Patriot Benzínové trimery: Prehľad modelu a prevádzkové tipy

DACHA vlastníci, záhrady a domáce pozemky, ktoré stoja za to, že tento asistent ako motocos. Patriot benzínový zastrihávač je považovaný za hodný variant týchto agregátov.

Táto technika sa ľahko používa, efektívne a multifunkčné.

Zvláštnosť

Na krátky čas jeho existencie sa Patriot stal výrobcom technológie, ktorá je v súčasnosti veľkým dopytom. Dopyt značky je založený na využívaní vysoko kvalitných detailov, ako aj moderných inovácií a technológií. Patriot Benzokos má tieto charakteristiky:

 • vytrvalosť;
 • Vysoká kvalita budovania;
 • ergonómia;
 • Jednoduchá správa a opravu.

Vzhľadom k tomu, že triméry tejto značky sa ľahko používajú, môžu dokonca používať ľudí, ktorí nemajú skúsenosti. Tento typ nástroja je schopný zjednodušiť životnosť DACMS a záhradkárov. Môžu pracovať na území z prvých jarných dní a na neskorú jeseň, ako aj na čistenie snehu v zime, pomocou trysiek.

Patriot Benzínové trimery sú k dispozícii na použitie v domácnosti a profesionálnej sfére. Najlacnejšie možnosti sú zvyčajne charakterizované nízkou silou, takže sa nemusia vyrovnať s úlohami. Stojí však za to pripomenúť, že nákup profesionálnej drahej jednotky nemusí byť vždy vhodná.

Pri výbere, motocos by mali byť riadené úlohami, ktoré budú doručené tejto technike.

Nákup orezávania benzínu, stojí za to zvážiť takéto nuansy:

 • vegetácia na území;
 • objem územia;
 • Reliéfne vlastnosti stránky;
 • Pohodlie motocos, ramien rukoväte;
 • Typ motora: dvojtaktný alebo štvortaktný;
 • Typ rezného nástroja.

LineUp

V súčasnosti ponúka spoločnosť „Patriot“ širokú škálu zastrihávačov benzínu. Nasledujúce produkty sú považované za najobľúbenejšie produkty.

Patriot PT 3355

Tento typ technológie sa považuje za jednoduchú, zvyčajne sa používa na elimináciu malého objemu burín, vyvolaných trávnikov, vyrovnávacích rastlín v blízkosti stromov, bylinné zábery v ťažkostných oblastiach.

Hlavné rozlišovacie charakteristiky tejto možnosti Benzokosu možno nazvať zvýšeným behom na piest, chrómovaný valec, dobrý anti-vibračný systém.

Nástroj sa považuje za pohodlný pri práci, pretože má pohodlnú rukoväť a pogumovanú rukoväť. Patriot PT 3355 má vstavané spínače, kapacita motora 1.8 l / s, zatiaľ čo váži 6,7 kg. V konfigurácii k produktu sa nachádza vysoko kvalitný reduktor s hliníkmi. Technika je stabilná, trvanlivá a spravodlivo opotrebovaná.

Patriot 555

Trimmer sa vzťahuje na poloprofesionálne agregáty. Vybavené profesionálnym štartovým mechanizmom tak účinným pri spustení aj v chladnom období. Motor tejto jednotky je charakterizovaný nízkym šumom. Tento model benzokosy má ľahkú váhu a spotrebuje malé palivo. Zosilnený agregátový reduktor prispieva k stabilnej prevádzke počas vysokých zaťažení. Kapacita Patriot 555 je 3 l / s. Tento typ zastrihávača môže byť použitý aj keď kosenie suché vysoké divoké buriny, rovnako ako klíčil drevo strieľa.

Patriot 4355

Poloprofesionálne motocos, na rozdiel od analógov, má vynikajúci značkový balík, plochý rezaný pás, vysoké trakčné parametre. Okrem toho je tento model charakterizovaný ľahkými hmotnosťou a ergonomickou rukoväťou, takže jednotka môže byť považovaná za obzvlášť manévrovateľnú a pohodlnú pri používaní. Každý mechanizmus a časť zastrihávača sú vyrobené z vysoko pevného materiálu. V konfigurácii tovaru je mäkký ramenný popruh, ktorý neobmedzuje pohyb pracovnej osoby. Kapacita Patriot 4355 je 2,45 l / s.

Motokos Tento model ukázal vysokú pracovnú účinnosť aj v ťažkých poveternostných podmienkach.

Patriot 545

Tento motocos označuje semi-profesionál, je to pomerne populárny model medzi mnohými záhradkami, ktorých pozemok buriny vegetácie. Ekonomická spotreba paliva a vysoko kvalitná hliníková prevodovka robí taký zastrihávač jednoducho nepostrádateľný pri výrobe veľkej plochy. Vlastnosti jednotky zahŕňajú jediný korporátny motor, efektívne chladenie, silný anti-vibračný systém, spoľahlivý manuálny štartovací a dekompresný funkcia. Sila motora Patriot 545 je 2,45 l / s. V vybavení zastrihávača môže užívateľ nájsť priamu neintelulárnu hadicu, ako aj odolný plastový kryt, ktorý chráni vegetáciu a kamene.

Patriot 305

Tento nástroj typu záhrady sa vzťahuje na amatérsky. Vyznačuje sa nízkou hmotnosťou, ale zároveň vysoká spoľahlivosť a dobré trakčné schopnosti. Motocoza môže byť použitá pre vysoko kvalitné kosenie nízko-divokého buriny, malého trávnika, eliminácia mladého úteku. Funkcia jednotky možno nazvať možnosť jeho použitia v spojení s univerzálnymi mozlivami hlavy. Tento zastrihávač môže byť tiež vybavený kotúčom z plastu a trojrozmerný nôž. Patriot 3055 má výkon 1, 3 l / s, zatiaľ čo váži 6,1 kg.

V podnikovej konfigurácii sa nachádza nezamýšľaná rovná hadica, ku ktorej môžete opraviť pogumovanú rukoväť.

Správne spustiť zastrihávač benzínu – to je jednoduchá úloha pre tých, ktorí používajú zariadenie prvýkrát alebo po zime nečinnosti. Pred spustením jednotky a používajte štartér, stojí za to tankovať olej. Táto látka musí obsahovať určité prísady, ktoré sa ľahko rozpúšťajú v palive, keď vysoké teploty. Takéto látky zabezpečia správnu ochranu prvky motora, chrániace pred výskytom trenia aj pri vysokom zaťažení.

Spustiť zastrihávač s teplým motorom nebude fungovať. Aby ste to mohli urobiť, stojí za to presunúť prepínač do pracovnej polohy, potom pred spustením vytiahnite kábel. Ak budete postupovať podľa pokynov, nemali by byť žiadne problémy s spustením.

Najobľúbenejšie chyby na začiatku sú nasledujúce body:

 • Ak je zapaľovanie vypnuté, spustite motor;
 • Začnite s uzavretým stavom klapky;
 • chudobná kvalita alebo nesprávne zložené palivo.

V závislosti od toho, aký druh práce sa vyžaduje, zodpovedajúca tryska je umiestnená na zastrihávač. Inžinierske motocos zahŕňa použitie motora pri najnižších otáčkach, bez zaťaženia. Pre beh, stojí za to začať benzokos a pracovať v pohotovostnom režime. Táto etapa je lepšie, aby sa vkladanie rybárskej čiary, postupne zvyšovala úroveň zaťaženia a zvyšovania otáčok motora. Po spustení by mala byť prvá jednotka jednotky približne 15 minút.

Patriot Trimmery, podobne ako akúkoľvek inú podobnú techniku, by sa mali starostlivo používať, vyhnúť sa ostrým pohybom, ako aj kolízie s extrémne pevnými predmetmi. Po každom použití potrebujete dať motocos cool. Užívateľ by tiež nemal zabudnúť na opasok, aby pred aplikovaním techniky opotreboval: tento prvok pomôže optimalizovať návraty, ako aj distribuovať napätie v celom tele. Opasok nielen nosiť, ale aj nastaviť.

Že je fixná správne označuje nedostatok rýchlo únavy, ako aj nepríjemné pocity vo svaloch.

Stojí za to pripomenúť, že použitie benzínového zastrihávača je extrémne nežiaduce počas surového a daždivého počasia. Ak je agregát mokrý, potom stojí za to posielať do suchej miestnosti, po ktorej je možné vyschnúť. Nepretržitá práca Motocos Patriot môže trvať 40 minút na hodinu. Práca s touto jednotkou stojí za to pripomenúť tieto bezpečnostné opatrenia:

 • Zdobiť tesné oblečenie pred prácou s orezaním;
 • Dodržujte vzdialenosť od ľudí najmenej 15 metrov;
 • Použite slúchadlá alebo ušné štítky;
 • Použite gumové rukavice, čižmy a okuliare pre vlastnú ochranu.

Existujú situácie, keď zlyhá patriotriot Trimmer, a to: to nezačne, nezískavaná hybnosť, cievka sa odvážil. Dôvody, ktoré túto situáciu spôsobili, môžu byť hmotnosť, ale hlavný je považovaný za nesprávnu operáciu. Ak existujú problémy a zlyhania vo funkcii jednotky, stojí za to hľadať pomoc od špecialistov, ale ak sa záručná doba už skončila, užívateľ sa môže pokúsiť vyriešiť problém na vlastnú päsť.

Ak motor zastavil, môže to byť dôsledkom znečistenia filtra v palivovej nádrži. Výmena situácie pomôže nahradiť filter. Treba tiež pravidelne monitorovať stav zastrihávača filtra vzduchového filtra. Keď znečistenie, položka je užitočná na umývanie benzínu a nainštalovať pre vaše predchádzajúce miesto. Náhradné diely pre Motokos Patriot nájdete v servisných centrách tejto spoločnosti.

Revízie majiteľov triméri benzínov ukazujú kapacitu a účinnosť tohto typu technológie. Informácie sa vysledujú, že agregáty sa môžu ľahko stať, nie ohovárať a neprehrievať.

Podrobný prehľad a Patriot PT 545 Test benzínového zastrihávača Pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: