Motoroblocks Patriot „Kaluga“: Technické parametre, Klady a nevýhody

História vytvárania značky Patriot idú svoje korene vo vzdialenom roku 1973. Potom bola založená na iniciatíve amerického podnikateľa Andyho Johnsona, spoločnosť na výrobu reťazových píly a poľnohospodárskej techniky. Počas tejto doby sa podnik stal jedným z lídrov v jeho oblasti a na konci minulého storočia prišiel na ruský trh. Kartánky okamžite ocenili produkty záujmu a radi prijali mnohé vzorky.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Motorový blok Patriot „Kaluga“ patrí k zariadeniu strednej triedy. Mechanizmus bol vyvinutý s účasťou špecialistov z Ruska a začal byť vydaný v dcérskej spoločnosti o znepokojenie v tom istom meste. Stroj je optimálna možnosť pre ruské klimatické podmienky a aktívne sa používa pre mnohé poľnohospodárske operácie. Multifunkčnosť prístroja je spôsobená možnosť použitia príloh, čo výrazne rozširuje rozsah pôsobnosti tejto techniky.

S pomocou motoblock môžete spracovať rozsiahle oblasti, ktorých oblasť dosiahne jeden hektár.

Vysoký dopyt spotrebiteľov a rastúca popularita Motoblock Patriot „Kaluga“ sú vysvetlené viacerými nespornými výhodami tohto zariadenia.

 • Model je úspešne prevádzkovaný na akomkoľvek type pôd, čo je spôsobené vysokou kvalitou hlavných komponentov a jednotiek, ako aj silným podstupujúcim kolesám s hlbokým behúňom. Vďaka spoľahlivému motoru môže byť motorová jednotka použitá ako snežný skúter: je potrebné vymeniť kolesá na húseniciach. Zariadenie sa často používa ako ministerka a efektívne samohybné zariadenie.
 • Prostredníctvom použitia hliníkových prvkov má MOTOBLOCK miernu hmotnosť, čo značne uľahčuje riadenie a umožňuje ho používať na kopcovité oblasti s komplexnou úľavou.
 • Relatívne nízke náklady je priaznivo rozlíšené jednotkou z jeho významných analógov a robí to ešte viac populárne. Náklady na nový MOTOBLOCK sa líšia od 24 do 26 tisíc rubľov a závisí od predajcu a konfigurácie. Vzhľadom na jednoduchý dizajn a nedostatok drahých uzlov a agregátov, údržba stroja nebude tiež zaťažovať rodinný rozpočet a bude stáť oveľa lacnejšie starostlivosť o iné zariadenia tej istej triedy.
 • Motoblok je plne prispôsobený podmienkam ruskej klímy a môže byť prevádzkovaný v akejkoľvek klimatickej zóne bez obmedzenia. Okrem toho je jednotka vybavená výkonnými svetlometmi, čo umožňuje neprestať pracovať v temnom čase.

 • Jednotka je vybavená veľmi silným rámom, ktorý je ľahko odohraný nielen motorom a vlastnými komponentmi, ale aj ďalšími prílohami.
 • Vďaka prítomnosti rotačného volantu bude aj nováčik záhradník schopný ovládať MOTOBLOCK. Okrem toho má ovládacia rukoväť niekoľko režimov výšok, čo umožňuje kontrolu agregátu v rôznych rovinách.
 • MOTOBLOCK PREVODY má dve predné a jedno zadné prevodovky a prítomnosť vystužených krémov vám umožňuje zvládnuť panenské profily.
 • Zariadenie je vybavené výkonnými postriekami, ktoré chránia operátora pri práci na emisiách nečistôt z kolies.
 • Stroj je vybavený funkciou obmedzenia hĺbky dávkovača a motor je chránený spoľahlivým nárazníkom z možného odchodu zo zeme kameňov.
 • Rukoväte motoblock sú uzavreté mäkkou gumovou podšívkou a krk plynovej nádrže má širokú realizáciu.

Avšak, spolu s množstvom výhod, MOTOBLOCK má tiež nevýhody. Patrí medzi ne niektoré „odrazenie“ motoblock počas liečby panenských pozemkov, ktoré však rýchlo zmiznú po inštalácii závažia vo forme pripojených zariadení, ako aj úniku oleja pri prenose, na ktoré sa venovala pozornosť viacerých používateľov. Vo zvyšku MOTOBLOCK, neexistujú žiadne špeciálne sťažnosti a svedomito, slúži ako jeho majitelia za 10 alebo viac.

technické údaje

MOTOBLOCK Patriot „Kaluga“ je celkom jednoduchý, pretože to je absolútne zbytočné v prevádzke a veľmi zriedka. Skladá sa z agregátu obzvlášť trvanlivého, ale zároveň mierne svetelný rám vyrobený v klasickom štýle. Je to rám, ktorý je celková tuhosť dizajnu zodpovedná za celkovú tuhosť dizajnu a poskytuje možnosť pracovať MOTOBLOCK v kontexte komplexnej reliéfnej a ťažkej pôdy. Rám je druh jadrového stroja a je určený na upevnenie hlavných uzlov, jednotiek a prídavných zariadení.

Nasledujúci významný mechanizmus v dizajne MOTOBLOCK je P170FC benzínový motor Power 7 L. s., so vzduchom chladený a tranzistor-magnetický typ zapaľovania.

Napriek jeho čínskemu pôvodu je motor s jedným valcom charakterizovaný pomerne veľký pracovný zdroj a založil sa ako spoľahlivá a trvanlivá jednotka.

Špeciálny vstavaný senzor riadi hladinu oleja a nedovoľuje, aby sa motor spustil v prípade jeho nízkej úrovne alebo úniku. K dispozícii je vzduchový filter. Objemový objem motora sa rovná 208 kubickým centimetrom a hodnota maximálneho krútiaceho momentu dosiahne 14 n / m. Spotreba benzínu je približne 1,6 l / h s 3,6 litrom palivovej nádrže.

Ďalším významným uzlom je liatina železná prevodovka, má výkon reťazca a ako prax ukazuje, je to najspoľahlivejšie. Takéto zariadenie je možné opraviť v prípade poruchy s vlastnými rukami pomocou minimálnej sady nástrojov. Motoblokové kolesá majú priemer 410 mm, vybavený výkonným chráničom a sú považované za veľmi funkčné. Jediný mínus hlbokého behúňa, ako už bolo uvedené, je pravdepodobnosť dierovania špiny na hlinených oblastiach a blacklook po daždi. Stroj má zostavu prívesu a môže byť použitý ako samohybné zariadenie na presun vozíka alebo akéhokoľvek iného prívesu.

MOTOBLOCK „KALUGA“ má celkom kompaktné veľkosti: Dĺžka a výška stroja tvoria 85 cm so šírkou 39 cm. V štandardnej konfigurácii zariadenie váži 73 kg a je schopný prepravovať asi 400 kg nákladu naraz.

Hĺbka orby pôdy je 30 cm a šírka dosiahne 85.

Vybavenie

Personálne obsadenie MOTOBLOCKS PATRIOT „KALUGA“ môže byť základné a rozšírené. V základnej línii je MOTOBLOCK vybavený sadou rezačiek, coulter, ľavého a pravého krídla, prívesu pre coulter, pneumatické kolesá, svietnik a návod. S rozšírenou konfiguráciou môže byť hlavná súprava doplnená SAPPER, rozšírením náboja, závesov a primérom. Toto zariadenie je najviac v dopyte, takže ak je kupujúci požadovaný, môže byť zahrnutý do súpravy.

Voliteľné vybavenie

Okrem svietidiel základnej a rozšírenej konfigurácie je možné na stroji nainštalovať ďalšie vybavenie. Jeho aplikácia vám umožňuje výrazne rozšíriť rozsah používania motora-bloku av niektorých prípadoch, a vôbec ich nahradiť niektorými poľnohospodárskymi strojmi. Takéto pomocné zariadenia zahŕňajú vozíky adaptérov, pluhy, odstraňovanie snehu, petal rezačky, kosačky a zemiaky.

Dodatočné vybavenie možno pripísať súbor húsenice, ktoré sú inštalované na motor-blok nezávisle, otáčajúc sa, takže v pomerne silnom snežnom skútri.

Prevádzka a servis

Príslušné použitie a včasná starostlivosť o moto-blok Patriot „Kaluga“ sú kľúčom k nepretržitej práci techniky a sú schopní výrazne rozšíriť svoj život. Podrobné pokyny na používanie motora-blok, ako aj schému polohy prídavných zariadení sú podrobne opísané v sprievodnej dokumentácii, ktorá pred začatím práce by mali byť starostlivo prečítané. Nižšie je uvedený niekoľko všeobecných odporúčaní, ktorých dodržiavanie ušetrí z výskytu problémov a bude pracovať s motorovým blokom pohodlným a pohodlným.

 • Pred prvým testovaním techniky je potrebné vyrábať primárnu údržbu a spustite motor. Spočiatku skontrolujte hladinu oleja a nalejte benzín do palivovej nádrže.
 • Spustením motora motorubloku, musíte ho dať pracovať v nečinnosti. Počas tejto doby je potrebné skontrolovať svoju prácu na predmete cudzích zvukov a pri ich odstraňovaní problémov okamžite ich odstrániť.
 • Kontrola prevádzky prevodovky je potrebné otestovať zahrnutie všetkých rýchlostí vrátane zadnej strany. Aj v tomto štádiu sa odporúča vidieť, v akom stave sú tesnenia a skrutkové spojenia.
 • 8-9 hodín po štarte skúšky môže byť motor topí a nahradený motorovým olejom v ňom, po ktorom je možné použiť MOTOBLOCK.

Tipy na výber

Predtým, ako pokračujete s výberom namontovaného zariadenia pre Motoroblock Patriot „Kaluga“, mali by ste určiť, ktorá kapacita sa použije a ako často sa poľnohospodárska operácia použije. Takže pri nákupe motoblock pre veľkú rustikálnu záhradu je žiaduce kúpiť zemiaky. Toto zariadenie umožní v krátkom čase a bez väčšieho úsilia zostaviť bohatú plodinu zemiakov, mrkvy a diaľkových sietí. Ak by sa to malo púšťať panenské krajiny, potom spolu s pluhom, odporúča sa kúpiť váhy. V opačnom prípade MOTOBLOCK bude jazdiť na nespracovanú pôdu a vyrovnať sa s ním bude pomerne problematické. Výsledkom je, že pôda bude pomerne hrubé, pretože tento postup bude potrebné opakovať viac ako raz.

Recenzie

Súdosť podľa početných recenzií vlastníkov, špeciálne sťažnosti o MOTBLOCK Patriot „Kaluga“ 440107560 Nie. Existuje len niekoľko vysoko vysokej spotreby benzínu, ako je uvedené výrobcom, tesný volant a nepraktický chránič kolesa, ktorý zhromažďuje všetky nečistoty. Ale plusy naznačujú oveľa viac. Poľnohospodári ako spoľahlivosť zariadenia, malá veľkosť zariadenia a schopnosť používať auto nielen pre orbu a čistenie zemiakov, ale aj na seno, prepravu malého nákladu a družstva čistenia snehu. Dostupnosť náhradných dielov, vysoká spoľahlivosť hlavných uzlov a dlhej životnosti.

Okrem toho, napriek existujúcim nedostatkom, žiadny majiteľ ľutoval nákup a odporúča sa získať na osobnú zlúčeninu.

O tom, ako Patriot Motoblock funguje „KALUGA“, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: