Ružový výhľad a odrody Phlox

Flox – Exquisite, nenáročný v rastúcom rastline. Popularita medzi záhradkami, ktorú dostala vďaka veľkému množstvu odrody rôznych veľkostí a farieb. Napriek všetkým rôznym odtieňom je jeden z najpozoruhodnejších medzi Phlox považovaný za ružový. O ružových odrodách a budú diskutované v tomto článku.

Odrody

Ružíkové odrody sú priťahované nielen s elegantnými odtieňmi, ale aj vynikajúcu kombináciu s mnohými ďalšími farbami. Takéto druhy sú dosť veľa, ale najobľúbenejšie bude opísané a opísané.

„Detstvo“

Kvetina pripomínajúce koleso. Má ľahkú koralovú farbu. Kvetenstvo je veľmi hustý, oválny tvar. Priemerná výška kríka – približne 80 centimetrov. Trestuhodná, má vysokú pevnosť, vyrastá sa na veľmi krátku dobu. Správne.

Pre túto odrody, silné a dlhotrvajúce kvitnutie. Jeho termíny – stredné, zimné ťažkosti – zvýšenie, odolnosť voči plesňovým ochoreniam, vynikajúcou toleranciou nepriaznivých poveternostných podmienok.

„Smoky Coral“

Kvetinové kolesové, stredný priemer. Coral-ružová farba s dymovými hranami na lístkoch.

Kvetenstvo majú tvar lopty. Veľké, ale celkom kompaktné. V priemere, výkonný a odolný Bush rastie až 70 centimetrov výška. Trvanie kvitnúceho priemeru, rovnako ako predchádzajúca trieda, má dobrú zimnú ťažnosť a odolnosť voči plesňovým ochoreniam.

„Pearl“

Priemer – 3,5-4 centimetre. Farba – svetlo ružové, tón – dokonca, pod správnym slnečným svetlom nebojí. Má krátku trubicu. Kvetenstvo je veľmi veľké a husté, vo forme kužeľa.

Spravidla Bush rastie asi 60 centimetrov. Veľmi kompaktný, napoly rozptýlený. Zima Hardy a nie je náchylné na plesňové ochorenia.

„Pink Fairy Tale“

Kompletné Bush so silnými sférickými kvetenstvami. Okvetné lístky svetlej ružovej farby s rozlíšeným hrnčekom oku v strede. Rastlina rastie veľmi pomaly, neustále pred mnohými chorobami. Reprodukované jednoduché.

„Okresná štvrť“

Priemer – nie viac ako 5 centimetrov. Výška kríka je asi 70 centimetrov. Midwater Blossom.

Lístky majú sivastý lila tieň, postupne milujúci do centra. Tam je tiež Raspberry „Star“.

Kvetenstvo sú extrémne husté, široko svadobné. Tmavo zelené listy, husté.

„Jeffs ružový“

Relatívne nová trieda. Rásť až 80 centimetrov. Stonky trvanlivé, striktne rovno. Okvetné lístky jemnej ružovej farby, zatemnené bližšie k centru.

Kvety vo veľkosti – približne 5 centimetrov. Zhromaždite sa v konkurenčnom kvetenstve.

Rastlina plemená veľmi dobre, odolné tolerujú mrazu.

„Pinkie Hill“

Výška tejto odrody sa pohybuje od 70 do 80 centimetrov. Bush je veľmi silný, nie je potrebné. Kvitnúce stredné obdobie.

Okvetné lístky – biela-ružová, rastú až 4 centimetre v priemere.

Kvety „Pinky Hill“ nádherné a dlhé a vynásobené.

Ružová dáma

Navyše je odroda schopná rásť najviac 40 centimetrov. Stredná veľká fialová kvetina – 3 centimetre. Rastlina je nenáročná v starostlivosti, zime-Hardy, kvety dlhé a nádherné. Kvetenstvo sú okrúhle aj kužeľové.

„Ružový spánok“

Vynikajúce jasné ružové kvety s priemerom približne 4 centimetrov. Bush je trvanlivý, nie viac ako 70 centimetrov. Kvetenstvo charakter, veľký. Krásna tolerancia nízkej teploty. Priemerné kvety.

„Ružová hviezdička“

Kríky sú v dĺžke pomerne vysoké – 110 centimetrov. Hviezdne kvety s veľmi úzkymi a malými svetlými ružovými lístkami. Predĺžené dobre, ale nie tak dobré ako iné odrody.

Younique starý ružový

Rastie spravidla až do polovice metra. Hlavné kvitnúce dátumy – júl-august.

Ospalý ružový lístky, s jasnou hviezdou uprostred. Kvety a plemená vynikajúce.

„Ružová perla“

Rasky Bush 70 centimetrov dlhé. Okvetné lístky bielej ružovej farby, rýchlo horenia pod pravým slnečným svetlom a stávajú sa čisto bielym s hviezdou Lilac v centre. Kvetenstvo sférické, kvitnú závod v júli.

„Ružový šifón“

Výška ružového šifónu – 80 centimetrov. Priemerný čas kvitnutia, nenársnosť. Fialové kvety, veľké, kužeľové kvetenstvo.

Táto rôznorodosť phloxes, na rozdiel od iných, nie sú rozmazané, hybridné a dlhodobé. Kvety odtieňa Lilac sa zbierajú vo voľnej, nie príliš veľké kvetenstvo. Blossom trvá dlho. Kefy Bush rýchlo, má výšku 65-centimetra.

Ružová atrakcia

Motley (svetlé ružové) kvety s tmavým stredom v strednom kužeľových kvetenstve. Rýchlo pestovať kompaktné puzdro, ktoré dosahujú viac ako 70 centimetrov. Odroda je charakterizovaná hojným a veľmi dlhým kvitnutím, ako aj odolnosť voči plesňovým ochoreniam a zlým poveternostným podmienkam.

Ružový plameň

Táto odroda je carlikov, jeden z najmenších medzi všetkými Phloxes. Na výšku dosahuje rastlina nie viac ako 40 centimetrov a na šírku – nie viac ako 30 centimetrov.

Kvetenstvo majú tvar pyramídy a idú z malých jasných ružových farieb. Nereaguje veľmi rýchlo, ale zároveň je rastlina ťažká a nebojí sa chladu. Má však vysokú predispozíciu voči plesňom.

Ružový veterný mlyn

Výška tejto odrody je 70 centimetrov. Okvetné lístky majú veľmi zaujímavé a farebné sfarbenie: nasýtené ružové lístky s bielymi pruhmi okolo okrajov. Krásna zimná ťažkosť, kvety „ružový veterný mlyn“ v auguste.

„Isabel“

Veľmi vynikajúca a jemná odroda. Predstavujú ružové tiene na bielych lístkoch. Veľké kužeľové kvetenstvo.

Bush je extrémne odolný, rastie až 70 centimetrov výška. Trvanie kvitnúceho priemeru, vysoká odolnosť voči plesňovým ochoreniam.

„Johann Sebastian Bach“

Kvety v tvare kolies, veľkosť – približne 4 centimetre. Majú malinovú farbu. Sociálne zadržiavanie, veľké.

Bush, spravidla, nie je viac ako 80 centimetrov, zatiaľ čo polovica rozptýlená a rýchlo sa rozširuje. Doba kvitnutia – stredné, znásobte dobre.

„Zinosha“

Ľahké okvetné lístky. Kužeľová veľká kvetenstvo. Veľkosť Bush – 70 centimetrov. Priemerné kvety.

Ružové floxy – skutočne gurmánske a úžasné kvety, popisovanie, ktoré môžete pracovať na dlhú dobu. Sú schopné dopĺňať akejkoľvek záhrady a dokonale harmonizovať takmer s akýmkoľvek rastlinným.

O tom, ako sa zasadiť a vynásobiť ružový phlox, sa dozviete sa pri pohľade na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár