Všetko o Motobra Patriot

Domáci výrobca Patriot vybavenia je známy mnohým milovníkom stavebných remesiel v celej krajine. Táto spoločnosť ponúka širokú škálu, ktorá vám umožní vybrať požadovanú techniku ​​založenú na preferenciách. Tento výrobca má motorové ruky, ktoré získavajú popularitu v každodennom živote.

Všetko o Motobra Patriot

Všetko o Motobra Patriot

Zvláštnosť

Pred oboznámím s niektorými modelmi stojí za to oznamovať vlastnosti Motobur Patriot.

  • priemerná cena. Náklady na výrobok sú viac než prijateľné pre súkromné ​​použitie aj malý podnik spojený s konštrukciou a inštaláciou.
  • Úroveň spätnej väzby. Patriot má značný počet servisných centier v celom Rusku, čo nám umožňuje získať kompetentnú technickú a informačnú pomoc v prípade poruchy zariadenia.
  • Jednoduchá obsluha. Benzínové modely nepotrebujú osobitnú starostlivosť, okrem toho majú štandardné prílohy pre mnoho typov AUKS a nožov, čo vám umožňuje rýchlo zmeniť trysky.

Všetko o Motobra Patriot

Všetko o Motobra Patriot

Všetko o Motobra Patriot

LineUp

Patriot PT AE 140D

Patriot PT AE 140D – Lacné zariadenie na dávkovanie. Tento model kombinuje spoľahlivosť a dostatočnú kapacitu na výkopové práce rôznych zložitosti. 2-zdvihový motor s kapacitou 2,5 litra. s. Spotrebuje palivo vo forme benzínu AI-92 a Patriot G-Motionový olej v pomere 32: 1. Priemer hriadeľa je štandardný 20 mm, maximálny priemer použitého šnurovania – 250 mm. Objem motora – 43 metrov kubických. cm, objem palivovej nádrže – 1,2 litre.

Ochranný anti-vibračný systém je zabudovaný, je možné aktivovať funkciu rýchleho štartu, vďaka čom potrebný počet otáčok je prijatý na menej. Tam je čerpadlo pre vopred čerpacie palivo, takže sa nemusíte starať o začiatok obrovského motora.

Všetko o Motobra Patriot

Patriot PT AE 70D

Patriot PT AE 70D – výkonný a praktický nudný, ktorý je vhodný na vykonávanie strednej a ťažkej práce. K dispozícii 2-zdvihový motor s kapacitou 3,5 litra. s. Umožňuje, aby sa otvory v pôde, ílovi a iných hustých povrchoch. Čo sa týka frekvencie otáčania počas špičkových zaťažení, je to 8000 otáčok za minútu. Objem palivovej nádrže 1,3 litrov umožňuje použiť nástroj na dlhú dobu.

Objem motora je 70 kubických metrov. cm, maximálny použitý šnek dosahuje 350 mm, aby vytvorili širšie a hlboké otvory, ktoré sa častejšie používajú v profesionálnej výstavbe.

Nezabudnite na prítomnosť funkcie rýchleho štartu. Rám vyrobený z odolného a celkom svetlo zliatiny.

Všetko o Motobra Patriot

Patriot PT AE 75D

Patriot PT AE 75D – jednotka, ktorá je vylepšená (z hľadiska dizajnu) verziou predchádzajúcej Motobura. Hlavné zmeny ovplyvnili návrh, a to: tvar rukoväte zmenil, ich umiestnenie sa zmenilo. Za cenu a technické vlastnosti neexistuje žiadny zvláštny rozdiel. Tiež inštalovaný 2-zdvih motor o 3,5 litra. C, Podobné indikátory otáčania otáčania, maximálny priemer šumu, objem motora a palivovej nádrže.

Ak chcete pracovať na tomto benzobule vyžaduje dva operátori, je tu funkcia rýchleho štartu, jednotka je vybavená antivibračným systémom. Motor bol upravený na dlhšie použitie pre jednu pracovnú reláciu. Palivo sa používa v rovnakom pomere, pretože je rovnako pre všetky modely.

Všetko o Motobra Patriot

Patriot PT AE 65D

Patriot PT AE 65D – Podobné MOTOBUR, z ktorých z predtým reprezentovaných modelov sú nižšie ceny a znížený objem motora od 70 do 60 kubických metrov. cm. Je možné vybrať počet operátorov, pretože toto zariadenie môže byť kontrolované jednou osobou.

Všetko o Motobra Patriot

Ako si vybrať?

S ohľadom na skutočnosť, že všetky modely tankových nádrží patriot majú približne podobnú hodnotu, najdôležitejšie kritériá možno nazvať špecifikácie, ako aj samotný dizajn s rôznymi polohami rukoväte. V tomto prípade to všetko závisí od individuálnych preferencií. Každá jednotka je akýmkoľvek spôsobom podobná ostatným, takže pri výbere nie sú žiadne zvláštne ťažkosti. Ak potrebujete nástroj na vykonávanie veľkého množstva práce, potom je Patriot PT AE 70D najvhodnejší, vybavený skrutkou pre 350 mm. Pre jednoduchšiu aplikáciu, Patriot PT AE 140D.

Všetko o Motobra Patriot

Všetko o Motobra Patriot

Ako použiť?

Pre správnu prevádzku Patriot Benzoburov sledujte bezpečnostnú techniku, a to:

  • Vyberte si trvanlivé tesné oblečenie;
  • Dajte si pozor na pozíciu nôh, pretože môžu byť v oblasti pôsobenia ostrých nožov;
  • Udržujte vybavenie mimo dosahu detí, aj táto miestnosť by mala byť udržiavaná čistá (nemala by byť veľké množstvo prachu / vlhkosti);
  • Nezabudnite vypracovať včasnú výmenu paliva v správnom pomere;
  • Neumiestňujte svoju techniku ​​vedľa vysokých zdrojov teploty.

Stojí za to pripomenúť, že možné poruchy a metódy ich eliminácie sú podrobne opísané v návode na obsluhu, ktorý je dôležitý pre čítanie pred prvým použitím.

Všetko o Motobra Patriot

Všetko o Motobra Patriot

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár