Sklopné vybavenie pre MOTOBLOCKS: ODDIELY A SUBPLETY VEĽKOSTI

MOTOBLOCK SADA JE MOTORA, NÁKLADNÁ FORCE. Užitočné v ekonomike sa stáva v dôsledku prílohy. Táto technika môže fungovať po celý rok: na jar, aby pluh zeme a semená rastlín, zemiaky, a v lete vyzeráte, voda rastliny. Na jeseň je jednotka schopná zostaviť zber a v zime – čistiť sneh. MOTOBLOCK sa používa aj na zber dreva, keď sa opierajú o bylinky, ako malý kamión pre závažnosť. Každý rok sa objavujú nové modely vybavenia pre univerzálnych pracovníkov.

Čo to je?

MOTOBLOCK vyzerá ako mini traktor, jeho súčasná účasť v práci začína vybaňovaním závesných zariadení. „Symbióza“ motora a všetky druhy trysiek vám umožňujú pluh, explodovať, pichnúť palivové drevo, dopravný náklad, kosenie trávy, čistý sneh. Všetky tieto zariadenia môžu byť umiestnené na drevovláknici a získať miniatúrny rýpadlo, ťahač alebo kosačku na trávu.

Motoblok je často zmätený s kultivátorom a rovnaké výdavky na zemi.

Malo by sa však zrejmé, že možnosti prvej širšej ako druhého, aj keď úplne závisia od pripojeného zariadenia. MOTOBLOCKÝ ROKOVNÝ KUPNIVA, Jeho trakčné úsilie sa vyskytuje kvôli kolesám. Má tiež motor, často vnútorné spaľovanie, prenos, reguláciu rýchlosti a prevodovky, volant (diaľkové ovládanie). Ako vidíte, zariadenie je jednoduché, zničiteľné na opravu.

Motoroblock je získaný prílohami rôznych typov, napríklad stacionárne namontované na adaptér. Aktivátor závisí od redukcie rotačného výkonu. Na axiálnom zariadení sú trysky obrat pod hmotnosťou MOTOBLOCK. Doplnky na stravovanie a riadenie patria do dýz adaptéra.

Typické komponenty

Priemysel uvoľňuje jednoduché a kombinované zariadenia pre MOTOBLOCKS. Typické zložky zahŕňajú najjednoduchšie pripojené prvky, ktoré sú pripojené k agregátu v štádiu predaja. Alebo ich môžu byť zakúpené v čase nákupu zariadenia na dodatočný poplatok. Zvážte niektoré z nich.

 • Povinné doplnenie MOTOBLOCK sú pôdy. Toto sú špeciálne železné kolesá s postdovanými prvkami, ktoré poskytujú udržateľnosť na techniku ​​počas poľnej práce. S pomocou pôd sa MOTOBLOCK ľahko pohybuje na akýchkoľvek komplikovaných pôdach. Okrem toho prispievajú k lepšiemu spracovaniu pôdy.
 • All-sezóna prefix pre MOTOBLOCK bude poskytovať svoju prácu na húseni. Vzhľadom na zvýšenú rukoväť zlepšuje priepustnosť komplexných pôd a snehového krytu.

 • Typické komponenty zahŕňajú zdvíhací mechanizmus. Je v akomkoľvek polohe zdvíhania nákladu je horizontálne povrch. Úsilie na pedále závesu nepresahuje 10 kg na 100 kg nákladu.
 • Banky-rippers sú namontované na motoblock na brúsenie burín v zemi. Rezané buriny s časom premeniť na humus (organické hnojivo).

 • Mulcher na Motoblock je dobre zvládnutý vrcholmi, burinami, slabými prasami, ale tvrdé kufre kukurice alebo slnečnice to nemôže recyklovať.
 • Pololenik alebo kultivujúci je možné zakúpiť v obchodoch pre poľnohospodárske stroje, majú rôzne tvary a veľkosti. Toto je jedna z najobľúbenejších balíkov pre terénne práce.
 • Stlačte štiepkovač pre MOTOBLOCK (TUNIC) FORMY FORMY BAVE BRIKETY SA SAY.

 • Trojbinový záves je nainštalovaný na MOTOBLOCK, ale je dôležité poznať typ stavby (pluh, brány a t. D.).
 • HEZHI sú disky s hrotmi rôznych veľkostí, používajú sa na zlepšenie a pridanie zemiakov.
 • Motorblocks vybavený kefami, používajte chodníky, cesty z padajúcich listov a snehové nansitions.

Tieto zbrane sú užitočné počas celého roka.

Sofistikované trysky

Komplexné trysky sú typom pevného vybavenia motora. Sú získané na spracovanie pozemkového pozemku, sezónnej vegetačnej kultúry, zberu a iných ekonomických potrieb. Vďaka nim, siatie dochádza v čo najkratšom čase, keď účet ide v dňoch. Motorové bloky sú vybavené nielen semienmi, ale aj zemiakmi. Okrem toho je určený veľký počet zariadení na iné použitie. Po prečítaní jednoduchých trysiek sa snažme vysporiadať s tými, ktoré sa týkajú komplexu.

Prečítajte si viac  Všetko o hraniciach

Pluh

PLOW, snáď, najobľúbenejšie prílohy pre MOTOBLOCK. To môže byť plne merané tým, ktorí účtovali dlhé dni, aby sa prisťahovala pozemok ručne. Technika vybavená pluhom sa rýchlo plní, plne fyzickú prácu na sebe. Pluh je schopný pluh zeme do hĺbky 15-25 cm. V tomto prípade to vyzerá dostatočne jednoducho, vo forme oceľovej dosky na kovovej páke, s prvkom certifikátu. Jednoduchosť dizajnu umožňuje veľa remesiel, aby to nezávisle. Tento mechanizmus je nejednoznačný, má svoje vlastné odrody.

 • Štandard. Obdarený širokouhlým lemmetom (nožom) a zakrivenou skládkou, ktorá mu dáva možnosť znížiť buriny a otočiť pôdne vrstvy.
 • Otáčavý pluh. Komplexnejší dizajn, ktorý je dva pluhy pripojené na určitom uhle na ráme, s skládkami, „hľadá“ v opačných stranách. Zatiaľ čo jeden orbovanie pôdy, druhá je v stave sklá, na ďalšej zmene pluhu, to výrazne zjednodušuje prácu Pahahára.
 • PLOW ZYKOV. Toto zariadenie sa mení lepšie a rozdrví pôdny nádrž spôsobený pokročilou formou roviny zdobenie.

Brány

S touto dizajnom je sranný povrch zarovnaný. Vyzerá to, že zariadenie vo forme oceľovej mriežky s ostrými hrotmi, vďaka čoho sa brány nazýva zub. Tam je ďalší druh brána – disk. Líši sa od zubnej prítomnosti zvlákňovacích nožov vyrobených vo forme diskov.

Takýto model je lepší ripper, je lepšie zvládnutie brúsením a vyrovnaním pôdy.

OKRAPERS

Názov zariadenia hovorí sám o sebe, je to dizajn, ktorý pomáha rohydrájom rastlín. Okrem pripojenia pôdy pod semenáčikmi, hodnosť tvoria furrows a dokonca ich spí spolu s semenami. Existujú rôzne typy skicie.

 • Klasifikácia – Najjednoduchší model s dvoma pevnými krídlami a konštantnou šírkou priľnavosti pôdy, vytvára uličku pri 20-30 cm. Je zrejmé, že takéto zariadenie neupravuje šírku zachytenia, takže budete musieť byť spokojní s jedným, ktorý je schopný obsadiť. Zníženie zariadenia umiestnené na ľahkých typoch zariadení.
 • Preskočenie odlievacieho premenlivého šírky Má pohyblivé krídla a môže byť regulovaný, takže vzdialenosť vzdialenosť je možné zmeniť podľa vlastného uváženia. Takáto tryska sa aplikuje na techniku, ktorá má kapacitu najmenej štyroch konských síl. Bohužiaľ, toto je energeticky odolná práca, ako súčasť Zeme s vzdelanými hľuzovkami sa odkazuje na jamky.

 • Viac premyslený disk zaberajú. Je ľahké s ním pracovať, efektívne a vyrobené hrebeňmi z neho sú oveľa vyššie. Nákup SAPPER, stojí za to zvoliť silné kolesá veľkých veľkostí z legovanej ocele. Takýto nákup bude stáť viac takýchto modelov, ale potom, čo je ťažké ísť do iného zariadenia.
 • Kvalita Holandský typ Skateman horší od disku, ale prekonáva obvyklú skutočnosť, že jej krídla sú schopné pohybujúce sa hore a bočným. Dizajn umožňuje, aby nezískal dodatočnú prácu a znižuje energetickú intenzitu ponor.
 • PROCELLER (ACTIVE) v kvalite nie je nižšia ako disk. Princíp operácie je iný: s pomocou nožov, brúsi pôdu spolu s burinami a robí voľný kop.
Prečítajte si viac  Aký je poriadok a ako to?

Frézy

Najbežnejší typ zariadenia určených pre poľné práce. Rezačky budú ľahko pluh, zem voľne, eliminuje ho z burín. S ich pomocou môžete urobiť hnojivá a špeciálne kŕmenie. Toto zariadenie je rozmanité v tvare, množstvo a umiestnenie nožov. Vyzerá to, že os s umiestneným nožom pripojeným k nemu v rôznych uhloch, ktoré sa pri otáčaní, zmení na zem. Ak bloky s frézovaním zo strán MOTOBLOCK, nahradia kolesá.

Rozlišujú sa dva typy rezačiek: SABALVOID (aktívne) a husacie labky.

 • Aktívny nôž Vyrobené z legovanej ocele, má pohľad na zakončenie zakrivené v rôznych smeroch, používajú sa na prácu na mäkkej pôde.
 • Husacie nohy Vyrobené z nízkej uhlíkovej ocele. Sú účinné kvôli ich forme, ktoré sa naozaj podobá labám husi. Úzke predĺžené kovové dosky s trojuholníkmi na koncoch sú upevnené na jednej tyči a nasadené v rôznych smeroch.

Takéto zariadenie sa používa na pevné pôdy, nemusí byť na dlhú dobu vyčerpaný.

Zariadenia na prácu so zemiakmi

 • Kotaofélia. Kto manuálne napínal zemiaky, pravdepodobne sníval o automatizácii svojej práce. S pomocou MotoBlock a špeciálneho vybavenia (zemiaky) sa táto príležitosť objavila. Technika je vybavená pluhom, ktorý vytvára brázdu na výsadbu zemiakových hľúz. Špeciálna nádoba so zemiakmi je upevnená na ráme, z neho cez rovnakú dĺžku hľuzového času padá do brázdy. RAMA je vybavená vesmírmi, ktoré okamžite zaspia zasadené zemiaky.
 • Zemiaky. Aj ručne kopanie zemiakov, úloha nie je ľahká. Technika prichádza na záchranu, vybavenú zariadením na zber hľúz (zemiaky). Vyzerajú inak (ventilátor, vibrácie, dopravník), ale princíp prevádzky vo všetkých: ostré kolíky sú v zemi a vytiahnite krídlo spolu s rootom, potom, čo sa môžu zhromažďovať len. Existujú vybavenie spolu s bunkermi, kde sa zemiaky extrahuje z pôdy. Takýto zber je ešte pohodlnejší.

Obchodník-Formator-Fequeeper

S pomocou takéhoto vybavenia je položený sejací film. Technika tvorí hrebeň na už pripravených oceľových mlynoch. Zároveň, ktorým sa vytvorí film, utesnenie okrajov a penetráciu filmového materiálu na kanalizáciu a rast rastlín. Takáto metóda vykládky neskôr pomôže udržať vlhkosť v pôde a negatívne ovplyvniť rast burín, ktorý nebude tak ľahký, aby sa dostal do filmu. Najčastejšie sa GC používa na výsadbu jahôd a jahody.

TRANCHERACH

Sklopné vybavenie tohto typu otočí MOTOBLOCK do miniatúrneho rýpadla. Je to dosť manévrované a môže byť použité v neštandardných situáciách, na miestach medzi budovami a stromami. Drážky sa vyrábajú na základe kolies alebo húsenice, sú vybavené rôznymi typmi zariadení (nože, skládky, rezačky) a sú schopné produkovať zákopy do hĺbky až dvoch metrov. Použite ich na rôzne účely: kopanie kanálov, pri budovaní základov, výsadbových stromov, pre zariadenie drenážneho systému.

TRANCHERS sú schopní prekonať mrazenú pôdu, ako aj nestabilné pôdy, opúšťajú sa po sebe úhľadne zhutnené priekopy.

Obilia hrdlo

Zariadenie sa skladá z nádrže na obilie, bubnovú komoru, dopravník a zariadenia na výber a obilitý hrom. Z kapacity plodiny spadá do slamy zdvih, kde je oddelenie obilia zo slamy. Ďalšie zrno vyčistené a fúkané ventilátorom. Ak tryska nemá ventilátor, zrno bude musieť ručne vylepšiť (zavesiť). S týmto zariadením je zrno vyradené z častí a oddelené od nich. Vysoko kvalitné prístroje dáva bezpečnosť zrna až sto percent. Pre produktívnu prácu zariadení je vlhkosť surovín potrebná približne 20%.

Varenie Pásové pásky

Je to univerzálne a vhodné na montáž na domáce a dovážané motorové bloky akejkoľvek sily a hmotnosti. Mať solídny rám, „Croyty“ môžu odolať akýmkoľvek poveternostným podmienkam, takže je vhodný pre všetky ročné obdobia. Na túto techniku ​​môžete nosiť zaťaženie, jazdiť na lov a rybolov.

Prečítajte si viac  Trpia False: Popis a odrody, pristátie a starostlivosť

Rotačná kosačka

Tento typ sklopného zariadenia vám umožňuje zvýšiť vegetáciu rôznych úrovní výšky a hrúbky, pričom oslobodenie farmára z ťažkej rutinnej práce. Vďaka konštrukčným prvkom kosačky sa často označuje ako disk, a podľa spôsobu zmiešania MOTOBLOCK, rozdeleného do konca a namontovaných. Rezacie nože na kosačke môžu byť umiestnené dopredu, za alebo strana s ohľadom na MOTOBLOCK, v každom prípade sú upevnené na ráme s oporným kolesom, akonáhle sa dostane do pohybu, disky začínajú zvýšiť vegetáciu. Okrem otočení je tu segment kosačka. Zdá sa, že komplikuje, podobá sa na vlasy. Jeho práca je kvalifikovanejšia a používaná pre veľké plochy.

Vybavenie snehu

Snehový dúchadlo je vedro, ktoré je zachytené snehom a vyhodí stranu vzdialenosti od 3 do 6 metrov v závislosti od výkonu motora. Pre prácu s mokrým snehom sa aplikuje tryska – lopatka-lopata, ktorá vytvára sneh s vodou a ľadom hrúbkou do 30 centimetrov. Čím silnejší motor a väčšie zariadenie, tým viac zrážok a rozsiahlym územím môže odstrániť techniku. Napriek dobrým konečným ukazovateľom je boj s snehom pracné a spotreba energie.

Áno, a snehové dúchadlá sú drahšie ako mnohé iné druhy príloh.

Zariadenie

Starostlivosť o lokality s drahými dekoratívnymi povlakmi sú trysky kefy. S ich pomocou, záhradné chodníky, trávniky, hranice sú vyčistené.

Ako si vybrať?

Výber sklopných zariadení do určitej miery závisí od výkonu motora motora. Táto technika sa deje tri triedy: svetlo (domácnosť), stredné (poloprofesionálne) a ťažké (profesionálne). Tvar výberu energie sľubne zvyšuje možnosti vybavenia, závesné zariadenie je vybavené.

Namontované trysky pre rôzne typy ekonomickej aktivity sú často drahé ako samotný MOTOBLOCK. Aby ste si vybrali, mali by ste premýšľať o tom, aké diela sú najviac časovo náročné. Pre nich si môžete vybrať zložitejšie vybavenie. Zjednodušené trysky sú celkom prístupné robiť svoje vlastné.

Niekedy na spracovanie pôdy neviem, že je lepšie vybrať – rezačky alebo pluh. Pre výber je potrebné študovať vlastnosti pôdy svojho pozemku. Na pluh poľa s mäkkou pôdou, rezačky sa používajú a pluh sa používa na prácu na pevnom mieste.

Výber malej MOTOBLOCK PRE CHYBY, MOŽNOSTI NA ČESKUJÚCEJ PRODUKTY MODELU „MF-70“. Môže byť použitý na kosenie bylín na pozemku, čistenie snehom, doručovanie malých nákladov. Vďaka kompaktnosti a manévrovateľnosti sa MF-70 používa na prácu v ťažkostných miestach. Na pomoc záhradkárom a záhradám vyvinuli nový model MOTOBLOCK STAVMAASHU BM-15. Táto technika sa už ukázala dobre, s pomocou trysiek akúkoľvek prácu na záhradnom pozemku.

BRADO BD-1600 MOTOBLOCK ZAHRNUTIE PRE PRÁCE NA MALCH FARMOV. Je vybavený najsilnejším štvortaktným motorom, ktorý pracuje na benzíne. Technika váži 120 kg, schopnú vyrábať hĺbku orbu na 30 cm. Samohybný MOTOBLOCK SW 360 (Sungarden MF 360 S) je určený na profesionálne použitie. Technika má veľký výber zariadení, ktorých výmena sa deje bez použitia nástrojov.

Motoblok s sklopným zariadením uľahčí prácu darčekov s malým pozemkom a farmárom s oblasťou strednej veľkosti. Práca priamo závisí od sily motora a špecifikám trysiek.

Ďalej sledujte video Review Zariadenia na príslušenstvo pre MOTOBLOCK.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: