Všetko o manuálnych drevorezbách

Proces obrobku palivového dreva vyžaduje spravodlivé pracovné miesta: musia byť akceptované, prelomiť, dať do suchého dreva na sušenie. Oveľa väčšieho úsilia sa vynakladá na lamentovanie. Zjednodušiť a vynútiť proces schopný drevených frézií. Trh je nasýtený v dostatočnom objeme, ale cena z nich je relatívne vysoká. Ale je možné urobiť jednoduchý manuál drevený s vlastnými rukami z kovového šrotu – rohu, rúrok a podobných predmetov.

Odrody

Niektoré z najpopulárnejších drevorezieb sú kinetické (manuálne) zariadenia na zber dreva, ktoré nepotrebujú osobitné technické schopnosti a fungovanie na základe základných fyzikálnych princípov. Základné typy v tejto skupine:

 • pružina (funkcie podľa spôsobu vážneho pracovného prvku a veľkú páku energie);
 • Regál (v úlohe tlačeného komponentu sa aplikuje hrable so zazabinami);
 • s manuálnym pohonom (orientovaný na vrchole čepele s nočným stolom, ktorý je zapnutý a cez klammer alebo druhý je úplne pokrytý bez veľkého úsilia do 2. loli);
 • Šrot coon (kladí Kolun na CHARBAK a cez vnútorný vrstvy s ostrým progresívnym pohybom sami).

Ak ste majiteľom chaty v blízkosti mesta alebo doma a takmer vždy používajte palivové drevo pre svoje vlastné potreby, potom som už vyriešil otázky konjugovať s obrobkom požadovaného množstva tohto paliva na zimu. Maximálne zjednodušenie všetkých vašich obáv sú schopné ručného mini-dreva Kolundrov, Strela alebo Gen, Ktorý pomôže rýchlo a na správnom rozdelení úrovne vrátane mokrých a nárazných svietidiel. Okrem toho sú dámy a ľudia staroby úplne schopný pracovať s nimi. Výber nástroja na osobné použitie, mali by ste venovať pozornosť osobným dotazom v objeme vareného palivového palivového dreva a vybrať si nebezpečné a osvedčené zariadenia. Zvážte vyššie uvedené zariadenia.

Zelený

Zariadenie je vyrobené v 2 verziách – multifunkčné a základné. Štruktúra je identická – široká odolná oceľová čepeľ, namontovaná na ráme. Pozdĺž okrajov čepele sú tvrdé dosky zvárané – rebrá. Zdieľajú na strane prasknutá jazierka. Kľúčový rozdiel medzi viacúčelovým a základným modifikáciou mini-Rover pozostáva v priemere jazdného pruhu, s ktorým môžete pracovať. Multifunkčná vzorka je ľahko ovládaná s dostatočným hustým drobom. Je vybavený širokou platnou – polkruh. Voľný koniec Chumbage sa v ňom odpočíva.

Prečítajte si viac  Biele Anemones: Prehľad odrody a pestovanie

V základnej modifikácii funkcia bočnej podpory vykonáva pevný železný krúžok. Jeho vnútorná veľkosť stanovuje najväčšiu hrúbku rozdeleného palivového dreva. Opatrne pracovala ergonómia zariadení s nimi pracuje s svetlom a pneumatikami. Celkové parametre svietidiel: Výška – 35 centimetrov, priemer – 28 centimetrov. Hmotnosť základnej vzorky – 5,7 kilogramov. Viacúčelová verzia váži 4,8 kilogramov.

Šípka

Manuálne svietidlo je určené pre tenisky a nielen. Je zmes ax-hrubého čreva a budovy šrotu. Vďaka tomu má rozsiahlu oblasť použitia, ktorá neobmedzuje rozdelenie letov. Pri použití môžete:

 • Ako palivové drevo pre brazier alebo ohnisko;
 • Počas stavebných prác chápajte hustou a mrazovou pôdou;
 • zraziť buď ľad.

„Strela“ má teleskopický dizajn s pracovnými a šokovými prvkami, ktoré sú dlhé tyče s špičkovým kužeľom zdola a ovládnuť hore. Na rozdelenie jazdného pruhu sa pracovná strana konfigurácie v kuželi umiestni na ckocku v zóne budúceho rozpadu. Šoková časť, ktorá je nelegálna tyč, stúpa a padá na chorebacker, ktorý ho zlomí. Pád a zdvíhanie tyče je vyrobená pohodlnou pogumovanou rukoväťou. Povrch pokrytý gumou zabraňuje v ruke.

DrevoCut je možné použiť pri rozdeľovaní hustých, ťažkých pruhov. Je to celkom jednoduché použitie a dokonale ovládané s mäkkými zalesnenými skalami. Medzi jeho výhody:

 • malá veľkosť;
 • univerzálnosť (môže byť použitý ako Colrung a Lomik);
 • Zníženie fyzickej práce pri rozdeľovaní.

Medzi kľúčové nástroje defektov:

 • Zaťaženie na bedrovej oblasti zostáva (kvôli potrebe vykonávať pohyby s rukami nahor a nadol, zdvíhanie a spúšťanie šokovej tyče;
 • Napriek gumovej rukoväti môžete získať kukuricu;
 • Väčšie nebezpečenstvo uctievaného – v procese krájanej, klin je schopný skĺznuť z prípadu, spravidla, pri rozdeľovaní nedostatku chýb, okrem toho, je nebezpečenstvo vyblednutí čipov alebo je lemované;
 • Najmenší koncept.

Kolundrov

Poradie väčšej bezpečnejšej alternatívy a podobnosti „šípky“ – typické ručné drevo Kolundrov. Okrem dobrého výkonu má pekný vzhľad (v obchode existujú úpravy s umeleckým viskóznym a patinou, ktoré sú doslova umelecké diela). Okrem toho je v prevádzke úplne vysídlená. Stabilná spodná časť má technologické otvory na upevnenie upínacieho prípravku v rovine a železné kruh na poschodí obmedzuje rozbité lampy a zem, neumožňuje im odletieť a aplikovať neočakávané zranenie. Ukázal nože voľne a bez námahy rozbité na časti aj vlhké a s veľkým počtom lampy femy.

Prečítajte si viac  Manuálne kultivátory: Druhy, funkcie voľby a aplikácie

Jar

Jednou z optimálnych a ekonomických možností, ktoré sa dokážu stať sa spoľahlivým zariadením pre obrobok palivového dreva, prideleného jednoduchosťou štruktúry, sily, efektívnosti a primeranej ceny, je pružinová streľba. Tento typ dreva je úroveň evolúcie pri zlepšovaní tradičných Kolunov. Prevádzka jarnej adaptácie zahŕňa použitie svalovej pevnosti, ale v menšej miere spôsobené jarným mechanizmom, veľkým pákovým a pomocným nákladom.

Štruktúra takejto domácej oblasti zahŕňa železnú rúrku alebo profil (stane sa našou pákou, ktorá zvyšuje zvýšenie platnosti, s nožom na konci), kovový stojan a sklopné spojenie medzi nimi. Mechanizmus refundácie typu pružiny možno vykonať pomocou použitého tlmiča.

Vytvorenie vlastných rúk

Nákup Industrial Woodcover nie je vždy ekonomicky odporúčaný, pretože určité typy tohto zariadenia môžu byť namontované nezávisle od bežných materiálov. Môžete ho urobiť pomocou pripravených výkresov a pokynov. Rozmery a rozmery možno zmeniť na základe prevádzkových podmienok. Na jeho výrobu sa vyžadujú tieto materiály:

 • kanál;
 • Profilový profil;
 • Rohu alebo potrubia pre posteľ a rebrá;
 • kovový roh;
 • Štvorcová trúbka;
 • Jarná automobilová suspenzia;
 • kus v priemere rúry je o niečo menší ako priemer pružiny;
 • sklopný uzol;
 • Colong;
 • Hmotnosť (kus kapitálu s hustou poličkou buď koľajnicou).

Pre stacionárnu inštaláciu môžete nalievať základ z betónu, keď ste v ňom stojili stojan. S týmto vykonávaním nie je potrebné zbierať vták. Všetky spaľovacie prvky, s výnimkou závesu, sú spojené s elektrickým zváraním. Nakrájané plátky kapitálov pre rám a cudzie rámy pre základňu. Dĺžka stojana – 0,6-1 metrov. Výška základu sa upraví oddelene. Podpora je spojená s posteľou, presne bez odchýlkov, pozorovanie priameho uhla. Pre stabilitu zariadenia na konce lôžka v horizontálnej polohe, rúrky zvare. Zodpovedajúci rám a zásady Zvýši sa priestorom.

Sprsková plošina – kus kaplnky Veľkosť 40-50 centimetrov. Z jedného z jeho okrajov pomocou uhlového brúsneho stroja, otvor na usporiadanie so základom. Na druhý príručku kuchyne na jar. Ak chcete vypočítať zónu fixácie plošiny, musíte odpočítať veľkosť pružiny z výšky. Platforma navyše, musíte vylepšiť miestami z rohu.

Prečítajte si viac  Poliaci pre plot: odrody a inštalačné práce

V hornej oblasti základne odrežte miesto pod vykládkou hĺbky 8-10 cm pre externú zložku závesovej zostavy. Ďalej pripravte Cheruonový kanál. Na tento účel, na jednej strane veľkosti kanála, 0,5-0,7 m vo vzdialenosti 10-15 centimetrov, obdĺžnikový otvor takejto dĺžky je narezaný z konca tak, aby základný lúč nenarazil do pohybu smutný. V strede otvoru sa osi zostavy závesu varí. Na druhom konci Rancher opravte miesto na pristátie pružín.

Vzdialenosť od základne do horných a dolných okuliarov pre pružinu by mala byť rovnaká. Na jeden okraj železného námestia v spodnej časti pravého uhla sa stĺpec varí, zhora – zariadenie na váženie. Druhý okraj je spojený s kravou pre kravu, takže celková dĺžka výslednej páky bola 1-1,5 metra. Zmontovaná inštalácia je založená na základe takým spôsobom, že vonkajšie zložky kĺbovej zlúčeniny prejdú na miesto na pristátie na lúča, konsolidáciu s elektrickým zváraním. Spring roztrhol na výsadbách. Pre praktickosť je rukoväť fixná vedľa Kolun.

Ak chcete vytvoriť domácu adaptáciu na vytvorenie mobilného, ​​2 kolesá sú nainštalované na základnej strane základne.

Ako urobiť jarné drevo s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: