Oranžové ruže: odrody s opismi a ich agrotechnikou

Oranžové ruže – nezvyčajné, priťahujúce kvety. Rásť, ako vo svojej vlastnej záhrade je celkom jednoduché. Hlavnou vecou je vybrať si odroda vhodnú pre konkrétny región, ktorý bude zdobený záhradou s dotykom a arómou. V tomto článku nám dajte podrobne vedieť s touto krásnou rastlinou, ako aj každú odrodu zvážiť samostatne.

Vlastnosti odrôd

Oranžové ruže sa stali populárnymi v minulom storočí. Francúzski šľachtiteľskí vedci uskutočnili rôzne experimenty, prekračovanie červenej, ružovej, bielej, žltej odrôd – výsledok prekvapený svetlý slnečný, niekedy s medom. Dnes je dopyt po podobných kvetoch veľmi vysoká. Hľadanie sedadla v našej krajine, rovnako ako rastie na svojej lokalite, je to veľmi možné. Dnes nie je známa jedna desiatka týchto jedinečných odrôd, medzi ktorými predloží opis najbežnejších.

 • Nineetta miniatúra. Rastie až 30 cm. Buduje malé, elegantné, je tu mierny terén. Jeden útek obsahuje asi 8 púčikov. Farba listov je tmavo zelená, viditeľná lesk. Záhradkári odporúčajú pristátie pozdĺž chodníkov alebo kvetu.

 • Clementine. Miernejší zástupca rastlín. Vhodné pre pestovanie v záhrade alebo v miestnosti. Bush rastie pekne svietiť, pokryté svetlými boutons – na výstrele z nich asi 10 kusov.
 • Goldelse. Rose Floribunda. Sa líši vo veľkých veľkostiach – výška asi metra, veľké púčiky pripomínajúce okuliare. Tam je príjemná aróma. Má nehnuteľnosť spaľovanie pod slnkom, takže ruže sa žltkastý.

 • Orangerie. Nemecký stupeň FLORIBUND. Kvety Terry, ich priemer 8 cm. Klasický tvar. Okvetné lístky sú maľované v jasnej oranžovej farbe, nie horenia na slnku. Tam je svetelná vôňa. Rastlina sa nebojí chladných a plesňových ochorení. Výhodne sa zasadiť na slnečnom mieste.Emilien Guillot. Odkazuje na kúzlo. Fale Záhradníci pre nezvyčajnú farbu – oranžovo-červená. Bush je natretý s rozmazanými zelenými listami.
 • Lady Emma Hamilton. Anglická Rose dosiahne výšku 1,5 metra. Nádherný Bush s mandarínskymi kvetmi s ľahkou krémom. Má nasýtený zápach. Rozlišovať veľkým obdobím plodovania.
Prečítajte si viac  Vlastnosti listu na trávnik a jeho siatie

 • Oranžová intuícia. Čaj-hybridná odroda. Výrazná vlastnosť – dvojité sfarbenie púčikov: Tiger Carrot-Ally je kombinovaný s ťahmi krémového tieňa. Veľkosť kvetu 9 cm, Bush – 1,2 m. Priemerný stupeň odolnosti voči chorobám, toleruje v zime.
 • Super Trouper. Vhodné pre studené oblasti Ruska. Okvetné lístky sú natreté s medenou oranžovou farbou, kríky sú nízke – len 0,8 m, vôňa je slabá.
 • Jednoduché to robí. Marhuľové ruže majú froté vlnité lístky. Sa líši dobrá dostupnosť na území stredného prúžku. Meter Bush husto sa stáva bud.

 • Sahara. Hlavnou výhodou Schraba Rose je odolnosť proti mrazu. Púčiky jasne oranžové, ráfiky šarlátov.
 • Farebný. Umiestnené prvé miesto v sýtosti, farebný odpor. Púčiky sa neboja dlhej slnečnej expozície.
 • „Orange Mailanddin“. Vyskytuje v pozastavených hrnciách. Okvetné lístky majú požiarnu farbu, listy – tmavo zelená. Bush rastie veľké, šíri.

Pravidlá umiestnenia

Na území súkromného domu alebo chaty môžete chovať krásny ruženec.

  Podľa dizajnérov a dekorátorov, ruže sú najobľúbenejšou dekoráciou nielen slávnostnej udalosti alebo obradu, ale aj domáci graf, s ktorými sú ideálne kombinované, napríklad, bazén, fontána, rôzne sochy.

  Tipy na ubytovanie:

  • Stručne rezané zelené trávnik vyzerá dobre s oranžovými púčikmi – takýto dizajn kombinuje klasiku s modernitou;
  • Orange Rose vyniká na pozadí farieb studených odtieňov;

  • Odrody Pleetse sa odporúčajú, aby mali miesta, steny, brány, bránky;
  • Ak nainštalujete sochu alebo kamene, vyberte si neutrálne farby, na pozadí, z ktorých ohniví púčiky budú vyzerať dobre.

  Agrotechnické udalosti a starostlivosť

  Každá z odrôd ruží má svoje výhody a nevýhody. Okrem toho sa kultúra vyznačuje špeciálnymi pravidlami vykládky, starostlivosť. Získajte farebné, voňavé plodiny farieb môže byť súlad s odporúčaniami kultivácie, ktoré nevyžadujú osobitné úsilie. Zvážte ich hlavné z nich súvisiace s konkrétnymi druhmi.

  • Miniatúrne ruže môžu byť vysadené do vonkajšej pôdy, hrncov alebo kontajnerov. Dokonale preneste časté transplantáty. Blossom nastáva trikrát ročne. Malé kríky sa menia jasne oranžové boutons. Pestovanie rastlín v postele v zime potrebujú špeciálny prístrešok. Je však tiež dovolené rásť doma alebo na balkónoch.
  Prečítajte si viac  Tipy na výber a prevádzkové motory pre MOTOBLOCK

  • Pri výsadbe druhu čaju-hybridného druhu by sa malo odstrániť väčšina púčikov na vytvorenie výkonného koreňového systému. Výsadba kvetov lepšie od stromov, ktorých lístie sa prekrýva prístup k svetlu. Niektoré odrody ruží nemajú rezistentné na choroby, takže je dôležité vykonávať včasné spracovanie. S nástupom prvých prechladnutí, postele by mali byť ponorené, zakryť sweetheart.
  • Floribunda potrebuje suché, dobre osvetlené miesto. Mali by si vybrať pôdu bez umiestnenia v blízkosti podzemnej vody. Prvá lem pochádza z začiatku jesene – to znamená skrátenie tenkých alebo chorých pobočiek. Rekonštrukčný postup sa vykonáva na jeseň – tu sa zbavíte starých výhonkov. Starostlivosť znamená mierne zalievanie, zimný prístrešok.

  Rose je najlepšie vysadená na jar alebo na jeseň. Obyvatelia severných regiónov sa odporúča navigáciu v jarnej sezóne, pretože prvé mrazy začínajú do októbra, čo povedie k smrti mladých sadeníc, alebo vôbec nie je v kontakte.

  Nákup Landing Materiál nasleduje v špecializovaných predajniach pre záhradu / Chata alebo v overených profesionálnych záhradkárov. Je vhodnejšie si vybrať sadenice v plastových nádobách – takéto vzorky sa vyznačujú rýchlou prístupnosťou v pôde. Otvorené možnosti by sa mali starostlivo preskúmať – korene by nemali byť hniloby, škvrny. Akékoľvek škody hovoria o nesprávnych podmienkach skladovania alebo prepravy. Z takejto tovaru stojí za to odmietnuť. Vhodná metóda vykládky – Roll Zeme Koma. O dva týždne neskôr sa mladí korene začínajú byť vytvorené v pôde, čo sa zmení na celý život, z ktorého sa následne vytvorí svieži.

  Pokiaľ ide o starostlivosť, zahŕňa jarné, leto, jesennú prácu. Takže v posledných dňoch marca by sa oranžové ruže mali uvoľniť z zimného prístrešia. V prípade chladného počasia sa postup odloží na mesiac. Nezabudnite na preventívnu prácu proti škodlivým hmyzom a chorobám zeleniny. Dôležitým postupom odchodu je prerezávanie, odstránenie burín, uvoľnenie pôdy. Rosa Bushes potrebujú podporu, ktorá podporuje a tiež chráni pobočky. Drevené tyčinky sú inštalované v zemi, ku ktorým sú ruže zviazané.

  Prečítajte si viac  Kritériá pre výber výstavby dvojkolesového vozidla

  Leto – čas prvej kvitnutia. Skúsení záhradníci odporúčajú reprodukovať rastlinu proti chorobám. Nebudeme sa zbaviť BUNNY BUDOV. Povinné postupy Počas tohto obdobia sú zalievanie, burina, uvoľnenie pôdy.

  Po ukončení kvitnutia musíte urobiť hnojivo. Ak existujú choré výhonky na pobočkách, vyberte ich.

  Príprava na zimovanie začína na jeseň. V tomto čase nie je potrebné kŕmenie, ale musíte odstrániť tretinu listov – najmä na základni kríka. S príchodom prvých mrazov sa vykonáva sanitárne orezávanie. V posledných dňoch októbra by sa mal prístrešok postarať – Rastliny by mali byť dobre izolované na zimu. Odborníci poraďte po prvom snežení kompaktnému snehu v blízkosti kríkov – takže si zachránite kultúru z hlodavcov.

  Oranžové ruže – skutočná výzdoba akejkoľvek lokálnej oblasti. Napriek jedinečnosti farby a vône kvetu sa môže výsadný materiál ľahko nájsť v špecializovaných predajniach. Všetky ruže bez výnimky potrebujú správne pristátie a následnú starostlivosť. Podľa skúsených záhradníkov nie je potrebné pretekať rastlinu s minerálnymi alebo organickými hnojivami – je dôležité poznať opatrenia tu. Len po všetkých pravidlách Agrotechnológie môžete sledovať v záhrade. Lushové kríky s jasnými oranžovými púčikmi, ktoré robia príjemnú svetelnú vôňu.

  O tom, ako správne orezať ruže, naučíte sa z nasledujúceho videa.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: