Všetko o MOTOBLOCKS VIKING

Poľnohospodárske zariadenie je zvýraznené svojím významom v zozname rôznych zariadení, ktoré sú prevádzkované modernými poľnohospodármi a letnými domami. Medzi mená technológie súvisiacej s touto produktovou radou stojí za zvýraznenie motoblokov, ktoré sú populárne kvôli jeho funkčnosti. Jedným z požadovaných výrobcov tohto zariadenia je Vikingová obchodná značka, ktorá implementuje svoje výrobky v Európe av zahraničí.

O výrobcovi

Viking dodáva svoje vybavenie a vybavenie pre trhy niekoľko desaťročí, ako aj asi 20 rokov je členom najväčšej a svetovej slávnej spoločnosti STIHL Corporation. Stavebné a poľnohospodárske výrobky vyrábané touto značkou sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Záhradná záhrada Rakúske vybavenie Viking je v dopyte medzi poľnohospodármi po celom svete, na svete, obavy ponúka obrovský výber zariadení, vrátane motorových blokov rôznych modifikácií.

Pozoruhodným znakom týchto agregátov je pravidelné zlepšenie rozsahu modelu, Kvôli všetkým zariadeniam, ktoré zostupovali z dopravníka, vyniknú svojou výkonnosťou a vysokou kvalitou. Viking Motobblocks majú silné motory, aby vyriešili mnohé poľnohospodárske úlohy – od kultivácie a orbu pôdy pred zberom a prepravou rôznych tovarov. Okrem toho výrobca ukázal, že zariadenia sa bude riešiť s ťažkou úpravou pôdy, vrátane panny.

Do kategórie patentovaných riešení zahŕňajú vlastnosti návrhu zariadenia, ktoré sa týkajú vyváženého zníženého ťažiska v technike, vďaka ktorej sú pomocné poľnohospodárske stroje charakterizované dobrou permeabilitou. Obchodná značka ponúka spotrebiteľovi širokú radu MOTOBLOCKS, ktoré možno prevádzkovať v podmienkach malých fariem alebo na spracovanie veľkej poľnohospodárskej pôdy.

technické údaje

Pokiaľ ide o konfiguráciu MOTOBLOCKS, Nasledujúce znaky rakúskych agregátov možno rozlíšiť.

 • Všetky modelové rozpätie je vybavené vysoko výkonnými európskymi výrobnými benzínovými motormi. Kohler. Tieto agregáty počas prevádzky sa prejavujú ako bezproblémové mechanizmy, ktoré nie sú neprerušovaní, aby fungovali v tepla aj pri negatívnych teplotách. Štyri zdvihové motory majú ventily umiestnené v hornej časti prípadu, okrem toho sú motory na motorové bloky veľmi nízke, takže samotná technika sa v priebehu pracovného procesu ukáže ako odolnejšia. Všetky motory majú palivo a vzduchové filtre, ktoré poskytujú rýchle zapaľovanie a výkon.
 • Technika má jedinečný systém spúšťania SMART-CHOKE, ktorý výrazne uľahčuje tento proces. Zastavenie zariadení sa vyskytuje s hornou časťou brzdy s tromi polohami, ktorej kontrola sa uskutočňuje vo všeobecnom riadiacom systéme motora-bloku.

 • Motor-kultivátory sú vybavené reduktorom reverzného typu, ktorý je od 3 tisíc hodín. Tento systém poskytuje techniku ​​schopnosti opačného, ​​čo má pozitívny vplyv na pasiteľnosť, manévrovateľnosť a celkovú výkonnosť zariadení. Redukovateľ je mazaný vysoko kvalitným európskym olejom zo syntetického typu, ktorý je dostatočný na celé obdobie používania poľnohospodárskych zariadení.
 • MOTOBLOCKS majú nastaviteľnú teleskopickú rukoväť, ktorej nastavenie môže byť vykonané bez použitia špecializovaného nástroja ručne. Funkcia štruktúry je tiež princíp pripojenia ovládacej rukoväte s telesom stroja cez vibračný absorpčný systém, ktorý zvyšuje pohodlie pri prevádzkovom zariadení.

LineUp

Viking MotoBlocks sú reprezentované obrovským výberom úprav, medzi najobľúbenejšou a modernou technológiou, môžete vybrať nasledujúce zariadenia.

Viking VH 540

Model MOTOBLOCKS, vybavený výkonným motorom americkej značky Briggs & Stratton. Motor-kultivátor sa môže vyrovnať s rôznymi poľnohospodárskymi úlohami, kompatibilný s väčšinou typov sklopných komponentov. Odporúča sa pre prevádzku v súkromných farmách. Motoblok pracuje na benzínovom motore, ktorého sila je 5,5 litra. s. Zariadenie je poháňané manuálnym štartom.

VIKING HB 585

Táto modifikácia techniky sa odporúča pre prevádzku v malých oblastiach v oblastiach, jednotka pracuje na benzínovom motora Kohler s kapacitou 2,3 ​​kW. Zariadenie má dva režimy pohybu, takže kultivujúci je rovnako dobre jazdí tam a späť. Riadenie zariadenia sa vyskytuje pomocou ergonomického mechanizmu riadenia, ktorý je možné opraviť výšku v niekoľkých režimoch. Prípad stroja má špeciálne polymérové ​​podšívky na ochranu pred možnými chybami počas práce. Hmotnosť zariadenia je 50 kilogramov.

VIKING HB 445

Kompaktné vybavenie určené na spracovanie pôdy do 10 akrov. Technika je zvýraznená manévrovateľnosťou, pričom svetlo môže byť použité aj ženy. Motoblok má stabilné kolesá v zadnej časti puzdra, ovládanie jednotky sa vyskytuje s dvoma rukoväťmi. Zariadenie je zvýraznené v dvojstupňovom zadnom prevodovom pásme, ako aj regulátor klapky vzduchu v mechanizme. V základnej konfigurácii je MOTOBLOCK implementovaný so zdieľanou sadou vysoko kvalitnej pôdy, nastavuje umiestnenie, ktorého možno nastaviť šírkou pestovania pôdy. Hmotnosť kultivujúceho je 40 kilogramov.

VIKING HB 685

Vysoko výkonné vybavenie odporúčané výrobcom pre prácu so všetkými druhmi pôdy, vrátane ťažkých a tvrdých. Jednotka je určená na spracovanie veľkých oblastí pozemných pozemkov, výkon zariadenia zariadenia je 2,9 kW. Podľa vlastníkov je kultivujúci pridelený produktívnym karburátorom a jednoduchosťou prevádzky. Vstavaný vybavenie znižuje pôdu a vďaka tejto funkcii nepoužíva, technika sa pohybuje hladko. Na zvýšenie produktivity kultivujúceho, poskytuje možnosť použitia hmotnosti, ktorých hmotnosť môže byť 12 alebo 18 kilogramov, nie sú dodávané v základnej konfigurácii. Hmotnosť samotného motora je 48 kilogramov, s výkonom motora 6 litrov. s.

VIKING HB 560

Technika pracujúca na benzínovom motore je navrhnutý tak, aby vykonal malú prácu. Jednotka je zvýraznená vysoko kvalitnými dielmi a trupmi, ktoré výrazne predlžuje svoj život. MOTOBLOCK je možné použiť ako poľnohospodárske vybavenie pre úpravu pôdy, ako aj v úlohe trakčného bloku. Zariadenie je kompatibilné s rôznymi typmi prídavných zariadení, ktoré sa občas zvyšuje význam. Zariadenie je zvýraznené špeciálnou konfiguráciou volantu, ktorá má pozitívny vplyv na kontrolný komplex. MOTBLOCK Hmotnosť je 46 kilogramov.

Sklopné zariadenia a náhradné diely

Kompatibilita rakúskych značiek MOTOBLOCKS s ďalšími vynálezcami priamo závisí od použitých adaptérov. Kultivátory môžu byť prevádzkované s nasledujúcimi nástrojmi:

 • Pluhy rôznych konfigurácií;
 • Typ réžia alebo disku;
 • Klasifikácia, ktorej klasifikácia sa vyskytuje pri výpočte požadovaného vyšetrovania a typu použitého pestovania materiálu;
 • zemiaky;
 • Špeciálne prílohy určené na zber niektorých plodín;
 • adaptéry s miestom pristátia pre prevádzkovateľa;
 • Váhy pre ľahké a ťažké vybavenie;
 • Zadné vybavenie;
 • kosačky;
 • Snehové dúchadlá a lopaty;
 • Kolesá veľkého priemeru;
 • hranica.

Veľká škála pripojených a koncových inventárov pre Viking MOTOBLOCK vám umožňuje prevádzkovať zariadenie po celý rok, Použitie sezóny na spracovanie pôdy, starostlivosti o kultúry a zber, av zime av offseason – na čistenie územia, prepravy tovaru a iných dôležitých pre prácu pre domácnosť alebo krajinu. Počas používania kultivujúcich môže vlastník potrebovať ďalšie podrobnosti a spotrebný materiál na výmenu káblov alebo filtrov, vykonať výmenu pásov alebo pružín.

Výrobca odporúča nákupu komponentov a náhradných dielov originálne výrobu na predĺženie životnosti svojej technológie.

Používateľská príručka

Rovnako ako všetky poľnohospodárske zariadenia, po akvizícii, rakúske pomocné zariadenie potrebuje primárny beh. Táto udalosť je potrebná na vymazanie všetkých pohyblivých častí a uzlov v mechanizme. Optimálny čas zariadenia na strednom výkone počas obdobia behu sa považuje za 8-10 hodín, z používania príloh v tomto období stojí za to sa zdržať. Po primárnej operácii by sa vyhorelil vyhoretý olej vymenil a nalial nový.

VIKING MOTOBLOKS sú pozoruhodné pre ich vysoký výkon, ako aj prémiovú triedu zostavy, ale samostatná pozornosť v zariadení vyžaduje redukciu. Je to spôsobené možnosťou vstupu mechanizmu vlhkosti počas prevádzky alebo skladovania, čo bude nevyhnutne znamenať potrebu nákladnej opravy. Na zníženie rizika takýchto situácií výrobca odporúča dodržiavať nasledujúce pravidlá: \ t

 • Pred zakúpením stroja je potrebné preskúmať časť na vlhkosť;
 • Vyplňte zariadenie so samoobslužnými ochrannými ventilmi v tejto časti prípadu;
 • Pri zachovaní MOTOBLOCKU NA POSKYTUJTE SÚKROMNOSŤ V DRUCHOVÝCH A VEĽKÝCH PODMIENKOV Bez kvapiek teploty.

O MOTOBLOCK VIKINGUJETE PONÚKA ĎALŠIE VIDEO.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: