Popis pravidiel značky a starostlivosti

MACHIRUS Peter Obranné odrody môžu prekvapiť na prvý pohľad, pretože okrem jasného rubínového tieňa, vyzerajú naozaj exotické. Pôonmi tejto odrody sú široko pestované v našej krajine nielen v skleníkových podmienkach, ale aj v konvenčnej pôde, najmä na farebných kvetinových lôžok. Kvety zvlášť milujú túto odrody pre nenáročné pristátie a starostlivosť. Ďalej podrobnejšie, zvážte popis pivoniciach odrody značky St. Petersburg, prečítajte si ho svojím pôvodom, charakteristikami a požiadavkami na pristátie.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Zvláštnosť

Pehongs „Peter Brand“ sa týkajú varných bylinných trvalých rastlín. Boli stiahnuté holandskými chovateľmi. Sú považované za nenáročné a dokonale prispôsobujú sa rôznym poveternostným podmienkam. Je tiež považovaný za zimný.

Majú silný koreňový systém a mäsité hľuzy, ktoré sú krásne rastú v rôznych pôde.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Stonky môžu dosiahnuť výšku 85-100 cm. Kvety v peónach patria do jednoduchého semi-sveta, sú dosť veľké, ako keby boli vpísané, čo vytvára ilúziu špeciálneho kvetinového pufu. Majte nasýtenú červenú farbu, veľmi podobnú Ruby. V priemere kvety nie viac ako 18 cm. Uprostred kvetu môžete vidieť tenké tyčinky žltkastého odtieňa. Listy majú tmavú zelenú farbu, rozrezali, ako v mnohých podobných odrodách peónach.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Kvety na konci jari av prvej polovici leta – v závislosti od poveternostných podmienok. Majú veľmi slabú, sotva chytľavú vôňu.

Očarujúce kvety z odrody značky St. Petersburg majú saténový odber vzoriek, a preto vyzerá skvele v jednom plánovaní, na kvetinových lôžok v kombinácii s inými rastlinami a skupinami na trávniku ako doplnok na dizajn krajiny.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Pristátie

Montrelne pivonky „Peter Brand“ uprednostňujú sedemnásteho a slnečné úseky, ale nie pod pravými lúčmi horiaceho slnka.

Pôda pre pivonky by mala byť zvolená so špeciálnou starostlivosťou. Výhodne mierne suché zem. Malo by byť čerstvé, ako aj so všetkými potrebnými živinami a minerálmi. To je dôvod, prečo pri plánovaní v zemi, 7-10 dní, pôda je veľmi dôležitá na prípravu správne, vrátane zamerania. Avšak, ak je pôda dobrá, potom v prvom roku av niekoľkých ďalších – nemôže byť oplodnená.

Extrémne nežiaduce pre túto elegantnú hustú pôdu, bude to v nich zlé.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Samotná pristátie sa vykonáva v jarnej sezóne alebo na jeseň. Pre 10-20 dní sa odporúča pripraviť pôdu, a to: súbory pre pristátie. Systém vstupu je zvyčajne 50 až 50 alebo 60 o 60 cm. Pristátie by malo byť stredné, nie nízke a nie príliš vysoké, inak, namiesto kvitnutia, pivonky začne hojne zvýšiť zelené, to znamená, že listy.

Uvedenie rastlín by malo byť starostlivo, je veľmi dôležité starať sa o koreňový systém, nie je to obnovenie.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Treba poznamenať, že je to veľmi dôležitý bod, ktorý sa týka odrodových pivonov. Niekedy po pristátí v prvom roku nemusia kvitnúť. Je normálne pre rastliny, pretože pre nich je to druh adaptačného obdobia. Rovnako ako pravidlo, s dlhodobou a vysoko kvalitnou starostlivosťou, všetky nasledujúce roky rastliny poteší ich boossom.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Spank „Peter Brand“ rozdelením Bush. Ak to chcete urobiť, musíte vykopať dospelý ker a odrezať stonky, to znamená zdieľať časť. Každá časť by mala zostať žiarovka materskej rastliny a časti koreňového systému. Potom choď vysadiť mladé sadenice. Sú pochované podľa vyššie uvedenej schémy a ich hojne vody. Mladé hľuzy by mali byť pochované do hĺbky nie viac ako 5 cm od povrchu Zeme.

Ak sa pristátie vykonáva na jeseň, potom sa jamky po plánovaní odporúča striekať surovú pôdu, a zhora môžete urobiť kopcovitý od Zeme na ochranu rastlín z mrazivého počasia.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Ako sa starať?

Zvyčajne na jeseň čas roka, keď prídu prvé mrazy, pivonky stonky sú odrezané, zatiaľ čo obličky by mali zanechať malé konope v niekoľkých centimetrov. Napriek tomu, že peónia sú dobre zima, je najlepšie ich zakryť. To sa robí s pomocou dobrej rašelinovej vrstvy alebo kompostu. Týka sa to mladých rastlín. Dospelé rastliny nemôžu byť zakryté.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Pióny zalievanie by mali byť vždy mierne, Bez ohľadu na to, či sú získavané poháriky alebo už kvitnú. Je veľmi dôležité kontrolovať pôdu tak, aby nešla, ale aj na transfúziu, je kategoricky zakázaná. Napriek tomu, že pivonky sú považované za veľmi voda-milujúce rastliny, vody koreňov jednoducho nie sú prenesené. Korene rastlín sa môžu začať hnilobiť, navyše môžu pivonky začať ublížiť hubové infekcie.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Pre vysoko kvalitný rast pivonkov môže byť pôda okolo rastlín mulched. Mulč môže byť pripravený pripravený, je predávaný vo všetkých záhradníckych predajniach, alebo použiť to, čo môže byť po ruke. Pre mulčovanie dobré piliny, štrk, seno, piesok. V jarných závodoch sú najlepšie oplodnené komplexnými minerálnymi hnojivami. Takže kvitnúce bude lepšie a pivonky sa budú vyzerať zdraví, pretože po zime sú katastroficky chýbajú.

Ale počas viazania púčov a kvitnúcich rastlín, môžu byť zdvihnuté organickými hnojivami.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

V závislosti od podmienok pestovania, pivonky kvitnú z jedného týždňa na dva. Odrežte ich odporúčané čistým a spracovaným antiseptickým sprievodcom.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Choroby a škodcov

Rovnako ako akékoľvek iné bylinné rastliny, pivonky nie sú poistení proti záchvatom škodcov a akékoľvek choroby.

Prevencia môže slúžiť len na liečbu byliniek Riviser alebo používaním dreveného popola.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

S nadmerným používaním kŕmenia, hojného a nekontrolovaného zavlažovania, pivonky budú pravdepodobne začne ublížiť. Hlavnými chorobami, ktoré podliehajú pivonom zrody značky PYTER, sú:

  • Šedá hniloba;
  • Nafúknuté rosy;
  • Hrdza;
  • Liemova choroba a niektorí iní.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Príčiny jednej alebo inej choroby môžu byť odlišné. Preto, pri prvom vystúpení nezvyčajných škvŕn na listoch alebo pri príznakoch vyblednutia, musí byť zariadenie okamžite liečené. V prvom rade je potrebné ovládať zalievanie, potom by ste mali zmeniť kŕmenie a konečne si vybrať prostriedky na liečbu. Ak hovoríme o plesňových ochoreniach v type sivého hniloby, potom budú zaslané fungicídne látky pre rastliny.

Keď sa nenájdu hmyz a iné škodcovia ako mravce, ktoré sa milujú usadiť na pivonciách, BULOCROOKERS, TLY, Nematodes, výlety alebo Bronvas sú veľmi dôležité, aby prijali núdzové opatrenia na zničenie. V opačnom prípade budú pomaly zničiť rastliny. Ak Bronzmka alebo štít napadli, potom začať škodcov, stojí za to zbierať manuálne a až potom pokračovať na používanie odborných nástrojov alebo byliniek.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Ale TRU alebo Whitebird môže byť okamžite poškodený pomocou sekvencie sekvencie. Spravidla hmyz pre pivotu lietajú zo susedných rastlín, čo je dôvod, prečo zabrániť opätovnému infekcii, by sa malo vykonať komplexné spracovanie.

Je dôležité pochopiť, že akékoľvek insekticídy sú odrazom, a preto by sa mali striekať len zo špeciálneho valca, pri práci v ochrannej maske a rukaviciach.

Popis pravidiel značky a starostlivosti

Pri starostlivosti o peonies nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár