Čo je towstand a ako sa používa?

Mnohé záhradkári a záhradkári používajú štíty a iné rozmery pre snehové na svojich stránkach alebo dachas. Čo je towstand a ako sa používa? Odpovede na tieto otázky budú užitočné na poznanie tých, ktorí sa zaoberajú poľnohospodárstvom.

Čo je towstand a ako sa používa?

Čo je towstand a ako sa používa?

Čo je Snowstal?

Snowmanship – niekoľko opatrení na reguláciu snehuliaha, s ktorým môžete držať a hromadiť dostatok snehu v poliach, domácich sekciách, v záhradách.

Pomáha rastlinám presunúť mrazu a zaručiť dodávku vlhkosti v pôde. Pôda, pokrytá vrstvou snehu, v najmenšom rozširovaní veternej erózie, hydratujúcou z tohto snehového krytu pomáha niesť vetry, že pružina môže byť dostatočne silná.

Táto technológia je Jedna z najlepších izolácií na zemi, Preto sa snehovástore používa v poľnohospodárstve všade na dlhú dobu. Dachniks, zase často používajú túto technológiu, pretože Talay Voda prispieva k najlepším rastúcim rastlinám, vyzerajú zdravé a zriedka trpia.

Čo je towstand a ako sa používa?

Čo je towstand a ako sa používa?

Čo je towstand a ako sa používa?

Prečo potrebujú?

V zime je potrebný takýto postup, ako je snehový stôl, na získanie účinného výsledku. Zvážte pozitívne aspekty tejto metódy.

 • Zabezpečenie tepla. Sneh pokrytý snehom je spoľahlivo chránený pred mrazom a zvetraným.
 • Dodávka rastlín vlhkosť. S príchodom pružinovej a hladkej zmeny teplôt sa sneh roztopí postupne, čo umožňuje vodu preniknúť do pôdy a dosiahnuť korene, ktoré sú dostatočne hlboko.
 • Ochrana kmeňov stromov a rastlín zo silného a studeného vetra, ktoré môžu zmraziť kôru, ako aj od spálenia slnkom.
 • Zvyšuje odolnosť rastlín mrazom. Ak snehová vrstva, povedzme 10 cm, potom každý 1 cm zvyšuje odpor závodu na mrazy na 1 stupeň.

S cieľom pochopiť výhodu, ktorá sa dá získať zo snehu, možno si uvedomiť, že rovnaké množstvo taveniny vody je približne z 1 kg snehu.

  Zahŕňa užitočné prvky, ako napr Fosfor a dusík. Takže, poskytnutie takéhoto zavlažovania svojimi rastlinami, môžete povoliť ich prirodzené hnojivá.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Talay voda má neporovnateľnú výhodu, všetko Užitočné látky a vlhkosť prichádzajú do rastlín v najlepšom čase. Asimilácia a absorpcia sa vyskytujú prirodzene. Hlavným dodávateľom stopových prvkov a celkovej výživy pre rastliny na začiatku vegetácie je roztaviť vodu.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Metódy organizácie

  Na zabezpečenie snehovejstore je potrebné organizačné práce začať neskoro na jeseň alebo na začiatku zimy, Najlepší čas bude, keď už sneh prichádza, ale neexistuje žiadny silný mráz a zmrazenie pôdy. Ak sú na stránke kopce alebo svahy, potom tieto miesta potrebujú poskytnúť sneh. Keďže s príchodom jari, keď sa sneh začína roztaviť, nebude sa absorbovať do zeme, ale to bude len stádo na svahoch. Zvážte najefektívnejšie a spoločné spôsoby, ako zabezpečiť snehový vklad.

  • Brasspass pre čelné sklo. Predstavujú štíty vyrobené z absolútne odlišných materiálov a niekedy aj z prostriedkov nápravy. Štíty s parametrami: šírka – 1-2 metre, výška – 1-1,5 metra. Najčastejšie sa nainštaluje v kontrolu.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Pobočiek ihličnatých rastlín. Miesto, ktoré sa má ubytovať Facothy najčastejšie slúžiť kvetinové záhony s kvetmi, postele akejkoľvek veľkosti, kríkov a stromov trunks. Významné plus tejto metódy je, že keď bol sneh pokrytý lokalitou, kde ležali vetvy ihličnatých stromov, môžu byť starostlivo vytiahnuté a používať znova na inom mieste.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Orezané vetvy, kukuričné ​​stonky, slnečnicové alebo iné veľké rastliny. To všetko je potrebné rozkladať rovnaké ako kolá, na miesto, kde je potrebné oddialiť sneh. Niekedy takéto rastliny rastliny pozdĺž obvodu pozemkov a jednoducho ich neodstraňujte až do samotného jari.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Hriadele zo snehu. Po ťažkých sneženiach sú snehové hriadele vytvorené s výškou 30-50 cm. Môžu byť vyrobené tak s pomocou stredného vybavenia vo forme palivového alebo mini traktorov a pomocou jednoduchej manuálnej lopaty. Rovnakým spôsobom je možné udržať sneh okolo stromov a kríkov, ktoré tvoria zasnežený kopec výšky asi metra.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Polymer Mesh alebo Snowstaving Grid. Plot je tvorený z pilierov v požadovanej oblasti, a polymérová mriežka je natiahnutá medzi pruhmi. Plus tento dizajn je, že sa dá ľahko preniesť, ak je na požadovanom úseku veľa snehu alebo keď sa zmenil smer vetra.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Prútený živý plot. Analóg oka, len najčastejšie s rukami z hrubých pobočiek, ktoré sa používajú ako piliere, a malé vetvy, zívanie viniča a tenké tyčinky sa používajú na tkanie plátno. Rovnakým spôsobom môžete urobiť štíty na sneh.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Na poliach

  Na každom pozemku sa nachádzajú vlastnosti, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri organizovaní snehového stojaca. Pole, ktoré nemožno porovnať s oblasťou krajiny alebo záhradou, má svoje vlastné špecifiká.

  Kvôli veľkej ploche a otvorenej oblasti je úloha Symbalance zhromažďovať aspoň malú snehovú nádrž.

  Začnite pracovať na chove snehu Na jeseň, po „ZYABA“ (Pole jesenné orbnutie). Toto sa robí, aby nenechali ujsť zasnežené dni a čo najviac namontovať sneh na ihrisku.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Zvážte snehové body, ktoré sa vzťahujú najčastejšie na veľkých poliach.

  • Frica ošetrujú pôdu. Dosiahnuté uvoľňovaním kultivujúcich. Po takomto zaobchádzaní na povrchu poľa zostávajú vrstvy Zeme so zvyškami rastlín stonky. Táto metóda sa používa hlavne v regiónoch, kde prevláda erózia vetra.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Gauč. Táto technika spočíva v tom, že rastliny sú rastliny, ako je kukurica, horčica, slnečnica a iní. Usudzovanie Kulis je neskoro na jar alebo v lete a zimné listy sú už zasadené cez valce s pevnou vrstvou. Najčastejšie sa pristátie valcov používa v oblastiach so silným vetrom a suchým letom.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Tvorba snehových hriadeľov. Ak chcete využiť túto metódu, musíte hľadať pomoc na ťažkú ​​techniku ​​s názvom „Snehové balíky“. Toto je zariadenie dvoch lietadiel, ktoré sa nachádzajú v uhle, ktorý je pripojený k traktoru a prehltne zasnežovanie, tvoriť dve zasnežené hrebene po celej ceste. To vám umožní zvýšiť čas topenia snehu a vytvorí ďalšiu prekážku vetra.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  • Kĺbové vykládky. Spolu so zimnými rastlinami rastú úzke rady iných plodín. Tento spôsob zadržania snehu v poliach vyžaduje dvojité nastavenie. Extra pristátie rastlín sa vyrába na konci leta a zimovanie už v obvyklom období, ale je potrebné monitorovať tak, že buriny nerastú a spracovávajú polia.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Umiestnenie

  V oblasti krajiny, zeleninovej záhrade a v záhrade môžu byť tiež použité synchtlizácie technológií, ktoré využívajú poľnohospodárskych výrobcov v oblastiach. Pre hranie Kulis Trvalé kríky okolo obvodu, kde rastú najnižšie bobule. S pomocou takéhoto pristátia v zime sa zasnežuje sneh av lete sú rastliny chránené pred slnečným svetlom.

  Môžete tiež uchýliť sa Usporiadanie štítov, materiálov a konštrukcií. Všetko, čo je v ruke, je vhodné na ich vytvorenie: Preglywoodové listy, Duncan, kukuričné ​​kmene, dosky, bridlice. Odporúčaná výška štítu od 50 do 100 cm. V krajine sa môže tiež uchýliť o používanie facothy.

  Odporúčaná výška štítu od 50 do 100 cm. V krajine sa môže tiež uchýliť o používanie facothy.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Snowhed v záhrade sa líši, pokiaľ ide o letné chaty a polia. Príprava začína vo februári, keď je hrúbka snehu už dosť veľká. Toto pravidlo by sa malo považovať predovšetkým pre miesta so zjazdmi, takže keď sa sneh topenia nepohybuje plodnú vrstvu. Na tento účel sa používajú stonky kukurice, tvoria rastliny s trojuholníkmi a položte svah cez.

  Záhrada používa všetky rovnaké metódy, ktoré sú opísané vyššie. Ale záhradníci sú viac odpudzovaní z plánovania stránky, a v závislosti na tom, niektoré rastliny sú vysadené. Blízko budovy domácností, kde sneh je oneskorený prirodzene, výsadba jahody a maliny. A na týchto miestach, ktoré sú otvorené a citlivé na vetry, rastlinné ríbezle.

  Čo je towstand a ako sa používa?

  Tipy od špecialistov

  Špecialisti odporúčajú opatrenia na organizovanie snehu, kde sú naozaj potrebné. Stráviť pozorovania, Pozrite sa, ako sa na vašej stránke správajú snehové kryty. Rovnaký Nie je potrebné uchýliť sa k kardinálnym opatreniam, Veľký počet svietidiel vo forme štítov, tkanín a všetkých druhov mriežok môže byť vyrobený s vlastnými rukami.

  Ako zdržať sneh na pozemku, naučíte sa z nasledujúceho videa.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár