Všetko o Motobra Ada

Inštalácia plotov a pilierov je dôležitou súčasťou nielen architektúry, ale aj výstavby. Pre dobrú stabilitu týchto prvkov stojí za to urobiť špeciálne otvory, ktoré budú spoľahlivo udržať objekty. Teraz, keď robí túto prácu, Motobra môže byť kontrolovaná bez akýchkoľvek špeciálnych zručností. Jeden z výrobcov Benzoburov je ADA.

Zvláštnosť

V prvom rade stojí za to identifikovať hlavné vlastnosti ADA techniky a ako sa líši od výrobkov iných výrobcov.

  • Vysoký cenový segment. Touto funkciou nie je, že táto výhoda považuje za výhodu, že bude najviac chýbať. Ale cena modelu je plne odôvodnená, vzhľadom na iné rozlišovacie znaky Yamoburov. Stojí za to, že zľava platia pre niektoré prípady v prípade samostatnej úrovne.
  • Univerzálnosť. Väčšina zástupcov sortimentu je určená pre rôzne druhy práce, čo je možné z dôvodu vhodných špecifikácií a návrhov. Ada Motobra preto môže nájsť aplikáciu v sektore domácností aj profesionálneho výstavby.
  • Rôznorodosť. Veľký počet modelov, ktoré možno zakúpiť ako skrutku a bez neho. Činnosti agregátov, ktoré sa od seba líšia, iná cena a rozsah pôsobnosti – to všetko nielen rozširuje modelový rozsah, ale tiež uľahčuje výber zariadenia na nákup.
  • Prítomnosť reverzibilných agregátov. Táto funkcia je dôležitá pre tých, ktorí pracujú s obzvlášť zložitými povrchmi, kde prítomnosť spätného zdvihu umožňuje uvoľniť z ťažkej situácie. Väčšina výrobcov má takéto modely alebo trochu alebo ich všeobecne, nie.
  • Sériová výroba výrobkov. Jednoduché vybrať si model, ktorý potrebujete, je zjednodušený kvôli servirite MOTOBUR. Ak sa spotrebiteľ páčil určitú líniu agregátov na úkor jej vlastností, špeciálny dizajn alebo cenu, to znamená, že je možnosť preskúmať modely z tej istej série.

Líšia sa a každý je individuálny nástroj.

LineUp

Vzhľadom na sériové označenie techniky stojí za to povedať, že čím vyššie je číslo v mene, tým drahšie a univerzálne je Benzobur.

Vrták 2

Jednoduchý, spoľahlivý a lacný motobore, ktorý vám môže pomôcť v oblasti krajiny pre rôzne výkopové práce na inštalácii veľkých dekorových prvkov. Hlavná hĺbka vŕtania je 1.5-2 metre. Model je vybavený úzkou rukoväťou rukoväte, ktorá vám umožní pohodlnejšie prepravovať techniku. Výkon motora je 2.45 L. s., jeho objem je 52 kocky. cm.

Tanking paliva sa uskutočňuje s roztokom benzínu a oleja v pomere 25: 1. V tomto prípade môžete použiť štandard AI-92 a akýkoľvek olej pre 2-mŕtvicové motory. Priemer hnacieho hriadeľa je 20 mm, maximálny použitý šnek je 200 mm, ktorý je dosť na nekomplikované úlohy. Stojí za to povedať, že tento model poskytuje verziu bez skrutky v prípade, že máte svoje vlastné.

Jeho inštalácia bude mať malý čas, pretože všetky prílohy sú univerzálne pre všetkých motorov ruského trhu.

Uzemňovacia vrtáka 5

Séria, ktorá je veľmi podobná vŕtaniu 2. Hlavné zmeny ovplyvnili technické vlastnosti ani kontroly, ale návrhy. Stala sa širšou, ktorá sa týka predovšetkým rukoväte. Zároveň zostala hmotnosť tak malá. Existuje verzia bez skrutky a s ním. Objem palivovej nádrže 1.2 litre, puzdro je vyrobené z plastu odolné voči nárazom, vďaka čomu je dosiahnutá jednoduchosť nástroja.

Vrták 7

Zlepšená verzia 2. a 5. epizód. Tentokrát sa výrobca staral o zlepšenie technických charakteristík, predovšetkým dvojtaktným motorom. Teraz je jeho sila 3.26 L. s., Zväzok 71 Cubic metrov. cm. Takéto zmeny rozšírili schopnosti jednotky týkajúce sa jeho účinnosti a rozsahu pôsobnosti. Teraz sú prísnejšie typy pôd oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, pretože maximálny priemeru skrutky dosiahne 250 mm namiesto 200. Priemer hnacieho hriadeľa a objem palivovej nádrže zostal rovnaký.

Pokiaľ ide o dizajn, neprešiel významným zmenám. Tento model má vyššiu cenu z dôvodu skutočnosti, že si zachováva malé rozmery a nízku hmotnosť v 9.5 kg. Tento benzobur môžete volať jednu z najlepšej ceny – kvalita pre priemerný segment počas práce štandardnej zložitosti.

Uzemňovacia vrtáka 8

Táto séria je poznačená zmenami pracovného procesu a celkovým dizajnom zariadení. Ak sa špecifikácie výrazne nezmenili v porovnaní s predchádzajúcimi analógmi, teraz je možné prilákať dvoch operátorov. Môže silnejšie uľahčiť použitie plynového trupu počas tvrdej práce, kde je koncentrácia a pozornosť veľmi dôležitá.

Špeciálne zvolený dizajn hladko rozdeľuje zaťaženie na celej časti rámca, existujú ochranné oceľové oblúky, ktoré vám umožňujú zabrániť vnútornej časti dizajnu. Nainštalovaná páka Double Gase, ktorá je určená na prácu v páre. Takáto funkcia umožní mať väčšiu kontrolu nad silou otáčok počas prevádzky.

Uzemňovacia vrtáka 9

Profesionálny Yamobur určený pre dvoch ľudí. Medzi hlavné charakteristiky stojí za zmienku dvojtaktnej kapacity motora 3.26 L. s. a 71 kubický objem. cm. Vďaka svojej šneku, ktorý môže byť maximálny priemer, ktorý môže byť 250 mm, bez akýchkoľvek problémov urobí prehlbovanie rôznych foriem pod piliermi, plotmi, malými studňami. Priemer hnacieho hriadeľa je 20 mm, je tu palivová nádrž s objemom 1.2 L., Kde je potrebné naliať zmes benzínu a oleja v pomere 25 až 1. Hmotnosť bez šuky 9.5 kg, čo je optimálna hodnota, pričom zohľadní dostupné špecifikácie.

Pohodlný dizajn vám umožňuje prepravovať tento motobur bez špeciálnych problémov a prítomnosť dvoch párov držadiel uľahčí prácu v prítomnosti dvoch operátorov.

Uzemňovacia vrtáka 14

Profesionálny model, ktorý je tiež jedným z najlepších z ADA. Zbrusu nový štvortaktný motor s kapacitou 8 litrov. s. a 172 metrov kubických. cm vám umožní veľmi rýchlo a efektívne vykonávať prácu akejkoľvek zložitosti. Hlavným rozsahom pôsobnosti je stavba. Hlavnými výhodami tohto modelu sú výkon a efektívnosť. Zvýšenie charakteristík viedlo k iným zmenám. Po prvé, toto rozšírenie objemu palivovej nádrže do 3.6 litrov. A tiež postavený pokročilý hnací hriadeľ s priemerom 32 mm.

Zvýšená hmotnosť, ktorá je teraz 30 kg, takže sa vyžaduje prítomnosť dvoch operátorov. Maximálny priemer skrutky 600 mm, ktorý je niekoľkokrát viac ako predchádzajúci a umožňuje vŕtať veľké otvory na rôznych povrchoch. Robustný rám a pohodlné usporiadanie perá a pák vám umožňuje pohodlne využívať tento motobore, napriek jeho vysokému výkonu. Tam je reverzibilný drahší model. Má rozšírenú funkčnosť, ktorá je veľmi dôležitá pri vŕtaní hlbokých studní, keď nie je vždy možné vytiahnuť šupku na vlastnú päsť.

Uzemňovacia vrtáka 16

Najnovšia technika, ktorá kombinuje moc a vysokú vytrvalosť pri vykonávaní ťažkej práce. Vstavaný 4-zdvihový motor s kapacitou 5 litrov. a 196 metrov kubických. cm. Na udržanie účinnosti tohto programu Motorobur je systém chladenia vzduchu, ktorý umožňuje dlhšie ovládanie jednotky pre jednu pracovnú reláciu.

Stojí za zmienku malej spotreby paliva. Vstavaná nádrž sa vypočíta na 1 liter, priemer štandardného hnacieho hriadeľa 20 mm. Hmotnosť bez šneukneru 36 kg spolu s ním – 42, takže výrobca sa staral o výhodnú prepravu tohto zariadenia. Dvaja ľudia môžu bezpečne preniesť tento benzobur na výstavbu bez veľkého úsilia. Maximálny priemer AUMA je 300 mm, ktorý, samozrejme, nie je toľko ako predchádzajúci model, ale čo stačí na vykonávanie rôznych zložitosti a intenzity.

Príslušenstvo a náhradné diely

Pokiaľ ide o konfiguráciu pri nákupe, každý model je vybavený množinou nástrojov, ktorým môže pracovník zbierať benzobur, pretože gombíky musia byť inštalované samostatne. A tiež na výrobcovi si môžete kúpiť iné časti, ako sú pružinové adaptéry, čepele alebo predlžovacie káble. Pre pohodlie zmiešavacieho paliva z benzínu a oleja je lievik.

Ukladajte spotrebiče na konkrétnom mieste, môžete umiestniť v blízkosti kanistra, ktorá tiež vstupuje do konečnej súpravy. Dodávanejšie modely v konfigurácii majú kľúče, ako aj adaptéry, okrem normy existujú rôzne metódy pripojenia.

A tiež pri nákupe takýchto motorových dosiek dostanete súbor rukoväte, ktoré môžu byť inštalované pre pohodlnejšiu prevádzku.

Ako použiť?

Pred použitím sa uistite, že integrita vašej techniky. Dodržiavajte bezpečnostné zariadenia vo forme správneho skladovania v suchej miestnosti bez prítomnosti obzvlášť vysokých teplôt v ňom. Nezabudnite doplniť hladinu paliva, ktorú musíte naliať do určitého pomeru. Pokiaľ ide o poruchovanie a dôvody ich odstránenia, mnohé z nich môžu byť opísané v návode na obsluhu. Tam nájdete aj informácie o tom, aké metódy práce Benzobur existujú av akých situáciách sú lepšie uplatňovať.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár