívateľom, pretože majú zvýšený výkon. Nože sa rozlišujú superplikáciou, sú nainštalované na diskoch otáčajúcich sa pri vysokej rýchlosti. Vďaka takémuto dizajnu sa stalo možné odstrániť malé kríky a trávu.

V prípade potreby môže byť na MOTOBLOCK nainštalovaný snehový, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre „Neve MB-1. CMB-1 má jednoduchý princíp práce, zatiaľ čo demonštruje vysokú účinnosť. Auke usmerňuje sneh v strede a smer emisií je nastavený na rotačnej obrazovke. Výška čistenia je regulovaná inštalovaným polozom.

  Ak chcete vymazať územie z odpadu, potom je na MOTROBLOCK. Zachytenie sa rozprestiera na 900 mm. Motoblok môže byť použitý ako malé vozidlo, pretože toto je ponechané na pneumokoles a zapojiť sa cez adaptér pomocou nosnosti nie viac ako 40 kg. Brzdový systém je uvedený v základnej konfigurácii. Niektoré prílohy pomáhajú vykonávať poľnohospodársku prácu. Toto nie je len lodná doprava, ale aj pluh, rippers, jazdci.

  Používateľská príručka

  Pri používaní motorov motorov tohto typu je osobitná pozornosť olejom. Leto odporúča, aby sa doplnkové SAE 10W-30, v zimnom období SAE 5W-30. Prvýkrát sa olej zmení po piatich hodinách aktivity, potom každých ôsmich. Výmena tesnení nie je tak často, ale s konštantnou pravidelnosťou. Keď prvý spustíte, je nastavený regulátor REVOLTY, zariadenie sa skontroluje. Zahŕňa motor len pod podmienkou, že MOTOBLOCK je nainštalovaný na rovnom povrchu. Uistite sa, že ste si skontrolovali hladinu ropy a paliva, ako sú závitové pripojenia upevnené.

  Prvých desať minút musí motor pracovať v dobrom stave.

  Výrobca neodporúča pridávanie nožov, používajte iba tie, ktoré sú dodávané v konfigurácii. Nastavenie pluhu nie je menej dôležitou fázou, vykonáva sa, keď MOTOBLOCK JE NA KONŠTRUKCICH KARTY. Prevodovka prechádza výlučne po zastavení kladky. Existujú určité pravidlá, ako to urobiť správne:

  • Najprv zastaviť techniku;
  • Spojka hladko stlačí;
  • V pohybe sa MOTOBLOCK podáva, keď motor prevádzkuje len jednu štvrtinu možností;
  • Počet otáčok sa postupne zvyšuje.

  Okrem MB-1 MOTBLOCKS nájdete v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: