Všetko o Carver Motoblocks

  Carver Motobblocks sa vyrába v Rusku, v meste Omsk. Toto je jeden z najlepších domácich motoklocks, ktorý sa ukázal ako extrémne vysokokvalitná, spoľahlivá a funkčná technika.

  Čo to je?

  Začať malú teóriu. Značka Carver patrí do Perm Production Enterprise „urłopinaster“, ktorý dostal širokú slávu asi pred 10 rokmi, keď vytvoril výrobu záhradníckeho zariadenia. Perm Motobloky sú charakterizované slušnou kvalitou, jednoduchou a zrozumiteľnou dizajnom, výmenou základných uzlov a ich častí, ako aj demokratickej ceny.

  Základné vybavenie MOTOBLOCK umožňuje uvoľnenie Zeme, zároveň odstraňovať buriny z neho. Okrem toho funkčné vlastnosti jednotky umožňujú premeniť jeho mini-traktor so širokými možnosťami. Produkty Carver sú schopné vyrovnať sa s mnohými zložitými úlohami, s ktorými sa majitelia domácností a malých poľnohospodárov často čelia. Elektrický hriadeľ, spolu s závesom, môže byť agregovaný s akýmikoľvek druhmi pripojených a koncových dodatočných zariadení a domácou aj zahraničnou výrobou. Spotrebitelia sa všimli, že motor funguje skvele aj na zlyhanckych olejoch a palivách bez straty jej prevádzkových vlastností.

  Motoblok prispôsobený ruskej klíme a môže pracovať za všetkých poveternostných podmienok – Účinnosť jednotky je rovnaká ako pri znížených teplotách a pri zvýšených teplotách. Objem palivovej nádrže je pomerne veľký, takže inštalácia môže pracovať nepretržite dlhú dobu, bez nutnosti tankovania.

  Je tiež dôležité, aby motor-blok v niektorých prípadoch mohol byť použitý namiesto stacionárneho zdroja energie. ElektrosCham Spoľahlivý, chránený. Zariadenie sa rozlišuje širokými celkovými kolesami, takže jednotka prechádza aj v najťažších typoch pôdy.

  S veľmi pevnou hmotnosťou je MOTOBLOCK veľmi kompaktný a ergonomický. Zaberá veľmi malý priestor, takže môže byť prepravovaný v kufri akéhokoľvek osobného auta, a dokonca uložiť na balkóne. Zároveň je jednotka dosť manévrovaná – prechádza bez problémov medzi kríkmi a stromami. Na nezrovnalostiach techniky sa chová pomerne neustále, má navyše malú parkovaciu podporu, ktorá pri interakcii s prívesmi môže byť nahradená tretím kolesom.

  Všetky mechanizmy riadenia systému sa nachádzajú na rukoväti. Volant môže byť nastavený na šírku a výšku, aby sa maximalizovala prevádzka operátora. Práca operátora je úplne v bezpečí, pretože osoba je spoľahlivo chránená pred kamienkami z kolies a bičov zeme so špeciálnymi krídlami z plastu. Všetky hlavné komponenty a mechanizmy sú pokryté pokožkou a teleso prevodovky sa vykonáva z obzvlášť odolných materiálov, vďaka ktorým je riziko poškodenia jeho mechanických kolízií redukované na minimum.

  Motoblock Cost Motoblock je v súčasnosti jednou z najnižších v Rusku a kvalita to netrpí. Užívatelia argumentujú, že nákup MOTOBLOCKA CARVERA SA NÁKLADNOSTI NÁKLADNOSTI A DOPLŇUJÚCICH POLOŽIEKOCH DNES JE ZISKOVANÝM PROSTREDNÍCTVOM. Technika sa môže vyplatiť len v sezóne, pretože výrobok je prevádzkovaný takmer každý deň, čo znižuje potrebu používať manuálnu prácu.

  Zobrazenia a modely

  Najobľúbenejšie sú modely MT-650, Carver MT-900, Carver MC-650, Carver 900-DE. Pozrime sa viac na najobľúbenejšie MOTOBLOCKS tejto značky.

  T-400

  Ide o skôr ľahkú jednotku, jeho hmotnosť sa rovná 29 kg, zariadenie pracuje na štvortaktnom motore s kapacitou 4 litrov. s. Prevodovka chýba, prechod krútiaceho momentu na prevodovku sa vykonáva pomocou špeciálneho pásu. Spojka je napájaná nastavením úrovne napätia pásu. Vďaka tomu, vďaka tomu je dizajn jednoduchý a zrozumiteľný a náklady sú nízke.

  T-400 je optimálny pre pestovanie pozemného pozemku malej oblasti s rezačkami. Nepoužíva sa na nákladnú dopravu a nie sú agregované prívesmi a vozíkmi.

  MT-650

  MOTOBLOCK sa vyznačuje kompaktnosťou a konštrukčnou jednoduchosťou. Jednotka je veľmi účinná, pracuje na štvortaktnom motore, potenciálny výkon je 6,5 litra. M. Optimálne pre seno, zúčtovanie snehu alebo spracovanie pôdy rôznych typov tvrdosti. Má dve predné prevodovky a jeden inverzný, vďaka ktorý je charakterizovaný vysokou manévrovateľnosťou. Vzduchový filter, olej v balení obsahuje 5 kolesá, vďaka ktorému má MOTOBLOCK VYSOKÁ permeability. Hmotnosť zariadenia je 105 kg, šírka uchopenia rozsahu ponúk sa líši od 80 do 120 cm, hĺbka orbu – 35 cm.

  MTL- 650

  Toto je dosť ťažká drevná doska s hmotnosťou asi 91 kg, vďaka ktorej môže byť použitý bez špeciálnych váhových činidiel. Jednotka je vybavená štvortaktným motorom pracujúcim na benzín, výkon – 6 litrov. s., Objem nádrže – 196 cm3. Vyrobené s pôdnym odolným, umožňuje prepichnúť zem s prehlbovaním o 20-25 cm. Tiež sa používa na vyčistenie snehovej oblasti. Zahŕňa vozík pre ťažkú ​​nákladnú dopravu. Má 2 predné rýchlosti a jeden opačný. Kolesá s bezdušnými pneumatikami, nie sú navštívené v syrovej pôde. Motoblok môže pracovať bez prestávky a tankovania 7-8 hodín, šírka priľnavosti Zeme sa pohybuje od 50 do 110 cm. Systém je vybavený vzduchom a olejovým filtrom a transportným kolesom.

  MT-900

  Carver MT-900 je profesionálny MOTOBLOCK, vystužený s výkonom s výkonom 9 litrov. s. Hmotnosť jednotky sa rovná 141 kg, takže to funguje bez akýchkoľvek ohrievačov, a vďaka širokým pneumatické kolesá, dokonca aj silná off-cesta je ľahko prekonaná. Má 2 rýchlosti prenosu dopredu a dozadu, výrazne zlepšuje manévrovateľnosť MOTOBLOCK. Šírka orby Zeme sa môže líšiť v závislosti od počtu použitých pôd, spustenie sa uskutočňuje ručne, zo strany prevádzkovateľa, to nevyžaduje žiadne zvláštne úsilie.

  technické údaje

  Výrobca hrubého bloku Nasledujúce technické a prevádzkové parametre ich modelov.

  • Motor – benzín, štvortaktný systém chladenia vzduchu poskytuje.
  • Výkon – od 6 do 9 litrov. s.
  • Počet rýchlostí – 2 predné a 1 reverzné.
  • Spojka – zariadenie, vyrobené s klinovým pásom.
  • Rýchlosť pohybu – od 3,6 do 7,2 km / h.
  • Kolesá – Guma.
  • Maximálna hĺbka spracovania pôdy – 35 cm.
  • Parameter Came Capture – Až 120 cm.

  Funkčnosť akéhokoľvek bloku je možné rozšíriť pri používaní ďalších príloh alebo ťahaných zariadení. Príslušenstvo a sklopné zariadenia na motoblock Carver Môžete nastaviť nasledujúce ďalšie zariadenia.

  Pluh

  Rozmery a výkon MOTOBLOCKS tejto značky umožňujú poskytnúť efektívnu priľnavosť jednotky s pluhom pre 2-3 lemishas, ​​vďaka ktorej môžete puzdro na zemi so šírkou na 1 meter. Single Lemch Použitie sa neodporúča. Je to optimálne len vtedy, keď zdvihnite panenské pôdy, vykopávajte výkop alebo vyrovnanie oblasti pod základom, je potrebné, aby bolo väčšie napájacie zariadenie.

  Hostina

  Docela funkčné zariadenie, ktoré vám umožní vytvoriť záhradkárstvo. Keď sa zdôrazňujú dospelé rastliny, oveľa viac kyslíka prichádza k koreňom a nadmerná voda po daždi, naopak, nie je oneskorená. Súčasne s ponorením, odstránenie všetkých burín kolíkov medzi lôžkami sa vyskytuje. Kosačka. Používa sa na kosenie sena, odstránenie burín a topy. Šírka zachytávania takýchto zariadení dosahuje 120 cm a vo všeobecnosti vám umožňuje spracovať až 1 hektár za deň. Kotaofélia. Zariadenie, ktoré vám umožní zasadiť zemiakové hľuzy, ako aj semená obilia a rastlinných plodín.

  Zemiaková komoda

  Ďalšie užitočné zariadenie, ktoré uľahčuje záhrady, aby sa zbierali zemiaky a iné koreňové plodiny. Šírka zachytávania takýchto zariadení je zvyčajne 30 cm a hĺbka ponorenia dosiahne 27 cm. Snežie a snehuliaci. Toto zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo a efektívne vyčistiť oblasť od snehu, ako čerstvo-vlasy a teší sa. Zvyčajne používa rotačný motor, ako aj kefy a lopaty.

  Prívesy

  Nákladné vozidlá a vozíky Cargo vám umožňujú presunúť ťažké zaťaženie z jedného miesta na druhé. Sú pripojené k MOTOBLOCKS pomocou špeciálnej spojky. Napájanie zariadenia vám umožní ťahať tovar s hmotnosťou do 0,5 ton. Treba poznamenať, že rýchlosť pohybu je malá, ale je to pohodlnejšie, než aby nieslo ťažké veci manuálne. Utyales. Ak hmotnosť MOTOBLOCK nestačí, aby sa zabezpečila trvanlivá priľnavosť so zemou, použite špeciálne zariadenia, ktoré sú pripojené k inštalačnému bývaniu. Najčastejšie, namiesto kolies, sú namontované háčiky asi 70 kg a priemer 50-60 cm.

  Používateľská príručka

  Tak, že Moto MotoRocks vám verne slúžia mnoho rokov a mohli by byť použité pri akejkoľvek teplote, Malo by sa dodržiavať základné pravidlá pre prevádzku a skladovanie tohto typu.

  • Je veľmi dôležité vybrať si ropu. Pre motoblocks tohto druhu je lepšie používať motorové SAE 10W-30 a prenos SAE 80/85W-90.
  • Primárna výmena oleja by sa mala vykonať po prvom čase prevádzky 5 hodín po začiatku práce, a potom – každých 100 hodín používania.
  • Olej do prevodovky by mal byť okamžite vyplnený na celú dobu prenosu. V budúcnosti sa nemení, ale podľa potreby sa nalial.
  • Pred prvým zahrnutím nalejte nejaký olej do kapacity vzduchového filtra.
  • Benzín musí byť vysoká kvalita, nie nižšia ako A-92. Je dôležité neustále udržiavať kontrolu úrovne paliva – nie je možné povoliť červenú limitnú čiaru.
  • Motor-Block Carver Odporúča sa uložiť na suchom mieste neprístupné na priame slnečné svetlo.
  • S uchovávaním na dlhú dobu. Suché palivo, čistite palivo pred prachom a kontaminantmi, odskrutkujte žľazy, sviečky. 15 až 20 ml motorového oleja sa naleje do valca, po ktorom je sviečka naskrutkovaná a spracováva všetky páky so silikónovým mazivom.
  • Po zakúpení motoblock, Rushing. Na to sa 10 hodín využívajú na rôznych prenosoch, ktoré používajú viac ako 2/3 potenciálnej moci.

  Motorové bloky s kompetentnou cirkuláciou sa vyznačujú spoľahlivosťou, ale stále sa stane menšie technické problémy. Najčastejšie sú najčastejšie:

  • Motor sa nespustí. V tomto prípade je potrebné skontrolovať dostupnosť benzínu – s najväčšou pravdepodobnosťou to nestačí, alebo je nevhodná kvalita. Okrem toho môže byť dôvod vypnutý zapaľovací alebo prekrytý palivový kohútik.
  • Ak motor okamžite zdvihne hneď po spustení, potom vo väčšine prípadov upchávanie vzduchového filtra.

  Možno sa vyhnúť mnohým chybám, ak ste jasne postupujte podľa pokynov. Návod na obsluhu sa umiestni do súpravy s každou jednotkou, ktorá obsahuje podrobné pokyny na používanie technológie, ako aj na jeho prepravu a skladovanie.

  ON, vymeňte olej v Carver MOTOBLIE, pozrite si nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: