Typy obyvateľov MOTOBLOCKU A ZNAČKY

Sklopné vybavenie pre MOTOBLOCK Umožňuje urýchliť a uľahčiť prácu Dozcu na prácu so zemou a rastlinnými plodinami. Jedným z druhov je kapitán pre MOTOBLOCK, ktorý je dnes považovaný za kľúčový prvok kapoty a je celkom v dopyte od kupujúcich.

Čo to je, aký druh odrôd týchto dýz, ako ich používať a slúžiť, povie materiál tohto článku.

Čo to je?

Bohatosť pre MOTOBLOCK sa nazýva zariadenie, pomocou ktorého môže byť efektívne overiť a kultivovať krajinu rôznych dĺžok a stupeň zložitosti pôdy. Prostredníctvom tejto trysky môžete vykonať extrahovanie pestovaných plodín, ako aj uvoľniť, vytiahnuť pôdu a riešiť odstavy. V podstate je to tryska vykonávaná z kovu, ktorá sa vyznačuje klinovou tvarovou formou. V závislosti od odrody má čepeľ buď vybavený otočnými diskami, ktoré sú pripojené k rámu.

Nainštalujte návštevníkov a reproduktory na MOTOBLOCK pomocou špeciálnych príloh. Sklopné zariadenie znamená odlišnú výšku ponorenia a hĺbku prieniku do zeme. Súčasne s uvoľňovaním, obrábanie sa vykonáva na požadovanej výške a prevzdušňovaniu. V závislosti od druhov modelu môže poskytnúť pre zmenu šírky a výšky náčrtu, posunúť uhol sklonu.

Modely sú však vybrané špeciálne na určitú škálu MOTOBLOCK.

Vyznačujú sa účinnosťou a kvalitou spracovania pôdy.

Názory

Klasifikácia odrôd obyvateľov môže byť v konštruktívnych funkciách a princípe. Na základe toho môžete vybrať 3 TYPY: Disk, Disk a vrtuľa. Každá modifikácia má svoje vlastné charakteristiky.

Klasifikácia

Táto možnosť sa považuje za najjednoduchšiu z konštruktívneho hľadiska. Rozlišuje sa pevnou šírkou zachytávania, navonok to vyzerá ako krídla motýľ. V procese práce, zdvihne pôdu, a tým vytvára potrebnú hrebeňu na mori. Vzhľadom na konce s akútnou formou, klesá na hĺbku upravenú vopred, pôžičky, zdvíha.

Nevýhodou zariadenia je potreba nastaviť šírku rieky. Takmer väčšina z týchto modelov má šírku zachytávania výrobného produktu nie viac ako 30 cm.

Pohodlnejšie sú možnosti so zariadeniami, charakterizované zmenou šírky zachytenia. Sú pohodlné a umožňujú nie je prispôsobiť sa funkciám hodnosti. Hodnoce tohto typu však potrebujú viac energie MOTOBLOCK.

Disk

Na základe názvu sú popredné prvky obyvateľstva disky, ktorých behúne sú spustené do upravenej hĺbky v pôde, pričom minimálna odolnosť voči pôdnemu. Pre efektívnu prevádzku, tento záves vyžaduje najpresnejšie nastavenie uhlia hasiaceho uhla, ako aj uhol sklonu vertikálnych diskov. Šírka zachytávania v tomto prípade je vystavená parametrom pestovanej série.

Takéto koberce sú vhodné pre všetky MOTOBLOCKS a umožňujú zvýšiť výkon jednotky. Sú synchronizované s funkciami MOTOBLOCK, umožňujú rýchlosť a nastavenie výkonu. Spracovanie pôdy s ich pomocou je efektívnejšie, sú pohodlné a nízko výkonné. Okrem toho nepotrebuje zastavenie.

Modely sú univerzálne, a preto je možné ich použiť nielen na orbu a poklesy – môžu byť použité aj počas liečenej kultúry. Okrem toho môže byť vykonaná pre sezónu niekoľkokrát (v rôznych fázach rastu).

Vrtuľa

Často sa hodnosti tohto typu nazývajú aktívne alebo rotačné. 2 Sily sa tu podieľajú: rotácia a translačný pohyb. Toto je rádovo drahšie ako predchádzajúce analógy z dôvodu jeho účinnosti. ale Používanie hitov tohto typu môže byť výhradne na MOTOBLOCKS Vybavený dvomi prednými prenosmi, ako aj vzlet. Vonkajšie rotačné zariadenia sú podobné ventilátorom.

Štrukturálne, sú zložitejšie ako dve ďalšie odrody radov. Ich princíp prevádzky sa vykonáva z dôvodu jedného otáčania aktívneho disku. Spočiatku vyskytne suspenzia pôdy s odstránením burín. Až po tom, čo tento Ripper voľné.

Funkcia takýchto bohov je skutočnosť, že môžu nielen získať kultivované kultúry, ale aj preniesť pôdu z miesta na miesto.

NEPOUŽÍVAŤ JEDNOTKOVÉHO A DVOČNÉHO ZARIADENIA

V závislosti od druhov môže byť model samostatný a dvojitý riadok. Sklopné vybavenie druhého typu je dobré, pretože operátor spracováva dve vysielanie naraz, čosi zeme na kultúru a tvorí brázdu.

V skutočnosti je dvojradová medzera podobná dvojradovým regálom, ktorý je pripojený k spojke a má 2 regály s bohmi pripojenými k priľnavosti skrutkami.

Pohodlnosť takýchto modelov je schopnosť nastaviť šírku DIP, ktorý umožňuje nastaviť ho na požadované parametre lôžka.

Jednora možnosť pre priechod môže byť spracovaný len 1 riadok. V zásade je vhodné, vzhľadom na to, že prevádzkovateľ musí stráviť menej času na sledovanie vykonanej práce. Tak Poloha a pohyb jednotky bude správnejší, Čo zníži percentuálny podiel kultúrnych škôd počas procesu vylepšenia.

Jednoradové modely sú obzvlášť vhodné, kde riadky sú krypanie, okrem toho sú jednoduchšie v manažmente, aj keď sa líšia v dôsledku dizajnových funkcií a majú veľa konfigurácií.

Obchod so skrutkou sa považuje za nízku výkonnosť a vyznačuje sa vysokou energetickou intenzitou procesu poľnohospodárskych plodín.

Pokiaľ ide o holandské modely, ich krídla sa môžu otáčať vo vertikálnych a horizontálnych rovinách. To spôsobuje kvalitné spracovanie Zeme so znížením nákladov na energiu. Tieto modely sú k dispozícii pre väčšinu kupujúcich a sú dostatočne dobré v práci.

Vlastnosti prevádzky a údržby

Inštalácia zamestnania na MOTOBLOCK vyžaduje dodržiavanie pravidiel na úpravu uhla útoku a hĺbky ponorenia, zatiaľ čo by mala byť menšia v porovnaní s pluhom. Na diplomu sú nainštalované kolesá a záves, potom je pripojený k hlavnej jednotke. Motoblok je nainštalovaný na plochom povrchu, zatiaľ čo lesk je spustený a spojený závesom.

Vykonávanie inštalácie montovaného zariadenia, operátor sa snaží zabezpečiť, aby bol stojan z krta zvisle umiestnený vertikálne. Táto pozícia je potrebná na úpravu optimálneho uhla útoku. Potom sa nálada zníži na zem alebo sa ho dokonca prehĺbila. Je dôležité, aby sa zariadenie nachádza pod podporou pôdy.

Pred pokračovaním s hlavnou prácou na orbe, buď extrahovaním Zeme, je potrebné stráviť skúšobný beh v malej oblasti. Je dôležité pracovať v dobrom počasí, Predbežné kontrolu ostrenia pracovných položiek. Okrem toho, pred pokračovaním s prácou je potrebné odhadnúť stav pôdy.

Aby bolo zaberanie zemiakov alebo iné corneprod, to fungovalo najúčinnejšie prechodom cez malú plochu, regulovali optimálne uhly a hĺbky výskytu pracovných prvkov občanov na zem.

Spolu s týmto je potrebné určiť optimálnu rýchlosť práce, pretože správne zvolený ukazovateľ prispeje k väčšej efektívnosti a kvalite práce. Napríklad, ak je rýchlosť veľká, Squife bude jednoducho rozptýliť pôdu na dvoch stranách namiesto vytvorenia snímky a brázdy. Ak je zariadenie v procese práce zbytočne prehĺbené v pôde, je potrebné odmietnuť regál dopredu, pre ktorý je ponožka zdvihnutý.

Ak zamestnanie vyčnieva zo zeme pri práci, musíte odmietnuť ponožku späť. Aby sa neznikla kultúru, je dôležité nastaviť šírku medzi riadkami.

Keď je potrebné zasadiť zemiaky s kapitánom a motorovým blokom, bude to mať značku s vzdialenosťou približne 65 cm. Po tom, brázdy vytvárajú a ležajú v nich výsadbu. Po tomto kolesách musíte zmeniť pogumované, vykazujúce krídla do najširšej možnej polohy. Uvedenie agregátu v ohrievači, prejdite celým rozsahom, zaspával zemiakové zemiaky.

Nastavenie pracovného disku poskytuje predovšetkým svoj verný smer vzhľadom na brázdu. Zariadenie by malo byť umiestnené paralelne s vopred určenými rohmi a šírkou zachytávania.

Nainštalujte PLOW bude správne pomôcť nastaveniu skrutky, pomocou ktorej je samotná jednotka naklonená vzhľadom na MOTOBLOCK.

To je to, čo určí hĺbka pôdy (hĺbka brázdy). Ak je typ motora nainštalovaný na MOTOBLOCK, je potrebné nastaviť šírku a výšku hrebeňa.

Na diskovom modeli môžete prispôsobiť šírku spracovania. Aby ste to urobili, spodné body diskov sa odstránia na bokoch asi 40-70 cm (špecifická hodnota bude závisieť od vzdialenosti pušky). Pri nakonfigurovaní sú disky nastavené na symetricky navzájom.

Takéto pôdne zariadenia sa ošetrujú trikrát:

  • Keď výhonky vyrastú až 15 cm;
  • Keď rastú až 23-25 ​​cm;
  • V okamihu kvitnutia.

Hodnotenie najlepšie modely

Trh Motoblokov je dnes bohatý na širokú škálu návrhov. Zároveň je možné rozlíšiť niekoľko možností, ktoré sa najviac vyhľadávajú od kupujúcich.

  • „Typ. 2 „ – Disk posuvný model, ktorý je vhodný pre „virulentné MB“, „Cascade“, „Cavier“, „Neve“. Dokonale špičky, prechádza, praskne zemiaky do vytvorených hĺbkových pruhov. Model zahŕňa úpravu diskov na výšku, šírku a rohu spracovania. Potrebuje spojku.
  • „Coleno 010417“ Vhodné pre motoklocks „Neva“, „Coleno“, „OKA“, „Favorit“, „Salyut“ (vrátane „Salyut 100“). Toto je dvojradový lesk bez závesu, ktorý je potrebné zakúpiť samostatne. Nastaviteľná verzia pluhu, prispôsobiteľné na základe charakteristík pôdy a technológie jeho spracovania.

  • Koberce pre MOTOBLOCKS KIPOR (vrátane motorovej nafty Kipor KDT 610) Vykonajte podľa objednávky. Tieto modely majú nastaviteľný uhol zverejnenia, samotný výťah má koleso. Okrem spoločnosti Kipor KDT sú vhodné pre KAMO MOTOROBLOCKS.
  • Forma 2/4 – vytvorenie zariadenia s nastaviteľným rozsahom ráfika, čo môže byť 70 a 75 cm. Vybavené nastavením formatívneho zariadenia. Zabezpečuje spracovanie pôdy po klíčovaní.
  • GU „STTV NPD“ Navrhnuté pre MOTOBLOCKS „VRMZ“, „NEVA“, „CASCADE“, „OKA“. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti potrebuje pôdnu predhliadku pred rezaním brázdy. Model Jednoradový typ, bez závesu, ktorý sa kúpil samostatne.

Recenzie

Podľa recenzentov zákazníkov je najlepší zamestnanec pre MOTOBLOCK ZARIADENIA DISKU. Je to vhodné, pretože vám umožňuje vytvoriť na obrobku hrebeňov nielen požadovanej šírky, ale aj danej výšky.

O tom, ako urobiť kapitán pre motoblok s vlastnými rukami, učiť sa na videu trochu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: