Popis a pestovanie Lilac Lilac „Hope“

Lilac je jedným z najčastejších okrasných kríkov, ktoré ruskí záhradníci milujú. Okrem elegantného vzhľadu sa rastlina rozlišuje nenáschopnosť a je dostatočne odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Lilac obyčajná „nádej“ vyzerá harmonicky v akejkoľvek záhradnej grafu a úžasnej úžasnej krásy. Je skvelé pre vytvorenie kompozícií s inými rastlinami a pre jednotlivé pristátia.

Popis a charakteristiky

Lilac „Hope“ sa vzťahuje na stupeň výberu Kolesnikov. Rozmanitosť bola odstránená na konci 60. rokov minulého storočia. Je známe pre veľké kvety (až 3 cm), ktoré sa skladajú z 2,5 bieli. Elegantné kvetenstvo, majú jemný modrý alebo ružový odtieň a úžasnú chuť. V budúcnosti získavajú saténový odtieň. Kvetenstvo sú dosť veľké, ale vyzerá elegantne. Estetický pohľad na ker „nádej“ umožňuje byť umiestnený v každom rohu záhrady a nepochybne priťahuje univerzálnu pozornosť.

Kvety „HOPE“ od 4 rokov. Maximálna výška kríka dosiahne 4 m. Zvlášť krásny výhľad na „nádej“ získava čoskoro na jar, keď sa HESITA začne rozpustiť. „Dúfam, že“ kvitne neskôr jeho kolega. S príchodom jesenného lila obyčajného skládky.

Rastlina je nenáročná, ale, bohužiaľ, môže byť podrobená vírusovým ochoreniam.

Pristátie

Táto odroda je odolná voči nízkym teplotám, ktoré sú charakterizované dlhou zimovou. Podobné Lilac vhodný na pristátie v stredných a severných regiónoch Ruskej federácie.

Pravidlá pristátia a rastúceho lila obyčajného sú celkom jednoduché, ale pozornosť by sa mala venovať niektorým funkciám.

  • „Nadezhda“ preferuje slabosť alebo slabo alkalické pôdy.
  • Zem musí byť dobre vypustená. Ak je to možné, vápno pridajte do zeme.
  • KRUB by nemal pristáť v nížine, kde málo svetlo a vzduchu. Na slnečnom mieste bude kvitnutie lilac oveľa intenzívnejšie.

Starostlivosť a reprodukcia

Pre plný rast „nádeje“ je potrebná kompetentná starostlivosť napriek jeho zjavnej nenáročnosti.

  • Dôležité je suchý horúci letný krík. Mladé sadenice sú obzvlášť intenzívne zvlhčené.
  • Funkcia Pôda spravidla je potrebné po 2-3 rokoch od dátumu Lilac.
  • Keď sa pôdne uvoľňuje, snažte sa poškodiť korene, ktoré sú na povrchu.
  • Na intenzitu kvitnutia a pre omladzovanie dospelých kríkov Lilac Bežné. Tento proces je relevantný na jar: Odstránenie suchých kefiek umožní zhonu kvitnúť ešte lepšie na budúci rok. Sanitárne orezávanie sa vykonáva v offseason (jar, jeseň). Z kríkov sa odstráni 2-4 staré sudy, na mieste, z ktorých bude rásť mladý.

Nenechajte rozbiť pobočky Lilac, musíte použiť Secateur.

Jedným z populárnych metód reprodukcie tejto rastliny je tvorba sieťoviny. Znamená to: \ t

  • Neďaleko kríka v pôde, ktoré robia brázdy;
  • Dolné mladé vetvičky a opravy.

Na konci leta by mali byť dokonale zakorenené, čo im umožní transplantovať na novom mieste. A môžete tiež použiť metódy kreslenia a pestovať lila s semenami.

Tajomstvo chovu a Lilac Starostlivosť sa dozviete z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: