Porovnajte MOTOBLOCKY ZAHRANIČNÝCH A NÁKLADOV

MOTOBLOCK je ten istý „motorický kultivátor“ – to je stroj, ktorý je potrebný pre vysoko kvalitné zemné liečby a má mnoho funkcií v jeho dizajne. Dnes si môžete zakúpiť silné jednotky, aby ste mohli liečiť veľké oblasti Zeme alebo ľahkých zariadení pre chatu alebo vlastnú záhradu.

Prehľad cudzích značiek

Tieto stroje môžu byť rozdelené do tých, ktorí pracujú na nafte a benzíne. Prvá má vysoký trakčný indikátor, ľahko fungujú s významným zaťažením. Dieselové modely majú veľmi nízke obraty a s dlhou prácou na obrovskom pozemku. Benzínové modely sú lacné, oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Skúsených záhrad pred zakúpením MOTOBLOCK tiež dávajú pozor na výrobcu stroja, ktorý sa vám páči. V mnohých obchodoch predávajúcich tento druh zariadenia, môžete ľahko vybrať produkty spoľahlivého a dobre známej značky. Nasledujúce americké a európske modely sú považované za najčastejšie a populárne medzi nimi.

 • Americké motorové bloky Redverg Vhodné na uvoľnenie a spracovanie pôdy je tu možné inštalácia montovaných alebo ťahaných zariadení. Mnohé modely začne ručne vyrobené špeciálnou rukoväťou.
 • American Motoblocks Craftsman – Toto sú mechanické jednotky, ktoré sú schopné vykonávať mnohé práce na spracovaní pôdy pomocou príloh. Môžu byť pľúca – pre záhradu do 20 akrov, stredné – až 60 akrov, ťažký – od 60 akrov a viac.

 • Nemecké výrobky Huter. Funkcia zariadení je prítomnosť výkonného motora a trvanlivých fréz. Veľkou výhodou medzi dacifickými je objemová palivová nádrž, ktorá umožní pracovať bez prestávky na mnoho hodín. Závesné zariadenie je tu prítomné: Pluh – pre spracovanie pôdy, pôdy – pre vysoko kvalitnú spojku s pôdou pri orbe.
 • Nemecké al-KO jednotky Vhodné pre reformu pôdy. Mnohé MOTOBLOCKS majú späť na spriadanie v úzkych miestach. Všetky Značkové zariadenia sú vybavené trvanlivými kolesami, ktoré sa podieľajú na hmotnosti štruktúry. Hmotnosť plus tohto typu zariadenia možno považovať za svoju nízku cenu, dostupnosť náhradných dielov, veľký výber dodatočných zariadení a jednoduchosť údržby.

 • Talianske MOTOBLOCKS Eurosystémy. Ide o komplexný mechanizmus na vedenie záhradnej práce akejkoľvek zložitosti. S ním je ľahké zostať jednoduché, bragovať pôdu a dokonca prepravovať náklad. Ak potrebujete použiť jednotku na malej oblasti, pozrite sa na modely domácností, ktoré majú 2 predné a 1 zadnú rýchlosť.
 • Švédske motorové bloky HUSQVARNA. Tieto zariadenia sú vhodné aj pre obyvateľov záhradných záležitostí a pre profesionálnych zamestnancov poľnohospodárskeho priemyslu. Obrovská popularita technológie tejto značky je spôsobená uvoľňovaním rôznych modelov, ktoré sa líšia v druhu spracovania Zeme – od jednoduchého kopania burín na vážne práce s kalenou Zemou.

 • Pubert Motoroblocks z Francúzska. Sú schopní dokonale vykonávať ponor, prípravu pôdy pred pristátím, orbou, mix hnojivá, pomôže urobiť burinu. Každá vzorka má odolný štvortaktný motor s kapacitou 1,5 až 6,5 konských síl. Tieto motory pracujú ticho, sú ekonomické a trvanlivé.
 • Francúzske caiman Motorové bloky. Orba alebo kultivácia, vyrovnanie brázdy alebo ponorenia, rýpadlá alebo bráni – tieto a iné práce sa vykonávajú jednoducho a rýchlo s caiman motoblocks. Použitie príloh, môžete odstrániť priľahlé územie v akejkoľvek sezóne roka. Tieto plusy môžu byť tiež pripisované: Výkonný motor, nízky hluk, pohodlná ergonómia a kompaktné veľkosti. Mnoho dačiek buy caiman pre ich jednoduchosť údržby, prístupnosť náhradných dielov.

 • Český výrobca Agrozet. Český MF 70 Motoroblock má zaujímavý dizajn, vďaka ktorým má malú hmotnosť, vynikajúcu manévrovateľnosť.
 • Japonské MOTOBLOCKS YANMAR. Technika s výkonnými motormi a úspor paliva. Výkonné MOTOBLOCKS MÔŽU BYŤ BOOTIVE PRODUKTNÉ PRÍSTROČNOSTI PRE SPRACOVANIE LANDY. Budú pracovať bez problémov s pluhom alebo kosením, ako aj akékoľvek iné vybavenie.

 • Japonské motorové bloky výrobca Iseki. Spoľahlivé, výkonné, kompaktné motoblocks. Jednotka funguje skvele aj v ťažkostných miestach s najkomplexnejšou pôdou.
 • Čínsky MOTOBLOCKS CHAMPION. Toto sú univerzálne jednotky s spaľovacím motorom. Používa sa na spracovanie pôdy. Majú ďalšie trysky, ako napríklad pluh, zemiaky, oheň, ktorý uľahčuje riešenie burín a spracovať pôdu.

 • Čínske bloky croser. Majú také výhody za nízku cenu, dostupnosť náhradných dielov a prídavných zariadení, nízky hluk. Ak chcete spracovať oblasť krajiny, môžete zastaviť svoj výber na ľahkú a nízko-výkonovú vzorku a pre veľkú záhradu budete na polovicu profesionálneho modelu. Tí, ktorí chcú robiť poľnohospodárstvo, môžete poradiť, aby ste zastavili svoju profesionálnu vzorku.
 • Bieloruština MOTOBLOCK „Bielorusko“ z „MTZ“. Od roku 1992. V celej histórii svojej existencie sa Bieloruský MOTOBLOCK takmer zmenil. Môžete si vybrať 3 modely Bieloruska: Model 02 – s výkonným motorom LF177 z Číny, 09H-03 s Kipor KG280, a najžiadanejší – 09N-01 s japonským motorom HONDA GX270. Vývoj MOTOBLOCK bol vykonaný na základe koncepcie najväčšej dostupnosti existujúcich komponentov a mechanizmov na opravu, čo zjednodušuje jeho prevádzku.

Domáce firmy

Mnohé domáce modely MOTOBLOCKS boli vyrobené už dlhú dobu, a preto majú vysokú reputáciu, čo znamená vyzdvihnúť dobrý ruský motoblok a pochopiť jeho prácu oveľa jednoduchšie ako študovať importovacie zariadenia.

 • MOTOBLOCKS „SCOUT“ – Toto sú vysoko kvalitné moderné zariadenia, ktoré sa účinne vyrovnajú s mnohými druhmi pôdy. S pomocou závesu je možné rozšíriť funkčnosť a rozsah používania techniky.

 • MOTOBLOCKS „UGRA“ Veľmi pohodlné a zaručujú vysokú úroveň výkonu. Hmotnosť výhody týchto jednotiek možno považovať za vysokú údržbu, dostupnosť náhradných dielov, účinnosti a jednoduchosť použitia.

 • MOTOBLOCKS „OKA“. Táto moderná technika domácej produkcie zaručuje spoľahlivú prevádzku v akýchkoľvek podmienkach bez toho, aby si vyžadovalo akékoľvek špeciálne zručnosti užívateľa.

 • Motoroblocks „neva“ Umožniť nasledujúce procesy: orba, ponorenie a bránenie, kopanie a oveľa viac. Medzi výhody agregátov tejto značky patria environmentálna prívetivosť, údržba, dostupnosť náhradných dielov, nízka spotreba paliva. Modelová škála tejto značky, vyrábaná v sovietskych časoch, je v kolosálnom dopyte od väčšiny Dachensons a poľnohospodárov.

 • MOTOBLOCKS „AGAT“ – Univerzálne a Hardy. Tieto agregáty sú v závislosti od ich úpravy doplnené vysoko kvalitnými americkými a japonskými motormi.

Najlepšie hodnotenie

Ak chcete pochopiť, ktoré modely MOTOBLOCKS sú najobľúbenejšie, mali by ste sa oboznámiť s nasledujúcim zoznamom. Najlepšie ľahké benzínové jednotky:

 • „Neva“ MB-1B-6.0FS – najlepšia efektívnosť a príjemné ceny;
 • Aurora Gardener 750 je veľmi ľahko pracovať;
 • „Pozdrav“ 100-RWP-01 – najkompaktnejšie a najpraktickejšie.

Najlepší benzín agregáty v strednom segmente:

 • DAEWOO Power Products DAT 80110 – Multifunkčné a spoľahlivé;
 • „Mobile“ z Ghepardu CH395 – energie a dostupné v cene;
 • „Neva“ MB-2S-7.5 Pro – Veľmi populárny model.

Top ťažké jednotky:

 • „Bielorusko“ Agregát multitaskingu 09N-01;
 • Aurora Krajina 1400 – najmocnejšia benzínová jednotka;
 • Motor Sich MB-8 – hmotnosť hmotnosti, ale zároveň – vynikajúca priepustnosť.

Najlepšie MOTOBLOCKS s automatickou prevodovkou:

 • Caiman série VARIO 60S TWK + – najlepší pomer vysokej kvality a nízke náklady;
 • Masteryard MT 70r TWK + – dlhá životnosť a vynikajúca kvalita budovania;
 • „Coleno“ MB-600 – Veľká funkcia.

Tipy na výber

Pri nákupe výrobkov nesmiete zabúdať na najkrajšie faktory, pretože pre jednotky, ktoré budú použité v ekonomike, najvyššia hodnota s výkonom bude mať kritériá hmotnosti a počet ozubených kolies. Je tiež potrebné, aby MOTOBLOCK má veľký počet rôznych ďalších zariadení, čo pomôže vykonávať spracovanie pôdy – ako toto zariadenie bude viac, najužitočnejšie pre prácu na mieste bude nová drevná doska.

Modely troch typov agregátov – od pomerne ťažkého a stredného a konca svetla, budú mať svoje výhody a nevýhody. Z tohto dôvodu, v priamej závislosti od toho, aký druh pôdy bude potrebné spracovať, aká je veľkosť samotnej lokality a ktorá konkrétne budete musieť dostať, musíte si vybrať najvhodnejší montážny motor. Je lepšie, aby sa vytvoril z najspoľahlivejších moderných materiálov. Tu si môžete zastaviť výber na spoľahlivé MOTOBLOCKS z Nemecka alebo Českej republiky. Mimochodom, celkom často možno vidieť v domácich farmách.

Je potrebné, aby sa potrebné diely mohli kedykoľvek kúpiť na získaný MOTOBLOCK – od spotrebného materiálu na plnohodnotné uzly. Motorblocks z Ruska v tomto prípade sú vhodnejšie. Samozrejme, že je lepšie vybrať si agregátu s možnosťou vážneho modifikácie. Pre konvenčnú oblasť krajiny (do 15 akrov), je vynikajúca ľahká moto s kapacitou 3-4 konských síl a hmotnosťou asi 70 kg. Toto sú MOTOBLOCKS „HUSKVARNA“ A „TEXAS“, ako aj „Cayman“ – sú veľmi pohodlné v prevádzke vďaka parametrom a neberú veľa zbytočných.

Motoblok pre domáce záležitosti bude potrebný takmer každý deň. Tu je agregovaný „Pakar“ zrušený a „neva“ alebo „pozdrav“ – najlepšie domáce modely. Ťažké agregáty budú vážiť asi 150 kg a majú silu 10 konských síl, aj keď môžete nájsť modely s väčšou a menej energie. Takéto zariadenia budú schopné spracovať akýkoľvek typ pôdy, bez ohľadu na závažnosť a viskozitu Zeme. Takéto silné agregáty možno pripísať „Patriot“ a „Foreman“, „Crosser“ a „Viking“.

Tieto motoblocks sú najčastejšie používané ako nákladná doprava, ako ich uplatňovanie, môžete niesť veľké zaťaženia bez preťaženia motora. Sú zrušené pre ďalšiu transformáciu na mini-traktor – a to je spôsobené základnými parametrami prípadu a pohodlné riadenie, rýchle re-vybavenie pod volantu. Výkonný typ motora bude ľahko viesť k špeciálnej osi bez straty percentuálneho podielu produktivity.

Ako si vybrať najlepší motoklock, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: