Všetko o jazdách Husqvarna

Jazdci Husqvarna sú univerzálne jednotky určené na uľahčenie vašej záhrady. O tom, čo táto technika predstavuje, aké jeho vlastnosti sa môžete učiť z tohto článku.

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

O výrobcovi

Husqvarna je pomerne slávna ochranná známka, ktorá produkuje vybavenie pre domácnosť a záhradu. Bola založená ako zbraň továreň späť v roku 1689 vo Švédsku. Postupom času sa továreň stala obrovskou spoločnosťou na celom svete. Dnes, okrem zbraní, podľa tejto značky, môžete si kúpiť iný nástrojový nástroj, stavebné zariadenia a záhradníctvo. Vrátane sortimentu značky reprezentoval jazdcov.

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Zvláštnosť

Husqvarna Garden Rider sa stane nepostrádateľným asistentom v malej súkromnej farme av obrovskej oblasti, napríklad na golfovom ihrisku. Jeho hlavnou úlohou je tráva tráva. Výrobca však zvýšil funkčnosť tejto techniky, otáčanie sa v takmer mini traktori.

Jazdci Husqvarna majú množstvo výhod.

 • Kvalita. Táto technika vám bude dlhodobo slúžiť. Má certifikáty kvality a spĺňa normy zavedené v Rusku a Európe.
 • 30 rokov inovácií. Spoločnosť vyrába jazdcov viac ako 30 rokov a po celú dobu sa proces zlepšovania nezvyšuje.
 • Sieťová sieť. V mnohých mestách našej krajiny existujú oficiálnych predajcov spoločnosti, ktoré si môžu kúpiť vybavenie s najmenšou markp.
 • Služba. Široká sieť servisných centier umožňuje nielen v čo najkratšom možnom čase na opravu neúspešnej techniky, ale aj na získanie výdavkových častí.
 • Manévrovateľnosť. Jazdec je schopný rozvíjať takmer na jednom mieste, takže môžu byť liečené ešte veľmi malé plochy.

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

 • Funkcia Bio-Clip Husqvarna. Všetky agregáty sú s ňou vybavené. Sú schopní urobiť zakrúžku skosenej trávy, čím okamžite dávajú trávnik upratanejší vzhľad.
 • Umiestnenie rezu. Vďaka konštrukčným prvkom vybavenia, jazdec neprevádzkuje na tráve a najprv ho odreže, čo zvyšuje kvalitu kosačky na trávu.
 • LineUp. V produktovej rade má Husqvarna niekoľko modelov jazdcov. Každý kupujúci si vyberie vybavenie s potrebným súborom funkcií.
 • Sklopné zariadenie. Táto značka vyvinula množstvo rôznych zariadení, ktoré môžu byť pripojené k jazdcovi, vďaka ktorým môže byť jednotka používaná celoročne.

Tam sú prakticky žiadne mínusy od jazdcov Husqvarna, s výnimkou nákladov na technológiu, ale je plne odôvodnená vysokou kvalitou agregátov.

Všetko o jazdách Husqvarna

LineUp

V rozsahu výrobkov Husqvarna sú tri riadky jazdcov. Podrobnejšie zvážte každú skupinu.

Séria 200

Tento riadok je špeciálne navrhnutý pre malé oblasti, ktoré vyžadujú zvýšený výkon. Táto možnosť je vhodná na amatérsky záhradník.

V tejto sérii má jazdec R 213C veľmi populárny. Táto modifikácia má 344 kubický pracovný motor. cm. Je vybavený dvanáttatívna kapacitou batérie 24 A * H. Rider sa môže pohybovať vpred aj späť pri rýchlostiach až 9 km / h. Šírka kosiaceho paluby je 94 cm. Surový priemer s kruhovým pohybom je len 30 cm. Tento model má tiež 7 režimov výšky mačky. Vážiť Rider R 213c 229 kg. Náklady na modifikáciu je približne 270 000 rubľov.

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Séria 300

Jazdci tejto línie sú vhodné pre záhradné časti stredných veľkostí. Dva modely si tu vychutnávajú.

 • HUSQVARNA R 316T AWD. Výkonná úprava s možnosťou inštalácie palubov rôznych veľkostí. Súprava stroja neobsahuje nože, ale môžete navyše kúpiť rezací balíček 94, 103 alebo 112 cm. RYDER R 316T AWD má dvojvalcový výkon motora 603 kocky. cm. Má 10 režimov výšky mačky. Zvážte túto možnosť približne 236 kg. Náklady na modifikáciu sú 450 000 rubľov.
 • HUSQVARNA RC320TS AWD. Tento model má dvojvalcový motor 656 kocky. cm. Maximálna rýchlosť agregátu dopredu je 11 km / h, späť – 7 km / h. Rider je vybavený kontajnerom na zber skosenej trávy s objemom 300 l. Šírka paluby, ktorá je možné nainštalovať na tomto modeli, je 103 alebo 112 cm. Maximálny vyblednutý priemer v jednotke je 60 cm. Jazdec váži približne 328 kg. Náklady na modifikáciu sú približne 670 000 rubľov.

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Séria 400

Tento riadok je navrhnutý špeciálne pre grafy veľkej plochy s komplexnou úľavou. Táto séria predstavuje vlajkový model R 422TS AWD, vybavený úplným pohonom a riadením hydraulikou pre ešte väčšiu agregátovú manévrovateľnosť. Rider má mocný motor 656 CUBE. M. Šírka inštalovanej paluby je od 103 do 122 cm. RYDER má 7 PODĽA PODĽA PODĽA PODPORU. Na jednotke sú zvýšené kolesá vo veľkosti 200×65 palcov. Zvážte jazdec 330 kg. Náklady na modifikáciu je približne 970 000 rubľov.

Všetko o jazdách Husqvarna

Voliteľné vybavenie

Na váš jazdec Husqvarna nie je nečinný a pracoval po celý rok, vykonávanie mnohých ďalších funkcií, môžete samostatne zakúpiť prílohy k nemu. Existuje niekoľko užitočných možností.

 • Odpadu. Tento baldachýn zmení váš jazdec na subtraktívne auto, čo umožní nielen odstrániť prach zo stôp, ale tiež zbierať listy v jesennom období.
 • Hrable pre mach. Takéto zariadenie pomôže spracovať graf, ktorý ho stratil z MCH.
 • Rozrývač. Je určený na poskytnutie dodatočnej starostlivosti na trávu, aktualizovať ho, odstrániť mach.
 • Rozmetávač. Používa sa na dispergovanie hnojivá v poliach buď na posype v zime.
 • Príves. Pomôže to niesť malé zaťaženia, napríklad zber na miesto úložného priestoru.
 • Sneh odstránené a Snowpad. Nevyhnutný asistenti v zime. Pomôžte vyčistiť dvor a stopy z klesneného snehu.

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Všetko o jazdách Husqvarna

Nasledujúce video jasne ukazuje, ako ľahko a rýchlo pripojiť ďalšie vybavenie do jazdca na príklad kefy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár