PUTUNION PREHĽAD SÉRIU FALKOU

Petunia Falcon je reprezentovaný niekoľkými druhmi, vyzerá úžasne v mixéri na flowerbe, pretože s častým pristátím vám umožňuje vytvoriť jednotný koberec z kvetov.

všeobecný popis

Tento ročný bylinný ker možno nájsť na kvetinových lôžok nielen v súkromných domoch, ale aj v meste. Rastlina nie je vyznamenaná výzvou a môže odolať suchu, silnému slnku.

Jedinou podmienkou pre jeho normálne kvitnutie a rast je teplé počasie, pretože počas prvého mrazu, kroviny zomrie.

Kvety Petunias do stredu, niekedy a koniec jesene. V sortimente kvety rôznych obrazov, vrátane červenej, fialovej, bielej, ružovej. Kvety sú veľké, na kríku sú vytvorené vo veľkých množstvách.

Petunia má hrubé svetlé zelené lístie, ktoré dokonale vyplní prázdny priestor medzi kvetmi. Je to populárne pre to, čo môže ozdobiť kvetinový záhon. Tiež často zasadené v hrnci na balkóne.

Odrody

Séria Petunia „Falcon“ má tucet rôznych odrôd. Nižšie sú tie, ktoré vyhrali najväčšiu popularitu medzi kvetinovou vodou.

 • „Falcon Blue“. Petunia s veľkými kvetmi, ktorých priemer môže dosiahnuť 80 mm. Navyše ker rastie až 250 mm. Rozmanitosť miluje veľa svetla a odolné voči suchu, bude potešiť hojný a dlhý kvet.

Najlepšie je použiť Petunia na pristátie na kvetine alebo v hrnci.

 • Falcon Red. Táto odroda je dopytom vďaka svojej nasýtenej farbe. Púčiky, po rozpustí, dosah 8 cm v priemere. KRUT je charakterizovaný bohatým kvetom, vynikajúcim vemom. Stupeň je dobre prispôsobiteľný rôznym klimatickým podmienkam, 250 mm dosahuje výšku. Môže byť pestovaný v kvete a v Kashpo.

 • Falcon Dip Rose. Petunia tejto odrody sa rýchlo získava v raste, kríky sú vytvorené elegantné, v období kvety sú hojne pokryté kvetmi s priemerom 80 mm. Rozmanitosť sa zamilovala do záhradníkov za jeho schopnosť prispôsobiť sa rôznym podmienkam. Bude to úžasné pozrieť sa s ružovými svetlými kvetmi v kvete a v hrnciách.

 • Falcon Burgundsko. Odroda, ktorá kvet cenia na celom svete. To je jeden z tých druhov Petunia, ktorý kvitne pred zvyškom. Kvety sú oveľa väčšie ako iné typy a môžu dosiahnuť 120 mm v priemere. Kvetina drží až päť dní, nové púčiky sa rýchlo vytvárajú na zmenu. Tieň na Burgundovské púčiky, trochu vína.

 • Sokol. Vo výške a šírke kratu tejto petúniu môže dosiahnuť 250 mm. V priemere kvetu 80 mm. Krovy sa páči dlhý a hojný kvet, ktorý pokračuje až do konca jesene. V súbore kvetov rôznych farieb.

 • „Falcon zahraničné ministerstvo modrej“. Nasýtený, tmavý fialový odtieň kvetov tejto petúnii to hľadal, že sa hľadal mnohých plodín. Púčiky Po rozpustení dosahu až 100 mm v priemere, výška puzdra rastie na 200 mm. Druhy môžu byť použité na pristátie v rôznych klimatických zónach.

 • Falcon Pink. Petunia, vyznačujú sa kompaktnými krídlami, ktoré dosahujú maximálne 250 mm. Ponuka kvetín, ružový odtieň, v priemere 80 mm. Táto rastlina miluje svetlo a vlhkosť, ale môže prežiť krátkodobé sucho.

Starostlivosť

  Starostlivosť o petunias je potrebné vziať do úvahy najprv pH pôdy. Kyslosť alebo alkalita priamo ovplyvňujú schopnosť rastliny absorbovať živiny, ktoré sa rozpustia v pôde. Rovnako ako mnoho ďalších dekoratívnych rastlín, petunia radšej rásť v kyslej pôde. Najlepšia úroveň pH pre kvetinu sa pohybuje od 6,0 ​​do 7,0.

  Táto rastlina miluje vlhkosť, ale nemá rád močarnu pôdu, preto by mala byť pôda ľahká a dobre vyčerpaná. Vodný kvet raz týždenne, ale silne.

  Kŕmenie je vyrobené v období kvitnutia raz mesačne, Ideálne komerčné komplexné zmesi s množstvom dusíka, draslíka a fosforu.

  O pestovaní petunia vyzerať ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: