Patriot kultivátory: Rozsah modelu a pokyny na použitie

Kultivátor sa považuje za jeden z najvýznamnejších typov záhradníckeho inventára. Je navrhnutý tak, aby zvládol pôdu, napríklad pred začiatkom letnej sezóny alebo na zimu. S pomocou kultivujúceho, môžete bojovať buriny, explodovať horné vrstvy pôdy tak, že je vybavený kyslíkom, môžete dokonca zasiať niečo alebo zozbierať. Trh predstavuje širokú škálu rôznych modelov kultivujúcich. Jedna z najvyhľadávanejších možností možno považovať za agregátu Patriot.

Vlastnosti, výhody a nevýhody

Patriot je americká značka, ktorá začala získať hybnosť od roku 1973 a za pár rokov sa Rusi začali používať tovar tejto značky. Spoločnosť pre relatívne krátku dobu sa podarilo dobyť dôveru od kupujúcich a jeho výrobky sa stali jedným z najviac zakúpených. Vysoký výkon a maximálna spoľahlivosť je, že výrobcovia vlasteňov investujú do každého modelu vytvoreného nimi. Zamestnanci spoločnosti starostlivo sledujú každú fázu výroby, pozorovanie svetových noriem a využívanie vysoko kvalitných materiálov.

Mnohé modely kultivátorov sú vybavené takou funkciou ako prenos zadného pozadia, ktorý výrazne pomáha v procese. V prospech zamestnanca a riadiaceho systému, ktorý prispieva k zlepšeniu efektívnosti pestovateľskej patriot. Vývojári niektorých modelov rozšírili funkčnosť jednotky. To sa prejavuje v prítomnosti príloh, čo je vynikajúci pomocník pri zbere snehu alebo napríklad tráva.

Nespochybniteľná výhoda produktov Patriot sa môže nazvať jednoduchosť v mnohých dôležitých veciach. Úplne jednoduché spustenie motora a nízka hladina hluku sú kombinované s pomerne vysokou motora motorov, ktorá poskytuje pohodlnú a plodnú prácu. Patriot kultivátori sa ľahko riadia, ale zároveň multifunkčný a schopný vykonávať obrovské množstvo práce, nie uplatnením majiteľa na mnoho rokov.

Okrem toho, v mnohých modeloch je možné upraviť revolúcie pre najväčšie pohodlie. A pre plodnú prácu na záhrade sa jednotka vyznačuje najlepšou voľbou pre šírku a hĺbku pestovaného riadku.

Napriek tomu, že patriot zariadenia je veľmi jednoduché pri spustení a riadení, jeho vnútorné zariadenie sa nelíši jednoduchosť v porozumení. Pri montáži jednotky môžete čeliť niektorým ťažkostiam, ak náhle neexistuje žiadny návod na obsluhu. Ak chcete opraviť niektoré modely, je ťažké nájsť potrebné detaily, ktoré tiež komplikuje prácu. Mnohí používatelia dávajú pozor na malú veľkosť kolies kultivačného zariadenia, ktorá nie je vždy vhodná počas prevádzky.

Zariadenie

Patriot Napájací typ môže byť elektrický aj benzín. Výkon motora začína 2 a môže dosiahnuť 7,5 koní. To je viac ako dosť na to, aby vykonali poľnohospodárske práce akejkoľvek úrovne zložitosti. Patriot Motor Kultivátory sú vybavené červami a reťazovými prevodovkami. Nepochybne predlžujú životnosť jednotky a pomáhajú bez veľkého úsilia vyrovnať sa s prácou v záhrade. Štartéry, ktoré sú zodpovedné za spustenie zariadenia, sú vybrané v súlade so všetkými normami kvality a zaručujú prevádzku motora za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Ak chcete úspešne monitorovať prietok vzduchu a paliva, výrobcovia používajú len kvalitatívne zozbierané karburátory, ktoré z pozitívnej strany ovplyvňujú prácu celého zariadenia.

Požadované náhradné diely a všetky druhy nastavenia skrutiek s ľahkosťou je možné zakúpiť v nástrojoch obchodov. Je tiež možné komunikovať s výrobcom a ďalšou pomocou pri hľadaní detailov.

Modely a ich vlastnosti

Patriot ponúka širokú škálu rozsahu modelu, kde si každý môže vybrať zariadenie potrebné na svoje účely. Jeden z najvyhľadávanejších modelov v zozname svetelných kultivujúcich „KAMA 7“ – Toto je modifikácia Patriot Motobblock „KAMA“. Technické a vonkajšie charakteristiky „otca a syna“ sú rovnaké, ale „kama“ kapacita motora dosahuje 1,45 litrov a jeho potomok má 1,4 litra, čo neovplyvňuje najmä proces. Výkon motora je 7 litrov. s., Čo je dosť na plodnú prácu na mieste. Spustenie motora v oboch modifikáciách sa vykonáva ručne a chladenie – vzduch.

Model „OKA“ Patriot značky sú určené na uvoľnenie ľahkých pôd, ako sú malé domáce plochy. S kapacitou 4 l. s. Tento kultivujúci je ideálny pre nováčikov a tých, ktorí nie sú obzvlášť arogantní. Jeho hmotnosť dosahuje 43 kg a šírka a hĺbka rukoväte sa rovná 42 a 26 cm.

Model Patriot T 7085 P Oregon známe svojimi multifunkčnými a vynikajúcimi výsledkami pri práci. Tento kultivujúci je vybavený výkonným motorom, ktorý pracuje na benzín – nádrž 3.6 litrov je určená na to. Súprava obsahuje špeciálny štít, vďaka ktorým môžete chrániť vnútorné zariadenie z pôdy.

Nemenej populárny model môže byť volaný Patriot T2030 Denver. Je populárny na úkor svojej vlastnej pohody – hmotnosť dosahuje len 15 kg. Sila dvojtaktného motora je 2,9 litra. s. Najčastejšie sa tento model vlastenec získal za účelom spracovania malých lokalít, všetky druhy skleníkov a tyčí. Môže byť užitočný počas postele.

Ďalšia nemenej populárna odroda Patriot – Garden T 5.0 / 400f PG – vybavené 4-mŕtvicovým benzínovým motorom, ktorý má kapacitu 5 litrov. s. Hmotnosť zariadenia dosahuje asi 40 kg a šírka spracovania Zeme je 38 cm. Dokonale sa zvláda s prípravou pôdy na pristátie alebo zimu.

35 Kilogram Kultivátor Patriot Aljaška obdarený reťazovým prevodom, ktorý ho umiestni ako spoľahlivé auto. Power dosahuje 4 l. s., Čo stačí na zvládnutie malých stránok. Model pracuje v hĺbke 23 cm, zatiaľ čo šírka pásma je 43 cm.

Elektrický kultivátor Patriot 1.6 / 300f EPG Tesla-3 Pomáha fungovať napríklad v skleníku, pretože šírka jeho obvodu je 40 cm. Jeho výkon dosahuje 1400 W a rýchlosť otáčania rezačky je rovná 140. / Min. Hmotnosť agregátu je 15 kg. Zariadenie sa odôvodňuje spoľahlivou a plodnou prácou a jedinou nevýhodou je skutočnosť, že niekde v okolí musí byť zdrojom napájania, a to nie je vždy pohodlné pri práci na zeleninovej záhrade.

Model Patriot Florida Vybavený špeciálnym senzorom, ktorý určuje hladinu oleja, ktorá pomáha majiteľovi kultivujúceho sledovať plodnosť vykonanej práce a pravidelne pridá látku pre lepší výsledok. Sila jednotky je 6,5 litra. s., Čo sa považuje za optimálny ukazovateľ úspešnej práce. Vzduchový a olejový filter nemôžu, ale radovať sa, pretože chráni motor z akýchkoľvek cudzích látok a prachu. Šírka spracovania je 80 cm, ktorá je vhodná pre pomerne veľké plochy a hmotnosť dosahuje 67 kg.

Kultivátor Patriot „Kuban“ je nepochybný vodca vo výkone, pretože jednotka má výkon 7 l. s. Hmotnosť zariadenia nie je menej pôsobivá – 85 kg, ale aj šírka spracovania, ktorá dosahuje 90 cm, nemôže sa len radovať. 4-mŕtvicový benzínový motor vybavený vzduchom-chladeným spôsobom, že je veril, že zariadenie je naozaj spoľahlivé a bude slúžiť na dlhú dobu a pravdu.

Model Patriot „Ladoga“ Má 4,5 litrov. C, ale určené na spracovanie komplexných pôd. Dizajn je doplnený o 4 mlyny, disky, ktoré chránia rastliny pred poškodením a špeciálne koleso, ktoré je vhodné na pohyb. Šírka spracovanej sekcie je približne 50 cm a hmotnosť dosahuje 30 kg. Kultivátor má celkom širokú dieru, ktorá je pohodlná pre liatie oleja. Volant je nastaviteľný na výšku, preto vhodný pre osobu akéhokoľvek rastu.

Každý z modelov Patriot má svoje vlastné charakteristiky a je vhodné pre niektoré špecifické pôdy a územia. V každom prípade, s oboznámením sa s produktmi americkej značky, človek nezostane bez nákupu a vybraná položka bude trvať dlho.

Sklopné zariadenie

Patriot sa stará o vlastníkov svojich výrobkov a samostatne produkuje špeciálne prílohy. Je určený na to, aby mohol rozšíriť možnosti používania MOTOBLOCKU A PRIJÍMAŤ MOŽNOSTI OTÁZKOVÝCH TYPOVÝCH TYPOV. Nižšie sú uvedené niektoré možnosti sklopných zariadení, ktoré americká značka poteší svojich kupujúcich. Napríklad primér pomáha zlepšiť spojku zariadenia so zemou, aby sa dosiahol čo najlepší výsledok. Koberce sú navrhnuté tak, aby robili pohodlné a praktické lôžka. Názov „zemiaky“ hovorí za seba – tento typ príloh odstraňuje hľuzy z pôdy, oddeľuje ich od zeme, a tým uľahčuje prácu záhradníka.

Kultivátor môže byť vybavený kosiacim. Sú to rotačné a segment. Takéto zariadenie sa používa na úmrtnosť trávy a pohodlie je, že sú umiestnené v hladkých radoch burín, ktoré sa potom ľahko montujú. SNOWPROFOVÁ PREPRAVA ZVÝŠENIA VYMAZUJÚCEHO MOTOBLOCKU, ALE NIE JE VHODNÉ PRE VŠETKY MODELY. Snehové dúchadlo pomáha efektívne zbaviť sa nahromadených snehov. Vodné čerpadlo prispieva k vode na miesto, lopatka-dump podporuje čistenie územia zo snehu alebo pôdy. Pluh pomáha pluh panny a záves ľahko pripojí moto s inými zariadeniami na vykonávanie iných typov práce.

Manuálny

V prvom rade, aby ste správne vytvorili kultivujúci do práce, musíte si pozorne prečítať pokyny, nenechajte si ujsť žiadny krok, takže jednotka slúžila na dlhú dobu a plodne. Pred každým použitím MOTOBLOCKU, odborníci mu poradia, aby ho skontrolovali pre prach a nečistoty, ktoré musíte zbaviť, kontrolovať možné úniky, aby sa zabránilo zlomeniu. Je tiež dôležité monitorovať čistotu vzduchového filtra a napätie hnacieho pásu.

Ak sa rozhodlo opustiť kultivujúci pre pomerne dlhú dobu použiteľnosti, potom musíte zachrániť telo zo všetkých druhov nečistôt a prachu, Zlúčiť benzín a olej a suché nádrže. Aby ste sa vyhli korózii, potrebujete všetky natreté časti tela, aby ste utrite handričkou navlhčenou v oleji. Opatrne sú dôležité vzduchové filtre. Samozrejme, môžu sa vyskytnúť rôzne poruchy. Napríklad motor odmietne začať. V tomto prípade musíte skontrolovať úroveň benzínu a žeriavu. Je tiež potrebné sledovať zdravie zapaľovacích sviečok. Možno bude potrebné vymeniť akékoľvek podrobnosti.

Nemusí získať hybnosť. Tu je potrebné skontrolovať kontakty zapaľovacích sviečok a vzduchového filtra. S najväčšou pravdepodobnosťou bude potrebné nahradiť staré palivo novému. Ak je motor neudržateľný, potom môže byť dôvod zranený v kontaminácii vzduchového filtra.

Recenzie vlastníctva

Tí, ktorí získali kultivátory vlastene, jednomyseľne sa dohodli na tom, že výrobky americkej značky sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Mnohí majitelia si všimnú prítomnosť silného motora, ktorý nikdy zlyhá, a zvrátiť, čo je vhodné použiť. S pomocou ich pomoci môžete ľahko vykonávať pomerne veľké množstvo práce a dosiahnuť naozaj vynikajúce výsledky.

Niektorí kupujúci sa miešajú pomerne vysoké náklady na MOTOBLOCKS tejto spoločnosti, ale každý vyhlásil, že jednotka rýchlo zaplatí. Niekto tiež upozorňuje na vysoké náklady na spotrebný materiál. A, samozrejme, všetci spotrebitelia sa zbiehajú v jednom – kultivujúci šetrí čas. Zariadenie vám umožní rýchlo a bez toho, aby ste sa mohli zasadiť a zbierať zemiaky zber, robiť úhľadné postele, zasiať semená alebo hádzať tráva. S pomocou sklopného zariadenia, možnosti zvýšenia záhradníka, pretože môžete dokonca vyčistiť sneh.

Informácie o tom, ako správne používať Kultivátor Patriot, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: