Všetko o Motobra Carver

Moderný strojový trh je charakterizovaný veľký počet výrobcov, ktorí ponúkajú svoje výrobky pre malé náklady v prítomnosti dobrej kvality. Medzi tými, ktorí sú pridelené Carver, ktorý má svoj vlastný modelový rad Motobov.

Zvláštnosť

  • Nízka cena. Ak chcete kúpiť lacný benzobur pre domácnosť, chata alebo záhradný pozemok, potom modely Carver môže byť najlepším riešením pre vás.
  • Jednoduchosť. Technika tohto výrobcu je jednoduchá a nie je vybavená veľkým počtom funkcií, ktoré je potrebné aplikovať v určitých situáciách. Kryt s Carver Motorobra môže jedna osoba bez skúseností v akcii s podobným nástrojom.
  • Nie je zlá kvalita. Napriek tejto nízkej cene je kvalita zariadení celkom prijateľná. V porovnaní s inými spoločnosťami, ktoré vytvárajú takéto vybavenie, nie sú charakteristiky modelov karvických.

Pomerom ceny – kvalita je hodná technika, ktorá by venovala pozornosť.

LineUp

AG-52/000

AG-52/000 je jedným z prvých modelov, ktoré sú vybavené 2-zdvihovým motorom o 1,9 litra. s. a 52 kubických metrov. cm. Priemer výstupného hriadeľa je 20 mm, skrutka v súprave doručenia nie je. Výkon – 1400 W, kapacita palivovej nádrže je 0,8 litrov. Rýchlosť otáčania môže dosiahnuť maximálne 280 rpm. Jedna rukoväť je riadenie, obsahuje väčšinu tlačidiel a pák.

Hlavný rozsah pôsobnosti – život, konkrétne vŕtanie malých vybraní v pôde alebo v práci s ľadom. Zároveň je táto jednotka jedným z najobľúbenejších spotrebiteľov rezbárov, pretože pomer cena – kvalita je ideálna pre jednoduchú prevádzku v krajine.

AG-62/000

AG-62/000 – silnejšia jednotka s lepšími technickými charakteristikami. Výkon motora sa zvýšil na 3 l. s. a hlasitosť až 62 kociek. cm. Ako palivo sa použije zmes vo forme benzínu a oleja, pre ktorú je nádrž poskytnutá 1,1 litrami.

Priemer výstupného hriadeľa je 20 mm, neexistuje žiadna skrutka v zväzku, ale môžete nainštalovať svoje vlastné bez ťažkostí. Maximálna hĺbka vŕtania – 1 meter, ktorý je dosť na inštaláciu plotov, lucerny, vytváranie malých studní. Hmotnosť – 9,4 kg, ktorá pozitívne ovplyvňuje dopravu.

AG-43/000

AG-43/000 – najkrajší a lacný model určený len na domáce použitie. Podobne ako iné Benzoburov, skrutka v doručovacej súprave nie je, ale je vhodný s priemerom od 70 do 250 mm, čo je optimálna veľkosť pre vykonávanie jednoduchých diel rôznych typov. 1,7 litrový motor. s. a 43 kubických metrov. cm spotrebuje palivo vo forme zmesi. Na jeho doplnenie je zabezpečené pre 1,1 litre. Pokiaľ ide o dizajn, jedna osoba sa môže vyrovnať s prácou, vzhľadom na malú hmotnosť 9,35 kg. Hlavným rozsahom aplikácie je pracovať s pôdou vytvoriť otvory malej hĺbky, ako aj vŕtacieho ľadu.

Usporiadané špecifikácie sú kompenzované optimálnymi rozmermi, hmotnosťou a dizajnom (stanovené na najvhodnejšie použitie pod podmienkou priemerného trvania pracovného zasadnutia).

AG-152/000

AG-152/000 – najnovšia jednotka, ktorá nemusí prekvapiť nikoho s jeho technickými vlastnosťami, ale môže venovať pozornosť jednoduchým a pohodlným dizajnom. Je navrhnutý tak, aby pracoval ako stredné trvanie aj pri maximálnom tempe. Optimálne usporiadanie rukoväte neumožňuje žiadne nepríjemnosti z dôvodu vibrácií, ktoré sa vyskytujú počas prevádzky nástroja. Špecifikácie sa nelíšia od iných modelov a sú v rozsahu správnych úrovní na použitie vo svojej vlastnej časti. Rozsah použitia je vŕtacie studne a otvory pre malé studne, ploty, svetlá, prvky dachovej a záhradnej konštrukcie.

Podobne ako minulé modely, toto prichádza bez šneku, ale keď je prezentovaný, rozsah priemerov sa líši od 70 do 250 mm. Maximálna hĺbka vŕtania je 1 meter – ako pre pôdu aj ľad. Konštrukcia je určená pre jedného operátora, ktorý môže ovládať zariadenie v dôsledku ovládacieho panela umiestneného na rukoväti. Hmotnosť – len 9,2 kg, čo vám umožňuje prepravovať toto nudné oboje cez územie vašej vlastnej stránky a na dlhé vzdialenosti. Vďaka malým rozmerom nebudete mať problémy s umiestnením prístroja v aute. Existuje 2-zdvihový motor o 1,9 litra. s. s objemom 53 kocky. cm. Palivová nádrž pre 1,1 litre, priemer hriadeľa – 20 mm.

AG-252/200 PRO

AG-252/200 PRO – Single Motobur Carver, ktorý obsahuje skrutku. Jeho priemer je 200 mm a je vhodný na splnenie najjednoduchšej práce na vrtných otvoroch. Dvojtaktný vzduchový chladiaci motor s kapacitou 2,1 litrov. s. a 52 kubických metrov. cm. Nie je to zlé aj v porovnaní s modelmi iných výrobcov. Maximálna rýchlosť otáčania je 190 rpm.

Hmotnosť – 12 kg, čo je o niečo viac ako štandard, že existujú iné modely, ale optimálny pomer energie a ceny v každom prípade vám umožní volať túto jednotku dobrú pre súkromnú aplikáciu. Výrobca sa staral o prítomnosť dobrej vytrvalosti technológie, ako aj ochranu proti nárazovým zaťaženiam, ktoré môžu byť vystavené vŕtaniu pri práci s nehomogénnom povrchu. Vstavaný systém Quick Start pre spustenie rýchleho motora. Ak pracujete za znížených teplotách, je tu palivové čerpadlo.

Príslušenstvo

Väčšina komponentov si môžete zakúpiť oddelene od výrobcu. Tento prístup má výhodu aj nevýhodu. Môžete si vybrať tie prvky, ktoré sú pre vás zaujímavé osobne, ale potom budete musieť premýšľať o ich akvizícii a následnej inštalácii na zariadení.

Základné komponenty – šneky, vymeniteľné nože a rozšírenia rôznych veľkostí a priemery.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: