Motor Pispers „Geyser“: Druhy a charakteristiky modelov

  Nosenie kvapalných lyžíc alebo dokonca pumpovať s ručnými čerpadlami – je to pochybné potešenie. Motorové čerpadlá „Geyser“ môže prísť na záchranu. Ale že prílohy v ich nákupe sú plne odôvodnené, musíte sa čo najviac obrátiť na výber.

  Zvláštnosť

  Produkty spoločnosti „Geyser“ Si zaslúži najväčšiu pozornosť z nasledujúcich dôvodov:

  • Čerpadlá sú spoľahlivé a celkom praktické;
  • Môžu nasávať vodu v automatickom režime;
  • Za predpokladu, že spustenie príkazu na diaľku;
  • Údržba a opravy sú zjednodušené na limit.

  Rôznorodosť

  MP 20/100

  Požiarne čerpadlo „Geyser“ MP 20/100 je v dopyte. V technickom pase sú uvedené tieto charakteristiky:

  • Beh je vyrobený automatickým štartérom;
  • Celkový výkon motora pri objeme 1500 kocky. cm je 75 litrov. s.; \ T
  • Hodinová spotreba paliva je 8,6 litrov;
  • za sekundu cez hlaveň trvá až 20 litrov kvapaliny emitovaných 100 m.

  Na motorovej celkovej hmotnosti 205 kg je uvedená 1 rok záruka. Mechanizmus sa odporúča pre vidiecke a mestské oblasti.

  Možnosti zariadenia na čerpanie benzínu tak, že je tiež v dopyte zo štruktúr Ministerstva núdzových situácií Ruskej federácie. Vodný plot sa vyskytuje v automatickom režime. Balenie obsahuje vyhľadávač.

  MP 40/100

  „Geyser“ MP 40/100 vyniká aj v porovnaní s predchádzajúcim prístrojom. Sila stacionárneho zariadenia dosahuje 110 litrov. s. Taká sila vám umožňuje hodiť 40 litrov vody za sekundu vo vzdialenosti až do 100 m. Dizajnéri poskytli vodné chladenie motora. Motor sám, výdavky 14,5 litrov benzínu AI-92, spojené s nádržou, ktorej kapacita je 30 litrov – to znamená, že môžete uhasiť oheň asi 2 hodiny.

  Po prvé, voda prechádza cez otvor 12,5 cm. Na výstupe sa môžete pripojiť niekoľko 6,5 cm. Celkové čerpadlo čerpadla dosahuje 500 kg. S jeho pomoc uhasiť plameň ako čistú vodu a roztoky penových činidiel. Je povolené používať model 40/100 v núdzovom režime čerpania kvapaliny.

  1600

  Ak sú požiadavky na motorovanie presne také, mali by ste uprednostniť verziu „Geyser“ 1600. Za jednu hodinu je schopná hodiť na zem spaľovanie až 72 kocky. m. Suchá tavenina inštalácie dosahuje 216 kg. Najväčšia vzdialenosť hasenia – 190 m. Za 60 minút bude čerpadlo stráviť od 7 do 10 litrov benzínu AI-92. Presné číslo je určené pracovnou silou.

  MP 13/80

  Moti-Pump „Geyser“ MP 13/80 je reprezentovaný s pohonom z A / M VZ. Čerpadlo je schopné vyberať vodu z tankov a z otvorených zdrojov rôznych typov. S pomocou tohto zariadenia sú tekutiny často čerpané z jednej nádrže v inej, sušené pivnice a jamky sú sušené, záhrady rôznych oblastí. Technické vlastnosti prístroja ho umožňujú aplikovať pri teplotách od -30 do +40 stupňov. Veľkosť tlaku v menovitom režime sa pohybuje od 75 do 85 m. Benzín AI-92 sa používa ako palivo.

  1200

  Výrobca Pomp zaručuje, že „Geyser“ Motyser 1200 je schopný poskytnúť vodný stĺpec na 130 m. Za takýchto podmienok sa boja proti požiaru výrazne efektívnejšie. Za 1 minútu sa môže posunúť smerom k posuvu na 1020 litrov tekutiny. Treba však zaznamenať, že teraz je takéto čerpadlo odstránené z výroby. Modernejší analóg je model MP 20/100.

  MP 10 / 60D

  Ak máte záujem o motorové čerpadlá so zvýšenou antikoróznou odolnosťou, stojí za to preferencie modelu MP 10 / 60D. Toto zariadenie poskytuje tlak až 60 m, sania vodu z nádrží a rezervoárov do hĺbky 5 m. Hodinová spotreba paliva dosiahne 4 l. Suchá hmotnosť výrobku je 130 kg. Počas sekundy sa privádza 10 litrov čistej vody.

  MP 10/70

  Od noviniek by mali byť zatvorené pre MP verziu 10/70. Inštalácia čerpadla s celkovou kapacitou 22 litrov. s. Slúži až 10 litrov vody smerom k ohňu. Chladenie Motor čerpadla je spôsobený leteckou dopravou. Diafragm vákuové čerpadlo dáva vodný stĺpec 70 m. Štvortaktný motor za hodinu stráviť 5,7 litrov benzínu AI-92.

  Detailný prehľad Motorový pub „Geyser“ Pozri ďalšie video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: