Sortiment grainfinds „farmár“

Pre vidieku a domácnosť musíte mať príslušnú techniku. Umožní uľahčiť prácu poľnohospodára, pomôže v situáciách súvisiacich s poskytovaním dobytka so všetkými potrebnými. Je to taký typ techniky, ktoré zahŕňajú zrno. Na domácom trhu tohto zariadenia sú populárne produkty spoločnosti „farmár“, ktoré budú diskutované v článku.

Zvláštnosť

Zrnité kríženia „farmár“ sú dobre známe v Rusku a majú dobrú spotrebiteľskú základňu. Po prvé, bolo podporované svojimi pozitívnymi funkciami.

  1. Jednoduchosť. Technika je pomerne jednoduchá z hľadiska technického vybavenia a starostlivosti. V prípade poruchy nemusíte používať služby špecialistov, pretože takéto grainbanky môžu byť opravené nezávisle.
  2. Spoľahlivosť. Mnohoročné skúsenosti na trhu poľnohospodárskych výrobkov umožňuje vyrábať modely, ktoré budú slúžiť mnoho rokov aj s trvalým operáciou s nie je najslabšími nákladmi.
  3. cena. Ďalším kritériom, prečo spotrebiteľ ako farmárová technika. Pre primeranú hodnotu dostanete vysoko kvalitné vybavenie, ktoré udržiava jeho hlavnú funkciu.
  4. Malé veľkosti. Ak porovnáte tieto agregáty s modelmi od iných výrobcov, potom zrno mlyny „farmár“ nemajú najväčšie rozmery, zatiaľ čo nie je možné. Táto možnosť je dokonale vhodná pre súkromné ​​aj domáce použitie a malý podnik zaoberajúci sa billetom a pečiatkou krmiva pre hospodárske zvieratá.
  5. Jednoduchá dodávka. Ak sa chystáte získať techniku ​​tohto výrobcu, potom sa dodávka vykoná v čo najkratšom čase. Okrem toho, v prípade vážneho členenia, môžete sa obrátiť na jednu zo servisných centier nachádzajúcich sa v Rusku. Tieto centrá, samozrejme, sú ďaleko od každého mesta, ale sú.
  6. Fáza výroby. Počas výroby výrobkov sa používajú len domáce materiály a vybavenie.

Na druhej strane sú certifikované a kontrola v rôznych štádiách vytvárania zrno mlynov, čo zlepšuje kvalitu hotového výrobku.

Modely a ich vlastnosti

Rozsah modelu z obilia mlynov „farmár“ nie je kvantitatívny a predložil len dve jednotky v rôznych variantoch.

IE-05 – malý model, ktorý je určený na prácu s väčšinou typov plodín obilia. V tomto zariadení sa výrobca podarilo pozorovať pomer malých veľkostí, hmotnosti a výkonu. Ostrý nôž bez akýchkoľvek problémov brúsiť obilie a brúsna frakcia závisí od toho, ktoré bočné otvory sito inštalujete.

Prečítajte si viac  Oak Fluffy: Vlastnosti a použitie

Základom práce je elektromotor s kapacitou 800 W. Je to on, kto aktivuje nože, ktoré vykonávajú brúsenie. Na pripojenie ISA-05 sa vyžaduje štandardný výstup do systému napájania v 220 V. Výkon pre suchú pšenicu je kľúčovým ukazovateľom takýchto zariadení a pre tento model sa rovná 170 kg / h. Celkové rozmery 390x290x335 mm. Hmotnosť 5.9 kg, čo je vynikajúcim ukazovateľom tejto techniky produktivity.

Objem prijímacieho bunkra je 5 litrov, materiál puzdra je kov, ktorý je spoľahlivý, stabilný a v tomto dizajne neznižuje zariadenie. Nakladanie zrna je zabezpečené pohodlným veľkým priestorom. Celkom jednoduché a inštalácia, ktorá sa vykonáva na vedre alebo inom vhodnom balení.

Ďalšou úpravou tohto modelu je IE05-M. Žiadne kľúčové rozdiely v pláne návrhu a žiadna metóda používania. Zmenili sa iba charakteristiky. Teraz je výkon na suchú pšenicu za hodinu 250 kg proti 170 obyčajným. Na spracovanie takého množstva materiálu bol nainštalovaný výkonnejší motor pri 1200 W. Celkové rozmery zostali rovnaké, pričom hmotnosť sa zvýšila na 6,4 kg. Priemer otvorov sito pre oba modely je 4, 5 a 6 mm.

IE-14 je iný model, ktorý je určený pre širší rozsah pôsobnosti. Ak je IE-05 uprednostňuje pre súkromnú malú farmu, potom sa táto jednotka môže prejaviť na stupnici vlastného krmiva. Puzdro je vyrobené z trvanlivého kovu, spoľahlivo chráni vnútornú časť zariadenia. Veľkosť frakcie zŕn možno zmeniť nahradením bočného sita.

Bunker pre suroviny v 14 litrov má jednoduchý a pohodlný dizajn zrna. Motor je inštalovaný pri 1200 W, vďaka ktorým je tento model dosť produktívny a po dobu 1 hodiny používania môže byť ošetrené na 300 kg suchého produktu. Celkové rozmery 265x250x540 mm.

Hmotnosť 7.2 kg, takže preprava a pohyb jednotky v podmienkach domu alebo podniku nebude ťažké.

Pokročilejšia verzia s názvom IES-14M má kapacitu 320 kg zrna za hodinu. Zároveň zostali rozmery, hmotnosť a objem prijímacieho bunkra rovnaký. Zvýšenie produktivity je primárne v dôsledku prítomnosti elektromotora pri 1300 W. Je to, kto je hlavnou úpravou tohto modelu.

Prečítajte si viac  Pompakcie vodných motorov: odrody a odporúčania pre prevádzku

IE-25 – Grainrill, externe sa nelíši od IE-14, ale predstavuje univerzálnejšiu a produktívnejšiu techniku. Tieto a následné modely sa odporúčajú na použitie na zber krmiva, pretože charakteristiky prispievajú k. Pre dom je dostatok menej výkonných agregátov. Hlavný rozdiel oproti predchádzajúcim analógom je zvýšený objem prijímajúceho bunca v 25 litrov. V tomto prípade má tento model kapacitu 1200 W, čo umožňuje spracovanie 350 kg suchého materiálu za hodinu. Rozmery sa zmenili a tvorili 315x300x600 mm.

IPE-25M, ktoré majú podobné rozmery, hmotnosť a objem prijímajúceho bunkra, je efektívnejšia zrná kôra. Nainštalovaný elektrický motor na 1300 W vám umožňuje mať vynikajúci výkon vo forme 400 kg ošetrených surovín za hodinu.

Všeobecne platí, že model z tejto spoločnosti možno opísať ako cenovo dostupnú, ľahko použiteľnú a spoľahlivú techniku, ktorá má dobré charakteristiky a udržiava svoju prácu.

Príslušenstvo

Výmena spotrebného materiálu a komponentov sú veľmi dôležité, pretože časom už máte náhradné diely. Výrobca vybavený výrobkami minimálnym balíkom, ktorý obsahuje iba jedno štandard a jednu stranu. Ak chcete diverzifikovať prácu drviču, potom všetky ostatné komponenty budú musieť byť kúpené samostatne.

Môžete ho kúpiť všetko od výrobcu. Rozsah je súpravy brúsnych nože, bočných sito rôznych veľkostí a frakcií, ako aj obilia a kefy.

Používateľská príručka

Napriek tomu, že táto technika je v jeho prevádzke pomerne jednoduchá, pred prvou aplikáciou musíte sa zoznámiť s pokynmi. Je v ňom existujú základné informácie týkajúce sa nielen hlavných charakteristík, ale aj bezpečnosti.

Zahŕňa zoznam pravidiel, ktoré musia byť dodržané.

V prvom rade pracujete s elektrotechnikou. To znamená, že zasiahnutie akejkoľvek vlhkosti alebo kvapalín do motora môže nepriaznivo ovplyvniť prevádzku zariadenia. A je tiež dôležité venovať pozornosť umiestneniu techniky. Mal by byť čistý a neobsahuje veľké množstvo vlhkosti.

Prečítajte si viac  Nápady na dizajn krajiny na pozemku 25 akrov

Špeciálne nebezpečenstvo pri používaní zariadenia je ostré nože, ktoré pracujú pri vysokej rýchlosti. Pred naplnením obilia sa pozrite na to opatrne, ako malé kamene a tak ďalej, čo sa môže chytiť vo vrecku so surovinami, predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pri interakcii s nože. Uistite sa, že počas prevádzky zrno mlyny neboli žiadne deti. Použite jednotku len zamýšľaným účelom.

V prípade chýb skontrolujte integritu všetkých komponentov. Nezabudnite, že spotrebný materiál bude vyžadovať výmeny v čase. Ak sa vyskytol problém s dodávkou elektriny, skontrolujte napájací kábel. Stojí za to povedať, že niektoré chyby môžu byť spojené s diferenciálmi v sieťovom systéme.

Existujú potrebné požiadavky a obilie sami. Malo by byť suché a odmietnuté, takže získaný produkt je najčistejší a suroviny sú vhodné pre pracovné nože. Odporúča sa zvážiť techniku ​​podrobne pred použitím a po. Nezabudnite prispôsobiť kolektor, uvoľnite recepčný balík a pracovnú komoru.

Preskúmanie recenzií zákazníkov

Názory skutočných ľudí a ich recenzie pomáhajú potenciálnemu kupujúcemu s výberom tovaru. Pokiaľ ide o zrno mlyny „farmár“, väčšina recenzií je pozitívny. Medzi hlavné výhody, ľudia vyniknú jednoduchosť. Podľa ich názoru je jediná vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť jednotku do kontajnera, spustiť a prevádzkovať.

A tiež bez pozornosti nemohla byť primeraná cena. Kupujúci tvrdia, že takéto kamenivo od iných výrobcov majú často vyššiu cenu. Sortiment spoločnosti „Farmer“ kombinuje jednoduchosť, spoľahlivosť a cenovo dostupné náklady. Ľudia, ktorí používajú škrupiny zrna, sú považované za malú veľkosť a hmotnosť.

Vďaka tomu môže byť technika uložená v dome, a to nebude mať veľa miesta.

Hlavnou nevýhodou, posudzovaním podľa recenzií, je vybavenie, alebo skôr, jeho neprítomnosť ako taká. Spotrebitelia sa nepáči, čo sa výrobca rozhodol, aby bol minimálny namiesto pokročilejšej konfigurácie a potom ponuku na nákup. Tým sa zvyšuje spotreba finančných prostriedkov, aby mohli udržiavať zariadenie v budúcnosti.

Okrem toho, niektorí z kupujúcich sa domnievajú, že choppers zrna „farmár“ sú skôr hlučné v porovnaní s modelmi od iných výrobcov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: