Čo je osamelý plot a kde sa vzťahuje?

  Pod termínom „osamelý plot“ znamená ochranné štruktúry, ktoré sú inštalované na miestach, doma, v inštitúciách a na lodiach. Tento názov prišiel z oblasti lodiarstva, pretože námorníci sa stali prvým, ktorí používajú tento typ ploty.

  Čo to je?

  Z holandského jazyka „LEER“ sa prekladá ako „natiahnutý kábel“, ktorý na konci je fixovaný prvkami lodných konštrukcií. Dnes je tento typ plota veľmi populárny, takže sa používajú nielen na vodu, ale aj na zemi.

  Kožené plot je vertikálny typ uzavretej štruktúry, ktorý obsahuje regály, ktoré sú umiestnené na rovnomernej vzdialenosti od seba a sú spojené cez flexibilnú vysokú tuhosť.

  Tento typ ploty je stanovený pre ľudskú bezpečnosť v akýchkoľvek konštrukciách. Koncepcia systému chirurgie je regulovaná GOST 5.2124 – 81. Takéto štruktúry nielen chránia ľudí pred pádmi, chránia ich pred prichádzajúcim na nebezpečné územie, ale aj šetriť miesto. Ich držiak sa vyskytuje s pomocou špeciálnych typov moderných držiteľov. Dnes sa ploty používajú nielen na lodiach, ale aj na cestách a mnohých ďalších krajinách sushi.

  Musia spĺňať tieto požiadavky:

  • byť pevná a spoľahlivá bariéra;

  • Výška dizajnu musí zodpovedať ukazovateľom, ktoré sú uvedené v regulačnom akte.

  Hlavným účelom odnímateľných bariér sa považuje za zabezpečenie bezpečnosti ľudí, prekážkou pohybu voľného nákladu, ako aj ochranu rotujúcich mechanizmov.

  Názory

  Ladské typové ploty sú prezentované v rôznych druhoch. Môžu mať rôznu výšku, zapínanie signálu, plnenie, ako aj charakter zábradlia. Môžete nájsť rôzne možnosti pre takéto ploty. Môže to byť okrúhle biele, štvorcové, predĺžené, s najdôležitejšími farbami.

  Podľa typu inštalácie je plot nasledujúce typy:

  • stacionárne;

  • skladateľná;

  • dočasný.

  Pri povahe umiestnenia inštalácie sú osamelé bariéry rozdelené do nasledovných typov:

  • loď;

  • cesta;

  • dekoratívne-blatník;

  • balkón;

  • zastrešenie;

  • Rebrík.

  Tieto svietidlá môžu byť charakterizované rôznymi typmi inštalácie. V závislosti od tohto faktora je plot zaradený do národnej, zváranej, podpory a montáže. Tento typ bariér môže vykonávať rôzne funkcie, menovite: Ochranná, bezpečnosť, signál alebo sprievodca.

  Výroba materiálov

  Počas výroby plotov s kožou stojí za to, že stojí s pevnou konštrukciou vo forme pólu zo železobetónu, rúrok, profilu, rohu, Schulerler. Výroba takýchto plotov sa často vykonáva z nehrdzavejúcej ocele, zliatin hliníka, liatiny.

  Ak chcete nastaviť horizontálnu časť dizajnu, používa sa reťazové lano alebo kábel. Pri práci nie je tiež robiť bez oceľového profilu, list skla alebo plastov. Materiály môžu byť považované za plnenie.

  Ak chcete vykonať odnímateľnú alebo stacionárnu ochranu s vlastnými rukami, Majster bude musieť byť postavený s nechtami, drôtom, plastom s hrúbkou 5 mm. Pre bariéru s horizontálnymi prvkami môžete použiť aj liatinu.

  Viac a viac spotrebiteľov preferencia plotov z nehrdzavejúcej ocele. Dôvodom je vlastnosti bariér:

  • odolnosť proti korózii;

  • nedostatočná potreba farbenia;

  • prítomnosť hladkého povrchu;

  • Môže byť namontovaný v akýchkoľvek priestoroch av rôznych častiach.

  Pôsobnosť

  Ladický plot možno vidieť v mnohých oblastiach ľudského života.

  Stavba lodí

  Plot pozdĺž strán je namontovaný v súlade s regulačnými aktmi, ktoré patria k lodným štruktúram. Takéto úpravy zabraňujú strate ľudí na otvorenej palube. Sú tiež nazývané falošne. Počas vytvárania takýchto konštrukcií výrobcovia používajú regály s výškou najmenej 3 metra, ktoré sú vyrobené zo železného kovu alebo nehrdzavejúcej ocele. Okrem toho, v Lees na lodiach, koľajničky, káble, použitie kovových reťazcov. Ploty sú tiež namontované na paluby, ktoré sú umiestnené v tesnej blízkosti vody. Zabraňujú plavidlu vodou s búrkou.

  Výstavba ciest

  Takéto bariéry sú navrhnuté tak, aby zabezpečili bezpečnosť nielen chodcov, ale aj prepravu. Kožené konštrukcie sa často používajú v chránených oblastiach. Tento typ oplotenia sa skladá z mostných regálov, spojovacích materiálov, tlmičov, svetelných prvkov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť na ceste. Ploty Cover Maľovanie rôznych farieb. Zvyčajne v cestnej výstavbe využíva zložité, lúč, ako aj káblový typ Leera.

  Usporiadanie zastrešenia

  Strecha musí byť chránená v nasledujúcich prípadoch:

  • potreba vytvoriť bezpečný pohyb pracovného brigády počas procesu strechy;

  • Aby sa zabránilo nehodám, aby sa zabránilo nehodám, ktoré sa môžu vyskytnúť pri opravách alebo prevádzke strechy.

  Ako súčasť takéhoto plota musí byť prítomný stojan, priečok, spojovací materiál. Strešné bariéry produkujú z ocele vzhľadom na možnosť interakcie materiálov. To je, ak je strecha vyrobená z pozinkovaného, ​​potom musí byť plot oceľ. Keďže strešný materiál je neustále negatívny vplyv environmentálnych faktorov, majstri budú musieť pravidelne kontrolovať ich stav.

  Organizácia balkónov

  Lone plot je namontovaný na nebezpečnú časť balkóna, kde je hrozba pre pád osoby z výšky. Ak chcete vytvoriť takúto bariéru, aplikujte zvárané prvky. Optimálnym variantom materiálu v tomto prípade je nehrdzavejúca oceľ, pretože má vysokú úroveň odolnosti voči vplyvu na životné prostredie. Ochranné balkónové ploty sú charakterizované spoľahlivosťou, bezpečnosťou, estetikou a dlhým použitím. Bariéry, ktoré sú vyrobené z káblovej, ľahkej a krásnej, sú neoddeliteľné v dobrom odpisoch a vysokej ochrane kvality.

  Vytváranie schodísk

  Tento typ ploty sa používa počas inštalácie krokov. Prítomnosť stacionárneho dizajnu chráni ľudí žijúcich v dome, z nehodov. Niekedy takéto bariéry majú dekoratívne rámovanie. Ladkové schody sú charakterizované rezistentnými agresívnymi environmentálnymi faktormi. Spĺňajú funkciu ochrany a vyzerajú celkom atraktívne. Aby ste vytvorili povrchovo aktívny stacionárny plot, majstri používajú nerezovú oceľ, železné kovy a káble. Podľa možnosti inštalácie sa takéto prekážky môžu pripraviť, skladateľná a dočasná. A tiež sú rozdelené na bočné, steny a vertikálne.

  Liekovité ploty sú svetlé, ale v rovnakom čase spoľahlivé návrhy. Sú potrebné na zabezpečenie ľudskej bezpečnosti vo vnútri a mimo priestorov, ako aj na vode a na ceste.

  Z vyššie uvedeného môže byť uzavretý o prevalencii a rozšírenom používaní páčkov. V súkromných domoch môžu byť inštalované na schodoch, balkónoch, streche, terase a dokonca aj v blízkosti bazéna. Pri výbere dizajnu stojí za to zaplatiť pozornosť kvalite materiálu, ako aj na správnu inštaláciu, pretože bezpečnosť ľudí závisí od.

  V tomto videu sa dozviete, ako urobiť osamelý plot s vlastnými rukami.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: